widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-02-16

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku 16-22.02.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
N. Hill

Jesteś gotowy do nowej drogi?

Zbilżający się tydzień przynosi wiele zmian. Partnerstwa i układy finansowe nabierają ogromnie napiętej, emocjonalnej atmosfery, która w następną niedzielę osiągnie punkt kulminacyjny.

Gdy jedno brnie nieodwołanie ku odnowom, razem z nowiem Księżyca dla wielu rozpoczyna się inna faza.

Nowe dni stawiają przed nami wiele znaków zapytania dotyczących odmiennych wizji, projektów, pojęć wiary czy też o charakterze moralnym. Razem z przejściem Słońca w znak Ryb nasza intuicja i siódmy zmysł zaostrza się, a decyzje z Marsem w znaku Barana będą podejmowane szybko i czasami bez namysłu. Gdy Słonce w zamyślonej Rybie raz chce, a potem niespodziewanie odmienia swoje zdanie, Mars w swoim znaku będzie maszerował po prostu przed siebie pełen ogromnej, bojowej i eksplozywnej energii.

Gdy Księżyc podczas nowiu 19.2.15 spotyka się ze Słońcem otwieramy się na pomysły innych pełni wiary, zaufania, pragnąc służyć innym.lub składając ofiarę. Słonce w Rybie to odmienne drogi duchowe, uczuciowe, niezbadane horyzonty oraz dymensje. Duchowy wymiar otwiera się tylko dla tych, którzy potrafią odnaleźć się w rzeczywistości, ponosząc samemu za siebie odpowiedzialność, swój ból, rezygnując z obaw, pływania w obłokach, niepewnościach i wątpliwościach.

Ale pomału-nie spiesz się tym razem z nowym planem.

Tendencja przecenienia swoich siły, realności oraz możliwości może zaprowadzić do bezmyślnych aktów.Konstelacje zapowiadają zmiany całkowitych kierunków. Czy droga, która niedawno wybrałeś odpowiada całkowicie realiom, Twoim predyspozycjom i kompetencjom?

Mars w wojowniczym Baranie rozgrzewa zamyślone głowy prowokując do działań, czy też czynów odkrywających prawdę, nie zawsze jednak przyjemną. Wielu poznamy teraz z nieznanej dla nas raczej strony. Trzaskanie nie tylko drzwiami, twarde słowa, krótkie decyzje, agresja, pierwszy impuls może być ogromnym zaskoczeniem.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju sytuacje się przeksztalcają. Obudzeni z letargu Wenus w znaku Ryb otwieramy szeroko oczy na realia dnia codziennego. Jeżeli ktoś nie spełnia naszych oczekiwań, wymagań lub marzeń-możemy zakończyć układy bez słowa.

Po co tu tyle wyjaśniać? Mars i Wenus w Baranie nie będą długo przeżywały niepowodzenie. Gdy jedni z przyjaźni zamienią się nagle w kochanków, inni bez taktu i wrażliwości, raniąc przy okazji byłą, bliską osobę zamykają za sobą drzwi. Ale już z innej strony.

Negocjacje oraz umowy biznesowe wymagają od nas jasności wypowiedzi, planów i przedsiębiorczości. Nie zaczynaj interesów tylko pod wpływem nastroju. Obie planety w znaku Barana nie tylko zwiastują nadejście wiosny, ale będą również zmuszać nas do realizacji naszych planów. Ostania koniunkcja Wenus i Marsa w tym znaku odbywała się w 1985 roku. Co wtedy wydarzyło się ważnego w Twoim życiu? Co wpłynęło na wielkie formowanie planów?

Słonce w marzącej Rybie może przykrywać prawdę. Podchodź do układów bezpośrednio. Liczyć się będzie efektywność i nieskomplikowanie. Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku? Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki. M. Twain.

Baran 21.3-20.4
Jak ten czas szybko biegnie.tydzień zapowiada się dla Ciebie bardzo imponująco!! W piątek zaczyna się już dla Ciebie piękna wiosna! Twój Mars a także Wenus wkraczają dumnie do Twojego znaku! Koniec z zamyśleniem, marudzeniem i kręceniem się dookoła własnej osi. Jednomyślnie, jednogłośnie, zdecydowanie razem z przebojowością i zapałem zabierasz się do własnych planów!

Gdy czasami poszukasz miejsc spokoju i przemyślisz, czego właściwie Ci brakuje możesz w najbliższym czasie zdobyć wszystko, co tylko sobie opracujesz. Partnerstwa wszelkiego rodzaju nabierają pozytywnego kształtu. Wielkie szanse, które teraz się przed Tobą otwierają oczekujesz już przecież od długiego czasu.

Prywatnie, zawodowo czy biznesowo pamiętaj o konsekwencjach. Siła jest teraz u Twojego boku! Twój Mars będzie stał przy Tobie przez więcej niż długi miesiąc!

Wenus, Merkury, Jowisz, ale i także Saturn w trygonie zapowiada Twój rozwój, postęp i pęd do przodu.

Przechodź do działania! Nie zwlekaj!

Byk 21.4.-20.5
Merkury jeszcze w kwadracie utrudnia komunikację wszelkiego rodzaju. Zwróć szczególną uwagę na szczegóły, drobiazgi i formy dialogów. Przejście Słońca w znak Ryby poprawi jednak wiele w życiu Byka. Razem z dniem Nowiu Księżyca ręka w rękę razem ze Słońcem będziesz potrafił walczyć śmiało o siebie, swoje plany i od dawna przemyślane projekty!

Twoje siły witalne, energia przebicia jest coraz większa. Merkury będzie od czasu do czasu hamował Twoje działania, ale metodą Step by Step otrzymasz to, czego pragniesz. Słonce, bowiem będzie pomagać w sprawach zawodowych. Życie od tego dnia staje się lżejsze, a Ty sam w bardzo dobrym nastroju.

Pluton w trygonie dla drugiej dekady urodzonych jest prezentem Kosmosu. Razem z nim masz w sobie zdecydowanie i potrzebną energię, aby w odpowiednim momencie podjąć potrzebne decyzje.

Wenus i Mars w duecie dla trzeciej dekady urodzonych zapowiada miłości czas! Nieziemskie uniesienie, wspaniałe konstelacje do romansów trzeba natychmiast wykorzystać!

Tydzień przynosi dla Ciebie wiele pozytywnych zmian!

Bliźniak 21.5.-21.6
Z opozycją Saturna wiele dla Ciebie od grudnia 2014 się zmienia. Przeznaczeniowe ograniczenia i codzienne hamulce szarości dnia, są czasami wielkim wyzwaniem. Jednak w piątek wielki kamień milowy znika nagle z Twojej drogi!

Wenus i Mars w znaku Barana przynosi zbawienie! Wiosna nie tylko, dookoła, ale również w Twoim sercu to, coś dla przyjaznego Bliźniaka!

Dla tych, którzy do tej pory rozmijali się z miłością otwiera się nowy świat! Radość, szczęście, poprawy finansowe i słoneczny, bardzo dobry czas będzie kształtować nowe dni! Nie analizuj już ostatnich niepowodzeń! Mars doda Ci potrzebną energię, aby pójść swoją drogą z podniesionym czołem. Nie warto przypominać, to, co się nie udało! Merkury stoi jeszcze w pięknym trygonie. A to oznacza bezbłędną komunikację, nowe znajomości, wymiany myśli i pomysły, który zaprowadza Cię bardzo daleko!

Układy planet zapowiadają piękne wejście radosnej wiosny nie tylko do Twojego domu, ale również serca!

Bliźniaki górą! Tak mówi również Uranus i Jowisz w sextilu! Koncentruj się na swoich planach i zamierzeniach! Teraz czeka Cię tylko już osobiste zadowolenie!

Rak 22.6.-22.7.

Gdy Mars i Wenus wchodzą do znaku Barana to jest dla Ciebie czas, aby uporządkować wszystkie sprawy partnerskie. Koncentruj się przede wszystkim na swoich obowiązkach, sprawach i potrzebach oraz sytuacji zdrowia. Wiosna to dla wrażliwe Raka także czas porządnych przeziębień, .ale nie, nie jesteś sam!

Wchodzące Słonce w znak Ryby tworzy trygon do Twojego znaku przynosząc ze sobą silę, fantazję oraz krzepkość! Razem z tym układem będzie to ważny czas wielkiej przemiany! Przesuń ważne terminy oraz decyzje na 20.2.15!

Razem z trygonem Neptuna Twoje kreatywne zdolności są coraz większe. Idąc za głosem wewnętrznym doczekasz się spełnienia! Nie słuchaj już, co mówią inni! Ty, Twoje pragnienia i własny świat ma być dla Raka priorytetem!

Wielkie plany i zamierzenie musza jeszcze odrobinę poczekać. Tydzień nadaje się na przemyślenia, poprawki i formułowanie własnych życzeń i zainteresowań!

Daty urodzonych 3.7-9.7 muszą unikać sytuacji stresowych. Ucieczka nie musi być poddaniem się, ale przemyśleniem nowej taktyki dzialania. Nie pozwalaj innych na wszystko! Broń się!

Lew 23.7.-23.8
Za Tobą bardzo trudny i żmudny czas z opozycją wielu planet.Jeszcze do nadchodzącego piątku będzie wszystko się wlekło niemiłosiernie. Ale już nagle z wyjściem Słońca z opozycji i wejście Wenus i Marsa do znaku ognia Barana wszystko zmienia się w tempie błyskawicy! Nów Księżyca w Wodniku jest dla Ciebie zakończeniem niepomyślnej fazy, albo inaczej czasu wielkich transformacji.

Wenus nareszcie zapowiada poprawy finansowe, przyjemne spotkania, lekkość i zdecydowanie w partnerstwach wszelkiego rodzaju. W miłości doczekasz się wielkich namiętności. Lew z ochotą zabierze się do bliższego poznania tajemnic potężnych uczuć! Teraz łatwiej będzie komuś zaufać lub podarować własne serce..

Saturn trygon pozwoli realistycznie ocenić wszelkie sytuacje. Nowe poznane partnerstwa będą już na stale. Nie ociągaj się! Wychodź emocjom naprzeciw. Wszystko, w co inwestujesz: zakochanie, praca, wielkie projekty będzie się na pewno opłacać!

Merkury jeszcze stoi w opozycji zapowiadając ważne sytuacje i zmiany w Twoim życiu. Nie odkładaj decyzji. Kieruj wreszcie sam!

Panna 24.8.-23.9
Dla Ciebie ważne byłoby abyś wreszcie dostrzegała owoce swojej ciężkiej pracy. Gdy Mars i Wenus jeszcze w opozycji do piątku psuje Ci szyki, zmiana układu gwiazd będzie pomagać w pojawieniu się nowych szans i konstelacji wszelkich układów. To nie jest czas opłakiwania nad rozlanym mlekiem, ale odkształcenia tego, co nie jest pozytywne dla Ciebie. Gdy Saturn dodatkowo ogranicza swobodę poruszenia trzeba się będzie trzymać dyktowanych przepisów, paragrafów oraz ustalonych granic. Piątek przynosi nowe sytuacje.

Razem z wyjściem Marsa oraz Wenus z opozycji otrzymujesz szanse pokazania swojej siły. Tak, Słonce ustawia się w niekorzystnie, ale Panna będzie już wiedziała, co teraz ma dla niej najistotniejsze znaczenie!

Zwróć uwagę na Neptuna w opozycji, który zwodzi cię od długiego czasu. Zrezygnuj z wiary w bajki czy szybkie sukcesy. Niech Pluton w trygonie decyduje o Twoich nowych zadaniach! Nie poddawaj się małym niepowodzeniom. Wiosna przyniesie pionerskie możliwości, niecodzienne układy i miłości czar!

Waga 24.9.-23.10
Jesteś pełna motywacji, nowych pomysłów i dążysz do wyznaczonego celu. Merkury, Jowisz i Węzeł Księżycowy w pozytywnej konstelacji nie pozwala abyś osiadła na laurach. Sytuacja zmieni się dopiero od nowiu Księżyca. Mars i Wenus w opozycji będzie stawiał przed Tobą nowe zadania, a może i wyzwania.. Gdy Słonce ze znaku Ryb będzie zsyłać na Ciebie wielką potrzebę uczuciowości i romantyczności. Mars z Barana boczy się i gniewa. Agresja skierowana w kierunku Twojej osoby nie może być zlekceważona, a robienie z siebie ofiary nie będzie pasowało do Ciebie.

Zwracaj uwagę na tych, którzy życzą Ci tylko pieknego, akceptując, że masz też paru przeciwnikow. Uczucia, które się teraz ukażą mogę być dla Ciebie zaskoczeniem. A może także być to wreszcie zrozumieniem tego, co Cię na prawdę w rzeczywistości otacza?

Merkury w trygonie i Saturn w sextilu zapowie powodzenia wszelkiej komunikacji międzyludzkiej. Chwała czeka cię przede wszystkim w pracy.

Daty urodzenia 6.10-9.10 potrzebują więcej czasu do namysłu. Uranus będzie skreślał z Twojego życia, co nie potrzebne. Nieoczekiwane sytuacje stawiają Twoje los na głowie. Waga musi iść przed siebie. Jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

Skorpion 24.10.-22.11
Kwadrat Słońca kończy się razem z nadejściem 19.2.15. Trudna faza niedługo od Ciebie odchodzi. Pozostają jeszcze kłody pod nogami w komunikacji razem z kwadratem Merkurego.

Kredyt zaufania otrzymasz jednak od Słońca ze znaku Ryby, który gwarantuje, że z łatwością pokonasz wszelkie przeciwności. Jego trygon przynosi nowe doświadczenia, wspaniałe uczucia wielkiej pewności siebie, nową energie i spełnienia marzeń. Dopóki będziesz wypełniał swoje obowiązki wszystko ułoży się dobrze. Neptun ze swoim pozytywnym wpływem kieruje Cię w dobre strony. Zaufaj ze spokojem w jego istnienie.

Twój Pluton to forma bojowości i mobilizacji o swoje prawa! Jego trygon gwarantuje Ci wygraną, nawet w trudnych potyczkach.

Razem z Jowisza kwadratem trzeba się będzie dużo napracować na pochwały, ale wszystko ma swój sens.i będzie się na pewno opłacać.

Pozostań aktywny oraz zaangażowany. Nowe, pojawiające sie kontakty przynoszą wiele dobrych informacji.

Strzelec 23.11.-21.12
Przejście Wenus i Marsa do Barana i ustawienie się obu planet w trygonie do Twojego znaku jest błogosławieństwem. Wiele trudnych sytuacji ostatnich tygodni rozbiega się na boki, a Ty ze zdwojoną energią będziesz teraz walczył o siebie, swoje plany, intencje i koncepty!

Najpiękniej zapowiada się w sprawach uczuciowych. Razem z Saturnem single maja szansę na poznanie tej jedynej, stałej osoby. Wielkie uczucia pasji oraz namiętności dopadają także i Ciebie!

Zawodowo możesz przygotować się do pozycji zwycięstwa. Podziel się wreszcie z innymi swoją jakością, profesjonalnością i siłą przebicia! Mars w pozytywnym aspekcie zwiększa Twoją koncentrację. Startujesz do realizacji tego, co ma dla Ciebie największe znaczenie!

Następny tydzień może być Twoim przełomem! Jowisz w trygonie jest tu nie od parady! Przyjmuj nowe impulsy od Urana. Eksperymenty, nowości, to, co nigdy nie próbowałeś czeka tylko na Ciebie!

Skup uwagę na nadchodzącym nowiu Księżyca. Wiele będzie się zmieniać.

Koziorożec 22.12.-20.1
Nadchodzący Nów Księżyca z przejściem Słońca z Wodnika do znaku Ryby będzie miał w sobie coś magicznego. Wielka pozytywna, ciepła energia spływa na Ciebie od piątku w postaci pozytywnego trygona. Razem z nią możesz oczekiwać kreatywnej passy. Chociaż może nie do końca. Wyzwania nadchodzą ze strony niekorzystnego dla Ciebie znaku Barana. Planety Mars i Wenus w kwadracie stawiają przed Toba zadania, które będą zmuszały Koziorożca do ustawienia nowych priorytetów. Nie pozwól odwieść się innym od swoich planów.

Idąc krok za krokiem będziesz korzystał z słonecznej energii. Nie walcz tylko z uporem tylko po to, aby mieć rację. Koniunkcja Plutona może być łaskawa tylko przy innych, towarzyszących budujących konstelacjach w zależności od horoskopu urodzeniowego.

Wszelkie działania muszą być odpowiednio zaplanowane. Nie wdawaj się lepiej w dysputy z wyżej postawionymi od Ciebie.Wszystko nie da załatwić się od zaraz. Uwaga na sytuacje stresowe i zdrowie.

Trzecia dekada urodzonych ma jeszcze piękne układy Wenus i Marsa. Miłość, romantyczność i wielkie intensywne uczucia umilają Ci całe siedem dni tygodnia.

Wodnik 21.1.-19.2
Czas pożegnać się Słońcem w Twoim znaku, które przyniosło wiele dobrodziejstwa. Jednak długo nie będziesz tego analizował. Twoje optymistyczne nastawienie pozostaje, gdy Mars i Wenus ustawiają się we wspaniałomyślnym dla Wodnika sextilu! Dobra faza nie ma dla Ciebie końca. Nów w Twoim znaku zmienia dalej układy damsko- męskie! Siła wielkiej energii ze znaku Barana nie przyniesie na pewno rozczarowania. Ale energię, pewność siebie oraz moc zdecydowania! Razem z koniunkcją Merkurego i sextilem Saturna sytuacja zawodowo zmierza ku pewnemu zwycięstwu. Bardzo ważne aspekty pomogą w prowadzeniu wszelkich dialogów. Decyzje będą teraz pewne. Węzeł Księżycowy w trygonie to przeznaczenie. Twój Uranus pragnie Twojej pozytywnej zmiany. Wkrótce nic nie będzie miało połączenia z przeszłością. Nowe zapowiada się, bowiem o wiele świetnej! Niekonwencjonalne pomysły to Twoja domena!

Wodnik może się cieszyć na spotkanie wiosny. Wszystkie planety stoją w obiecującym zasięgu!

Ryba 20.2.-20.3
Wenus i Mars towarzyszy Ci do nowiu Księżyca, który rozpoczyna w sąsiednim Wodniku wchodząc do Twojego znaku razem ze Słońcem. Razem z tym dniem możesz ze spokojem liczyć na mobilizujące wydarzenia! Słonce to wielka moc, ekspresja i głęboka dynamika nadchodzącego dla wszystkich Ryb czasu. Twoje urodziny będziesz spędzała w bardzo dobrym nastroju. Dawno przecież nie było przy Tobie za wiele radości, optymizmu i wewnętrzej harmonii!

Jesteś nosicielką nadziei i wiary w lepsze jutro. Razem ze Słońcem zwiększa się Twoja wrażliwość. Nastrój poprawia się. Zawodowo i prywatnie przechodzisz do znaczącej czołówki. Znasz swoją wartość i jakość. Teraz Ty osobiście będziesz się liczyć!

Razem z sextilem Plutona nie obawiasz się wyzwań czy tez konfliktowych sytuacji. Wiesz, że wiele zależy tylko od Ciebie.

Saturn ogranicza pierwsze dekady urodzonych, ale Słonce szybko będzie rozpraszać zamyśloną atmosferę.

Trzecia dekada Ryb jeszcze z koniunkcją Wenus i Marsa oczekuje niezwykłego tygodnia. Wszystko toczy się tylko dookoła spraw miłości. Czujesz się po prostu spełniona!

Ja życzę wszystkim wiosnennego nowego tygodnia!

Zapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota.
Słońce w Wodniku, Wiedeń 15.2.15

"Pamiętaj, jesteś większy niż jakikolwiek problem na świecie."
Marszalek Nikodem


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji