widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-10-12

Horoskop tygodniowy od 12.10.15 do 18.10.15

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
"Mówienie jest rzeczą głupców, milczenie-tchórzy, a słuchanie rzeczą mędrców." C.R. Zafon

Konstelacje zbilżającego się tygodnia razem z nowiem Księżyca są trudne. Gdy dla niektórych wybranych w zależności od horoskopów indywidualnych wielka energia układów planet może przelać potężny strumień światła do twórczych niezależnych zadań, rozszerzenia horyzontów i pozbycia się starych barier i ograniczeń, inni muszą spodziewać się niebezpiecznych, nagłych zmian sytuacji. Już od wtorku z rana należy unikać np. trudnych osób lub masy ludzi razem z budzącymi niepokój odczuciami.

Gdy poniedziałkowy układ Jowisza z Plutonem wskazuje na regenerujące, szanse do twórczych zadań, można się przy dobrych układach innych planet w horoskopie spodziewać długofalowych procesów dochodowych. Pozytywne nastawienie i motywacja sprzyja w tych dniach przede wszystkim znakom ziemi i wody do obiecujących zadań.

Nów Księżyca w Wadze jest bardzo szczególny dla znaków powietrza i ognia, jeżeli uwzględni się wszystkie realia i szczegóły ważnych lub może nawet mniej istotnych szczegółów. Opozycja Urana wzbudza nieoczekiwane chęci zrobienia kroków w kierunku indywidualnego spełnienia, wolności, niezależności. Ale ze spokojem i opanowaniem. Księżyc w nowiu dodatkowo w kwadracie do Plutona, przy innych niekorzystnych aspektach może pozrywać wiele związków, które były do tej pory dla nas ciężarem!

Tylko staranne projekty, współprace, pomysły mogą być ostrożnie zrealizowane i wprowadzone w rzeczywistość. Egoistyczne działania, które są przeciwieństwem do aktualnych obowiązków okażą się katastrofą. Energia Urana w opozycji przynosi również konflikty nie tylko w życiu osobistym, ale także społecznym, gospodarczym czy politycznym. Tendencja trudności, sporów, rebelii, niedopuszczalnego zachowania, buntu, protestu wzrasta przy zarzucaniu sobie winny i szukaniu ofiary danej, faktycznej sytuacji.

Aby doprowadzić do zgody obu stron( Waga/ Baran-ja/ oni) potrzeba głębokiej analizy sytuacji i oceny we właściwym, rzeczywistym świetle. Unikaj wszelkiego ryzyka.

Czas 13-25.10.15 jest przeładowany bardzo trudną energią. Niebezpieczne silne układy planet spotykające się w szybkiej częstotliwości mogą spowodować nie tylko konflikty, ale również polityczne kryzysy, zamieszki, wybuchy, eksplozje, zamachy, kłótnie na tle, np. emigrantów, religii, wiary, zaufania, polityki.

Jowisz zmienia swoją pozycję, także Saturn. Spotkanie Zeusa z Marsem może być również wielce wymagające (17.10.15). Tak wiele sygnałów z nieba zmusza nas do rozprawienia się odkryciami i czy postępami, ale również problemami spowodowanymi rozwojem, zrozumieniem i niespodziewanymi wydarzeniami napływającymi ze wszystkich stron świata. Dokładny trygon Jowisza z Plutonem na początku tygodnia, Nów Księżyca w opozycji do Urana ze Słońcem, Wenus w opozycji do Neptuna i Merkury z Lilith oraz Mars z Jowiszem, trygon Mars z Plutonem to mnóstwo aspektów do procesów zmian rozpoczynających się w tym tygodniu.

Każdy Nów Księżyca daje informacje o nadchodzącej pełni, a to będzie się odbywać w Skorpionie przy bardzo złych aspektach. Pozostań w realu. Pozycja Księżyca porusza osie kardynalne, Neptun w akcji zakrywa prawdy. Jowisz, Pluton, Mars napędza koła mechanizmu. To nie jest czas na jesienne spacerki w samotności przy szukaniu zapachu jesieni.

Koncentruj się, sprawdzaj sytuacje. Obdarowanie kogoś zaufaniem lub wejścia w trudne układy może okazać się pod koniec miesiąca wielkim rozczarowaniem lub osobistym dramatem.

Nów Księżyca przebudowuje nasz świat, wizje, cele, marzenia.

Niepoprawiani marzyciele z głową w chmurach, zapominający o szarych barwach wydarzeń otoczenia nie mają teraz szans wygrania. Tak samo te osoby, które chcą zdobyć coś przemocą, gwałtem czy też metodami przymusu.

Liczą się wizjonerskie, mądre eksperymenty, ale uwzgledniające współpracę(Waga!), rozmowy na takiej samej wysokości oczu i rzeczywistości w każdym minimalnym aspekcie!!

Bądź cierpliwy. Nie daj się ponieść emocjom, wpływom z zewnętrznego świata.

Jowisz w Pannie przypomina, że droga będzie bardzo powolna, ale jest ogromna, jeszcze inna szansa na zdobycia długotrwałego zwycięstwa!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Dobry Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie- a to nie jest uczciwe." Konrad AdenauerBaran 21.3-20.4

Opozycja wiele planet i nowiu Księżyca stawia Barana przed sytuacjami, które trzeba przemienić, przekonstruować używając swojego sprytu, inteligencji i tolerancji. Ty, jako znak kardynalny jesteś w stanie szybciej osiągnąć wyniki, niż inne znaki zodiaku. Razem z koniunkcją Urana przygotuj się na wyłapywanie wielkich wizji, pomysłów czy też impulsów z kosmosu dających Ci ogromne szanse. Gdy Słońce, Księżyc i Merkury ustawia się na przeciw należy w końcu zrobić porządki.

Partnerstwa będą teraz największym wyzwanie, ale ukażą się także możliwości doprowadzenie mnóstwo do sukcesu.

Rezygnując z protestu, kłótni, walenia pięścią w stół lub trzaskania drzwiami wysłuchaj w skupieniu, co mówią do Ciebie Ci, na których Ci zależy. Markury w opozycji może

sprawić, że zabraknie Ci argumentów, a sytuacje nadchodzą wysoko emocjonalne. Pluton w kwadracie nakazuje wykorzystać inne sposobności, tak abyś ze spokojem ominął wszelkie mentalne trudności. Zgiełk uczuciowy, wewnętrzny niepokój i strach przed ukazaniem uczuć są winą Urana w koniunkcji. Czasami warto przeskoczyć przynajmniej część własnego cienia pokazując się autentycznym.

Słońce w Wadze pragnie abyś dogadał się na wszelkich poziomach życia zastosowując swoją najbardziej pozytywną energię. Akceptuj zmiany, bez dodatkowego zadawania pytania. Wiele będzie się pozytywnie przeistaczać. Stoisz w puncie zwrotnym.Byk 21.4.-20.5

Czas najwyższy wychodzić do pierwszych szeregów i z dumną miną budować nowe fundamenty. Konstelacje są przepiękne nie tylko na poprawy zawodowe, ale również miłość, uczucia i tego, co najbardziej pragnie Twoje serce!

Gdy dookoła otacza Cię burza i wichry, a wszelkie informacje niedotyczące Ciebie mogą niszczyć spokój wewnętrzny, koncertuj się na sobie oraz swoich zamiarach. Niebo nie tylko uchyla się przed Tobą, ale jednocześnie rozszerza wyobraźnię.

Najpiękniejsza jest Wenus w trygonie dająca momenty harmonii, poczucia jedności, wspólnoty i blasku. Jesteś zadowolony z siebie. Czujesz swoją siłę i stabilność. Odwagi przesyłają osoby blisko Ciebie, aby trzymać się prawdy i mówić o tym, co leży na samym dnie serca.

Neptun w sextilu obdarowuje brylantynowymi pomysłami. Kreatywne impulsy popierasz jeszcze sowim intelektem oraz czynem z uznaniem otoczenia. Twoje plany mają wiele pozytywnej energii. Ich wypełnienie będzie nie tylko obowiązkiem, ale również sporą przyjemnością. Razem z planetami w niecodziennym trygonie jesteś w stanie w nadchodzących dniach zdobyć wszystkie laury. Twój bojowy duch, zdecydowanie, pewność to gwarancja na praktyczne szczęście. Byk przecież nigdy nie rezygnuje tak do końca ze tego, co jest jego największą wartością.Bliźniak 21.5.-21.6

Wielki Nów Księżyca we wspaniałym aspekcie to nie lada dzień na rozpoczęcie odmiennej drogi życia, konkretne planowanie przyszłości i zamierzenie dajce spełnienia w partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Słońce, Księżyc i Merkury w Wadze kieruje Cię na te dobre, dyplomatyczne strony przyrzekając szczęście, spełnienia i prawdziwe zadowolenia. Wysłuchaj jeszcze porad osób Ci bliskich, a może jest ktoś w Twoim kręgu, komu możesz całkowicie zaufać. Twoją pozytywną energię trzeba będzie dokładnie koordynować, rodzina będzie, bowiem Cię jeszcze potrzebowała, a odpowiedzialności spadają na Bliźniaka.

Z opozycję Saturna można dokonać najwyższego, gdy postawisz na pierwszym miejscu konkretność, rzetelność oraz stałość. Choć kwadrat Wenus i Neptuna to równocześnie zwrócenie uwagi na sytuacje materialno-finansowe. Nie biegnij za pierwszym napotkanym pomysłem.

Sprawdzaj fakty, trzymaj się autentycznego. I tak konstelacja minie, przynosząc jasność. Uranus w sextilu zwraca uwagę na huśtawki uczuciowe. Nie wciągaj się sam w sytuacje emocjonalne, denerwując się i szkodząc harmonii duszy. Raz po raz skreślając swoje ambitne cele, rezygnujesz z planu życiowego. Czy to na pewno warto?

Unikaj ludzi, którzy Ci nie sprzyjają. Mars w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych przynosi bowiem konflikty lub agresję. Wszelkie ryzyka nie zapowiadają pożyteczności..

Polegaj przede wszystkim na sobie.Rak 22.6.-22.7.

Ten Now Księżyca w kwadracie to wielkie wyzwanie stworzenia harmonii, tam, gdzie już może w przeszłości machnąłeś ręką z rezygnacją. Sytuacje mogą być trudne, ale przy pomocy innych planet Rak jest w stanie wiele przezwyciężyć. Trzymaj się planu serca i ustalonego z góry programu. Już poniedziałek przynosi radykalne zmiany i możesz w przypływie uczuć zapomnieć gdzie jest Twoja głowa.

Mars, Wenus, Jowisz i Neptun stoją Ci u boku, abyś z szybkością błyskawicy odnalazł niecodzienne rozwiązania.

Znak Barana podczas nowi przypomina jeszcze ciągle o Twojej indywidualność, osobistym spełnieniu bez zaganiani się na śmierć dla najbliższych i rodziny. Ukryte talenty należy z głową wykorzystać, odpowiednio organizując czas, możliwości oraz akcpetacje otoczenia! Tam, gdzie za dużo dawałeś swojej energii, a nic nie wróciło do Ciebie należy zrobić poprawki.

Znak Wagi mówi o stawianiu priorytety bez zapominania o sobie, bez strachu i emocjonalnego nacisku. Zbyt wiele sentymentu może udusić. Albo zadusić. Także nas samych. Aż trzy planety stojąc w pozytywnym aspekcie pragnąc Twojego szczęścia i dokonania w partnerstwach bez oddawania się całkowicie partnerom!

Odrobina czasu, trochę egoizmu i szczypta wiary w siebie stawia Raka zdecydowanie w momencie do pionu. Przed Tobą świetny tydzień do zakończenia z nieowocną przeszłością.

Na Ciebie czeka tylko piękny czas!Lew 23.7.-23.8

Gdy wszystkie planety stoją w świetnych konstelacjach. Chce się żyć, planować i tworzyć nowe życiorysy bez szukania dziury w całym i zbytecznych kontrastowości. Przed Lwem jeszcze jeden nader piękny tydzień. Będzie czas na flirty, uśmiechy i zabawy.

Trygon Nowiu Księżyca to bardzo przyjemna wiadomość dająca Ci wiele nowych szans wejścia w należyte partnerstwa. Czy to profesjonalnie czy też prywatnie już od poniedziałku masz wielu interesantów starających się o Twoją współpracę. Informacje będą nader oryginalne. Nowoczesność i nietuzinkowość niech będzie twoim drogowskazem. Wiara, siła i pewność jest znowu przy Tobie!

Idąc drogą serca stawiaj na związki przyszłości odpowiadające Twoim zainteresowaniom, wyobrażeniom oraz kierunkom myślenia. Twój sokoli wzrok nie przeoczy na pewno szczegółów. Już Merkury w sextilu i trygon Saturna zapewnia zdecydowane oraz długotrwałe powodzenia.

Szczęście razem z Uranem podczas nowiu Księżyca w trygonie jest również po Twoje stronie dając informacje, że wszystko, co rozpoczniesz z wielkim rozmachem ma szasnę przetrwania i ogromnego powodzenia. Nieszablonowość, postępowość i technologia to najlepsze symbole do przywitania już poniedziałku. Decyzje, pomysły, wypowiedziane słowa są na odpowiednim miejscu.

Zajmujesz pewnie swój największy tron zwycięstwa.Panna 24.8.-23.9

Tydzień wielkich czynów, poważnych życiowych zmian i powodzenia przed Panną, gdy zaufasz sobie i zaakceptujesz, że wiarą można wszystko zdobyć. Mars, Wenus oraz Jowisz w Twoim znaku służą Ci ogromną pomocą rozpoczynając od udoskonalania układów i partnerstw wszelkiego rodzaju. Z kwadratem Saturna musi uporać się pierwsza dekada urodzonych akceptując, że cos się nagle kończy. Razem z nim nie jest to może przyjemny czas, ale gwiazdy w Twoim znaku wskazują Ci razem z Nowiem Księżyca inne, odmienne drogi.

Zawodowo wysuwasz się na pierwsze pozycje zbierając wszystkie nagrody i pochwały. Z dobrymi konstelacjami nie jest do pokonania. Wykorzystaj teraz swoją świetną passę na podpisywanie ważnych kontraktów, umów oraz wysłuchania intrygujących, niecodziennych możliwości.

Mniej krytycyzmu, więcej uczucia. Może jest Ci to jeszcze nieznane, ale wiarą w przyszłość i pozytywną energią przyciągasz wiele do siebie. Nie od parady masz przecież Jowisza przy Słońcu po dwunastu latach. Zmarnować takie okazje będzie szkoda. Szanuj, więc szczęście sprawdzając, co rusz czy nie gubisz czegoś po bokach.

Neptun, bowiem w opozycji może dezinformować. Wyciągaj natychmiast konsekwencje z tego, co robisz, decydujesz i myślisz.

Idąc bojowo nastwiona przed siebie doczekasz spełnienia niejednego marzenia. Pluton w trygonie to pewne zwycięstwa i droga pierwszej kolejności.

Najważniejsze- znajdź i poświęć czas dla miłości. To ostatnia, najlepsza faza w tym roku razem z Wenus w Twoim znaku.Waga 24.9.-23.10

Nów Księżyca w Twoim znaku odbywa się raz w roku. Opozycja Urana wpływa na Twoje sytuacje życiowe wprowadzając innowacje, reorientacje oraz sytuacje, które mogą być dosyć nerwowe. Już dziś możesz przygotować się na niespodziewane wydarzenia, gorące emocji i atmosferę, która Ty sama będziesz musiała opanować, bez wołania o pomoc partnera.

Nie jesteś w tym momencie jedyna. Słońce i Merkury wskazują odpowiednie drogi, gdy pokierujesz się sercem. Twoje wieczne poszukiwania bezpieczeństwa będzie odnalezione. Nie biegnij tylko za tym, co nie jest Ciebie warte.

Nie pozwól na wciągniecie się w epizody, które w sumie Ciebie nie dotyczą. Siły i energie trzeba oszczędzać. Kwadrat Plutona może być niemożliwy. Szczególnie druga dekada urodzonych będzie potrzebowała koncentracji i szczególnej uwagi, gdy planety twarzą nieciekawe, a może i gwałtowne koalicje.

Posłuchaj Merkurego z jego niecodziennymi pomysłami. Praca, obowiązki i postawione Ci zadnia powinnaś wypełniać z konsekwencją.

Posłuż się więcej mądrą strategią, bez niepotrzebnej cichej wojny i nie zwracając uwagi na konkurencję. Twojej charyzmie i uśmiechowi nikt przecież nie może się oprzeć!

Odważ się wreszcie zrobić to, o czym tylko do tej pory marzyłaś. Czas jest bardzo dobry na rewolucyjne, prekursorskie zmiany.Skorpion 24.10.-22.11

Znajdziesz na pewno dookoła dni Nowiu Księżyca kreatywne pomysły na rozwiązanie swoich bolączek. Warto sięgnąć do propozycji pozytywnie ustawionych planet koncentrując tylko i wyłącznie na sobie! Wenus i Mars długo ustawione w kwadracie zabrały Twoją energię i siły do dbania o siebie. Teraz jest szansa, że szybko staniesz na nogi nie drążąc przy tym niepotrzebnie w tym, co i tak nie ma absolutnie przyszłości.

Znak Barana i opozycja Księżyca do Urana- to sygnał do boju. I walki o swoje interesy, wartości, osobiste cele bez rozdawania się innym. Nagle dostrzegasz inne perspektywy rozumiejąc sens, słowa i minione sytuacje. Mars prowadzi Cię za rękę w zupełnie inne strony. Jowisz będzie uzdrawiać dając to, co najbardziej jest potrzebne. Zrozumienie dla siebie.

Najpiękniej stoi Wenus przypominając nie tylko o wielkich uczuciach miłości. Jej pozycja może kierować Cię przede wszystkim do Twojej osoby, abyś nie zapomniał o akceptacji takiego, jakim jesteś naprawdę.

Za szybko dajesz się ponieść nastrojom, emocjom otoczenia. Szukaj miejsc spokoju. Skorzystaj z mediacji. Próbuj odnaleźć siebie bez słów czy namów innych.

Nadeszła pora abyś obudził się z letargu.Strzelec 23.11.-21.12

Księżyc jest wielkim źródłem energii, gdy podczas Nowiu w znaku Baran stoi w pozytywnym aspekcie! Wszystko, co rozpoczniesz w nadchodzącym tygodniu ma prawo spełnienia, gdy użyjesz jeszcze dyplomacji, konsekwencji i własnych talentów.

Tworząc nowe plany zrezygnuj ze sporów lub gwałtownych protestów propozycji, które usłyszysz od innych. Mars stoi w kwadracie, co może być niebezpieczne, jeżeli nie będziesz przestrzegał wszystkich reguł oraz przepisów. Słońce i Księżyc w Wadze mają za zadanie akceptację wszystkich odmiennych stron z mądrością życiową i zrozumieniem serca. Walki z wiatrakami na nic się przydają, gdy Saturn stojąc w Twoim znaku zsyła tylko i wyłącznie przeznaczenia.

Cierpliwość i wytrzymałość jest dobrym sposobem, abyś swoje zamierzenia przy pięknym Nowiu rozpoczął spokojnie bez zbędnego rozmachu. Możliwości pojawiaj się już od poniedziałku, a korzyści zawodowe i prywatne godne są Strzelca, aby przemienić w dniu codziennym to, co najistotniejsze.

Kwadrat Wenus nakazuje zająć się sobą. Jesteś przecież jednym z najbardziej optymistycznych znaków zodiaku! Nie zapomnij, że Twoja radość życia jest potrzebna także innym, a wizje pozostaną nieprzeciętnie mistrzowskie!

Bądź tu i teraz!


Koziorożec 22.12.-20.1

Nów Księżyca w kwadracie i niekorzystną pozycją Słońca, Urana oraz Merkurego zapowiada chaotyczne sytuacje, które ze spokojem można będzie opanować. Zapomnij tylko przestarzale metody dziania, zamierzchłe odczucia i emocje. Nieporozumienia, niedogadania, zmienne informacje, a może i kłamstwa otoczenia nie są warte Twoich nerwów. Tylko Ty sam ze swoim stoickim spokojem możesz wpłynąć odpowiednio na trudne momenty pozostając bardziej krytyczny. Wenus, Mars i Jowisz nie pozwoli abyś jeszcze raz upadł do dołu, choć rozczarowania bolą jak zawsze tak samo. Uran w kwadracie konfrontuje z agresywnymi momentami, Pluton może źle doradzać.

Postaw na czyste uczucia, bez złości, żalu i smutnej energii. Neptun w trygonie nakazuje kierować się wyrozumiałością. Ale bez przesady. Nie daj się jeszcze raz wykorzystać, a może i zepchnąć z obranej rozsądnej drogi.

Mars i Wenus stojąc w trygonie są szansą na wprowadzenie zmian w dawnych układach wszelkiego rodzaju. Pokaz innym, że i Tobie jest ciężko ze swoim przeżyciem. Autentyczność doda Ci tylko więcej respektu.

Mimo, że tydzień nie będzie łatwy, nie zapomnij o sobie. Postawienie granic dookoła Twojej osoby nie jest zbrodnią, ale odpowiednim manewrem. Liczysz się najpierw Ty, potem wszystko dookoła.Wodnik 21.1.-19.2

Twoja siła rośnie wraz z pojawiającymi się dobrymi konstelacjami. Pozytywnej energii zasyłają wszystkie planety ustawione tak jak należy. Gdy Merkury w trygonie pragnie przyspieszenie tempa w pracy, Nów Księżyca w Baranie daje Ci nowe szanse. Innowacyjnych pomysłów nie zabraknie razem z sextilem Urana. Ciekawe propozycje nowej pracy, lepsze kondycje, podwyżki, współprace? Wszystko jest teraz podane na tacy, gdy szybko i z rozsądkiem sięgniesz po prezenty od wszechświata.

Pamiętasz Twoje wymarzony cel?

Działaj, decyduj z całej swojej mocy, abyś wszystko osiągnął! Wyniki będą na pewno nieprzeciętnie imponujące. Szczęście w postaci trygonu Słońca jest zaraz przy Tobie! Odwaga, zdecydowanie i pewność siebie będzie sprzyjać w walce o swoje zamiary. Merkury znajdzie odpowiednie punkty wyjścia byś przedstawił innym swoją wiedzę. W końcu i doczekasz popraw finansowych. Wchodzisz pełen wigoru w odmienne dni tygodnia!

Posłuchaj jeszcze swojego Urana. Oryginalność, odmienność jest potrzebna światu. Motywacja może zaprowadzić Wodnika bardzo daleko, gdy będzie dokładnie i wytrwale skupiał się na swojej pracy.

Twoje mistrzowskie zdolności organizacji wykorzystaj w każdym calu. Nadchodzące dni przyniosą wiele samozadowolenia!Ryba 20.2.-20.3

Konstelacje nowego tygodnia razem z Nowiem Księżyca w ognistym znaku Barana będą wymagać od Ryby pełnej koncentracji. Twoje uwadze nie mogą umknąć żadne szczegóły.

Nie zawsze należy biec pędem przez życie. Niektóre sprawy wymagają czasu, cierpliwości i dostrzeżenia faktów. Skupiając się na wyższych zadaniach osiągasz ze spokojem to, co najbardziej istotne.

Wszystko, co teraz doświadcza pierwsza dekada urodzonych jest kołem przeznaczania zesłanego od świata. Sprawy, które od wiele lat nie dotarły do powierzchni istnienia, muszą być z konsekwencją i mądrością rozwiązane.

Neptun w koniunkcji czyni Cię zamyśloną, romantyczna oraz intuicyjną.ale wszystko to nie wystarczy, gdy większość gwiazd jest źle ustawionych. Pierwsza dekada urodzonych musi poświecić tylko sobie, własnym sprawom i potrzebom więcej czasu!

Druga dekada urodzonych z opozycją Marsa powinna schodzić z drogi agresji, negatywnie nastwionym osobom i nie prowokować konfliktów. Tylko spokojem, opanowaniem, cierpliwością do 23.10.15 możesz załapać trochę porządnego powietrza. Będąc ciągle w strachu, że zostaniesz sama, opuszczona czy biedna zapominasz, że wszystkie dary niebios, talenty i siła leżą tylko w Tobie! Wycofaj się w tym tygodniu, przechodź na dystans. Bezustanne obdarowanie kogoś uczuciem, bez otrzymania tego samego nie sprzyja Twojej sytuacji.

Stan zdrowotne wszystkich Ryb w trybie przyspieszonym wymaga również kontroli.

Nie ustawiaj się już tylko w ostatnich szeregach! Podnoś głowę. Walcz o siebie i swoich najbliższych nowymi metodami, sposobami, mądrością życiową i własnym indywidualnym talentem! Jowisz będzie pomagał, wskazywał ścieżki do sukcesu, wprowadzał na Twoją drogę osoby, który są pomocne w budowaniu dalszej kariery zawodowej oraz życiu intymnym oraz prywatnym.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji