MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ W ZODIAKU

MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ W ZODIAKU

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ W ZODIAKU"

Zastanawiasz się czasem nad tym, czego tak naprawdę potrzebujesz w miłości? Jakie są Twoje oczekiwania wobec partnera, z kim stworzysz udany i harmonijny związek, z kim jedynie luźny romans, a kto okaże się być dla Ciebie najlepszym przyjacielem? Odpowiedzi na te pytania czekają na Ciebie w Zodiaku. Zapraszamy do miłej lektury :)

 

BARAN

Osoby spod tego znaku słyną ze swojego temperamentu, co objawia się również w sferze uczuciowej. Jako zodiakalny Baran najbardziej doceniasz w drugim człowieku jego entuzjazm, energiczność i podejście do życia niczym do wspaniałej przygody. Jesteś bardzo spontaniczny i uwielbiasz seks, dlatego możesz mieć wysokie wymagania pod tym względem. Pragniesz także poczucia kontroli i bywasz naprawdę uparty, dlatego nie zawsze łatwo jest dotrzymać Ci kroku. Dobrym partnerem dla Ciebie będzie ustabilizowany Byk oraz zawsze ciekawy świata Wodnik. Jeśli chodzi o przyjaźń, to chcesz, aby łączyły Was wspólne pasje, tematy i mnóstwo śmiechu - odnajdziesz je w relacji z Lwem, Strzelcem i Bliźniętami.

 

BYK

Jesteś osobą bardzo wylewną i otwartą na okazywanie uczuć. Tego samego również oczekujesz od swojej drugiej połówki. Jeśli jest inaczej, zaczynasz być chorobliwie zazdrosny i podejrzliwy - snując w swojej głowie teorie spiskowe i czarne scenariusze zdrady. Dobrze odnajdziesz się w związku z Rakiem i Koziorożcem, które zapewnią Ci uczuciowość, ciepło i wierność aż do grobowej deski. Wśród przyjaciół cenisz sobie osoby, które dobrze się prezentują, gdyż zdarza Ci się bywać nieco próżnym. Lubisz otaczać się towarzystwem atrakcyjnym, nierzadko bogatym i powszechnie lubianym. Na podobnych falach nadajesz z Rybami, Rakiem, Panną, Skorpionem i Koziorożcem, z którymi uda Ci się nawiązać trwałe przyjaźnie.

 

BLIŹNIĘTA

Twój dualny znak czyni Cię osobą nieco zmienną i pełną sprzeczności. Możesz niekiedy sprawiać wrażenie kogoś nieprzewidywalnego i podobnych wibracji szukasz w swoim wymarzonym partnerze. Czujesz pociąg do osobowości pełnych tajemnic, które będą Cię intrygować i nieustannie czymś zaskakiwać, w rezultacie nie pozwalając Ci się przy nich nudzić. Lubisz poczuć dreszczyk emocji, który zapewni Ci zodiakalny Baran lub Wodnik. W przyjaźni oczekujesz szczerości, oddania i gotowości do wysłuchiwania opowieści o Twoich problemach. Tutaj dogadasz się dobrze z Baranem, Lwem, Wagą i Strzelcem - te znaki będą dla Ciebie lojalne i zawsze życzliwe.

 

RAK

Jako zodiakalny Rak jesteś bardzo uczuciowy, wrażliwy i rodzinny. Szukasz prawdziwej miłości, opartej na stabilności i cieple oraz duchowym porozumieniu, a seks traktujesz jedynie jako dodatek do niej. Najważniejsze w życiu jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa, które pomogą Ci zapewnić Byk albo Ryby. Musisz mieć poczucie, że partner traktuje Cię poważnie, możesz stworzyć z nim trwałe, solidne więzi oraz założyć rodzinę. W relacjach przyjacielskich jesteś natomiast dość wymagający. Oczekujesz od najbliższych osób, że zawsze pospieszą Ci z pomocą i uratują z opresji. Cenisz sobie zwłaszcza znajomości długoletnie, najbardziej te nawiązane jeszcze za czasów dzieciństwa, gdyż jesteś bardzo sentymentalny. Idealni przyjaciele dla Ciebie to Byk, Skorpion, Ryby, Koziorożec i Panna.

 

LEW

Jesteś osobą słynącą ze swej lojalności i tego samego wymagasz od partnera. Twoja uczuciowość niekiedy jest dość silnie manifestowana. Pragniesz dużej ilości komplementów, zapewniania Cię o Twej wyjątkowości i byciu jedynym w swoim rodzaju - również w sferze erotycznej. Dobrym partnerem dla Ciebie będzie Baran lub Skorpion, które sprostają temu niełatwemu zadaniu. Ponieważ bywasz dość mocno skupiony na własnych potrzebach, to szukasz takich przyjaciół, którzy będą podzielać Twoje zdanie, doceniać Cię i przytakiwać Ci wtedy, kiedy tego zapragniesz. Trwałe i zgodne relacje oparte na przyjaźni, uda Ci się stworzyć z Wodnikiem, Wagą, Strzelcem, Bliźniętami i Baranem. Z tym ostatnim znakiem uważaj jednak na potencjalne kłótnie dotyczące odwiecznego dylematu "kto ma rację".

 

PANNA

Należysz do ludzi bardzo troskliwych i opiekuńczych. Często martwisz się o rodzinę czy swojego partnera, o którego bardzo dbasz. Daje Ci to wewnętrzną radość, lecz w zamian oczekujesz także podobnego podejścia i pomocy w zwykłych, codziennych sprawach. Potrzebujesz poczucia, że ktoś się Tobą dobrze zaopiekuje - odnajdziesz je w relacji z zodiakalnym Koziorożcem oraz Rakiem. Na przyjaciół najczęściej wybierasz osoby o dużej inteligencji, często oczytane, z którymi możesz porozmawiać zarówno na poważne tematy, jak i trochę się pośmiać - czasami z lekkim dodatkiem sarkazmu. Dobre dopasowanie w przyjaźni stworzysz ze znakami takimi jak Skorpion, Koziorożec, Ryby, Byk oraz Bliźnięta.

 

WAGA

Jako Waga najbardziej cenisz w życiu poczucie równowagi. Szukasz więc miłosnej relacji opartej na wzajemnej harmonii i zgodzie. Doceniasz partnerów uczciwych i prawdomównych, po których doskonale wiesz, czego możesz się spodziewać i nie zaskoczą Cię dziwnymi niespodziankami. Jesteś w stanie poświęcić dla związku wiele swojego czasu i włożyć w niego całe serce - pod warunkiem, że ta druga osoba również daje od siebie to, co Ty. Idealnymi partnerami dla Ciebie będą pod tym względem Byk albo Baran. Jeśli zaś chodzi o przyjaźnie, cenisz przede wszystkim ludzi ugodowych, życzliwych i obdarzonych dużym poczuciem humoru. Udane znajomości odnajdziesz w kontaktach ze Strzelcem, Bliźniętami, Lwem oraz Wodnikiem, z którymi natychmiast poczujesz wewnętrzną zgodność.

 

SKORPION

W idealnym partnerze szukasz tego, aby był on dla Ciebie niezawodny, nigdy nie zostawił Cię w potrzebie i abyś zawsze mógł na nim polegać. Lubisz także, gdy ktoś zgadza się z Twoimi poglądami i sam posiada podobne. Cenisz sobie trwałość relacji i marzysz o partnerze na całe życie. Dobre dopasowanie miłosne odnajdziesz u boku Lwa lub Panny. W przyjaźni jesteś osobą do bólu szczerą, doceniasz ludzi o silnym charakterze i dużej sile przebicia, a także odwadze. Najważniejsze jest dla Ciebie poczucie, że możesz komuś bezgranicznie zaufać, bez względu na wszelkie inne okoliczności. Udane relacje przyjacielskie stworzysz ze znakami takimi jak Ryby, Rak, Panna, Koziorożec i Byk.

 

STRZELEC

W swojej wymarzonej drugiej połówce poszukujesz przede wszystkim podobieństw do samego siebie. Pragniesz, aby był on tak samo pozytywnie nastawiony do świata, energiczny, szczery i impulsywny jak Ty. Możesz odnaleźć te cechy wśród przedstawicieli Bliźniąt i Barana, choć związek z tym drugim może być dość wybuchowy, ze względu na Waszą ognistą naturę. Na przyjaciół najczęściej wybierasz sobie osoby pełne entuzjazmu, zapału, lubiące podróże i przygody, z którymi będziesz mógł się po prostu dobrze bawić. Twoje oczekiwania z pewnością spełnią Bliźnięta, Lew, Waga oraz Wodnik.

 

KOZIOROŻEC

Jesteś człowiekiem niezwykle pracowitym, ambitnym i dążącym wytrwale do realizacji zamierzonych przez siebie celów. Chcesz więc znaleźć partnera, który da Ci odpowiednie do tego wsparcie. Szukasz osoby poważnej, odpowiedzialnej i dojrzałej, która będzie także równie ambitna co Ty. W przeciwnym wypadku relacja może się szybko wykruszyć. Do miłości podchodzisz rozważnie i z dużą dozą poczucia obowiązku. Dorównają Ci w tym Panna i Skorpion, z którym będziesz mógł wejść w harmonijny związek. W kontaktach przyjacielskich jesteś natomiast przychylnie nastawiony do osób twardo stąpających po ziemi i silnych psychicznie. Cenisz ludzi, którym udało się wiele osiągnąć dzięki ich własnemu wysiłkowi. Dobrze dobrany duet stworzysz z Bykiem, Panną, Skorpionem, Rybami i Rakiem - te znaki będą dla Ciebie mocnym oparciem, choć jednocześnie uszanują to, że polegasz przede wszystkim na sobie samym.

 

WODNIK

W swoim życiu za najwyższą wartość uważasz poczucie wolności, niezależności i swobody. Powinieneś więc mieć partnera, który pod żadnym pozorem nie będzie Cię w tym ograniczał. Najlepiej będzie wtedy, kiedy sam również będzie umiał wyznaczyć swoją osobistą przestrzeń. Dzięki temu uda Wam się stworzyć zdrową relację. Taką, w której dacie sobie jedynie to, co najlepsze. Bez niepotrzebnych ograniczeń i wywołujących frustrację nakazów czy zakazów. Dobrze nadawać się będą do tego znaki takie jak Bliźnięta i Skorpion, które zrozumieją Twoje potrzeby. Do przyjaźni podchodzisz podobnie. Unikasz osób pretensjonalnych, takich, które wytykają Ci każdą drobnostkę, patrzą na świat poprzez pryzmat posiadanych dóbr czy są nietolerancyjne. Szukasz przede wszystkim zrozumienia dla Twojego sposobu życia i pasji, które dadzą Ci Baran, Bliźnięta, Waga, Strzelec lub Lew.

 

RYBY

Jesteś osobą niezwykle emocjonalną, wrażliwą i kochliwą. Kiedy jednak pragniesz stworzyć z kimś związek, to nie skaczesz z kwiatka na kwiatek. Jest wręcz przeciwnie - potrafisz wyczekiwać na swoją idealną drugą połówkę przez wiele lat, aż w końcu pojawi się ktoś, kto zawróci Ci w głowie romantycznymi gestami, nietuzinkową urodą i głębokim duchowym porozumieniem pomiędzy Wami. Lubisz, gdy ktoś Cię rozpieszcza i odczuwasz z nim jedność. Takie cechy odnajdziesz w Raku i Byku. Na przyjaciół wybierasz osoby, które mogą być dla Ciebie wzorem do naśladowania, z których możesz czerpać przykład i móc wypłakać się im w ramię, gdy zachodzi taka potrzeba. Wymaga to silniejszej niż Twoja konstrukcji psychicznej oraz empatii - obdarzą Cię nią Rak, Panna, Koziorożec i Byk.