Przesłanie Anielskie na tydzień 15-21.5.2023

Przesłanie Anielskie na tydzień 15-21.5.2023

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Przesłanie Anielskie na tydzień 15-21.5.2023" przygotowanym przez naszego eksperta Katarzyna.

Witam Was serdecznie Kochani :)

 

Na najbliższy tydzień wyciągnęłam przesłanie z talii kart, która nazywa się "Przesłania Aniołów każdego dnia inne" co wcale nie oznacza, że trzeba codziennie wyciągnąć jedną kartę.

Z tej talii tak jak i z innych talii Anielskich możemy korzystać tak jak chcemy i tak jak podpowiada nam intuicja. Możemy radzić się Aniołów każdego dnia, czy tak jak ja to zrobiłam, czyli poprosić o przesłanie na tydzień.

 

Przesłanie dla nas brzmi "Miej zaufanie"

 

"Kroczenie naprzód niekoniecznie wymaga wiary w siebie. Wystarczy wiara w Boga, jeśli wiesz, że działa On poprzez ciebie i bezustannie cię wspiera. Jeśli zawahasz się - zwróć się do nas, a my dodamy ci odwagi i wiary"

 

Aniołowie doradzają nam,  abyśmy mieli zaufanie do Boga w każdej sytuacji. Gdy spotka nas coś trudnego, gdy zabraknie nam sił, gdy lęk nas obezwładni, gdy będziemy chcieli z czegoś zrezygnować z powodu naszej słabości i nawet gdy stracimy wiarę w siebie, lub w nasze wcześniejsze plany, to Aniołowie doradzają nam, by szczególnie w tych trudnych chwilach zwątpienia ufali bezgranicznie Bogu i doradzają nam, abyśmy prosili ich o wsparcie. Gdy przyjdzie ta chwila zawahania się i zwątpienia prośmy Aniołów o pomoc i wparcie, a Oni obiecują, że dodadzą nam wiary i odwagi.

 

Pamiętajcie o tym, że Stwórca i Aniołowie zawsze na nas czekają i możemy w każdej sytuacji się do nich zwrócić o pomoc, o radę, o wsparcie i o siłę. Nie ma to znaczenia, w jaki sposób prosimy. Czasami nam się wydaje, że prosić można tylko w wyjątkowych sytuacjach, lub że możemy prosić o zdrowie, ale już nie o pieniądze, a tak nie jest. Możemy prosić zawsze, o wiele i o wszystko.

 

Miejcie kochani zaufanie :)

Cieplutko Was pozdrawiam :)

Katarzyna