widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-08

Horoskop tygodniowy 8.6.15 do 14.6.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Teraz pomaganie jest modne, kiedyś nie było modne, było oczywiste."
Bogusław LindaPrzed nami ciekawy tydzień!

Nie często na niebie pojawia się jednocześnie wiele świetnych konstelacji pozwalających na pozytywne, nieoczekiwany zmiany! Wszystko jest w nowych dniach możliwe. Do piątku należy zrewidować i sprawdzić jeszcze raz wszystkie pomysły, aby móc przyszłościowo decydować wraz z wyruszeniem Merkurego w bieg prosty! Szereg bardzo dobry konstelacji umożliwi wyciagnięcie z przeszłości odpowiednich wniosków pozwalając zostawić za sobą to, co już jest od dawna nieużyteczne!

Merkury jeszcze do piątku jest w biegu wstecznym, dlatego Twoje działania muszą być ostrożne i rozważne, rezerwując sobie z góry więcej czasu na przemyślenia, terminy i wypowiadanie własnych opinii. Jednocześnie będzie wzrastała w nas chęć rozwoju, ekspansji oraz wzrostu. Nowe, skorygowane oraz poprawione plany i projekty będą bardzo dobrze funkcjonowały, gdy podsumujemy nasz dzień wczorajszy, myślenie, rozumowanie, a wymiana informacji będzie ograniczona do faktycznej chwili.

Od środy z momentem zwalniania Merkurego będzie na pewno dochodziło do kolizji, opóźnień, czy też awarii. Skonkretyzuj się biorąc wszystkie możliwości pod uwagę, że piątek jest ostatecznym i najlepszym(!) dniem wyruszenia do startu!

Tylko powoli i z rozwagą. W tych dniach nasze nastroje są wysoko emocjonalne, a wrażliwość wzrasta do apogeum. Usterki mogą działać nam na nerwy, a drobnostki doprowadzać do rozpaczy. Szukaj w sobie cierpliwości mając świadomość, że wkrótce wszystko nabierze prawidłowego rozpędu.

Poziom energii będzie spadał, wymagania dookoła zwiększać się, a nasza konsekwencja może mieć także własne granice. Ocena błędów lub ich dostrzeżenie jest odsieczą do ponownej zmiany sytuacji i akceptowania ograniczeń.

Słońce, Jowisz, Wenus, Uranus tworząc bardzo harmonijne aspekty pozwolą nie tylko podejmować szybkie i zdecydowane orzeczenia, ale również koncertować się na najważniejszym( Słońce/ Mars).

Nie schodź przeszkodom z drogi lekceważąc teraz to, co najistotniejsze. Koalicje planet namawiają do rozszerzenia i preferowania przyszłościowych, odmiennych projektów, które mają służyć naszemu osobistemu rozwoju oraz spełnienia.

Gdy Jowisz będzie ustawiał się sukcesywnie w trygonie do Urana, a Merkury wyrusza w odpowiednie strony można liczyć będzie na powstawanie innowacyjnych planów, ciekawych pomysłów i szereg szczęśliwych zbiegów losu.

Nie działaj pochopnie, choć Marsa przy Słońcu trudno będzie przywiązać do krzesła, zmuszając do spokoju.

Odpowiednie dozowanie naszej cennej energii kieruje nas nie tylko do ciekawej przyszłości, ale także niespodziewanych popraw finansowych!

W partnerstwach wszelkiego rodzaju rodzi się harmonia. Wiele osób z przeszłości pojawia się jak grom z jasnego nieba przed nami odświeżając zakurzone dawno tematy.

Wenus w Lwie pragnie stać się ciałem i duszą w oku mgnienia.to dobrze, że w końcu każdy z nas zaczyna walczyć o siebie!

Wiele planet w Bliźniaku, zatrzymanie Merkurego i jego wyruszenie w bieg prosty, Saturn wracający do Skorpiona, szczęśliwe konstelacje Jowisza i Urana wpływają na wydarzenia mające na pewno w przyszłości wielkie znaczenie. Faza nieodwołalnych zmian zbliża się szybkim tempie do nas. Pożegnania, rozstania, nowe pomysły, niespodziewane spostrzeżenia i odmienne drogi zsyła bez naszego pytania przeznaczenie.

Wydarzenia mogą być niedopisania: Uran-nowoczesne technologie, wypadki, spontaniczne idee, przebłyski świadomości, katastrofy naturalne przeplatają się. zachowaj spokój, wykorzystując świadomie dla siebie niepospolite sytuacje i niezwykle przeżycia.

Bądź gotowy wykorzystać świetne układy planet do ważnych zmian życiowych. Pojawiający się ludzie na naszej drodze, mają charakter rewolucyjny.

Wiele pod koniec tygodnia będzie się zmieniać w oku mgnienia. Nie bagatelizuj, nie podchodzi lekkomyślnie do tego, co czujesz, widzisz i usłyszysz.

Nowe projekty po dokładnym zbadaniu, ocenie, analizie i weryfikacji są źródłem nieszablonowych, wielkich konceptów.

Powodzenia mogą spodziewać się Ci, którzy mają odwagę myśleć przyszłościowo, innowacyjnie, wykorzystując super nowoczesne pomysły, techniki i niestereotypowe metody dziania!

Przeszłość adie! Stare musi być wyrzucone, albo będzie Ci zabrane. Otwieraj się natychmiast na to, co nie jest Ci jeszcze znane!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

""Porażka jest objazdem, a nie ślepym zaułkiem..! "
Zig ZiglarBaran 21.3-20.4
Przed Tobą na pewno wielkie wydarzenie, gdy zachowasz do piątku samokontrolę, koncertując się z precyzją na swoich celach.

Słońce, Merkury, Wenus, Mars i Jowisz stoją po Twojej stronie, a znaczący trygon Urana z Jowiszem dotyczy bezpośrednio tylko i wyłącznie wszystkich urodzonych w znaku Barana. Już w poniedziałek czujesz wielką energię gwiazd dającą Ci samozadowolenie. Nie przyspieszaj niczego. Merkury jest w biegu wstecznym. I tak wszystko będzie działać na Twoje osobiste życzenie. Kosmiczna siła pozwoli nie tylko eksperymentować dając szereg nieznanych szansa, ale wszystko będzie wpływać na następne lata.

Zanim jak ogień powiesz "tak", myśl o tym, co może dać C poczucie zabezpieczeń osobistych oraz finansowych. Przemyślając swoje metody działania zrozumiesz intuicyjnie puzzle, które mogą się ułożyć w piękną perspektywę.

Twoja kariera zmienia nagle kierunki drogi. Przeznaczenie zarezerwowało dla Ciebie wyższe szczeble i cele.

Będziesz potrafił wyrwać się z uzależnień niekorzystnych sytuacji. Włącz swoją empatię.

Wszystko może teraz się wydarzyć, co wyniesie Barana w wyższe sfery.Byk 21.4.-20.5
Wiele planet pozostawiło Byka gdzieś na poboczu ufając, że sam po dobrej fazie poprzedniego miesiące będzie potrafił poradzić sobie z wyzwaniami. Na plan pierwszy, bowiem przemieszcza się kwadrat planety miłości Wenus, która chce rozwiązać trudne sprawy partnerskie, ciągnące się już od pewnego czasu. Stare metody działania, te same upodobania i zachowania powtarzają się wprowadzając niezadowolenie. Wenus będzie wskazywać miejsca, gdzie brak jest Ci poczucia bezpieczeństwa, miłości, czułości oraz przede wszystkim autentycznych uczuć. Warto za radą Lwa, gdzie Twoja patronka teraz się znajduje, podwinąć rękawy i zabrać się do pracy nad sobą i swoimi wyobrażeniami. To, co wymarzyłeś sobie nie musi odbiegać od rzeczywistości. Ale uwaga, Saturn będzie się ustawiał znowu w opozycji do Twojego Słońca, (szczególnie trzecia dekada urodzonych) robiąc porządki tam, gdzie należy.

Razem z trygonem mocarnego Plutona masz w sobie wielką energię, aby swoją aurą i postawą przyciągnąć odpowiednich ludzi na swoje strony! Teraz będzie wymagana od Ciebie wielka, ciągła stabilizacja życiowa. Co stoi na słabym fundamencie, nie doczeka końca budowy.

Zawróć uwagę na swój plan dnia nie zapominając o spokoju, wypoczynku oraz relaksie. Następny weekend należy do ciebie. Zaufaj Neptunowi. On podpowie gdzie znaleźć miłość, zrobić biznes i odnaleźć spełnienie!Bliźniak 21.5.-21.6
Zmiany będą nadchodzić razem z Twoim zatrzymującym się Merkurym, który obecnie przebywa w Twoim znaku. On da Ci wiele szans i możliwości, aby odkręcić, poprawić i odpowiednio zorganizować, to, co pogmatwało od czterech tygodni!

Nieobliczalna magiczna siła aż sześciu planet jest przy Tobie, które gwarantują, że wszystko zakończy się ogromnym powodzeniem!

Z poważnymi i ostatecznymi decyzjami czekaj do piątku, dając sobie odpowiednią ilość czasu na przemyślenia i analizę przeszłego miesiąca! Unikaj powierzchowności zmuszając się do dokładnego rozpatrzenia detali! Saturn wychodzi na kilka miesięcy z opozycji, pozwalając Ci jeszcze odpocząć! Jowisz, Wenus, Mars, Słońce i Uran wraz z konstelacjami to jak gdyby czarodziejska różdżka, która wyczaruje Ci nawet niewypowiedziane marzenia!

Twoje życie może wkrótce się nieodwołanie, pozytywnie zmienić, gdy siebie samego posłuchasz! Nowe idee będą instrumentem Twojej fantazji. Unikając chaosu, nieodpowiedzialności oraz nierozwagi gwiazdy prowadzą Cię aż do szczytów zadowolenia.

Nie decyduj pochopnie. Nie daj się zwieść Marsowi w koniunkcji Słońca do impulsywnych podsumowań, które nie są w sumie Twoim udziałem! Mars, Słońce, Jowisz, Uranus i Wenus rozprzestrzeniają życzliwą energię dookoła Ciebie, aby Bliźniak wybrał dla siebie to, co daje mu stałość!

Precyzja i aparycja jest Twoim głównym priorytetem! Wymagany jest wyższy profesjonalizm!

Twój dobry nastrój i otoczka szczęścia od poniedziałku może przechylić się w każdym momencie na nieodpowiedniej strony. Zwiększ swoja samokontrolę, uważaj!

Szkoda, abyś przegapił tak szczęśliwe układy planet!Rak 22.6.-22.7.
Wenus odeszła pozostawiając Neptuna u Twojego boku, który ma w rzeczywistości spełnić wszystkie Twoje marzenia! On w pozytywnym położeniu będzie dodawać Ci pewności siebie zmieniając Twoją świadomość. Zastanowienie, intuicja, wyższe sklepienie niebios jest teraz zamówione dla Raka.

Słuchając swojego przeczucia możesz osiągnąć wiele. Gdy do tej pory ulegałeś wpływom innym, dając rozpoznać swoje emocje, nauczysz się samoistnie wyczuć-siebie. Do tej pory niepoznanego.

Wiele spraw pokazuje się nagle z innej strony, gdy wiesz już, co będzie Ci przedstawione, a co żyje rzeczywistością. Świat Neptuna, niepojęty dla śmiertelnika wzywa Raka na zaufanego, aby oddać Ci jego najskrytsze tajniki.

Nie uciekaj od bolesnych emocji i przeżyć. Pluton w opozycji i kwadrat Urana na razie nie dla każdego się skończył. Pierwsza dekada, która mi już zaufała, może cieszyć się z nowego, na prawdę nawet w swoim otoczeniu szczęścia. Pozostali będą je w krotce budować.

Neptuna słowo: "uwierz" może być trudne, gdy doświadczasz aktualnie z Plutonem trudnego czasu. Ale wiara ta jest przesłaniem niebios. Twoje życzenia, marzenia i potrzeby są w tym momencie najważniejsze. I na siebie musisz przede wszystkim stawiać! Twoja pomoc i ofiarowanie się innym stoi także w drodze do pełnego szczęścia. Wspaniałe pomysły muszą być w końcu zrealizowane! Rozpocznij i przechodź do działania. Miłość i akceptacja siebie może jest dla Ciebie nieznana, ale ona zaprowadzi cię do powodzenia i sukcesu.

Pokazuj teraz swoje talenty! Pluton w opozycji na to czeka i wymaga!Lew 23.7.-23.8
Sama pozycja Słońca, Merkurego i Marsa zapowiada już szczęśliwe dni dla Lwa, dając wolną rękę do działania, realizowania nowych planowe, decyzji otwierających przed Tobą wspaniałych perspektyw. Ale Jowisz z Uranem i Wenus, planeta miłości rozpoczyna nową, fantazyjną przygodę, która nazywa się miłość.

Nie jesteś przygotowany?

Szkoda.a może będzie to pojawienie się kogoś z przeszłości? Wiele dobrego leży zapisane w gwiazdach dla Ciebie! Nie chowaj się teraz za piecem!

Wszystkie planety w pozytywnych konstelacjach nie wykluczają awansów, nowej pracy czy też propozycji nie do odrzucenia. Pieniądze mogą przysłowiowo spadać z nieba.Stan błogości jest przy Tobie.

Twoja potrzeba domowego ogniska, uczuć rodziny i stabilnej atmosfery-spełnienia się szybko i bez największego wysiłku! Pamiętaj, że Merkury jest jeszcze w biegu wstecznym utrudniając ostateczne, mądre werdykty.

Ze arcymistrzowskimi konstelacjami czasami możemy poczuć strach przed nowym. Dla Ciebie jednak nieobliczalne tempo będzie tak wielkie, że na pewno się nie wycofasz!

Odmienne będzie bardziej pasowało do Ciebie. W następną niedzielę razem z Marsem i Słońcem już wiesz, przy kim i gdzie jest Twoje najlepsze miejsce!

Sięgaj gwiazd! Bądź szczęśliwy. Przed Lwem czas wybornie koncertowy!Panna 24.8.-23.9
Są dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy za szybko uciekają i drudzy, którzy za długo trzymują się starego. Do której grupy należysz? A może znasz inne?

Konstelacje na niebie wzywają dalej Pannę do wysiłku poukładania nowego życia stawiając na autentyczne partnerstwa, pracę z sercem i wewnętrzne poczucie szczęścia z osobistym zadowoleniem. Pełnia Księżyca poprzedniego tygodnia była dla Ciebie ciężka, jednak czas będzie wszystko pozytywnie układał.. Trzymając się swoich odmiennych zasad, możesz stracić coś, co jest dla Ciebie ważne.a tu Jowisz stoi już na progu Twojego domu.hmmm.

Popatrz trochę do przodu, trochę dalej, aż tam za horyzonty. Wina nie leży w Tobie, ale w przeznaczeniu planet. Neptun w opozycji będzie pokazywał dalej gdzie jest droga spełnienia. Jak masz wyczuć nowe możliwości, szanse i poczucie szczęścia.

Czasami warto wyłączyć rozumowanie, wewnętrzne hamulce i strach o zabezpieczenia materialne. Twoim zadaniem jest aktualnie wyczuć nosem w inny sposób możliwości, choć na pewno nie będzie to dla Ciebie łatwe.

Pluton pomoże by do końca następnego tygodnia wyrzucić do kosza plany, które są nie potrzebne. Otwieraj się na nowe, jeszcze niepoznane i nawet przez Ciebie niepojęte.

Twój Merkury wyrusza w piątek w bieg prosty. Nadciąga metamorfoza.Waga 24.9.-23.10
To będzie bardzo szczególny tydzień dla Wagi. Pozytywne konstelacje w nowych dniach przeważają.

Wenus z Lwa z Merkurym zbliża Cię do partnera duszy. Ten, który jest Tobie przeznaczony.

Szczególnie pierwsza dekada urodzonych może liczy na pozytywne przeobrażenie w partnerstwach, interesujące spotkania lub randkę z kimś z dalekiej, bardzo przyjemnej przeszłości. Audiencja z tą osobą zrobi tak kolosalne na Tobie wrażenie, że zapragniesz zostać z nią już aż do..końca. Już słyszę nawet weselne dzwony!

Wyroki nieba zsyłają na Ciebie bardzo piękne chwile. A od szczęśliwego przeznaczania nie ma teraz ucieczki. Praca może poczekać.

Druga dekada urodzonych razem ze Słońce, Jowiszem i Marsem w świetnym układzie idzie do swojego celu za ciosem z podniesioną głową. Nawet potężne wyzwania jedną ręką będą pokonane. Dwa boskie trygony są Twoją osobistą bronią! Niektóre optymistyczne wydarzenia, propozycje i prezenty gwiazd będą w pierwszym momencie zdziwieniem. Bierz, co daje Ci dobry los! Jesteś wybrana teraz do szczęścia.

Harmonia? Nie to nie jest czas marudzenia i przytakiwania. Wybory, krótkie decyzje, jasne, proste rozstrzygnięcia muszą towarzyszyć Wadze przez cały tydzień! Mars trygon gwarantuje, że poustawiasz wszystko w prawidłowy sposób mimo dla wielu olbrzymiego kwadratu ze strony Plutona.

Pod koniec tygodnia oczekuj dalszych niespodzianek. Twoja pozycje i osobiste potrzeby są przecież najważniejsze!Skorpion 24.10.-22.11
To dobrze wiedzieć, że ma się przy swoim boku wielkiego Plutona. Razem z jego pozytywnym aspektem jest możliwość osiągniecia wszystkiego, przechodzić przez kolejny dni pewny swojej świadomości, że walka o siebie i dla siebie na pewno się rentuje!

Neptun w trygonie ofiaruje wielkie predyspozycje wieszczenia, a Twój wszechpotężny potencjał może uzdrowić niejednego, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Psychicznie i fizycznie.

Czy będziesz potrafił wykorzystać te siłę także dla siebie?

Spróbuj! Na pewno się opłaci. Twoją silna charyzma może zafascynować niejednego. Twój dar przekonywania innych trafia prosto do serca. Przy aktualnym kwadracie z Wenus posłuż się swoją energią, aby poprawić, wyjaśnić i zrozumieć, o co chodzi we wszelkich związkach, przyjaźniach czy też braterstwach. Spontaniczne konfrontacje na nic się nie przydadzą, gdy będziesz reagował zbyt emocjonalnie. Spokój i wewnętrzna siła ułatwia wyczuć, o co tu w ogóle chodzi. Przeszłość, ach ta przeszłość..znowu daje znać o sobie..

Zawodowo nie daj się nikomu przypadkiem zastraszyć! Razem z Plutonem i wiarą Twoja prawomocność jest zawsze przy Tobie!

Trzecia dekada ostatnich dat urodzonych(20-22.11) musi przygotować się na powrót planety karmy w biegu wstecznym, Saturna. Odłożone, nierozwiązane sprawy od grudnia 2014 doczekają na pewno teraz wyjaśnienia lub zakończenia.

Prawo, przepisy, reguły, porządki, odpowiedzialność jest istotą i podłożem tego trudnego tranzytu.


Strzelec 23.11.-21.12
Pełnia Księżyca w Twoim znaku poprzedniego tygodnia będzie pokazywała, co masz pożegnać lub co już odeszło od Ciebie. Opozycja trzech planet, a szczególnie Merkurego w biegu wstecznym przyda się jednak od następnego tygodnia!

Wiele nowych możliwości i wyjść nawet z trudnych sytuacji gwiazdy na niebie pokażą Ci same! Jowisz i Uran jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Trygon tych planet od końca tygodnia to inna, pozytywna perspektywa i świetne ewentualności! Wenus także będzie teraz ułatwiać działania wszystkim urodzonym w znaku Strzelca! Szczęśliwe spotkania czy też odpowiednie dofinansowania podreperują Twój humor dodając optymizm, poczucia szczęścia i dopływ ułańskiej fantazji!

Uśmiech na pewno powróci na Twoje usta! Pomimo tego nie zapomnij o Słońcu, Marsie i Merkurym jeszcze stawiających na Twojej drodze kompilacje, bariery czy ograniczenia. Układ gwiazd wskazuje, że musisz patrzeć nieco dalej starając się stworzyć balans miedzy rzeczywistością i marzeniem.

Saturn opuszcza Cię na miesiące letnie pozwalając na złapanie nowego oddechu. Pomimo to jego jesienny powrót jest pewny. Nierozwiązane sytuacje od grudnia 2014 będą przechodzić od jesieni surowe kontrole!

Sprecyzuj swoje cele, wykorzystując trygon Urana i Jowisza nie stawiając na mrzonki, bajki i śliskie interesy. Wszystko musi mieć ręce i nogi. Pamiętając o wielkiej dyscyplinie!

Twój Jowisz pokaże, gdzie jest Twoje szczęście. Zaufaj mu!Koziorożec 22.12.-20.1
Praktyczne spojrzenie na świat, porządek, realności i właściwa ocena sytuacji pomoże przetrzymać czas do piątku. W tym dniu Merkury w biegu prostym i Księżyc w znaku Byka zapędzi Cię do działania dodając więcej motywacji i pozytywnej energii. Planety, bowiem z Bliźniaka mają nijaki wpływ na Ciebie. Koziorożec musi liczyć na pomoc Plutona, nawet, gdy czasami jest to dla Ciebie nie przyjemnie!

Akceptując jego " wszystko albo nic człowieku" wyciągaj z przeszłości swoją wiedzę oraz doświadczenie wpływające na Twoją siłę przebicia. Powodzenia mogą być razem z planetą transformacji, po bólach, bardzo wielkie!

Tymczasem Neptun i jego sextil napełniają się wielką falą romantyzmu i mistycyzmu. Odbierasz całkiem inaczej swoja rzeczywistość. Twoja twardość odchodzi zastąpiona wyczuciem sytuacji, empatią czy zrozumieniem i wielkim sercem.

Twoje ukryte talenty, wielką wrażliwość, kreatywność Neptun pobudza do życia. Sam już nie wiesz, dlaczego jeszcze czasami tak się zamyślasz. Ale bóg mórz wskaże też drogę do spełnienia! Nie uciekniesz od tego. Rozumiesz pomału, że praca, bezpieczny zaułek domowy, przyzwyczajenia to nie jest to, za czym tęsknisz. Nagle doświadczasz z Plutonem i Neptunem, a może i już przeżywasz odkrycia tajemnic nieznanego do tej pory świata

Zaufaj spontanicznym myślom i obrazom ukazującym się w Twojej głowie. Neptun wykorzystując Twoje myślenie wyeksponuje rejsy do pomyślności jak również wewnętrznego zadowolenia!Wodnik 21.1.-19.2
W Twoim wnętrzu, gdzieś na samym dnie jest jeszcze wiele nieodkrytego i niezbadanego. Czujesz to w sobie, wiesz, że nadejdą chwile, w których będziesz mógł ukazać innym wszystkie swoje walory, talenty tudzież jakości.

Nadchodzący tydzień rokuje wielkie nadzieje. Aż pięć planet stoi nadal u Twojego boku. Siedem dni można z góry określić, jako bardzo szczęśliwe, gdy poruszysz zagadnienia życia prywatnego, pracy czy też spirytualnego rozwoju.

Pierwsza dekada urodzonych razem z Saturnem, trygonem Merkurego i Węzła Księżycowego doświadcza apogeum zadowolenia w kontaktach, znajomościach, wymianie informacji, a może także relacjach zagranicznych.

Mimo, że Wenus w opozycji i Saturn będą testować Cię przez cale lato na stałość- zaufaj swoim wiernym postanowieniom. Uciekanie od odpowiedzialności lub podsuwanie jej komuś innemu nie opłaci się Wodnikom. Wielkie szanse przyjadą do tych, którzy potrafią stworzyć nowy profil stałego obrazu partnerstwa.

Druga i trzecia dekada urodzonych razem z trygonem Słońca, Marsa i optymistycznie nastwionego do Ciebie Urana może już od poniedziałku brać życie garściami! Pełny energii i zdecydowania kierujesz swoim statkiem, pilnując steru, do zamierzonego celu!

Wiesz dobrze, Twoje wizje wkrótce mogą spełnić się w nieoczekiwanych okolicznościach. Jowisz i Uran obiecują wielkie i bardzo sympatyczne zaskoczenie. Atrakcji będzie nie z tej ziemi, mimo pojawiającego się Saturna w biegu wstecznym dla urodzonych w ostatnich dniach trzeciej dekady.

Buduj odważnie nową doczesność. Twoja wizja uniwersum nabierze jeszcze konkretnych kolorów i kształtów.


Ryba 20.2.-20.3
Z dnia na dzień będzie trochę łatwiej, choć pełnia Księżyca minionego tygodnia i wiele kwadratów razem z Merkurym w biegu wstecznym do piątku jest wielką przeszkodą i utrudnieniem w wyjściu na prostą!

Jednak Ryba się nie poddaje! Budując most miedzy sercem a rozumiem, omijając jeszcze podjęcia ostatecznej decyzji i słuchając się nadal własnej empatii jesteś w stanie przetrzymać największe wyzwania! Mars, Słońce i Merkury stawiają na Twojej drodze trudnych ludzi. Nijak nie można się z nimi dogadać! Kompromis, kierowanie się cierpliwością i spokojna obserwacja, ale bez pozwolenia na niszczenie Twojej osoby z boku, upoważni odpowiednio ocenić sytuacje! Nie uciekaj tylko teraz od łamigłówek!

Pluton i Neptun stają do końca przy boku Ryby! Odwaga połączona z rozumiem i siłą mocnych układów planet aprobuje otwarcie się na nowe metody i możliwości, którymi opanujesz nieprzystępnych do tej pory uwarunkowań! Merkury będzie od 12.6.15 wyruszał w bieg prosty rozjaśniając Twój umysł i postepowania.

Genialne, nietuzinowe pomysły zsyła Neptun!

Nie odwracaj się od idei, która od dawna stoi Ci przed oczyma. Odważ się posłuchać spontaniczne zasłyszane z góry myśli, wykorzystując je w życiu prywatnym oraz zawodowym! Sugestie spadające z nieba(morza?) postawią Ryby na nogi, zapewniając dopływ materialnych dóbr i nieprzeciętny rozwój umysłowy!

Bądź konsekwentna w swoich postanowieniach.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji