widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-12-14

Horoskop 14.12.15 do 20.12.15.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Doświadczenie jest sumą naszych rozczarowań."
Autor nieznany.

Po Nowiu Księżyca w znaku sprawiedliwości i wolności Strzelcu ważne będzie abyś skupić swoje spojrzenie na osobistych ideach, wierze, wzorcach zachowania czy przyzwyczajeń w celu sprawdzenia, co jest jeszcze przydatne, co należy zapomnieć, a co można byłoby przebudować, aby wszystko pasowało i odpowiadało do ciągle zmieniających się sytuacji świata czy danego społeczeństwa, kraju oraz życia osobistego.

Podsumowując ostatnie wydarzenia, trudności, wyzwania, z którymi się borykałeś należy jeszcze raz wszystko przemyśleć i sprecyzować do ostatecznych decyzji, innych umożliwiających rozwiązania i spokojne wejścia na odmienne ścieżki.

Do stworzenia konkretów i rzeczywistości potrzebne jest połączenie nieba z ziemią, duszy i osobowości, umysłu i wiary, współczucia, religii z całą otaczająca nas naturą...

Może to w pierwszej chwili brzmi trochę skomplikowanie, ale jedność rzeczywistości z mądrością jest ostatecznym przedsięwzięciem, wolą oraz prawidłowym zamiarem.

Od poniedziałku do piątku dobrze byłoby kontrolować wszelkie sytuacje partnerskie( prywatne, społeczne, polityczne...) oraz finansowe. Merkury będzie w styczniu wyruszał w bieg wsteczny wracjający właśnie do aktualnych pozycji. Tendencja pojawiających się skandali czy też gier siły lub przemocy nie tylko politycznych. Najpierw należałoby się zastanowić, jakie sytuacje, roszczenia a może ideały doprowadziły do trudnych sytuacji. Nowe kursy muszą być dopasowane do aktualności potrzeb.

Z jednej strony będzie się uwydatniać potrzeba wolności i niezależności. Intensywności i celowość komunikacji zagrażać mogą obsesje lub manipulacje razem ze zbliżającym się Merkurym do Plutona w znaku Koziorożca. Przyszłościowe, błyskawiczne myślenie może doprowadzić do szybszych rozwiązań niż się spodziewamy. Życiowe decyzje dotyczące przyszłości są podejmowane z domieszką magii, prawdy i przeogromnej autentyczności.

Progresywność miesza się ze starymi poglądami, ale odkrywczej perspektywy nikt nie jest w stanie zatrzymać.

Czasy się zmienią, wszystko przecież płynie....a my, nasze życie, podejścia, marzenia, ideały oraz wiary muszą odnaleźć się w czasie teraźniejszym. Nie do końca jeszcze znanym.

Nie pomoże jeszcze raz zawracanie kijem rzeki. Nowy nadchodzący rok będzie przynosił rozwiązania, odmienne pomysły i prze -znaczeniowe wyroki.

Orientując się na nowym wybieraj nieznane drogi z powagą, autentycznością oraz szczerością do samego siebie. To, co jest zgodne z własnymi wizjami i wartościami może być również olbrzymim sukcesem i dotknięciem gwiazd, gdy ograniczysz się do tego, co jest w danej chwili możliwe!

Absolutnej prawdy nie ma i nie będzie, idealny świat jest trudny do osiągnięcia, ,,wszystko albo nic postawy" mogą spowodować upadki czy ograniczenia. Szukaj dla siebie zadań, które będą Twoim spełnieniem.

Następna niedziela może przenieść już przełomy nawet dla tych pomysłów i projektów, które od wielu lat były absolutnie niemożliwe.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Kto chce się uwolnić od prawdy, najczęściej dusi ją słowami"
T. Mann.Baran 21.3-20.4

Słońce jeszcze w tym tygodniu razem z Saturnem stojącym w trygonem daje wiarę w przyszłość, nowe idee oraz poleca słuchania się pierwszej myśli.

Zaufaj sobie i własnym uczuciom.

Gdy Merkury, Pluton i Mars będą utrudniać Twoje decyzje, a nastrojowość zmienia się od dołu aż po same szczyty uważaj na szybko zmieniające się sytuacje.. Przesady mogą być ukarane. Tylko mądrością, wyrozumiałością oraz domieszką jeszcze dyplomacji powinieneś sprostać nawet bardzo trudnym zadaniom.

Idąc swoją drogą nie pozwól się nikomu zatrzymywać. Nawet zawodowe problemy można w spokoju ominąć zwiewnym krokiem. Kwadrat Plutona zmusza do przemian i pozostawienia dni minionych. Nie wracaj już do tego, co jest ciągle Twoim utrapieniem.

Nów Księżyca pokazał nowe szanse i nieznaną, dobrą przyszłość. Daj znać innym o swojej spokojnej, kompromisowej stronie. Wysłuchanie innych, krytyczne nastawienie do swoich wyobraźni wskaże Ci jeszcze inne możliwości. Twoja egzystencja musi być zabezpieczona.

Przeznaczenie wydarzenia, niespodziewane przypadki dają natychmiastowe, ciekawe pomysły i rozwiązania zawiłych sytuacji.


Byk 21.4.-20.5

Pozycja Merkurego oraz Neptuna wskazuje, że jesteś w bardzo dobrej fazie do odbudowania życia prywatnego oraz zawodowego. Nadal wiesz, gdzie można podreperować budżet domowy, gdzie zarobić, co kupić a z kim wejść w całkiem odmienne, przyszłościowe biznesy.

W ciągu tygodnia może się przydarzyć, że stracisz cierpliwość w pewnych sytuacjach. Nie przebijaj tylko z rozpędem głową muru... Przyjaciele, współpracownicy czy też bliscy koledzy wiedzą, że mogą zawsze na Ciebie liczyć. Akceptuj ze spokojem także potrzeby innych. Nie żyje się przecież samemu na tym świecie.

Pod koniec tygodnia wpadasz jednogłośnie na idealniejsze pomysły. Wszelkie działania związane z zabezpieczeniem przyszłości przyniosą nieoczekiwane korzyści.

Twoje myślenie może jest konserwatywne, ale patrzysz tam, gdzie wszystko musi być stałe i pewne. Nie słuchaj przy tym namów innych. Twoje racje mają priorytety.

Jowisz, Pluton, Wenus i Węzeł Księżycowy zabierają uczucia strachu, niepewności czy też zagubienia. Stoisz bardzo mocno w realu swojej własnej rzeczywistości. Jeżeli coś nie działa na plan, należy po prostu poczekać.

Tydzień nadaje się do planowania poważnej przyszłości. Każda pozycja planet dodaj Ci mocy, pewności siebie oraz ogromnej siły przebicia.Bliźniak 21.5.-21.6

Mars razem z Uranem stoją dla Bliźniaka w pozytywnych aspektach, aby odnalazł dla siebie kreatywne źródła pomysłów dla nowych dróg i osobistego spełnienia. Mimo, że Twój Merkury stając w Koziorożcu ma neutralne miejsce, a Neptun nie pomaga odróżnić priorytetów, Ty idź śmiało za swoim celem.

Zamiast tylko marzenia -potrzebne są konkrety, namacalne fakty i w każdej chwili pozostanie w rzeczywistości. Liczy się to, co Cię otacza. Kwadrat Neptuna jeszcze bardziej odczuwalny w środka tygodnia ostrzega przed nieścisłościami, kłamstwem lub innymi pułapkami, które czekają na Ciebie.

Jest możliwe, że i Ty również kogoś rozczarowałeś...

Najlepiej jak pozostaniesz przy mówieniu prawdy. Autentyzm przyda się teraz w każdym centymetrze. Głos wewnętrzny dopowie, to, czego nawet Ty sam nie chcesz usłyszeć.

Pozytywne niespodzianki otrzymasz na pewno od Mars i Plutona. Jest możliwe, że nowe pomysły nie tylko dostarczą pozytywnej energii, ale w końcu nabierzesz wiatru w skrzydła i jak latawiec wzbijesz w końcu w powietrze.

Jeszcze trzeba tylko wierzyć w siebie oraz swoje siły. Wszystko uda się dobrze. Układy planet będą Cię chronić. Bliźniak jest częścią społeczności i od niej otrzyma też wielkie uznanie.Rak 22.6.-22.7.

I w końcu nabierasz odwagi mówiąc otoczeniu prawdę, o tym, co najbardziej Cię zajmuje. Merkury w wyzywającej opozycji wskaże nie tylko trudności, ale również poważne rozwiązania. Ważne, aby Twoi najbliżsi, rodzina, przyjaciele stali jak zawsze jak jeden mąż po Raka stronie.

Neptun w trygonie pozwala razem z Wenus wczuć się w emocje innych. Już wiesz od rana, w którym momencie nadejdą radosne wiadomości. Pokój, sprawiedliwość i cywilna odwaga liczy się w każdym domu oraz rodzinie. Przyszłościowe tematy, decyzje i rozstrzygnięcia będą najważniejszym punktem programu nowego tygodnia. Jesteś wysłuchany z pełną koncentracją i respektowany. Wiele osób zwraca się teraz do Ciebie z poczesnymi problemami.

Niesamowicie przekonywujące argumenty przedstawiasz z ogromną mocą myśląc o swoich czynnościach pod koniec tygodnia. Wszystkie sprawy urzędowe, bankowe lub jeszcze większej szczytności potrzebują także Twojego zdania. Podsumowując koniec roku 2015 możesz ze spokojem już teraz poklepać się po ramieniu. To, co ma największe wartości jest przez Ciebie prawidłowo wykonane.

W pewnej sprawie musisz zmienić jednak drogi, co nie będzie Ci też przeszkadzało. Wiesz dobrze, że zamiany i reformy z Plutonem w opozycji trzeba akceptować.

Nie pozwól absolutnie wyprowadzić się innym z równowagi.Lew 23.7.-23.8

To wina Wenus i Merkurego, że tak poważnie, a może i z krytycyzmem podchodzisz do spraw nadchodzącego tygodnia. Finansowy impas nie jest jednak pewny, dlatego wykorzystaj szybko położenie innych planet, abyś wraz ze zbliżającym się końcem roku pozałatwiał to, co jest najistotniejsze.

Miłość wcale nie odchodzi, dobry nastrój, radość i zadowolenie zależy przecież również od naszego nastawienia, pozytywnego myślenia i akceptacji innych. Takimi, jacy są naprawdę.

Szkoda byłoby teraz siebie samego hamować, ograniczać lub stawiać mur dookoła.... Wyjdź pomysłom, ludziom, otoczeniu naprzeciw! Pokaż, że jesteś dobry i wierzysz w ideały innych udzielając błogosławienia nawet temu, co jeszcze nie znasz lub też nigdy nie spróbowałeś!

Wspólne cele, tworzenie planów na przyszłość, oraz ideały dni następnych jednoczą dając nam pewność oraz poczucie bezpieczeństwa, że nic się nie kończy, ale jest w trakcie bardzo ważnej budowy..

Mając jasny cel przed oczyma korzystaj ze Słońca, Saturna, Marsa i Urana w znakomitej pozycji.

Stoisz nie tylko w punkcie zainteresowania. Niesamowicie dobre rozwiązania nadejdą z pewnością już pod koniec tygodnia!Panna 24.8.-23.9

Merkury w trygonie z Koziorożca i Jowisz w Twoim znaku to już pewność sukcesu!

W nowych dniach masz jak najlepsze szanse na zdobyci przede wszystkim ogromnego powodzenia na polu zawodowym. Połączenie Twojej planety Merkurego z Plutonem odczujesz jak włączenie silnika zasilającego! Twoje wyczucie, siła przebicia i przebojowość jest niepojęta! Zdecydowanie osiągasz wszystkie punkty własnej manifestacji. Twój rozwój, zdolności i ogromna pozytywna transformacja może być uwieńczona stworzeniem własnego królestwa. Posłuchaj jeszcze intuicji. Wtedy znajdziesz się automatycznie w odpowiednim czasie oraz miejscu.

Wenus w pięknej pozycji to nie tylko czas romantycznych momentów, ale wielka ilość pasji, temperamentu oraz wigoru. Rodzinne szczęście jest w zasięgu ręki. Magiczne konstelacje czuwają nad Panny osobą dając poprawy gospodarcze, samozadowolenia oraz pewność przyszłości.

Razem z dostarczaną nieskończoną ilością pozytywnych układów planet realizujesz wszystkie swoje koncepty.

Dialog, rozmowy przekonstruują się w życiowe interesy. Nie zadawaj tylko wiele pytań. Po prostu działaj!Waga 24.9.-23.10

Merkury w kwadracie i Mars w Twoim znaku to sygnał, że trzeba będzie przeprowadzić ważne rozmowy.

Sytuacje zawodowe mogą nagle stanąć na głowie, a wszystko będzie wymagało konkretnych decyzji, jednoznacznych myśli i jasno określenia osobistej postawy. Saturn i Słońce roztaczają opiekę nad Tobą. Jesteś dobrze przygotowana, pełna koncentracji i nie podajesz się emocjom lub agresji innych.

Kwadrat Plutona i opozycja Urana dla początków drugiej dekady urodzonych stawia przed Wagą zadnia, które trzeba pokonać. Radzę jednak wycofać się z niepewnych sytuacji. Połączenie Merkurego z Plutonem dla Ciebie w kwadracie może być do następnej niedzieli raczej bardzo wybuchowe...

Niech Mars i Wenus nie pozwoli na lekkomyślne czyny oraz działania. Intrygi, manipulacje są sprawdzaniem jak należy zachować się w trudnych sytuacjach.

W nowych dniach wysłuchaj innych. Zdrowy dystans, spokoju i obserwacja pozwali wyciągać świetne wnioski. Harmonia wewnętrzna może być już sukcesem i uwolnieniem od obawa albo strachu, który w tylko w małym stopniu będzie prawdą.

Otaczaj się tylko pozytywnymi ludźmi. Tu odnajdziesz dobrą energię i wiarę w każdy dzień następny.Skorpion 24.10.-22.11

Wenus z Twoim Plutonem w magicznym położeniu i pozycja Neptuna to ogromna energia abyś swoimi siłami oraz wyczuciem stworzył dla samego siebie perspektywę do pozazdroszczenia. Sam przewidujesz najlepszy momenty zawodowe, świetne szanse albo możliwości, do których należy od razu się zabrać! Całe siedem dni może być nie tylko wygraną i strzałem w dziesiątkę, ale również absolutnym zorientowaniem się, że postawiałeś na funkcjonalne decyzje i autentyczną nową drogę.

Wenus w Twoim znaku jednak szuka dziury w całym. Bardzo emocjonalne dni psują nastrój w partnerstwach i rodzinie. Postaraj się trochę o więcej zaufanie! Odpowiednie słowa ułatwią zlikwidowanie dystansu oraz krytycyzmu. To może wiele popsuć tuż przed Świętami.

Sobota, niedziela przynosi nieoczekiwane i niespodziewane wiadomości z przeszłości. Twoje serce pewnie zabije bardzo mocno, a to, o czym kiedyś myślałeś lub potrzebowałeś będzie namacalną realnością.

Nowe kontakty zapowiadają interesujące przeżycia. Wszystko kręci się dookoła Ciebie, miłości, popraw finansowych oraz niecodziennych pomysłów.

Słuchaj jeszcze serca. Wczuwaj w każdy moment i sytuację. Twoja empatia zaprowadzi Cię już tam gdzie potrzeba.Strzelec 23.11.-21.12

I z dnia na dzień może być tylko lepiej. Nów Księżyca rozpoczął dla Ciebie całkiem odmienną i bardziej stabilną erę. Rozpoczynasz od zachwytu nad małą sytuacją. A serce raduje to, co w danym momencie jest najważniejsze. Neptun w kwadracie ostrzega przed marzeniami oderwanymi od realności. Namowy innych bez analizy konkretów mogą dla pierwszej dekady urodzonych okazać się zgubne. Odstąp od ryzyka. Polegaj tylko na tym, co rzeczywiste i namacalne. Fakty się liczą i tylko wyłącznie fakty. Nie odbiegaj za daleko od konkretów.

Wśród najbliższych czujesz się dobrze, a w związkach gdzie do tej pory może były nieporozumienia powróci spokój i słowa zgody. Bądź przy tym szczery przede wszystkim sam z sobą. Każde okoliczności mają dwa wyjaśnienia. Wina najczęściej leży po obu stronach lub biernych akceptacjach, tego, co nie należy..

Mars daje energię abyś powstał z kolan i rozpoczął odmienne drogi życia myśląc o trwałej egzystencji. Twój Jowisz stoi w kwadracie, na nim nie polegaj. Przesady, zbyt wielka fantazja nie będą aktualnie zrealizowane.

Słońce prowadzi Cię tam, gdzie znajduje się sprawiedliwość, stałości i przyszłościowe bezpieczeństwo. Nawet gdyby przy tym było dużo pracy-nie rezygnuj. Wszystko będzie się bardzo opłacać. Na pewno.


Koziorożec 22.12.-20.1

Niecodzienne połącznie Merkurego z Plutonem w Twoim znaku naznaczone jest istotnym dla Ciebie nadrzeczywistym momentem.

Nie podejmuj się tylko zadań, które Tobie nie odpowiadają lub nie należą do kompetencji. Pluton żąda tylko prawdy, autentyczności, dokumentalności. A to ma być skomponowane z przeszłością. Jakiś stary pomysł, marzenie, a może coś nawet, o czym zapomniałeś, nagle będzie pobudzone do życia.

Polegaj na swoim wyczuciu razem z Neptunem. Świetne idee, odpowiednia droga, jakiś impuls z nieba steruje Cię na wyższe poziomy. Niecodzienne interes, kreatywny biznesy lub osoby z wielkim zaufaniem przynoszą nieoczekiwane informacje. W głębi siebie odnajdziesz pytania oraz odpowiedzi. Możesz jednym skokiem przeskoczyć parę stopni do wielkiej kariery, gdy posłuchasz swojego serca.

Mars jeszcze w kwadracie nie akceptuje Twojego zwycięstwa. Zawierz sobie. Wenus i Merkury przenoszą Cię na zadziwiające sekwencje. Wyczuwasz od raz kłamców i przeciwników. Teraz jest szansa, że w krótkim czasie zdobędziesz to, o czym od dawna myślisz... Wodnik 21.1.-19.2

Gdy po jednej stronie stoi Neptun, a po drugiej Pluton z Merkurym to trzeba tylko polegać na sobie. Na szczęście połączenia planet układają się w należyte konstelacje, aby Wodnik wpadł na genialne wizje, wykorzystał swoje talenty i rozpoczął ciekawe drogi.

Saturn, Uranus i Słońce gwarantują protekcję, odpowiednie sumy pieniędzy oraz interesy z pewną korzyścią. Posłuchaj jednocześnie, czego pragnie Twoje serce. I jak tworzą się sytuacje wśród, tych, których kochasz.. Wenus w kwadracie budzi ogromne emocje oraz tęsknoty. Szczęście jest wspólnotą. Pojednaniem. Zespołem, zresztą można nazwać to również, np. rodziną. Twoje wytyczne po Nowiu Księżyca będą na korzyść zmienione. Cele sprecyzowane i na pewno osiągnięte.

Jesteś pełen świadomy tego, do czego dążysz. Przepełniony jasnymi myślami i szybkiej analizy rozpoznajesz z daleka swoje zadnia oraz sprzyjające propozycje. Nie wszystko musisz rozpocząć w nowym tygodniu. Połóż spokojnie jedną cegiełkę obok drugiej do swojego zwycięstwa.

Słońce i Mars gwarantuje, osiągniecie nawet skomplikowanych zadań z wytrzymałością oraz dyscypliną. Księżyc w Twoim znaku będzie faworyzował. Jest obdarzony względami i musisz to wykorzystać.Ryba 20.2.-20.3

Oprócz tego, że Saturn nadal kontroluje pierwszą dekadę urodzonych Ryb należysz do absolutnych faworytów nowego tygodnia.

Pozytywne, magiczne położenie Merkurego i Plutona oraz Neptun w Twoim własnym znaku wyostrza Twoje talenty dążąc do spełnienia. Przekonujesz swoich rozmówców niepodważalnymi argumentami. Silne słowa, pewność postawy i bezapelacyjne kompetencje są Twoją najlepszą bronią. Neptun zsyła jeszcze nadprzyrodzone moce. Nikt nie jest w stanie teraz Ci odmówić. Razem z pozycją tych planet koncentruj się na sobie, swoich zamierzeniach wykorzystując to, co umiesz robić najlepiej. Propozycje nadchodzące z otaczającego świata mogą jeszcze bardziej uwydatnić to, co posiadasz wewnątrz.. Oficjalne występy, pisanie czy inne artystyczne predyspozycje doświadczają w nadchodzących dniach emocjonalnego potwierdzenia współczesności. Przypadek kieruje Cię do miejsc i ludzi, którzy nie tylko protegują, ale pragną Twojego rozwoju. Nie przegap tylko swojej szansy zamyślając się przez dłuższą chwilę...Merkury wymaga obecności tutaj i teraz! Bez jakiegokolwiek marudzenia!

Tymczasem może w rodzinie, wśród bliskich zabrakło ostatnio uczucia bezpieczeństwa. Już Wenus w trygonie gwarantuje wspólnotę i doznanie jedności oraz przynależności. Nie tylko Wigilia, ale cały przedświąteczny czas będzie na pewno jak z marzenia. Efektywność Twoich mocy jest prześwietna.

Pozostań sobą uwzględniając wszelkie reguły oraz prawa.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji