widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-09

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków 09.03-15.03.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Co ma być to będzie. A jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.!"
Hagdrid -Harry Potter

Czekasz na spokój i harmonię?

Nic z tego. Z porad minionego tygodnia wynika, że wielu po pełni 5.3.15 natrafiło na wyzwania, które jeszcze nie doczekają się rozwiązań, ale są początkiem, jak pisałam w horoskopie poprzednim -najtrudniejszego miesiąca tego roku. W nadchodzących dniach przygotuj się na przyspieszenie akcji, działań i wydarzeń. Kwadrat Urana z Plutonem jest aktywny ,a wejście Marsa w znak gwałtownego Barana i jego połączenie z Uranem zapowiada tendencję do burzliwych reakcji, niespodziewanych, porywczych, niebezpiecznych nurtów i dramatycznych wieści.

Uran to rewolucjonista domagający się natychmiast niezależności, wolności, odmienności, złamania starych procedur. Pluton-Czarny Anioł żąda wiecznie ofiary, struktury, transformacji, lojalności dodając do tego intensywności, strach, pożegnania i zakończenia. Jego manipulacja czy mechanizm kontrolny z najgłębszymi lekami i traumą, wskazuje to, czym należy się zająć.

Mars to agresja, energia, impuls, odwaga, także walka i ogromna siła, której nikt nie jest wstanie zatrzymać. Trzy planety w dramatycznej konstelacji nie wróżą nam w następnych dniach nic ciekawego.

W tym czasie wymagający Saturn zatrzymuje się, aby wyruszać w bieg wsteczny do znaku nasyconego ekspresją Skorpiona. Tu będzie szukał winnych, błędów, braku dyscypliny, nieprawidłowości, nieobecności powagi, wykreślając z naszego życia wszystko, co nie ma stałości i bezpieczeństwa w czasie i przestrzeni.

Przeszłość jest teraz obudzona.

Nie próbuj przypadkiem siły, manipulacji czy przemocy. Presja z zewnątrz czy inaczej prze- znaczeniowa moc może niektóre domki z kart zburzyć w tym tygodniu jednym normalnym dmuchnięciem.. Projekty, które chcesz podejmować muszą być odpowiedzialne i dobrze przemyślane. Najlepiej będzie unikać niejasnych sytuacji, agresywnych ludzi nie rzucają przy tym słowami, które mogą zmieść po drodze parę innych osób. Zwracaj uwagę na siebie oraz innych. Akceptuj granice, które są postawione nie wchodząc tam, gdzie nie jesteś w sumie potrzebny i nikt Cię nie oczekuje. Nie zadzieraj z władzą.

Wszystko, co jest związane np. z techniką, elektroniką, Internetem, komunikacją powietrzną i drogową wymaga naszej zaostrzonej koncentracji.

Pamiętając o tolerancji, zrozumieniu, akceptacji, wyrozumiałości, spokoju można będzie przejść następny czas w równowadze. Merkury wkraczający do znaku Ryby sprzyja kierowaniu się intuicji. Omijaj kłótnie, spory i fanatyczne wyzwania czy intrygi. Iskra do eksplozji jest teraz niewielka, a może być nie do opanowania.

Ostatni kwadrat Urana z Plutonem 17.3.15 będzie na pewno najsilniejszy( obie planety w biegu prostym) przynosi nam rozwiązania trudności, z którymi borykamy się od wielu lat. W niektórych sytuacjach będą to niekonwencjonalne, nieznane nam metody w innych po prostu definitywne zakończenia.

( prywatnie, społecznie, globalnie, religijnie czy też politycznie.itd.)

Transformacja, zmiany narzucone nam z góry prowadzi do ewolucji i stworzenia zupełnie innej formy, niepodobnej do tego, co jest obecnie.
Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Wstań, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach, żyj wyprostowany!"
Jan Paweł IIBaran Baran 21.3-20.4

Trzy planety w Twoim znaku dodają Ci siły. Wenus zaprasza do miłości, przyjaźni, miłego spędzenia czasu, Uran do niekonwencjonalnych zmian, Mars do działania. Energię tych gwiazd musisz wykorzystać z zastanowieniem, głową poprzedzając to intensywnym przemyśleniem. Teraz jest bardzo dobry czas na wielkie spełnienie. Niektóre sytuacje rozwiążą się same. Inne będą wymagały od Ciebie wytrzymałości abyś osiągnął zamierzone cele. Szczęśliwy Jowisz i tak jest przy Tobie!

Połączenie Urana z Twoim Marsem i ustawienie w niekorzystnym kwadracie dotyczy szczególnie daty urodzonych miedzy 1.4-9.4. Dynamiczność nadchodzących dni będzie niemożliwie szybka. Nie upieraj się przy swoim, żądając przy tym potwierdzenia! Sytuacje mogą być krytyczne, dlatego musisz kierować się cierpliwością! Zrób lepiej krok do tylu lub trzymaj się tle, gdy zauważysz, że fakty rozwijają się niebezpiecznie.

Wszystkie Barany muszą postawić na Wenus i jest piękne, inteligentne oraz sprawiedliwe parole. Razem z nią możesz doczekać się wykonania wszystkiego w należytym spokoju bez agresji, złości czy też nacisku.

Istotny jest kompromis.

bykByk 21.4.-20.5

Razem z sextilem Słońca, Neptuna i trygonem Plutona czeka Cię bardzo silny tydzień.

Śmiało kieruj się dalej romantycznym nastrojem. Układ gwiazd nie namawia na wielkie czyny. Wszelkie sytuacje z kwadratem Jowisza ostrzegają przed brakiem miary i wyolbrzymianiem. Kwadrat Merkurego to jeszcze trudności z przełożonymi, autorytetami czy w prowadzeniem biznesu. Czas ma jednak lekarstwo i dla Ciebie. Planeta komunikacji będzie wchodziła do przyjaznej Ryby, gdzie trzeba będzie włączyć swój szósty zmysł. I Pluton donosi siłę wraz z odwagą, by Twoje plany na pewno spełniły się!

Słonce jest teraz dla Ciebie największym darem. Znajdziesz dla siebie ludzi, którzy pomogę w utorowaniu drogi do góry. Wszystko może odbyć się w anielskim nastroju, gdy zaakceptujesz, że wybrane plany na pewno teraz zmienią się.

Saturn jeszcze raz wzywa do zastanowienia się nad swoim życiorysem. Przed działaniem i czynami usiądź i opracuj dokładny plan.

Zbyt pochopnie wypowiedzenie wyroki nie będą korzystne. Osobiste korektury w swoim życiu wymagają od Byka spokoju. Nie pozwól innym popychać się!

Bliźnięta Bliźniak 21.5.-21.6

Po pełni Księżyca w kwadracie i niekorzystnej pozycji Słońca oraz Merkurego trzeba będzie w następnym tygodniu zwracać więcej uwagi na koncentrację oraz spokój i opanowanie.

Dla pierwszej dekady urodzonych Saturn w opozycji zatrzymując się i kwadrat Neptuna to wezwanie, aby nie podejmować żadnych pochopnych decyzji. Kieruj się mądrością życiową patrząc dalej poza horyzontem. Druga dekada urodzonych może odczuć niepokój z pozycją Marsa i Urana. Szukaj dla siebie zadań, które będą Cię zmuszały do uwzględnienia dokładności czy precyzji. Razem z sextilem Jowisza znajdziesz na pewno pomoc dookoła i ludzi, którzy będą stanowić dla Ciebie wzorzec. Uwaga! Sytuacje będą się bardzo szybko zmieniały. Nie poganiaj siebie samego.

Trzecia dekada urodzonych Bliźniaków z piękną pozycją Wenus i Merkurego ma dobry czas na korzystne układy zawodowe i wiele nowych, ciekawych znajomości. Miej oczy szeroko otwarte. Uran i Jowisz zmuszają Cię do przemiany. Kieruj się jasno ustalonym przez siebie planem pamiętając o konkretach i stałości!

Nowy czas wymaga od Ciebie gruntowności i jednoznaczności!

RakRak 22.6.-22.7.

Do trygonu Słońca i Neptuna dołącza się w nowym tygodniu trygon Merkurego, aby ułatwić Ci przejście bardzo trudnego czasu.

Kwadrat Marsa i Urana oraz Pluton w opozycji nakazuje Ci przygotowanie się na krytyczny czas. Merkury pomoże w komunikacji wszelkiego rodzaju. Wykorzystuj swoją zdolność wyczuwania atmosfery, ludzi, emocji dnia i tego, co potrzebujesz. Dwie planety w znaku intuicyjnej Ryby w świetnym trygonie będą zsyłać na Ciebie kreatywne pomysły, wyjaśnienia i zrozumienia tego, co się dookoła dzieje.

Daty urodzenia 3.7-11.7 razem z Uranem, Marsem, Plutonem musi oczekiwać gwałtownych sytuacji, chaosu i prowokacji w kierunku Twojej osoby.

Pokaż, że umiesz się bronić mądrością, wytrwałością i opanowaniem. Zejście na taki sam poziom, co przeciwnik może Cię sciągań do pozycji przegranej. Partnerstwa wszelkiego rodzaju dla trzeciej dekady urodzonych są w zagrożeniu. Stare, nieuporządkowane tematy razem z Wenus w kwadracie będą teraz korygowane. Od tego tygodnia aż do końca miesiąca przeznacz więcej uwagi tylko i wyłącznie sobie, swoich potrzeb i emocji. Nie trać energii na kogoś, kto na to nie zasłużył. Robienie z siebie ofiary emocjonalnej może zabrać Ci z buntowniczo ustawionymi planetami ostatnią energię. Wytaczaj działa obronne i postaw czoła przeciwnościom. Już wkrótce wszystko, co złe się kończy. Kwadrat Urana/ Plutona odchodzi ,a razem z nim będzie dużo więcej dla Raka spokoju, miłości i harmonii.

LewLew 23.7.-23.8

Jeszcze trzecia dekada urodzonych musi improwizować z kulejącą komunikacją wszelkiego rodzaju. Opozycja Merkurego radzi kierować się inspiracją i zapałem twórczym. Ważna jest Twoja pasja i zaangażowanie. Inne planety; Saturn, Mars, Jowisz i Wenus są Twoją bratnią duszą w bardzo pięknych układach!

Wszelkie możliwości zsyłane od Jowisza musisz szybko rozpatrywać. Uran w trygonie, mimo, że może w tym tygodniu rozpraszać będzie pokazywał Ci piękne strony życia. Wenus to Twoja największa nadzieja!

Teraz jest Twój miłości czas!

Przeznacz dużo miejsca dla osób Ci bliskich. Planeta szczęścia sprzyja ciekawym spotkaniom towarzyskim, wyjściom kulturalnym wnosząc wiele romantyczności.

Profesjonalnie od wtorku może otworzyć się przed Tobą wiele nowych możliwości, gdy Twoja uwaga nie będzie skierowana tylko na sprawy materialne. Nie pozwól na uzależnienie się od nikogo. Trumfy, uśmiech losu jest przecież przy Tobie. Nie zgadzaj się na płytkie kompromisy.

Panna Panna 24.8.-23.9

Kwadrat Saturna i opozycja Merkurego dla pierwszej dekady urodzonych Panien przynosi nieprzyjemne doświadczenia, z którym musisz teraz sobie poradzić. Życie sklada się także z różnych testów i treningów. Przechodź wiec do rozwiazywania problemów bez oglądania się na innych. Krytyczny czas utrudnia Neptun w opozycji. Nie wszystkie drogi zaprowadzą Cię do celu. Sprawdzaj wszystko jeszcze raz dokładnie abyś ominęła rozczarowania.

Trygon Plutona dla drugiej dekady urodzonych dodaje wiary i możliwości wykorzystania doświadczenia przeszłości. Razem z tą planetą w pozytywnym aspekcie absolutnie nic Ci nie zagraża.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z opozycją Słońca wymaga dużo wytrwałości podczas ćwiczeń z cierpliwością. Twoje zacięcie i niezłomność połącz teraz z logicznym myśleniem oraz trafnością wyciągania odpowiednich wniosków.

Tydzień wymaga od Panny zrównoważenia i harmonii wewnętrznej.

WagaWaga 24.9.-23.10

W środę dochodzi do kosmicznego, niebezpiecznego wydarzenia na sklepieniu nieba. Wojowniczy Mars łączy się z Uranem tworząc kwadrat do Plutona i opozycję właśnie do Twojego Słońca.

Konstelacja ta jest bardzo dramatyczna. Daty urodzenia od 4.10 do 13.10 są najbardziej pod jej alarmującym wpływem. Pojawiające się uczucie strachu musisz przepędzić większą wiarą w siebie bez porównywania do innych osób. Ty teraz bądź dla siebie najważniejsza nie pozwalając na prowokację czy atak w Twoja stronę! Walka z Uranem i Marsem może odbierać Ci energię. Unikaj w najbliższym czasie ludzi, którzy czekaja Twojego upadku. Wystąpienia przeciw komuś także się nie udadzą. Pilnuj siebie, swojej niezmąconej harmonii i przenikliwości w przedstawianiu ostatecznych argumentów.

Jowisz, Saturn i Merkury są Twoją ostoją. Twoja mądrość wyprowadzi Cię z trudnych sytuacji. Droga postepowania musi być pewna. Nie skacz teraz na wysoką wodę zanim nie zrozumiesz planet działania.

Skorpion Skorpion 24.10.-22.11

Słonce, Neptun i w najbliższym czasie Merkury w trygonie stawia wszystkie Skorpiony do pionu. Nawet, gdy Twój Pluton robi burzę na sferze niebieskiej nie widzę dla Ciebie zagrożenia. Trzy planety w znaku Ryb namawiają do słuchania się swoich uczuć. Chłopski rozum zaprowadzi Ci dalej niż filozofowanie. To, co teraz przemyślasz jest naprawdę bardzo ważne. Pragnąc zostać własnym szefem musisz zaufać jedynie sobie!

Kwadrat Jowisza dla drugiej dekady urodzonych obliguje do omijania patosu i wyolbrzymiania. Nie podejmuj ostatecznych decyzji dopóki nie sprawdzisz obiektywnego świata. Opcją byłoby szukanie pomocy u osób profesjonalnych. Nie żyjesz przecież sam na bezludnej wyspie.

Otwórz się na nowe transformacje. Układy planet będą dbały o Ciebie. Uwagi szukaj u osób Ci bliskich. Nowe pomysły będą Twoim poparciem.

W sobie samym znajdziesz siłę i niezależność.

StrzelecStrzelec 23.11.-21.12

Miniona pełnia Księżyca w kwadracie, koniunkcja Saturna, Słonce i Neptun w kwadracie nie pozwalają na razie rozwinąć Ci skrzydła. Układy innych planet jednak dają zielone światło, na coś bardzo odmiennego, czego w ogóle się nie spodziewasz! Nowe może przynieść Strzelcom wiele pozytywnego, jeżeli zaakceptują odmienne metody, niekonwencjonalne dziedziny, a przy tym pilnując przede wszystkim stabilizacji!

Wszystkie decyzje, które teraz podejmujesz muszą kierować Twoje oczy na real otaczającego świata. Neptun przeszkadza pełnej koncentracji. Orientuj się na prawdziwej mądrości życiowej.

Jowisz z Uranem przedstawiają Strzelcom nowoczesne plany. Połączenia Marsa, Plutona i Urana to nowe trendy oraz linie rozwoju.

Wenus przynosi bardzo dobre towarzystwo. Razem z Tobie wiernymi możesz osiągnąć wysokie cele, nie poddajc się od razu, gdy coś się od ręki nie udaje!

Saturn zatrzymuje się w Twoim znaku sprawdzając jeszcze raz ostatnie, minione miesiące. Wszystko, co się wydarzyło od 15 grudnia 2014 będzie przechodziło test na autentyczność. Akceptuj warunki środowiska. Autentyczność musi być Twoją dewizą.

Zawodowo z kwadratem Słońca musisz przygotować się na próby ognia. Mars w trygonie będzie jednak dobrze Twoją energią kierował lub stawiał cię szybko do pionu.

Pozostałe planety, bowiem stoją z korzyścią dla Ciebie, dlatego nie zniechęcaj się pojawiającymi się trudnościami. Dookoła Ciebie, razem z koniunkcją Saturna będzie bardzo wiele się działo. Koncentruj się na sobie. Swoich planach oraz wewnętrznych ideałach.

Twoje wartości musisz teraz sam bronić z odwagą. Konsekwentnie, spokojnie, a może czasami i z uporem osiągniesz wszystko, co sobie tylko zamarzysz.

Nie poganiaj siebie samego. Nikt cię przecież nie goni.

KoziorożecKoziorożec 22.12.-20.1

Praktyczne myślenie i działanie przyda się na pewno podczas trudnego tygodnia. Wenus, Mars, Uran razem w niebezpiecznym układzie z Plutonem w Twoim znaku przynosi poważne wyzwania, którymi trzeba będzie się zająć. U Ciebie będzie dotyczyć to nierozwiązanych spraw partnerskich minionej przeszłości. Kłopoty, które chętnie chowasz sam przed światem i sobą muszą w końcu znaleźć rozwiązanie. I od tego jest aktualny miesiąc.

Daty urodzenia 1.1-9.1 są pod wpływem trudnych układów gwiazd. Liczna iść kwadratów wskazuje na to, że zapali się tam, gdzie najbardziej jest tego potrzeba. Mars będzie kradł Twoją energię. Zredukuj swoję aktywność fizycznę. Unikaj prowokacyjnych sytuacji, zaczepek, nie podejmując żadnego ryzyka. Słonce, Neptun i Merkury będzie stały Ci z pomocą. Sprawy, sytuacje, ludzie, którzy stali się tylko przyzwyczajeniem trzeba będzie wreszcie się pozbyć.

Kieruj się szóstym zmysłem. Sam wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. Teraz istotne są osobiste priorytety.

WodnikWodnik 21.1.-19.2

Gwiazdy trzymają dla Ciebie pozytywne wiadomości. Razem z Saturnem idziesz drogą stabilnego sukcesu. Mars, Wenus i Węzeł Księżycowy zajmują się w pozytywnym sensie Twoim życiem parterskim. Piękne spotkania czekają na single. Pozostali wkraczają w fazę bezpieczeństwa, co razem z niecodzienną dla Wodnika pozycją Saturna prowadzi tylko do uspokojenia wewnętrznego.

Jowisz i Uranus w pozytywnej konstelacji będą przyspieszać optymistyczne zmiany. Wykorzystaj ostanie dni razem z Merkurym. Wymiana myśli, rozmowy i wszelkie układy są razem z nim teraz bardzo ułatwione.

Gdy Twój Uranus wchodzi w związki z innymi planetami, będziesz także wyczuwał odmienną atmosferę. Jednak Uran z Marsem w godnym pochwały aspekcie zwiastuje niecodzienne, twórcze przemiany wzbogacające Twoje życie tylko w to, co piękne.

Razem z nadejściem nowych dni zabierasz się do pracy. W spokoju i cierpliwości dopniesz na pewno swoich celów. Szczęśliwy los nie ominie Wodnika na pewno.

RybyRyba 20.2.-20.3

Po ważnej pełni Księżyca w opozycji do Twojego Słońca na pewno czujesz jeszcze w sobie wiele bólu, rozczarowania czy niesmaku. Pierwsza dekada urodzonych razem z kwadratem Saturna ma przed sobą próby ognia. Jednak wchodzący do Twojego znaku Merkury- planeta komunikacji, inteligencji, analizy i biznesu pozwoli z mądrością rozwikłać Węzły Gordyjskie!

Zwróć uwagę na Neptuna w koniunkcji. To on przynosi ze sobą także niecodzienne sytuacje. Twój wewnętrzny głos musisz nauczyć się słuchać. W tym jest Twoja nadzieja oraz siła.

Pluton w sextilu dla drugiej dekady urodzonych dodaje Ci pewności o tym, jak wielki jest Twój wpływ na innych. Twoja aura razem z tym tranzytem ma ogromne działanie. Wykorzystaj to w pozytywnym sensie dla siebie. Słonce jeszcze w Twoim znaku teraz dla trzeciej dekady urodzonych obiecuje piękne dni i spokój duszy.

Ryba potrzebuje od czasu do czasu wejścia do swojego własnego stworzonego świata. Szukaj dla siebie miejsc relaksu i spokoju. Potrzebujesz fazy przemyślenia.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji