widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-07-29

Horoskop dla wszystkich znaków

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Słodkie życie słono kosztuje"
S. LecJaki będzie tydzień dla wszystkich?

Słońce znajduje się od 23.7.15 w znaku wielkiego Lwa pobudzając nas do życia, przypominając o radościach, przyjemnościach jak również o rozwijaniu swoich własnych talentów czy twórczych potencjałów.

Wenus zatrzymała się 25.7.15 w znaku Panny zmierzając również do Lwa w biegu wstecznym, a tym samym hamując wiele emocjonalnych sytuacji partnerskich, finansowych kierując nas do przeszłych dni i naprawienia, zredukowania, przeanalizowania wszystkiego, czego się da.

Źródła optymizmu finansowego będą pomalutku pustoszeć. Z drugiej strony może ujawnić się nastrój niewiary w przyszłości. Gdy rozpoczynanie nowych partnerstw z Wenus w retrogacji nie jest polecane, warto przyjrzeć się eks-partnerom pojawiającym się z nienacka przed nami.. Czas rewizji związków wszelkiego rodzaju jest długi i dotyczy bardzo dawnych, przeszłych lat..

Tymczasem Jowisz, planeta szczęścia będzie zbliża się do znaku porządnej Panny, gdzie nie będzie mógł pozwolić sobie na wszystko(exil)... Planeta szczęścia pragnie rozwoju, wzrostu, ekspansji-znak Panny będzie przypominać o wewnętrznym bogactwie, stworzeniu własnego świata i rozwijania talentów, których nikt i nic nie może nam odebrać, niezależnie od sytuacji politycznych czy gospodarczych.

Celem Jowisza będzie tu miedzy innymi odkrycie niesprawiedliwości i wyrównanie wszystkich krzywd poszkodowanych, godność, mądrość nie tylko życiowej- etyczność, sumienność oraz praktycznego zmysłu..

Jednocześnie wiele planet w biegu wstecznym, aktywny Mars kwadrat Uran zwiększa niecierpliwość, szybkie, nieprzemyślane decyzje oraz nieoczekiwane wydarzenia. Wiele projektów może być zahamowanych lub jeszcze raz sprawdzanych, przez Wenus w biegu wstecznym. Nasze pomysły, życzenia i wizje poddane są krytyce z zewnątrz. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie jeszcze się do września okaże..

Jest to dobra faza na zastanowienie się, jakie wartości w życiu są ważne, co kiedyś kochaliśmy, skupiając się na swoich osobistych odczuciach oraz tym, co najlepiej umiemy. Decyzje muszą być przemyślane. Saturn będzie wyruszał w niedzielę w bieg prosty likwidując wszystko, co nie ma stałości...i ustawiając w kwadracie do Neptuna i Jowisza ( konstelacja zrzucająca nawet króla z tronu.)wyznaczając nam granice wzrostu i możliwości.

Czy uda nam się zmienić granice praw powiększając tym samym nasze horyzonty, przekonania lub orientacje? Czemuś wielkiemu, nowej idei Saturn jeszcze będzie nawał kształtu i formę.

Jednocześnie Księżyc manewruje do pełni na osi Wodnik/ Lew pragnąc uzmysłowić i wskazać, co jest tylko wizją, a co rzeczywistością?

Nastrój niecierpliwości może wzrastać. Słońce w Lwie pragnie za wszelką cenę osobistego spełnienia, bez zwracania uwagi na otoczenie i jego potrzeby! Liczyć się będzie sposób działania i realne wymagania. Strajki, skandale, domaganie się na siłę swojego może doprowadzić do bardzo trudnych sytuacji. Układ planet podczas pełni wzywa, aby wykorzystać konstelacje do zbudować pomostu miedzy naszym pragnieniem, a realnością.

Niebieska pełnia Księżyca, Wenus i Jowisz stoją w kwadracie do Saturna w Skorpion-jeszcze biegu wstecznym oznacza nagłe zwroty sytuacji, niespodziewane upadki i potkniecie nawet odważnego wodza czy całkowite załamania.( ekspansji, rozwoju..).. Exemplum na zdetronizowanie króla jest wiele przecież znanych nam z historii. Na przykład po pierwszej wojnie światowej obalono cesarza Austro-Węgier Karola i cesarza Niemiec Wilhelma. Rewolucja w Anglii zniosła Jakuba II, nie przynosząc jednak zasadniczych zmian. Napoleon III przegrał wojnę z Prusami i został upokorzony, spisek na Aureliana, zabicie cesarza Probusa-nikt nie spodziewał się spisku..itd.

Dla niektórych wzrosty są możliwe uwzględniając niebezpieczne okoliczności. Saturn jest planetą przeznaczenia tak jak kręcące się koło fortuny. ciągłe w ruchu, ciągłe w biegu, raz wysoko w przestworzach, tam u góry. nagle karuzela zniża się do dołu bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.....!

Większość gwiazd znajdujących się obecnie w znakach ognia: Słońce, Merkury, Jowisz w Lwie, Wenus zbliżająca się do Lwa, Uranus w Baranie, Saturn podążający do Strzelca- sprzyja reorientacji, szukania nowych twórczych dróg, wolności myślenia, ale także buntów, rewolucji, niecierpliwym zmianom i spontanicznym odważnym decyzjom, wypowiedziom sprzeciwu, agresji... Transformacje są nakazane już z góry.

Koncentrując się na pozytywnej energii warto pracować nad metamorfozą, uwzględniając odpowiedzialność za siebie, najbliższych oraz otoczenie, własny kraj i wszystko, co jest związane z następnym dniem. Saturn aktualnie w Skorpionie, ale już od niedzieli w biegu prostym będzie odkopywał ukryte sprawy przeszłość, te najbardziej schowane i ukryte gdzieś pod ziemią zmuszając nas do zmian wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Razem z Wenus w Lwie nadchodzi czas zabawy, miłości i ważnych spotkań z minionymi latami. Kto będzie potrafił zrozumieć dawne decyzje biorąc odpowiednie stwierdzenia do serca, a jednocześnie podejmując współodpowiedzialność za to, co jest najbardziej wartościowe oraz istotne może liczyć na indywidualne spełnienia. Nawe najskrytszego marzenia.

Spójrz dookoła. Saturn w kwadracie do Jowisza i Neptuna( aspekt jeszcze nie dokładny) będzie akceptował tylko prawdy wyznaczając limity.

Zaklęciem tygodnia jest "mądrość, rzetelność, dojrzałość" na każdej płaszczenie naszego życia.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Życie oznacza mieć w-duszy więcej marzeń niż rzeczywistość, która może je zniszczyć .."


Baran 21.3-20.4

Przez cały tydzień Słońce, Wenus, Merkury i jeszcze Jowisz stoją w trygonie ułatwiając zamierzenia, gwarantując fantastyczny czas przed Tobą. Swoją otwartością, naturalnością, autentyzmem dotrzesz tam, gdzie do tej pory drzwi były zamknięte. Merkury ułatwia komunikację. Nagle poznani nowi ludzie inspirują Cię, przynosząc ze sobą ważne sygnały. Wykorzystaj jeszcze ostatnie dni trygonu Jowisza. Razem z jego położeniem jest możliwość pomocą czy nawet protekcji z góry.

Zaufanie w swoje własne siły sprawia, że wreszcie czujesz się w pełni zadowolony.

Jeszcze tylko daty urodzenia 9.4-17.4 potrzebują dużo wewnętrznego spokoju oraz opanowania. Koniunkcja Urana i kwadrat Marsa z Raka jest przyczyną niepokoju, emocjonalnej zawieruchy i nieoczepianych zmian dookoła.

Postaraj się panować nad swoimi emocjami. Zbyt gwałtowne ruchy mogą doprowadzić do trudnych sytuacji przede wszystkim w rodzinach.

Przechodząca Wenus do znaku Lwa będzie sprzyjać wyjaśnianiu w trygonie skomplikowanych sytuacji z przeszłości. Tylko się nie śpiesz. Pozostań zawsze sobą. Podając swoje serce na dłoni, nie zapomnij tylko o swoich potrzebach.

Ostrożność nigdy nie zawodzi. Nie pozwól jeszcze raz na afektywne wykorzystanie Twojej osoby.Byk 21.4.-20.5

Z czterema kwadratami układów planet rozpoczynasz nie tylko skompilowany tydzień, ale dodatkowo potrzebujesz ciszy i czasu dla samego siebie, aby znaleźć wewnętrzny spokój oraz harmonię duszy.

Planety z Lwa napełniają Cię niepewnością i wątpliwościami. Robię dobrze, a może jeszcze poczekać? Nie wtrącaj się teraz w sprawy, które Ciebie nie dotyczą...

Zamiast biegać dookoła innych spełniając ich wymagania czy oczekiwania, raz po raz pomyśl o sobie licząc na przeszkody. Słońce i Merkury w kwadracie jest zawadą, aby wyjaśnić nagromadzone zawiłości. Jeszcze Pluton, Mars i Neptun jest korzystnym sprzymierzeńcom, aby w końcu postawić z odwagą na swoim, nie chowając głowy w piasek i walczyć jak lew do upadłego!

Razem z Marsem możesz wchodzić w układy, jednoznacznie przedstawiając swoje wymagania. Miej świadomość, że wszystko, co wymagasz będzie potrzebowało także zaangażowania z Twojej strony. O spadającej mannie z nieba nie ma teraz mowy! Kompromis jest głównym priorytetem.

Zwracaj uwagę na regularny tryb życia. Konstelacje planet mogą przyczyniać się do pojawienia nerwowego nastroju. Zdrowe jedzenie oraz oszczędzanie energii wspomoże przetrawić niedogodne momenty.


Bliźniak 21.5.-21.6

Wszystkie gwiazdy na niebie uśmiechają się do Ciebie. Słońce, Merkury z Lwa jest wielką siłą życia, radosnym nastawieniem i szansą na doświadczenie pomyślnych zrządzeń losu. Jest to bardzo dobra faza na poszukanie dla siebie kursów dokształcających, naukę, rozwoju horyzontów, zdawanie egzaminów oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikujących.

Ci, którzy szukają pracy mają szasnę zdobycia wymarzonej pozycji, jeżeli już od poniedziałku przystąpią do działania. Jasność Twojego umysłu, adekwatne wypowiedzi ma szansę w następnych czterech tygodniach utorować nowe drogi do wiele obiecującej przyszłości. Wykorzystaj ten czas celowo, aby ustawić w swoim życiu na odpowiednie i uporządkowane tory. Saturn od września będzie ustawiał się w opozycji kontrolując to, co wymaga przestrzegania prawa, dyscypliny oraz perfekcyjnego porządku.

Daty urodzenia 29.5-2.6 jeszcze z kwadratem Neptuna szukają samego siebie, ale pozycja Twojego Merkurego jest życzliwą dłonią wskazującą prawidłowe ścieżki..Powinieneś nauczyć się słuchać intuicji. W innym przypadku potrzebujesz pomocy specjalistycznej.

Druga i trzecia dekada urodzonych Bliźniaków przeżywa z Uranem, Jowiszem i Wenus nieoczekiwane miłe wydarzenia! Będzie wiele chwil do zadowolenia. Wenus w sextilu spełnia Twoje marzenia. Uczuciowo pragniesz więcej ciepła, czułości oraz delikatności.. Lato zapewnia Bliźniakom nie tylko magiczne dni, ale również noce.Rak 22.6.-22.7.

Nowy tydzień z układami planet wysuwa Raka na pozycję startu. Wielka siła pochodzi teraz od Marsa, szczególnie trzeci dekada urodzonych ma w sobie moce, aby wiele jeszcze raz przeanalizować i zabrać się za nowe początki. Nie pozwalasz sobie za często na wysuwanie do pierwszych szeregów. Lokalizacja Marsa przemienia Cię w bojownika. Z odwagą bronisz siebie, swoich planów, oraz rodzinę. Wiesz sam, co dostarcza Ci pozytywną energię i gdzie szukać bezpieczeństwa. Z kwadratem Węzła Księżycowego poznajesz ludzi, których należałoby unikać.

Nie ufaj wszystkim usłyszanym wiadomością. Polegaj więcej na swoich doświadczeniach, wiedzy raz intuicji. Neptun sextil rozwija zdolności artystyczne. Nie będzie możliwości oprzeć się jego wpływom. Twoje kompetencje oraz indywidualność musi ujrzeć światło dzienne. Tego domaga się Pluton w opozycji!

Druga dekada urodzonych, mimo wielu przeciwności losu powinna zrozumieć działanie tej niebezpiecznej planety. Radykalne zmiany struktur Twojego losu są bezwarunkowe, abyś poświęcał sobie samemu więcej czasu! Odwagą będzie to, że się nie poddasz! Pozostań myślami przy sobie, mimo Urana wprowadzającego bez końca zamieszania.

Wiele sytuacji dla urodzonych 11.7-15.7 wydaje się może na pierwszy rzut oka niemożliwych. Niech priorytetem będą nowe sposoby myślenia, otwartość, lekkość i nowoczesność całkiem przeciwnej perspektyw. Świat także idzie do przodu. Nic nie pozostaje w miejscu!

Pełnia Księżyca w Wodniku przynosi atmosferę niepewności. Szukaj schronienia w swoim domu, wśród najbliższych. Rewizja czy sprawdzanie własnych uczuć jest konieczna. Nie pozwól na emocjonalne prowokacje.Lew 23.7.-23.8

Możesz osiągnąć wszystko, co zamarzysz! Aż cztery planety stoją u Lwa boku dając gwarancję, że tydzień będzie obfitował w bardzo doniosłe wydarzenia. Na początku może jednak napiszę o pełni Księżyca w opozycji, która mówi o tym, abyś w swoich planach uwzględnił rzeczywistość! Wszystko, co było przesadzone, niedokładne, nie spełnia od pewnego czasu Twoich warunków, trzeba będzie pomyśleć o zakończeniu.

W przyszłości postaw na współpracę, grupy, mądre i taktowne kierunki. Twoje serce( i dusza!) musi pozostać bez skazy! Równowaga musi być stworzona przede wszystkim między" braniem"(od innych) i "dawaniem"( czegoś z siebie)

Węzeł Księżycowy dla pierwszej dekady wprowadza ludzi, których musisz poznać. Razem ze Słońcem, Merkurym i jeszcze Jowiszem w Twoim znaku masz najlepsze układy ze wszystkich znaków zodiaku!

Jeżeli trzeba będzie coś zamykać, o tym mówi także Saturn w kwadracie-nie płacz nad rozlanym mlekiem, ale twórz nowe plany! Wszystko, co teraz dokładnie przeanalizujesz i rozpoczniesz będzie ważnym impulsem dla całego następnego urodzinowego roku!

Stare, nieprzydane, więc adie! Nowe, rewolucyjne, z wielkim rozmachem i odpowiednimi roztropnymi taktykami będzie wkraczać w życie Lwa. Twoje zdolności, talenty i warunki wewnętrzne pozwolą na zasadzanie dorodnego drzewa następnych lat historii!

Kiedy w piątek Wenus w biegu wstecznym wkracza z dumną miną jeszcze raz do Twojego znaku, masz jedyną ewentualność, nowej inicjatywy złączanie się z wybraną przed Ciebie osobą-na stałe.

Szczęście może być wielkie i niecodzienne. Jesteś kochany i nic już nie będzie Lwom brakowało.!


Panna 24.8.-23.9

Mars, Pluton i Saturn napełnią Twoje następne dni totalnym zaangażowaniem, aktywną postawą i wiernością wysokim celom. Stuprocentowym zaufaniem w swoje intencje zdobywasz niemało, krok po kroku, mimo, że Wenus na jakiś czas Cię zostawia.

W istotnych planach postaw na intuicję, nie dając się wciągnąć kwadratowi Neptuna w śliskie układy przynoszące nie tylko straty materialne..

Ustalając świadomie samej sobie jasny cel kieruj się doświadczeniem oraz znajomością orientacji. Znakomita krytyka i retoryka przyda się na pewno. Polegaj na sobie oraz mocnych predyspozycjach. Mars w sextilu, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych daje pełną koncentrację, celowość metod i wielką siłę przebicia.

W sprawach uczuciowych wiesz, na czym stoisz walcząc o rodzinną bliskość jak również szczęście w zaciszu domowego ogniska.

Nie pozwól, aby małe dysonanse popsuły najważniejsze etapy. I Ty zasługujesz sobie od czasu do czasu na spokój.

Mars sygnalizuje fazy pełnych pasji, namiętności i kuszących momentów.

Wiele będzie się zmieniać dookoła Panny. Ty wybierasz i decydujesz jak ma wyglądać Twój czas przyszły!Waga 24.9.-23.10

Tylko wzajemna miłość może dodać Ci skrzydeł, a potwierdzenia uczuciowe wynoszą w nieznane przestworza. Słońce, Merkury i Twoja Wenus w sextilu komunikuje czas bardzo znaczący. Otwórz się na przeistoczenia!

Niespodziewanie szybkie przyśpieszenie splotów wydarzeń i wymiany informacji może Cię trochę przerazić przed pierwszym, drugim, a potem już następnym spotkaniem..

Ale Wenus w biegu wstecznym ma coś z minionych lat do uregulowania. Na początku tygodnia jeszcze wszystko stoi w powijakach, gdy koniec siedmiu dni powinnaś przeznaczyć dla miłości! Wszystko będzie dobrze uregulowane, gdy pozostaniesz fair ..przede wszystkim do siebie!

Nie igrając z ważnymi układem planet możesz zawodowo i prywatnie zabłysnąć jak gwiazda na niebie. Nieprzewidziane zaskoczenie swoją czułością może zbić Cię z tropu, ale warto będzie podać się atmosferze!! Poczujesz, że może odebrać Ci oddech tak bardzo spragnionej bliskości.

Tymczasem profesjonalnie wszystko układa się samo, nie licząc Twojego wielkiego zaangażowania, świetnych wyników i pochlebstw otoczenia.

Daty urodzenia 6.10-9.10 przechodzą z kwadratem Plutona wielkie transformacje. Budowanie nowego życia jest najbardziej bezpieczne. Trzecia dekada urodzonych Wag musi koncentrować się na walce z kwadratem Marsa. Sił dodaje Ci Jowisz. Mądrość, dyplomacja i spokój rozwiązuję najtrudniejsze sytuacje!


Skorpion 24.10.-22.11

Trochę za dużo tych kwadratów, aby przygotować się do wielkich skoków..jednak pozycja Twoich planet- Plutona i Marsa będzie sprzyjać odnalezieniu własnego miejsca, koncentrowaniu na priorytetach i załatwiania tego, co dla Skorpiona jest najistotniejsze.

Twoje rady ja zawsze są najbardziej cenione, mimo to nadchodzi czas abyś szukał spokoju, wypoczynku i wewnętrznej harmonii. Najlepiej byłoby wyjechać na jakiś czas w nieznane, aby złapać oryginale inspiracje oraz wolną przestrzeń dla myśli.

Kwadrat Merkurego przynosi dyferencje i chaos komunikacji wszelkiego rodzaju. Słońce rzuca swój cień, na sprawy, które do tej pory wydawały się proste. Twoja zaciętość oraz zdyscyplinowanie będzie jedna pomocna, aby dziarsko przeskoczyć niejedną przeszkodę!

Saturn jest jeszcze w Twoim znaku ograniczając, wskazując na to, co trzeba zakończyć i pozostawić w przeszłości. W następną niedzielę wyruszając w bieg prosty uaktywniając prze-znaczeniowe wydarzenia..

Pełnia Księżyca w Wodniku w kwadracie nakazuje trzymać się z daleko od przesadnej fantazji oraz nierealnej wyobraźni. Wszystko, czego się dotkniesz musi mieć ręce i nogi. Sprawdzaj i konkretyzuj swoje ideały.

Wenus w kwadracie w biegu wstecznym będzie nakazywała zrewidowanie swoich uczuć. Gdzie podziały się intensywne chwile towarzyszące Ci swego czasu? Gwiazda miłości oraz Jowisz trzymają mimo to dla Ciebie w zanadrzu olbrzymie zaskoczenia.Może już dziś wypatrywać powrotu niespodziewanych namiętności. Tego Ci życzę..


Strzelec 23.11.-21.12

Słońce, Merkury, Jowisz i Uran stoją w bardzo silnej pozycji, aby nadchodzący czas spędzić w odpowiednio radosnym nastroju!

Planety dodają Ci wielkich mocy i siły, aby to, co do tej pory trudne i niekorzystne odpowiednio uporządkować. Pełnia Księżyca w Wodniaku w prawidłowym aspekcie pomoże zamknąć za sobą, bez żalu te rozdziały, który do Ciebie nie pasowały.

Teraz jest wymagana wielka koncentracja, by wszystko bezbłędnie funkcjonowało na wysokich obrotach. Zawodowo i prywatnie masz możliwości tylko na wygrane, nie podejmując jakiegokolwiek ryzyka!

Neptun, bowiem w kwadracie miesza w głowach nie dając na nic podpowiedzi. Ale trygon Merkurego jest pierwszorzędnym aspektem do kluczowych rozmów, podpisywania transakcji czy też pierwszorzędnych kontaktów.

Aktualnie jest najodpowiedniejszy moment, aby pomyśleć o nowych szkoleniach, kursach lub wyboru nowych dróg od nadchodzącego września. Wchodzący, bowiem Saturn do Twojego znaku będzie przypomniał o tym, co jest za mało, żądając od Ciebie dokumentów, zaświadczeń i praworządności.

Skorzystaj z darów nieba do mądrych przeistoczeń. Uranus i Jowisz będą sprzyjać niecodziennym, odważnym zamierzeniom!

Tymczasem planeta miłości ustawia się w trygonie..Ach, te wspomnienia przyszłości. Niech wreszcie ożyją!!

Bieg wsteczny Wenus przynosi zadziwiające wydarzenia! Wielkie, gorące uczucia docieraj do Strzelca bez jakiegokolwiek uprzedzenia!


Koziorożec 22.12.-20.1

Do rozpoczęcia wiosny, pardon- lata w sercu trzeba będzie jeszcze moment poczekać!

Już tylko trzecia dekada urodzonych męczy się nadal z opozycją Marsa wymagającą od Ciebie spokoju, przemyśleń i decyzji z odpowiedzialnością. Daty urodzenia 10.1-12.1 z kwadratem Urana nie mają spokoju. Jego kwadrat rzuca Cię w wir wydarzeń, na które nie masz w ogóle wpływu.

Trudne sytuacje nie traktuj, jako wyzwania. Czas wskaże, kto będzie śmiał się na zakończenie.. Jowisz wkrótce ustawia się w optymalnej pozycji, abyś w końcu dostał to, na co sobie od dawna zasłużyłeś!

Inne Koziorożec powinny polegać na układzie Neptuna w sextilu oraz pozycji Plutona transformującej całe Twoje życie. Siły wyższe kierują Cię na każdej linii do reorientacji. Steruj ku potrzebom serca stawiając na prywatne priorytety, dobro najbliższych i wewnętrzy spokój duszy.

Nie wszystko da się od ręki załatwić, ale planety będą wprowadzać wkrótce optymistyczne zmiany. I dla Ciebie niebo ma dobre informacje. Spotkanie prze- znaczeniowych ludzi, zajęcia kreatywne i odbudowa Twojego prestiżu czeka tych, którzy pozwalają na ewolucję.

Polegaj na tym, co najlepiej umiesz. Wszystko jest do zrobienia doceniając własną intuicję. Nagle, do wielu z was powraca miłość zapomniana przez długi czas ogromnych kłopotów.. Będziesz mógł odważnie tworzyć nowe, wspólne plany, nawet te z najskrytszego marzenia!

Przeznaczenie zawsze myśli inaczej niż człowiek.nadciąga wiele powodów do radości!


Wodnik 21.1.-19.2

Dla Ciebie otwiera się rozdział wyzwania. Aż cztery opozycje nakazują zwolnienie tempa, wrzucenie na bieg wsteczny i popatrzenia w tylnie lusterko czy przy okazji nie rozbijasz sobie głowy.

Nadchodzący tydzień z pełnia Księżyca w Twoim osobistym znaku to dobry moment, aby przyjrzeć się marzeniom i skonfrontować z rzeczywistością. Jowisz, który był długi czas w opozycji namawiał do wielkiego i nieznanego zapominając raz po raz o tym, co Cię otacza.Jego wyjście z tego umiejscowienia jest podsumowaniem czasów przeszłości, aby wybrać jeszcze raz rozsądniejsze drogi i postawić na czas przyszły!

Przerachuj, więc do końca tygodnia to, co trzeba zostawić za sobą.

Uranus oraz Węzeł Księżycowy we wspaniałym układzie przedstawi Ci niecodziennych ludzi, układy i pomysły, o których do tej pory nawet sobie nie wyobrażałeś.

Niekonwencjonalność oraz inteligencja będzie teraz Twoją prawą ręką! Księżyc w pełni zostawia przy Tobie swoją największą energię, abyś z jego mocą stworzył to wielkie i niezależne z dojrzałością i roztropnością, a przy okazji świętował porządnie własne zwycięstwo!

Krąg przyjaciół trzeba także zrewidować. Nie wszystkim należy ufać goniąc, co rusz do nowinek. Wenus w opozycji w biegu wstecznym przywraca Ci przed oczyma czasy przyszłości. gdzie czułeś się najbezpieczniej? Kto poświęcał Ci mnóstwo czasu? Kto słuchał Twoich wspaniałych mądrości? Kto motywował do realizacji niemożliwego? Razem z nią rozpoczynasz taniec miłości.

Jest, o co walczyć.. gdy dopuścisz do siebie momenty czułości, jedności oraz przywiązania.Ryba 20.2.-20.3

Wierząc w siebie razem z Neptunem i Marsem z pewnością dokonasz w nowych dniach wielkich czynów! Siła leży w tym, co ma być, a rozwiązania i tak wpadają Ci same do głowy!

W poszukiwaniu swojego szczęścia, rytmu i wewnętrznego spokoju skieruj swoje myśli do Marsa w trygonie, który emocjonalnie nastawi Cię bojowo, dodając mocy, aby sprostać wszelkim przeciwieństwom. Razem z nim czujesz się młodsza, powabna i wdzięczna. Wszystkie spojrzenia kierują się ku Tobie!

Masz w sobie coś magicznego! Jeszcze sextil Plutona, a cały świat leży u stop Ryby. Twoje wpływy będą coraz większe, gdy rzeczowość, wspaniała reputacja otworzy nieznane drogi dla stabilnej kariery!

Z trygonem Saturna stawiasz na fachowość. Praktyczne działania muszą być od razu poparte czynem. Czujesz, że tworzysz nowe fundamenty pod wielkie budowle. Spożytkuj szybko położenie planety karmy, aby wszystko zgadzało się z prawem, regułami oraz wszelkimi przepisami!

Nie pozwól by koniunkcja Neptuna przypadkiem zepchnęła Cię z tropu! Mars i Pluton wymaga pełnego zaangażowania, trzymania ręki na pulsie i świadomego wykorzystania własnego doświadczenia!

Uczuciowo nadszedł czas na sprawdzenie czasów przeszłych. Pojawienie się eks-partnerów może Cię zaskoczyć, ale tym razem będzie to coś bardzo znacznego! Zaufaj sobie kierując się pierwszym odczuciem!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji