widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-09-13

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 13.09 - 19.09

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 13.09 - 19.09".BARAN

W tym tygodniu możecie zbytnio się stresować kwestiami finansowymi oraz sprawami związanymi z pracą. Niepokój będzie dotyczył zwłaszcza planów zawodowych, które nie są jeszcze do końca pewne. Nie ma jednak większych powodów do zmartwień, gdyż Wasza sytuacja finansowa wciąż jawi się jako bezpieczna. W miłości dość burzliwie, będziecie teraz szczególnie skłonni do pochopnych działań i inicjowania kłótni z partnerem. Posłużcie się cierpliwością, dyplomacją i rzeczowymi argumentami, aby ich uniknąć. U osób wolnych jeszcze nie zanosi się na zmiany. W zdrowiu nieco przewrotnie, możecie narzekać na bóle głowy i załamania na tle nerwowym, jednak nic poważnego Wam nie grozi.

BYK

Praca i finanse zapowiadają się teraz znakomicie. Ten tydzień to czas dobrej passy. Zostaniecie docenieni przez otoczenie, dzięki swoim innowacyjnym pomysłom i nowatorskim planom. Może się to wiązać również z korzyściami materialnymi, zwłaszcza dla osób zajmujących się twórczością artystyczną czy hodowlą zwierząt lub roślin. Miłość niestety nie będzie wyglądać zbyt optymistycznie. W stałych związkach pojawią się rozczarowania i poczucie, że zbyt mało wartościowego czasu spędzacie wspólnie. Dla relacji z długotrwałymi kłopotami - pojawia się ryzyko rozstania. Dla osób wolnych również nie jest to odpowiedni czas na nowe uczucie. Jeśli zaś chodzi o kwestie zdrowotne, będziecie czuli się dobrze, jeśli zachowacie umiar i zdrowy tryb życia.

BLIŹNIĘTA

Jest to dobry czas na korzystne zmiany w życiu zawodowym. Możecie otrzymać teraz lepsze stanowisko lub podwyżkę, dlatego warto działać aktywnie w tym kierunku. Sprawy finansowe mogą jednak wymagać od Was większej uwagi, głównie ze względu na niezaplanowane wydatki. W miłości troszkę niepokoju. W stałych związkach możecie borykać się z lękiem przed dalszym zaangażowaniem w relację lub wrażeniem dystansu pomiędzy Wami, choć tak naprawdę powinny być to jedynie Wasze obawy. Osoby wolne mogą teraz liczyć na flirty czy nowe znajomości, które pozwolą im zapomnieć o samotności. Stan zdrowia będzie ogólnie dobry, możecie jednak narzekać na chwilowy brak apetytu lub utratę energii.

RAK

W pracy najlepiej jest teraz zachować czujność i spokój ducha. W tym tygodniu łatwo będzie narazić się szefowi czy współpracownikom. Mogą pojawić się nieporozumienia czy zrzucanie winy, odpowiedzialności na Wasze barki. Może to być oskarżenie nie do końca słusznie. W finansach może być troszkę słabiej niż zwykle, ale będzie to na szczęście stan przejściowy. Miłość w tym tygodniu zapowiada się bardzo ładnie. W stałych związkach zapanuje ciepła i rodzinna atmosfera i będzie to dobry czas, aby zrobić wraz z partnerem nastrojową wycieczkę za miasto. Osoby wolne będą mieć teraz szansę, aby nawiązać znajomość z tajemniczą osobą, która będzie bardzo intrygująca. W sprawach zdrowia - energia będzie Wam dopisywać. Korzystajcie z niej jednak rozsądnie, gdyż obecnie możecie mieć wzmożoną podatność na kontuzje czy złamania.

LEW

Możecie być w tym okresie wyjątkowo drażliwi w związku z wykonywaną przez Was pracą. Dominować będzie nerwowość i przejmowanie się nawet najmniejszymi błahostkami. Wasi współpracownicy - najzwyczajniej w świecie - mogą Was zacząć drażnić swoim zachowaniem i niekompetencją. Radą na trudniejsze emocje może być dla Was krótki urlop z dala od ludzi - w miejsce, w którym uda Wam się wyciszyć. Sfera uczuć wygląda natomiast bardzo pomyślnie. W stałych związkach da się zauważyć duże zaangażowanie i wzajemne starania o partnera. Osoby wolne mają teraz szansę, aby poznać kogoś, dla kogo ich serce mocniej zabije. Jeśli chodzi o zdrowie, będziecie cieszyć się dobrą formą i samopoczuciem.

PANNA

Praca i finanse w tym tygodniu będą wprawiać Was w zadowolenie. Swoje obowiązki wykonacie z przyjemnością i precyzją. Jeśli pracujecie z klientem, to również z sercem na dłoni - Wasza dobroć i pomoc zostaną pochwalone i docenione. W tym tygodniu możliwe są wyróżnienia, większe przypływy gotówki czy awanse. W uczuciach będzie bardzo romantycznie. W stałych związkach może dojść do poważnych deklaracji i pojawią się nowe, wspólne plany na przyszłość. Osoby wolne będą miały teraz szansę, aby odnowić kontakt z dawnym obiektem swoich westchnień. Zdrowie wygląda dość stabilnie, uważajcie jedynie na kręgosłup. U osób chorych nastąpi szansa na szybki powrót do zdrowia.

WAGA
Jeśli chodzi o pracę, możecie teraz liczyć na polepszenie swojej sytuacji. Otoczenie będzie darzyć Was dużym szacunkiem i chętnie będzie prosić Was o radę czy pomoc. Możecie otrzymać również propozycję ciekawej współpracy lub zadań dodatkowych. Pieniądze również Was nie opuszczą, choć warto, aby budżet był nieco lepiej przez Was zaplanowany. W miłości istnieje ryzyko nieporozumień i kłótni, jednak nie będą one zbyt poważne i szybko o wszystkim zapomnicie. Osoby wolne mogą poznać kogoś, kto będzie czarujący, ale nie do końca szczery i uczciwy, dlatego warto pozostać czujnym. Wasze zdrowie może się pod koniec tygodnia nieco pogorszyć, zwłaszcza dotyczyć to będzie problemów z alergią, zatokami i stanów zapalnych. Nie będą to jednak dolegliwości długotrwałe.

SKORPION

W najbliższym czasie możecie pomyśleć nad zmianami w życiu zawodowym, które przyniosą Wam większą niż dotychczas satysfakcję. To dobry krok, jednak nie należy robić niczego pochopnie. Skupcie się na rozeznaniu rynku i zasięgnięciu opinii innych. Stawiając na kontakty towarzyskie zyskacie więcej niż w pojedynkę. W miłości prawdę mówiąc dość średnio. W stałych związkach może dojść do chwilowego oziębienia uczuć i oddalenia emocjonalnego. Osoby wolne nie będę mieć teraz zbyt dużej szansy na spotkanie nowej miłości. Zdrowie będzie Wam dopisywać, jedyne zagrożenia to przeziębienie, katar lub inne dolegliwości związane ze zmiennością pogody. Możecie ich uniknąć, pamiętając o odpowiednim ubiorze.

STRZELEC

Niestety w tym tygodniu możecie doświadczyć dużych trudności w pracy. Jeżeli nie zachowacie spokoju i dyplomacji w trudnej chwili - może Was czekać kara. W najgorszym wypadku może dojść nawet do odejścia z dotychczasowego stanowiska. Pojawia się przy Was również ryzyko strat finansowych. Uważnie czytajcie wszystkie umowy i unikajcie niepewnych inwestycji. W uczuciach czekają Was romantyczne chwile, a partner ukaże Wam swoje wrażliwsze niż zazwyczaj oblicze. Osoby wolne mają teraz okazję do romansu, flirtu czy zawarcia nowej znajomości, jeśli będą potrafiły wykazać inicjatywę. Zdrowie zapowiada się bardzo dobrze. Będziecie mieć dużo energii i sił witalnych, lecz jednocześnie tendencję do nadmiernego stresu, dlatego warto troszkę popracować nad emocjami i nie brać wszystkiego do serca.

KOZIOROŻEC

Wraz z początkiem tygodnia ogarnie Was poczucie zmęczenia, więc będziecie wykonywać swoją pracę dość niechętnie. Możecie czuć się przytłoczeni lub rozdrażnieni, jednak wkrótce wszystko wróci do normy. Może się również pojawić nowa propozycja lub okazja na gruncie zawodowym, więc miejcie oczy szeroko otwarte. W miłości możecie przeżywać rozterki. W stałych związkach nieco niepewności, dotyczyć to będzie szczególnie par, które posiadają potomstwo. Związki, w których od dawna nie działo się dobrze - mogą zadecydować o rozstaniu. Osoby wolne mogą zaś wahać się co do wyboru potencjalnego partnera. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, będzie ono stabilne. Waszej uwagi mogą jednak wymagać uszy, gardło i układ nerwowy.

WODNIK

W najbliższych dniach będziecie narażeni na ryzyko strat finansowych, jednak nie powinny być one poważne. W pracy możecie zaś paść ofiarą konfliktów, obmowy czy plotek. Zareagujcie na tę sytuację spokojnie, a sprawa szybko zostanie rozwiązana. Uczucia wyglądają kwitnąco. W stałych związkach poczujecie, że partner Was docenia - traktuje jako najważniejszą osobę w życiu oraz wykazuje się zaangażowaniem. Osoby wolne mają teraz okazję do znalezienia nowej miłości. Pod koniec tygodnia możecie lekko podupaść na zdrowiu, poczuć się nadmiernie zmęczeni i wyczerpani. Mogą także odezwać się dolegliwości na tle psychosomatycznym i nerwice.

RYBY

Czeka Was dobra passa w pracy, możecie teraz z łatwością osiągnąć swoje cele, które chodzą Wam po głowie od dłuższego czasu. Pomagać w tym będą spokój, opanowanie i zrozumienie dla drugiego człowieka. Zwłaszcza zrozumienie odmienności Waszych charakterów lub sposobu działania - na zasadzie dwóch odmiennych ścieżek, które jednak prowadzą w to samo miejsce. W miłości niestety niezbyt przychylne energie. Część osób w stałych związkach może dojść do wniosku, że nie pasują do siebie wraz z partnerem, ponieważ różnice pomiędzy nimi są zbyt duże. Osoby wolne nie będą mieć żadnych sprzyjających okazji, aby zmienić ten stan rzeczy. Ogólny stan Waszego zdrowia powinien być dobry i zrównoważony, warto jednak pamiętać o tym, aby wzmacniać odporność w tym prawie już jesiennym okresie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji