widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-04

Horoskop tygodniowy 4.4.16 - 10.4.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Per aspera ad astra" (przez ciernie do gwiazd)

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są, więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą." Milan Kundera

Przed nami znaczący tydzień z przeogromną energią Nowiu Księżyca w znaku kardynalnym Baran na osi Waga/ Baran. Już pozycja Słońca w kwadracie do Plutona wskazuje na to, że wydarzenia mogą się prześcigać dla niektórych nawet z bardzo nieprzewidzianą atmosferą.

Na szczęście zjawisku towarzyszy oczekiwany trygon planety przeznaczenia Saturna z rewolucyjnym Uranem!
Kto wie, czego chce, będzie mógł wszystko otrzymać!

Zmiany w życiu prywatnym, zawodowym, całkowitych dróg istnienia, przeinaczenia w rządach i współpracach międzynarodowych są oparte na awangardowych, przewrotowych dziejach. Kto razem z energią znaku Barana zaakceptuje odważnie innowacje i pozwolili na działanie wpływów z zewnątrz, kto sam podejmie przy tym inicjatywy bez obaw i nie schowa głowy w piasek omijając politykę strusia może dosięgnąć najwyższego nieba.

Tymczasem na pewno wyjdzie na jaw niejedna prawda, której właściwości i moc ekspresji oraz wpływy będą manifestować się w długofalowych, nieoczekiwanych przemianach, tworzeniu ciekawych projektów, współprac, rodzących się nieszablonowych idei lub przebojowych transmutacji( także w rządach państw). Możliwe związanych z przemocą.

Czy to w życiu jednostek i na poziomie gospodarczym, społecznym, politycznym i kulturowym można mówić o stworzeniu czegoś przeogromnego lub próbie zmuszenia przez otoczenie do całkowitych przeróbek.

Wykorzystaj i Ty świeży powiew wiatru razem z energią nieustraszonego Barana orientując się przy tym na rzeczywistości!

Jakim potrzebom i życzeniom, marzeniom pragniesz w przyszłości poświecić więcej czasu? Bardzo emocjonalna, impulsywna aura nowiu Księżyca może być momentem przełomowym dla wielu. Inni będą poddani przeznaczeniu.

Tymczasem należałoby zdystansować się do niebezpiecznych sytuacji lub ludzi agresywnych. W wielu puntach świata można spodziewać się już eskalacji wydarzeń, rewolucyjnych sygnałów. Od czwartku do niedzieli może być niebezpiecznie, gdy dodatkowo Słońce połączy się w Baranie z nielubiącym czekać Uranem.

Kto chce uwolnić się z uzależnień od dawna czując swoja bezsilność, niemoc może w błyskawicznym tempie, jak tygrys przygotowujący się do skoku pokonać najwyższe przeszkody, ale z odważnym spojrzeniem prawdzie w oczy, otwierając się przy tym i pozwalając na obroty o 180 stopni!

Znaki kardynalne Baran, Waga, Koziorożec i Rak urodzone w drugiej dekadzie są poddane temu procesowi oraz inni mający w tych znakach ważne punkty horoskopu(np. AC, DC, IC, MC) czy powiązania z planetami urodzeniowymi w różnych aspektach.

Dobra analiza, spokój, opanowanie fundamentów, zdecydowanie pomogą w budowaniu przeogromnych istotnych planów do całkiem nieprawdopodobnego dnia następnego.

Nawet pomysły najbardziej oryginalne, zwariowane, a może i niepokojące mogą doczekać się sukcesów i powodzenia! Potrzeba jest Ci wiara w siebie, siła przebicia, równowaga wewnętrzna i współpraca oparta na całkowitym zaufaniu i dyplomacji( Waga!). Kto jest sam ze swoim pomysłem niech szuka kontaktów. Wielu otrzyma niepowtarzalne propozycje współpracy. Unikalny czas należy szybko wykorzystać. Powiedz "tak!" nie czekając aż ktoś inny zdmuchnie Ci okazję sprzed nosa.

Pozostań przy tym w realu. Przechodź od punktu do punktu nie wyłączając swojego myślenia i odfruwając w świat fantazji. Jeszcze zachowaj ostrożność mając swój cel jasno przed sobą pod całkowitym nadzorem przy pędzie niekończących się aktualności.

W polityce Europy i świata oraz wielu innych krajów można spodziewać się kwietniowych przewrotów dookoła dni nowiu Księżyca. Położenie Jowisza, Marsa, Neptuna i aktywny kwadrat Urana z Plutonem ostrzega przed zaskakującymi epizodami, nadejściem istotnych reform dla większości ludzi i rewolucyjnymi przeżyciami. Tam gdzie pojawi prawo pieści lub przemoc, będzie użyta siła do przeforsowania czegoś bez akceptacji drugiej strony! Zmiany napływające z zewnątrz są możliwe!( inne kraje, uzależnia wszelkiego rodzaju, np. UE!)
Ataki terrorystyczne są możliwe!

Kieruj się rozwagą, rozsądkiem oraz ostrożnością! Saturn w biegu wstecznym hamuje niektóre sytuacje. Wytrzymaj jego ograniczenia, ufając w bieg wydarzeń. Prawdy, autentyczności, nie poddawanie się presji jesienią wskaże jeszcze inne możliwości dla tych, którzy na razie znajdują się tylko w bieg dziejowych faktów.

Wszyscy, którzy od dawna narzekają na brak zadowolenia czy to w życiu osobisty lub profesjonalnym mają szansę wystartować razem do nowiem Księżyca do kompletnej odnowy.
Odwagi! Zrób pierwszy krok sam! Ten zawsze jest najtrudniejszy!Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj." Mark TwainBaran 21.3-20.4
Jeżeli Nów Księżyca odbywa się w danym znaku( Twoim!) to oczywiście nie tylko rozpiera nas energia, ale doświadczysz nagle przypływu pomysłów, idei, propozycji z konstelacjami Urana, Słońca i dalej Plutona przygotowujących do przemian, wyzwolenia, jak również możliwości wysadzenia w powierza złej, uzależniającej sytuacji pragnąc zdobyć dla siebie to, co najcenniejsze!

Zanim przystąpisz do działania nie pozwól na stworzenie agresywnych warunków, gdzie już będzie kipieć dookoła od złości czy nienawiści. Twoje życie, cele będą na pewno osiągnięte! Zrezygnować musisz z nerwów, uderzania pięścią i w stół i żądania tego, co omija się z rzeczywistością.

Fala gorącej, rewolucyjnej mocy namawia wszystkich do wykorzystania przeogromnego pokładu energetycznego abyś stworzył coś nowego! Wychodząc z inicjatywą usankcjonuj leżący na przeciw znak Wagi i jego najważniejsze priorytety; sprawiedliwość, współpraca, dyplomacja! Nie rób nic sam! W grupie można szybciej się przebić, więcej zdobyć i uzyskać szybciej powodzenie. Zgrany zespól, niecodzienne koalicje i zjednoczenie ludzi o tej samej myśli gwarantuje wszystkim Baranom kolosalne wynagrodzenia! Ma się rozumieć w zabezpieczonej, pewnej przyszłości. Chcesz zmienić prace, nie podoba Ci się Twój zawód, czujesz się ograniczony w niespełnionym partnerstwie? Wszystko jest możliwe, przy kierowaniu się głową. Proste metody przy oryginalnych nawet pomysłach są do zrealizowania! Spożytkuj, co konstelacje podają na tacy, słuchaj swojego wewnętrznego głosu, intuicji, serca idąc droga do spełnienia!

Gdy Słońce ustawi się w kwadracie do Plutona oznacza to; najpierw myśleć, potem działać, sięgnąć do swoich pomysłów i wyznaczyć zdecydowanie drogę do szczęścia! Twój Mars w trygonie pogania do boju, Merkury zarządza porządną analizą i fachową rozmową, Wenus nastawia do optymizmu, a Saturn daje pewność, że wszystko jest trwałe i dobrze strzeżone!


Byk 21.4.-20.5
Niby nic..a tu z nienacka Merkury wkracza do Twojego znaku! Nagły przypływ pieniędzy, liczności spotkań i ciekawych kontaktów jeszcze nikomu nie zaszkodził. Sprawy, idee, pomysły wraz z jego położeniem i Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku przyśpiesza, układając się po Twojej myśli. Profesjonalnie i prywatnie nie trzeba będzie liczyć się z każdym groszem!

Podejmując inicjatywy, wyznaczając priorytetowe cele możesz nie tylko pomoc sobie, jak również całemu otoczeniu. Trygon Jowisza jeszcze do września tego roku wyzwoli już w Tobie drzemiące siły kreatywne, pomoże pokonać strach lub dystanse, wskaże na moce pomocne w zdobyciu istotnego! Zaufaj swoim talentom i razem z energicznym Nowiem Księżyca przystąp bojowo do stworzenia wielkich projektów!

Warto w tym czasie odstawić na boki to, co Ci do tej pory przeszkadzało, hamowało- wyznaczając komfortowe środowiska bardziej pasujące do Byka. Trochę fachowych argumentów, miła rozmowa i ciekawe współpraca zaprowadzą w miejsca bezmiernie wygodne i zabezpieczone.

Nawet, jeżeli może jest Ci trudno próbuj swój wzrok i myśli kierować do własnego wnętrza. To, co mówi Twoja psychika, to, co szukasz od dawna razem z ognistą energią jest już tuż, tuż w zasięgu ręki. Nie włączaj tylko swoich odbiorników na upór! Pluton z trygonem z Koziorożca pragnie wydobyć Twoje zdolności, dodając power-a, ofensywy i determinacji! Razem z trygonem Węzła Karmicznego zmierzasz spokojnym krokiem do przeznaczenia, nie pozwalając innym na poganianie!

Przed Tobą bardzo dobry tydzień. Znajdź jeszcze odpowiednią metodę na utrzymanie harmonii miedzy pracą a życiem prywatnym. Wszystko jest możliwe z tak pozytywną pomocą konstelacji przyjaźnie nastawionych gwiazd!Bliźniak 21.5.-21.6
Nawet, gdy mamy trudne planet konstelacje należy pamiętać o tym, że nic, co złe nie trwa przecież wiecznie. Nów Księżyca w pozytywnym sextilu, położenie Słońca i sympatycznego Urana nakazuje nie długo dumać, zastanawiać się i szukać błędów lub przyczyny, ale przechodzić natychmiast do bojowej akcji!!

Razem z tym dniem możesz w szybkim tempie zdobyć nie jedno zwycięstwo. Wyślij do nieba odważne życzenia, a Twoja operatywność i przedsiębiorczość z uwzględnieniem realnych wymóg świata będzie wkrótce sowicie nagrodzona! Gorąca energia budzi Cię do wiosennego życia. Opozycja Saturna ma rację-czas zabrać się za swoje zdrowie, wypędzić z domu niemrawą zimę, może przegonić też smutne nastawienie..! Niech radość wypełnia Bliźniaka serce, a dziarskość myślenia pozwoli na spełnienia wszelkiego marzenia. Nawet trudne zadania z opozycją Marsa dla pierwszej dekady urodzonych, mimo wysiłku będą z obowiązkiem wypełnione.

Odwagi Bliźniaku! Zamykanie się w sobie i studiowanie przeszłości nie jest adekwatne do Ciebie. Wychodź z ulic jednokierunkowych, poszerzaj horyzonty, akceptuj odmienne, a zarazem przestrzegając obowiązujące prawa. Życie ma się jedno i trzeba je szanować. Rozpoczynając przede wszystkim od siebie!

Mając w swojej głowie mnóstwo niecodziennych idei nie wystrzel tylko ponad cel, najpierw myśląc potem mówiąc i działając szczególnie dokładnie. Iluzje, fantazje z kwadratem Neptuna przeganiaj od razu na boki. Wysłuchaj rady przyjaciół, ludzi tak samo myślących polegając wyłącznie na dialogu, współpracy, konsolidacji!Rak 22.6.-22.7.
Nów Księżyca w ognistym, niesprzyjającym Baranie zaprasza do rozgryzienia trudnych problemów i zaakceptowaniu rzeczywistości. Huraganowa energia tego znaku nakazuje od zaraz przygotować się na przeinaczenia, odważne reformacje życiowe, rozpoczęcia nowej ścieżki profesjonalnej lub spełnienia prywatnego i twórczego. Kwadraty są trudnością, ale do rozwiązania! A gwiazdy na niebie chowają również wskazówki. Merkury już na szczęście w Byku wskaże, gdzie zarobić pieniądze, zabezpieczyć się na przyszłość lub znaleźć stabilność. Twój Księżyc ustawia Cię na linii startu...może w skokach do zimnej wody, ale ufając, że to Ty z pięknym położeniem Jowisza osiągniesz na końcu jednoznaczne zwycięstwo!

Sytuacje, wydarzenia oraz okoliczności do końca tygodnia mogą z kwadratem Słońca, Urana i opozycją Plutona pogmatwać się, co nieco. Spokój, wewnętrzna harmonia, roztropność i odwaga pomogą zgasić pożary emocjonalne. Gdy ogół zawiedzie wciągnij z zanadrza własną intuicje! Nie ma receptury na trudne układy planet, ale nie wygląda to aż tak tragicznie, żebyś swoją empatią nie odszukał do końca tygodnia rozwiązania!

Mimo przeciwnych wiatrów postaw na swój rozum, nie wpadając w panikę i ni poddając się emocjonalności wydarzeń. Merkury i Jowisz przyniosą wszystkie odpowiedzi na trudne pytania. Sextil Węzła Karmicznego czuwa też przy Tobie. Nie jesteś sam. Jest wiele osób, które Ci pomogą. Mądrość zawsze zwycięży i dobra profesjonalna rada postaci zaufanej.

Warto byłoby zrezygnować z nonsensownych uwarunkowań, ludzi negatywnie do Ciebie nastawionych i pomysłów bez pokrycia. Nie pozwól innym zaglądać w Twoje karty życia! Ostatni Joker ma zostać dla Ciebie. Całokształt kieruje w prze- znaczeniowe, dobre drogi. Akceptuj to, co odchodzi. W końcu nic nie jest na wieki.Lew 23.7.-23.8
Ciekawy tydzień przed Lwem, razem z trygonem Nowiu Księżyca! Możesz już oczekiwać radosnych zakończeń, otrzymania wysokich nagród lub doniosłych skoków, a wszystko przy Twojej inwencji i żwawości głosi już jednoznaczne, królewskie zwycięstwo!

Będąc przygotowany bardzo dobrze do samodzielnego pisania własnych życiorysów, jak reżyser filmu spożytkuj własne, kreatywne talenty. Nie wiesz, jak masz wykorzystać swoje potencjały i wartości? Teraz wybija godzina prawdy. Pozycje planet, Księżyc w nowiu i jeszcze ogromna, panująca energia jednogłośnie wskaże Ci gdzie masz zrobić pierwsze kroki. Lepszego startu, tygodnia oraz nadchodzących dni nie można sobie wybrać dla ciekawych początków. Męska postawa, wyprostowana pierś i odważna mina, mimo niewielkich trudności w dialogu nie pozwoli przesadzić, ale uznać to, co jest dobre na drodze do przyszłości. Przyjaciele, grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach, sprawiedliwość i przemyślność dyplomatycznych konceptów masz przecież opanowaną!

Zostań na ziemi! Z trygonem Marsa przeforsujesz wszystko, co zechcesz. Słońce, Saturn wraz z Uranem pragną wyprowadzić Lwa do sukcesu z honorami, jasnością i odpowiedzialnymi manewrami. Za siebie oraz Twoje najbliższe otoczenie. Od wtorku również Wenus, planeta miłości i popraw gospodarczych stoi również w trygonie! Oj, będzie radości, co nie miara, gdy wszystkie oczy skierowane są na Ciebie. Całe siedem dni oczkujesz zadowolenia i błogości. Nie marnuj czasu. Przechodź natychmiast do tworzenia odkrywczych konceptów!


Panna 24.8.-23.9
Z trygonem Twojego Merkurego startujesz od środy do świetnych początków i Nowiem Księżyca w entuzjastycznym Baranie!

Ciekawe zmiany przydadzą się na pewno. Układy gwiazd już długo nie miały wpływu na Ciebie. W nowych dniach będzie szansa, aby dotrzeć do celów, wyznaczyć dynamiczne projekty, a może i w końcu, coś zaryzykować?

Na pewno masz już od dawna plany na dnie szuflady przygotowane na odpowiednie momenty. Koncepty należy od raz wdrażać w życie, oczywiście sprawdzając na celowość i praktyczność z trwającym kwadratem Saturna, którego z dzielną, pokorna miną należy przetrwać, jak i nadzieją w sercu, że i Ty doczekasz doskonałych terminów! Nowa praca, kursy lub myśli o współpracy i kooperacji są aktualnie protegowane, a energia odważnego Barana wpływa i na Pannę zbawiennie pozytywnie.

Pozwól kierować się Księżyca energią. Merkury umożliwi sprawować królewską kontrole nad całością i zagrać pierwsze skrzypce. Szczególnie w dziedzinie popraw gospodarczych, podpisania ważnych porozumień oraz znakomitych umów. Odkrywasz niecodzienne okazje, niekonwencjonalne rozwiązania na przestarzale bolączki. Radosnym początkom już nic nie stoi w drodze. Nie czepiaj się już otoczenia czy minimalnych szczegółów. Poprawy, zmiany zawsze są dopuszczalne. Nie należy z wszystkiego robić dramatów.

Mars w kwadracie może będzie odbierał jeszcze energię pierwszej dekadzie urodzonych Panien, ale planeta komunikacji ustabilizuje bałagan emocjonalny. Osoby chore urodzone w tym znaku muszą koniecznie pozostać pod kontrolą profesjonalną. Tylko nie lecz się sama! Otoczenie czeka na przypływ Twojej znakomitej mocy. Zaufaj razem z Jowiszem w bieg rzeki życia, nie dopuszczając do siebie iluzji Neptuna w opozycji.Waga 24.9.-23.10
Nów Księżyca w opozycji ma szczególny wpływ na urodzone z Was w drugiej dekadzie. Dlatego przygotuj się na całkowity brak harmonii, sytuacje i wydarzenia, które może nie będą Ci odpowiadać oraz dyrektywy odgórne lub losowe przyczyniające się do radykalnych odmian w Twoim życiu. Jeżeli do tej pory brak było uznania z Twojego otoczenia zawodowego lub prywatnego jest możliwe, że w spokoju odejdziesz. Z drugiej strony uwarunkowania i agresywna energia może niektóre z Was rzucić w wir sensacji życiowych przyczyniających się do transformacji, wyboru odmiennych celów i priorytetów.

Zdecydowanie i walczenie serce pozwoli stanąć na przeciw jakiejś sytuacji już znanej z przeszłości, która do końca z bólem nie została przerobiona. Do ostatka siedmiu dni z opozycją Urana, jego kwadratem razem ze Słońcem do Plutona możesz doświadczyć bardzo nieprzyjemniej historii. Przypuszczalnie w danej chwil nie zauważysz wyjścia. Staniesz sparaliżowana ,otoczona negatywnym wpływem..lecz Mars w trygonie nie pozwoli abyś upadla!

Znajdź w sobie siły, aby popatrzyć w dzień następny! Zachowaj spokój i opanowanie. Niestety nic nie będzie od zaraz. Możliwe, że Twoja druga szala wagi, osoba z naprzeciwka, współpracownik lub ktoś, komu do tej pory ufałaś się odwraca. Ale w tej bardzo niegrzecznej i nieoczekiwanej formie..

Tak przygotowana na wszystko pozostań sobą sięgając do swojej obowiązkowości i zręcznego wyczuciu realności. Zanim wybije północ soboty nie zdradzaj nikomu swoich zamiarów. Twoje życie, marzenia i plany są także bardzo ważne! Nie musisz się naginać dla czyjegoś dobra. Myśl o sobie. Życie nie jest zawsze bajką, ale Ty je sama kreujesz podejmując odpowiedzialne decyzje. Saturn wskaże nowe drogi. Poczekaj na jego asygnowane wskazówki.Skorpion 24.10.-22.11
Nów Księżyca w Baranie jest zawsze świetnym momentem na rozpoczęcie czegoś progresywnego z rozmachem zaskakując otoczenie swoją pomysłowością, kreatywnością i bojowością. Opozycja Merkurego dla Ciebie od środy może jednak pokrzyżować plany. Dlatego przygotuj się na trudne rozmowy postanawiając jednocześnie skończyć z niemrawą przeszłością, która ciągnie się w nieskończoność za Tobą. Czasami dobrze jest postawić granice, zdystansować się do ludzi i okoliczność, które nam nie sprzyjają. Dobrze byłoby z dzielną miną spakować do plecak to, co jest Ci nieodzowne i dać początek czemuś ważnemu! Cokolwiek, bowiem teraz zainicjujesz będzie uhonorowane trumfem! Nawet niemożliwe staje się realne z pozytywnie nastwionym Jowiszem, Neptunem, Wenus i oczywiście Twoim Plutonem.

Słońca radosne promienie dodaj Skorpionom mocy. Twoje myśli i plany należy od razu realizować. Spokojnie pomyśl najpierw o sobie, przesuwając innych na drugie pozycje! I Tobie coś się w życiu należy! Co ma zaistnieć niech będzie wdrożone od razu w istnienie. Nie zapominaj o przyjemnościach, komplementach, wyróżnieniach oraz intersujących reformach.

Wiosna i jej energia ognistego Barana namawia wszystkich do unowocześnień, przeprowadzenia reformy w całkiem odmienne kierunki. Z Plutonem nie masz się czego obawiać. Jego wpływy pozostają jeszcze pozytywne przed długie lata! Zaczerpnij dodatkowo ze swoich osobistych właściwości. Twoja determinacja, pożyteczność i konsekwentność poprowadzi Cię do spełnienia każdego mistrzowskiego zamysłu!
Odwagi!Strzelec 23.11.-21.12
Możesz przygotować się ostatecznie do wielkiego startu! Nów Księżyca w trygonie, pozycja Saturna i Marsa w Twoim znaku oznacza nadejście ważnych życiowych decyzji, splotów okoliczności i możliwości, które należy od raz łapać! Płodność głowę do góry nie szukając już powodów. Na horyzoncie lśni jasna tęcza, pozwalająca pozostawić za sobą strach, opory, hamulce i wyruszyć całą parą do przodu! Wraz z Twoim optymizmem, wiarą w życie i dobre słowa drugiego człowieka!

Siła Marsa niech wywoduje tylko narodzenie się radosnych pomysłów. Potrzebne moce już na pewno znajdziesz. Wenus również w pozytywnej pozycji przynosi poprawy finansowe, nawiązanie ciekawych kontaktów i wiosenne naprawy w domu i zagrodzone, gdzie niczego nie może przecież zbraknąć.

Nawet, gdy Saturn w biegu wstecznym wierci dziury w brzuchu przetrzymaj jego dyscyplinę i testy na własną odpowiedzialność! Bądź cierpliwy, spokojny i bardzo dokładny!

Całokształt będzie się układać po Twojej myśli, gdy zaufasz w dobre zakończenia, happy-end-y z uśmiechem i jasność Słońca na Strzelca niebie! Pomyśl o sobie inaczej, wykorzystując napływające z całej okolicy dobre wiadomości. Każdy będzie chciał się znaleźć w Twoim towarzystwem. Przyjmuj planet prezenty, a nowa droga przed Tobą niech odpowiada Twoim pragnieniom. Należysz do elementu ognia, dlatego spożytkuj moce i siły serdecznych gwiazd nowego tygodnia.

To, co rozpoczniesz będzie służyło Tobie w długiej przyszłości. Już Saturn z Marsem obudzi w Tobie uśpiony temperament i waleczność serca. Pozycja planety miłości ogłasza czas flirtu i wiosny również w sercu!
Przechodzisz na pierwsze pozycje otrzymując radosne wyróżnienia!Koziorożec 22.12.-20.1
Nów Księżyca w kwadracie w gorącym Baranie stawia przed Toba, zaskakujące sytuacje prowadzące dalej do niespodziewanego spełnienia. Mimo, że Słońce, Wenus i Uranus wraz z dalszymi konstelacjami będą koniecznie chciały ścignąć Cię z Twojej drogi-pozostań sobą. Bardzo spokojny. Nie pozwól na integrowanie w Twoje życie i pewnie oddalając się od tego, co było ciężarem. Już wiesz, gdzie Cię serce boli i jakie uwarunkowania prywatne i zawodowe należałoby przetransformować z nadchodącymi dniami. Z cierpliwością dokończysz to, co sobie zaplanowałeś. Strach z Plutonem już jest Ci znany, a z trygonem Jowisza zaradzisz każdym, nawet wbrew oczekiwaniom stanom rzeczy.

Masz wszystko pod swoją osobistą kontrolą. Obojętnie czy to będzie zmiana pracy, partnera, daleka przeprowadzka lub kreatywne spełnienia. Najważniejsze pozostań sam z sobą w harmonii akceptując teraźniejszość, słuchając głosu serca i duszy, kierując do autentyczności połączonej ze wszystkim w jedno.

Każdy nowy dzień jest radością, możliwością i potrzebą tworzenia. Nawet, gdy czasami jest ciężko odnajdziesz moce do powstania i wyruszenia do swojego zadnia z opatrznością Twojego boga.

Gdy od poniedziałku rozpocznie się chaos, zamieszanie i głośne pokrzykiwania dookoła zachowaj zimną krew, nawet, gdy inni są rozzłoszczeni. Ostatecznie razem Merkurym doświadczasz jakiegoś ważnego połączenia, świetnej wiadomości lub propozycji współpracy. Przesortuj przy okazji Twoich ,,przyjaciół". Nie wszyscy w Twoim otoczeniu są naprawdę szczerzy. Gdy zaufasz w nadchodzące sytuacje będziesz wynagrodzony. Sextil Węzła Karmicznego, Jowisz i Neptun przy trygonie Merkurego zaprowadza Cię, do celu, nawet, gdy będzie mglisto i ciemno..! Nirwana istnieje. Wiem, że ją odnajdziesz.Wodnik 21.1.-19.2
Abyś wszedł na nowe, rewolucyjne drogi nie trzeba robić specjalnego zaproszenia. Konstelacje planet masz wspaniałe na rozpoczęcie coś bardzo ważnego, jedynego w swoim rodzaju, ale Merkury ustawia się w kwadracie, dlatego ważne byłoby sprawdzanie, kontrolowanie, cierpliwość i dokładność.

Odpowiednie sygnały otrzymasz już z nieba, a pomysłów i współpracowników na pewno nie zbraknie. Utrudnienia mogą ujawnić się w dogadaniu i analizie, dlatego wysłuchaj strony z naprzeciwka stawiając na dyplomacje, sprawiedliwość i kurtuazję. Zmiany są potrzebne tam, gdzie od dawna nie byleś zadowolony, ale tylko wtedy, gdy można coś ulepszyć, poprawić sobie żywot lub doświadczyć i osiągnąć wyższe wartości.

Nie rób nic z nudy czy też tylko dla samej zmiany. Pamiętaj o tym, co już masz i dobrze byłoby tak, jak jest zostawić dla bezpieczeństwa i stałości w czasach gdzie liczy się stabilność. Zanim rozpoczniesz wielkie przewroty, a gwiazdy mówią, że zdobędziesz powodzenia, pamiętaj również o odpowiedzialność. Słuchaj głosu swojego serca, koncentruj swoje myśli nie wybiegając za daleko. Mars w sextilu jest naładowany potężną energią, a Słońce, Uranus i Wenus z Barana będą buntowały i przyśpieszały szereg wydarzeń. Wszelkie problemy mogą być do końca tygodnia rozwiązane za jednym zamachem, gdy cel będzie namierzony bardzo dokładnie.

Wenus w sextilu rozświetla jeszcze układy w partnerstwach. W miłości, przyjaźni i układach następują nagle, emocjonalne przeinaczenia. Świat stoi dla Wodnika otworem. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia razem z autentyczną błogością i harmonią serca.Ryba 20.2.-20.3
Mars stoi w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych, Saturn dla drugiej stawiając Cię przed prze -znaczeniowymi wydarzeniami, z którymi na pewno siłą woli Ryba sobie poradzi!

Nów Księżyca w sąsiednim znaku Barana pomoże zamienić marzenia w realia, gdy przystąpisz odważnie do walki! Bez wycofania, zwieszania głowy, rozpaczy i troski o dzień następny. Na zamyślenia i odpływy w świat fantazji na razie nie jest odpowiednia pora! Bojowość, moc przebicia i determinacja musi być przez Ciebie w szybkim tempie odnaleziona!

Gdy Mars i Saturn ograniczają, zabierając energię, denerwując napadami agresji z otoczenia należy powiedzieć: ,,o nie, nie pozwolę na to!". Przyszłość jest w Ryby rękach! Decyzje należy podejmować z ręką na sercu! Na szczęście Merkury ustawia się w odpowiedniej pozycji ułatwiając rozmowy, dialogi i podpisy zabezpieczając przyszłość także finansowo. Czy to prywatnie czy profesjonalne masz dobre karty by zrobić nie tylko na innych, ale również na sobie ogromne wrażenie.

Zdobywanie swoich marzeń czy ideałów nie jest zawsze proste... Wyniki, owoce i powodzenia są jednak po trudach bardziej słodkie, a Ryba będzie sama to doceniać. Będąc mistrzynią w pomaganiu innym i kładzeniu samej siebie na ołtarzu ofiar, zakańczaj już szybko przeszłość! Przystępuj do walki o samą siebie! Teraz w nadchodzących dniach masz okazje zdobyć nie tylko sukcesy jak również znaleźć powołania, wybrać ścieżek głosu serca i wypowiedzenie czegoś, co od dawna już chciałaś. (to może być również wykrzyczenie!)

Pozostań przy tym spokojna i zdyscyplinowana. Kłótnie i chaos nie pomagają w osiąganiu celów. Jowisz, Pluton i Twój Neptun stoją u Twojego boku po to, abyś Ty przebiła się przez gąszcza na pierwsze, znaczące miejsca! Ja życzę powodzenia i zapomnij już w przyszłości, takie słowa, jak na przykład; poddania...
Ty musisz być najważniejsza, wtedy wszechświat odpowie Ci tym samym.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji