widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-15

Horoskop tygodniowy partnerski 15.06. - 21.06.2015

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Baran: 21.03 - 20.04

Nie będzie to dobry czas dla osób samotnych, tydzień ten nie przyniesie znaczących zmian w sferze uczuć. Osoby w związkach muszą uważać ,ażeby nie poddać się emocjom ,bo doprowadzi to nieporozumień i zdrad.

Byk: 21.04 - 21.05

Osoby samotne pojednają się ze swoimi byłymi partnerami. Porozmawiacie ,podyskutujecie i dojdziecie do porozumienia. Osobom w związkach los będzie sprzyjał ,wasza miłość będzie kwitła.

Bliźnięta: 22.05 - 20.06

Osoby samotne będą miały problem z otwarciem się na drugiego człowieka. Brak wiary w siebie i w to, że los może się odmienić spowoduje, że dalej będą singlami. Osoby w związkach będą ukrywały swoje prawdziwe intencje względem drugiej osoby, co może spowodować ochłodzenie w relacji.

Rak: 21.06 - 22.07

Oczekuj zaproszenia do związku -to przesłanie płynące z kart tarota do osób samotnych. Osoby w związkach mogą spodziewać się stabilizacji i dobrej komunikacji z partnerem.

Lew: 23.07 - 22.08

Wasza samotność odejdzie w zapomnienie - pojawi się osoba spełniająca oczekiwania. Warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji. Dla osób w związkach będzie to czas zabaw i radości.

Panna: 23.08 - 22.09

Wielka miłość i szczęście zagości w sercach osób samotnych. Osoby w związkach będą kontynuowały swoje relacje w spokoju i szczęściu. Będziecie mieli nad sobą opiekę Sił Wyższych.

Waga: 23.09 - 23.10

Zranienie w poprzednim związku będzie dawało się wam dalej we znaki i będziecie zamknięci na płeć przeciwną. Zaowocuje to kontynuacją samotności. Osoby w związkach będą umacniały swoje relacje i nic wam w tym nie przeszkodzi.

Skorpion: 24.10 - 21.11

Znajdziecie swoja druga połówkę i stworzycie dojrzały, trwały związek. Ale zaakceptujcie niedoskonałości partnera. Osoby będące w związkach czeka trudny czas. Czas kłótni, nieporozumień i rywalizacji.

Strzelec: 22.11 - 21.12

Jeśli wyjdziecie z samoograniczeń i otworzycie się na drugiego człowieka jest szansa ,że samotność odejdzie do lamusa. Osoby w związkach czeka sielanka i dużo miłości.

Koziorożec: 22.12 - 19.01
Osoby samotne będą kontynuowały poszukiwania wymarzonego partnera. Ale czas ten nie będzie wam sprzyjał. U osób w związkach zagości chłód i samotność. Ale będzie to stan chwilowy, więc nie martwcie się.
Wodnik: 20.01 - 18-02
Osoby ,które dotychczas były samotne już nie będą się tak określały. Wasze życie osobiste nabierze kolorów i pojawi się szansa na trwały związek. Osoby w związkach czeka trudny czas ,nawet rozstań. Więc w sposób szczególny zadbajcie o wasze związki.
Ryby: 19.02 - 20.03
Widać stabilizację uczuciową u osób dotychczas samotnych. Będziecie budowali długoterminowe związki. Osoby w związkach ugruntują swoje pozycje w relacjach z partnerami.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji