widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2016-01-07

Wpływ księżyca na nasze życie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wpływ księżyca na człowieka jest niezwykle silny, zostało to wielokrotnie potwierdzone. Na pewno warto mieć na uwadze wskazówki związane z wpływem faz księżyca na ludzi. Warto wiedzieć, która faza jest dobra na przeprowadzenie operacji, odchudzanie, na czynności związane z urodą lub pójściem do fryzjera, a kiedy najbardziej jesteśmy narażeni na infekcje.

Nów

Księżyc w nowiu jest mało widoczny i idzie ku pełni.W tych dniach czujemy się zmęczeni, mamy mały potencjał do działania, ale jesteśmy za to wyciszeni i spokojniejsi. Trzeba bardziej dbać o siebie i zdrowie. Unikać trudnych wyzwań i działań. Nie jeść ciężkostrawnych potraw i niezdrowych przekąsek, pić ziołowe herbatki wzmacniające organizm.

W pierwszych dniach po nowiu organizm oczyszcza się najłatwiej, warto wtedy podjąć dietę odchudzającą - najłatwiej bowiem można pozbyć się dodatkowych kilogramów. To dobry czas na rzucanie nałogu, np. papierosów.

Gdy księżyc staje się większy

Gdy księżyca przybywa warto odwiedzić fryzjera, włosy lepiej się farbują, układają i ładnie rosną. Kilka dni po nowiu warto stosować maseczki, kosmetyki i preparaty witaminowe. Jest to czas, podczas którego stajemy się silniejsi, pełni energii, mózg zaczyna lepiej pracować. Kilka dni po nowiu, około 4 doby rośnie potencjał seksualny. Czujemy się atrakcyjniejsi i mamy ochotę na intymne zbiżenia. Gdy księżyc jest coraz większy mamy większy apetyt, wtedy należy uważać na przejadanie się. Jesteśmy też pełni energii i mamy skłonności do kłótni, bywamy rozdrażnieni. Im bliżej pełni, tym słabszy organizm, w związku z tym nie należy planować poważnych operacji i zabiegów, ponieważ spada nasza odporność, również na ból. Mamy mniej siły fizycznej.

Pełnia

Księżyc widzimy w całej okazałości. W tym dniu rozpiera nas energia, co może wywoływać nawet agresję. Zazwyczaj jednak jesteśmy w dobrej kondycji i zdrowiu. To też nie jest dobry czas na operacje i zabiegi chirurgiczne, ponieważ mamy obniżoną krzepliwość krwi. Krążenie jest bardziej intensywne i jesteśmy narażeni na wylewy. Wiele osób cierpi na bezsenność i ma problemy z koncentracją. Warto wykorzystać ten czas na aktywność fizyczną, sport, ćwiczenia. W czasie pełni mamy dobre pomysły i artystyczne wizje. W czasie pełni intensywniej pracują nasze hormony,

w tym czasie rodzi się też wiecej dzieci, ale też dochodzi do większej ilości wypadków. Należy zachować szczególną ostrożność. Dobrze w tych dniach unikać tłustych potraw i pić więcej wody.

Kiedy księżyc maleje

Dobry czas na depilację, włoski będą wolniej odrastać. Dwa tygodnie po pełni można planować wszelkie operacje i zabiegi chirurgiczne. Rany będą się lepiej goić, ale również ból stanie się mniej odczuwalny. Gdy księżyca przybywa organizm nasz najlepiej chłonie i uzupełnia witaminy. Warto w tym czasie sięgać po owoce, warzywa.


Wróżka Ewa Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jesli nie moge odebrac polaczenia tzn.ze rozmawiam na innej linii ,polacz sie za kikanasie min .zapraszam serdecznie
nowy numer! Zadzwoń na
708 708 725708 708 725 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0790048 227 184 079 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji