widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-12-07

Numerologiczny 2022

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Numerologiczny 2022" przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.2022 - 6 rok numerologiczny

Sumując liczby 2022 uzyskujemy uniwersalną 6. To rok przejmowania odpowiedzialności po zmianach jakie przyniósł ubiegły rok. Rok 6 to czas aby świat przystosował się i jak najlepiej wykorzystał szansę.

Dla osób które 2021 czuły się niepewnie mogą liczyć na mocniejsze własne wsparcie. Muszą tylko pamiętać o odpowiedzialności z tym związanej. Znajdziesz równowagę i ją zachowasz. Relacje międzyludzkie będą odgrywały szczególną rolę. Ludzie których spotkasz będą mieli duży wpływ w Twoim osobistym rozwoju. Pomogą Ci dokonać wewnętrznych i zewnętrznych zmian które poprawią sytuację życiową. Nie oznacza to, że wszystkie te relacje będą idealne- dlatego kieruj się intuicją i rozsądkiem dobierając mentorów czy przyjaciół. Jeśli lubisz samodzielność nie musisz rezygnować z własnej przestrzeni jednak powinieneś dogadywać się z innymi.

6 to bardzo odpowiedzialna liczba, więc chociaż ten szósty rok uniwersalny jest dobrym rokiem, aby poczynić poważne wysiłki w kierunku spełnienia marzeń, nie należy przesadzać. Zamiast tego włóż wysiłek by zbudowanie coś, co wytrzyma próbę czasu. Jeśli intensywnie popracujesz, możesz wyruszyć w nową drogę, która potrwa do końca życia, a przynajmniej zbuduje fundamenty Twojej przyszłości.

Podczas gdy rok 2021 pozwolił skupić się na własnych potrzebach, rok 2022 zachęca do współpracy i pamiętania, jak ważna jest ich obecność innych osób. Spraw, aby ludzie poczuli się doceniani i daj im poznać wartość, jaką mają w Twoim życiu.

Bez względu na to, ilu już masz przyjaciół, szósty rok uniwersalny ma na celu nawiązywanie nowych i znaczących relacji międzyludzkich. Wiele osób, które spotkasz w tym roku, może mieć duży wpływ na Twoje życie w nadchodzących latach, dlatego zwracaj na to dużą uwagę.

Szósty Rok Uniwersalny zaprasza do znalezienia ugruntowanego miejsca do działania, pozostawiając za sobą niepewność minionego roku i kładąc nacisk na budowanie solidnych fundamentów. Może to zabrzmieć nieciekawie, ale może zapewnić dużo stabilności i spokoju ducha.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji