widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-05-25

Horoskop miłosny na czerwiec

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem miłosnym na czerwiec, autorstwa naszej wróżki Nomy.

Baran W tym miesiącu osoby samotne maja szanse na przeżycie pięknego romansu. Niestety nie wyniknie z niego nic więcej. Ci z Was, którzy maja stałego partnera mogą cieszyć się sielanką. Wyjaśnicie sobie nieporozumienia.Byk Miesiąc upłynie wam szybko. Samotne Byki maja szanse poznania kogoś nowego, kto odmieni ich życie. Osoby w związkach postanowią wprowadzić kilka nowości, które korzystnie wpłyną na poprawę relacji.
Bliźnięta Bliźnięta powinny zastanowić się nad przyszłością, aby nie przegapiły osoby przeznaczonej. Bliźnięta będą starały się uciekać od zobowiązań i obowiązków w miłości. Osoby w związku muszą bardziej starać się o partnera. Samotne bliźnięta poprzez przyjaźń odnajdą miłość.


Rak Dla Raków szykuje się wiele zmian w sferze uczuciowej, Niepokoje pojawią się przez zazdrość, która może poważnie nadużyć waszego zaufania. Raki wyjątkowo muszą uważać na romanse, które mogą wywiązać się nagle i niespodziewanie. Lew Płeć przeciwną zaczniesz do siebie przyciągać jak magnes. Odczujesz potrzebę namiętnego flirtu, kuszenia. W związkach odnajdziesz zrozumienie i odwzajemnione uczucia, które sprawią, że poczujecie się lepiej.Panna Jeśli Panna już wybrała w sercu swojego towarzysza życia dojdzie do ich połączenia. Miłość przybierze inny wymiar, lepszy, i niosący perspektywy na przyszłość. Samotne Panny nie powinny się martwić o miłość.Waga Należy pamiętać, iż zazdrość czasami nie popłaca. Nie irytujcie się małymi problemami w sferze uczuć. Spokój was ocali. Jeśli chcesz utrzymać partnera przy sobie wyznania miłości nie wystarcza, ważne są czyny.Skorpion Skorpiony ( samotne i zajęte) nie powinny przejmować się życiem uczuciowym. Powinny się skupić na planowaniu przyszłości ,gdyż dla wielu skorpionów będzie to rok poważnych decyzji dotyczących miłości. Należy pamiętać, iż decyzje trzeba podejmować intuicyjnie.Strzelec Strzelce będą próbować ratować relacje z partnerami. Musza uważać na emocje i nerwy, gdyż takie podejście do problemu może zniszczyć związek. Warto korzystać z okazji i ponieść się emocjom.
Koziorożec Koziorożce musza uważać na lekkie związki, flirty, gdyż to nie będzie prowadzić do poważnych związków. Koziorożec będzie chciał poczuć miłość w pełnym tego słowa znaczeniu. Samotne Koziorożce będą tylko romansować.Wodnik Jeśli jesteś osoba samotna czekają Cię przygody miłosne, flirty, zauroczenia i imprezy towarzyskie. Jeśli jesteś w związku pamiętaj że spotykanie się z inna osobą w tajemnicy może zniszczyć Twój związek.
Ryby Ryby muszą uważać na swoje emocje. Nerwy i podejrzliwość mogą zniszczyć związki. Szczególnie Panie powinny uważać na zazdrość, kłamstwo, podejrzliwość. Miejcie więcej w sobie wiary w drugiego człowieka.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji