widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-05-29

Runy urodzeniowe - indywidualny opiekun

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Alfabet runiczny, zwany Futharkiem zawiera 25 Run, każda z nich ma nasilone swoje działanie w określonym czasie.

Każdy z nas wie w jakim zodiaku się urodził, czy jest spod ognistego Barana czy ma cechy zrównoważonej i odpowiedzialnej Panny.

Podobnie jest z Runami, każdy z nas ma swojego runicznego patrona.
Czym jest Runa urodzeniowa i co nam daje?

Przede wszystkim jest naszym indywidualnym amuletem ochronnym na całe życie, oznacza że posiadamy talenty, cechy charakteru, które powinniśmy w wyjątkowy sposób w życiu pielęgnować a także bardzo aktywnie wykorzystywać na co dzień. Często zdarza się, że występują pewne elementy w życiu z którymi sobie nie radzimy, sprawdzając runiczny znak takiej osoby, okazuje się że ten ,,pakiet danych" został nam dany, ale odłożony gdzieś na półkę i niezauważony.

Pamiętajmy o jednym, nie mylmy znaczenia wróżebnego run z energią jaką nam ten znak przekazuje. Tu podam przykład runy Gebo, wróżebnie odczytamy jako dar, podarunek czy wspaniała dobra miłość, a energetycznie dla osoby urodzonej w okresie panowania Gebo to umiejętność utrzymania równowagi w dawaniu i braniu, empatia w stosunku do wszechświata czy umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji przy dużej zdolności współpracy.

Energia Runy urodzeniowej, jeżeli zaprosimy ją do swojego życia, pozostaje z nami przez cały czas. Każda runa ma w sobie pakiet energetycznych cech którymi nas obdarza. Tak naprawdę czy skorzystamy z tych energii czy nie zależy tylko i wyłącznie od nas.
Jak przygotować amulet Runy urodzeniowej?

Osobiście jestem przeciwnikiem kupowania amuletu runicznego. Uważam, że Runa urodzeniowa powinna być taką naszą perełką bardzo mocno zintegrowaną z nami i powinna zostać wykonana własnoręcznie. Jeżeli już wiesz jaka jest Twoja patronka, wybierz materiał na jakim chcesz ją umieścić, może to być drewno, kartka czy kamyk. Wsłuchaj się w siebie i w swoje wnętrze a na pewno dokonasz dobrego wyboru. Przygotuj długopis, wypalarkę bądź farby, tu też wybór należy do Ciebie. Sam rytuał przygotowania Runy zacznij od zapalenia świecy, oczywiście intencyjnej aby runa obdarzała Cię wszystkim co w danym momencie jest Tobie najbardziej potrzebne i aby chroniła Cię przed wszystkim co dla Ciebie niekorzystne. Następnie będąc wyciszony i spokojny chwilkę pomedytuj ze swoim znakiem i rozpocznij rysowanie czy grawerowanie. Jak już runa jest przygotowana weź ją na chwilkę w swoje dłonie, przekaż jej swoją energię i poproś o obecność w Twoim życiu i ochronę.

Runa jest już gotowa :) teraz pozostaje umieszczenie jej w miejscu tak, aby zawsze była blisko Ciebie, tu sugeruję schowanie jej w woreczek i noszenie przy sobie. Postarajmy się o to aby nikt nie dotykał naszej runy a nawet niekoniecznie ją widział. Nie potrzebne są na tym amulecie czyjeś energie. To jest tylko Twoje.

Pamiętajmy także aby co jakiś czas (np. raz w miesiącu) oczyszczać runę nad płomieniem świecy.

Zaproś Runy do swojego życia, a stanie się ono na pewno łatwiejsze, radośniejsze a także bardziej stabilne.

Runistka Oliwia :)


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji