TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.08 - 14.08

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.08 - 14.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 08.08 - 14.08".

BARAN

W tym tygodniu możesz się nadmiernie przejmować wszelkimi sprawami, które dotyczą Twojej pracy, finansów czy kariery zawodowej. Zastanów się na spokojnie czy sytuacja naprawdę jest taka zła, czy może Twój umysł stworzył już zbyt wiele czarnych scenariuszy. Wiele bowiem wskazuje na to, że Twój stres, to w większości efekt Twoich lęków i stresów. W uczuciach bardzo pomyślna aura. Osoby w stałych związkach będą teraz wspierane przez swojego partnera, poczują jego troskę i miłość. U osób wolnych pojawi się poważna szansa na nowe, spełnione uczucie. Jeśli chodzi o Twoje sprawy zdrowotne, to uważaj obecnie na układ nerwowy, który może być nadwyrężony. Nie zaszkodzi Ci zażywanie magnezu, aktywność fizyczna lub - w przypadku poważnych dolegliwości - wizyta u specjalisty.

 

BYK

W nadchodzących dniach zapragniesz podążyć własną drogą i zrobisz coś nietuzinkowego w życiu zawodowym. To może być postanowienie odejścia z dotychczasowej pracy na rzecz nowego stanowiska, ale także próba wprowadzenia innowacyjnych pomysłów do Twojej obecnej firmy. To będą dla Ciebie dobre i bardzo rozwojowe decyzje. Uczucia zapowiadają się bardzo harmonijnie. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na romantyczne spotkania i gorące wyznania miłości. U osób wolnych pojawi się okazja do poznania kogoś, z kim doskonale się uzupełnią i stworzą wartościową relację. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to postaraj się unikać zbyt długiego siedzenia w pomieszczeniach, a zamiast tego wychodź na świeże powietrze. W przeciwnym razie możesz czuć się zmęczony i znużony, a dodatkowo doświadczać dolegliwości bólowych. Poza tym nic poważnego nie powinno Ci dolegać.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższym czasie wykażesz się w pracy wieloma talentami - zwłaszcza zdolnościami organizatorskimi i związanymi z zarządzaniem. Nie umknie to oczywiście uwadze Twoich przełożonych. Przy odrobinie szczęścia będziesz mógł liczyć również na awans lub podwyżkę. Sfera uczuciowa wygląda równie dobrze. Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się propozycji ślubu lub zaręczyn. Jeśli już jesteście w małżeństwie - możecie zacząć planować nowe ważne wydarzenie w Waszym życiu. U osób wolnych nastanie pomyślny czas, w którym będą mogły spotkać kogoś, z kim wejdą w nowy związek. W kwestiach zdrowotnych mogą dokuczać Ci dość silne bóle głowy, mogące utrudniać codzienne funkcjonowanie. Jeśli nie przeminą do końca tygodnia, nie lekceważ ich i udaj się na wizytę lekarską.

 

RAK

Możesz odnieść teraz znaczne sukcesy w swojej pracy, jeśli wykażesz się pracowitością i determinacją. Otrzymanie awansu lub podwyżki powinno być obecnie w Twoim zasięgu. Poprzez swoje sukcesy zwrócisz na siebie uwagę innych, ale będą oni do tego życzliwie nastawieni. Wielu Twoich współpracowników może również zechcieć zacieśnić z Tobą więzi towarzyskie. W uczuciach może zagościć chłód. Osoby w stałych związkach odniosą wrażenie, że partner oddala się od nich emocjonalnie. Możliwe są również nieporozumienia lub ciche dni. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Sfera zdrowotna nie powinna przysparzać Ci obecnie poważniejszych dolegliwości. Uważaj jednak na możliwe pojawienie się bólu brzucha, związane z zatruciem pokarmowym lub przejściowymi trudnościami z trawieniem ciężkostrawnych posiłków.

 

LEW

W najbliższych dniach poczujesz niemal rodzinną i przyjacielską atmosferę w swoim miejscu pracy. Na większe zyski nie masz teraz co liczyć, w zamian za to docenisz jednak inne przyjemne aspekty kontaktów. Możesz nieco się zdziwić, jak dobrze można dogadywać się z koleżankami czy kolegami z pracy. W uczuciach nastaną niestety duże trudności. Zwłaszcza osoby w stałych związkach mogą bardzo poważnie pokłócić się ze swoim partnerem lub poczuć się dotkliwie zranione. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany - możecie odczuwać smutek i rozczarowanie, związane z kimś, kto jest im bliski. Twoje zdrowie zapowiada się dobrze i przez cały tydzień powinno pozostać w optymalnej kondycji.

 

PANNA

W nadchodzącym czasie możesz zostać nieco przytłoczony nadmiarem obowiązków, co wywoła niemały stres. Poza tym wszystko będzie się działo bardzo szybko i możesz mieć poczucie chaosu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dzięki doskonałej organizacji poradzisz sobie ze wszystkim. Zrealizujesz wszystkie zadania, a Twój wysiłek zaprocentuje na przyszłość. W uczuciach zapanuje duża równowaga. Osoby w stałych związkach mogą być pewne, że partner okaże im potrzebne wsparcie lub odciąży w obliczu codziennych trudności. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim będą nadawać na tych samych falach. Sprawy zdrowotne zapowiadają się niestety dość średnio. W tym tygodniu możesz bowiem mieć problemy z układem odpornościowym i złapać infekcję.

 

WAGA

Podczas najbliższych kilku dni pojawią się przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Możesz nawiązać ciekawą współpracę, która stanie się Twoim dodatkowym, a w dłuższej perspektywie może nawet i głównym zajęciem. Jeśli wykażesz się kreatywnością i elastycznością - możesz już w krótkim czasie odczuć wzrost dochodów. W uczuciach możliwa jest duża zmienność. Osoby w stałych związkach przejdą małą huśtawkę nastrojów w swojej relacji. Jednego dnia doświadczycie romantyzmu i namiętności, a drugiego odniesienie wrażenie nieuwazności czy obojętności ze strony partnera. Osoby wolne mogą umówić się z kimś na randkę, co jednak nie gwarantuje przełomu w ich sprawach sercowych. W sferze zdrowotnej wszystko zapowiada się dobrze i spokojnie. Będziesz w dobrej kondycji zdrowotnej, poczujesz zastrzyk energii i witalności. Nie spodziewaj się także żadnych wyraźnych dolegliwości.

 

SKORPION

Czeka Cię teraz bardzo dobra passa w życiu zawodowym, a także finansowym. Możesz otrzymać awans lub podwyżkę w pracy, a także propozycję zupełnie nowego stanowiska. To będą także dobre dni na wszelkiego rodzaju inwestycje, traksakcje oraz projekty. W sferze uczuć mogą wystąpić pewne trudności. Ukaże się to zwłaszcza u osób w stałych związkach, które nie będą się do końca zgadzać ze swoim partnerem i to stanie się punktem zapalnym do poważniejszych kłótni. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. Sprawy zdrowotne nie powinny się zbytnio komplikować. Przez większość tygodnia będziesz czuć się dobrze, ale pamiętaj o zdrowym stylu życia i koniecznie dotleniaj swój organizm.

 

STRZELEC

W nadchodzącym okresie Twoje życie zawodowe ulegnie małej stagnacji. W pracy nie będzie się zbyt dużo działo, doświadczysz monotonii, a jeśli myślisz o awansie czy podwyżce, to niestety nie jest to jeszcze odpowiedni moment. Te dni sprzyjają bardziej temu, abyś wsłuchał się we własne wnętrze i intuicyjnie zdecydował, co jest dla Ciebie dobre. W uczuciach dobra atmosfera. U osób w stałych związkach widać dużo spotkań towarzyskich oraz rodzinnych, na których wszyscy będą się dobrze bawić. Osoby wolne teraz mają zaś szansę na nawiązanie trwałej relacji uczuciowej. W sferze zdrowotnej nie powinny trapić Cię żadne poważne choroby czy dolegliwości. Uważaj jednak na te drobniejsze, takie jak problemy skórne, wysypki czy podrażnienia.

 

KOZIOROŻEC

Spodziewaj się pomocy życzliwej koleżanki z pracy w ważnej dla Ciebie sprawie zawodowej. Dzięki niej skutecznie rozwiążesz pewien problem, z którym sam nie dałbyś sobie tak dobrze rady. Uczucia zapowiadają się bardzo ładnie. U osób w stałych związkach nastanie teraz większa harmonia i będą lepiej dogadywać się ze swoim partnerem. Wspólnie wypracujecie również ważna dla Was kompromisy, które ułatwią Wam wiele spraw. Osoby wolne mogą zauważyć, że ktoś bardzo sympatyczny zaczyna się nimi interesować. Twoje zdrowie może się teraz troszeczkę pogorszyć. Głównie z powodu odczuwania dużego zmęczenia, znużenia i braku energii. Nie sięgaj jednak po napoje energetyczne oraz zrezygnuj z używek. Lepiej będzie, jeśli pomożesz sobie bardziej naturalnymi sposobami.

 

WODNIK

Możesz spotkać teraz znajomą osobę z dawnych lat, z którą niegdyś pracowałeś. Nastroi Cię to nostalgicznie i zaczniesz wspominać dawne czasy - zastanawiając się nawet czy nie powrócić do byłej firmy. Ta osoba chętnie Ci w tym pomoże, dlatego spróbuj poprosić ją o to, aby rozeznała się w sytuacji. W uczuciach niestety możliwe są dość duże problemy. U osób w stałych związkach widać poważne kłótnie, które mogą zaważyć na dalszej przyszłości relacji. Osoby wolne będą miały trudności z przekonaniem do siebie kogoś, kto im się podoba. Przez większość tygodnia pozostaniesz w dobrej kondycji zdrowotnej. Jedyne co może Ci dolegać, to pojawiające się bliżej weekendu bóle zębów i stany zapalne dziąseł.

 

RYBY

Obecnie zachowaj szczególną ostrożność przy zaciąganiu kredytów czy pożyczek. Dotyczy to także udzielania pomocy finansowej znajomym, którzy mogą Cię teraz o to poprosi - pomimo ich dobrych intencji, mogą mieć oni poważne problemy ze spłatą tych zobowiązań. W przypadku takiego zapytania - najlepiej przemyśl wszystko na spokojnie lub zaproponuj inne rozwiązanie. Uczucia staną się teraz bardzo romantyczne i kwitnące. Osoby w stałych związkach poczują, że miłość pomiędzy nimi a partnerem odrodziła się. Osoby wolne mają natomiast dużą szansę na nowe i spełnione uczucie. W kwestii zdrowotnej - Twój organizm będzie się obecnie znajdował w równowadze, co z pewnością odczujesz. Nie powinny pojawiać się żadne uciążliwe dolegliwości.