widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-04-25

Horoskop tygodniowy 25.4.16 - 1.5.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

" Co zasiejesz to zbierasz,
Co dajesz to dostajesz,
To, co widzisz w innych jest Twoim odbiciem,.
Pamiętaj, że to echo, zawsze do Ciebie powróci."

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione."

Nelson Mandela.

Znajdujące się już Słońce w znaku ziemskiego Byka oznacza nie tylko" powroty" do swoich domów, realu, zajęcie własnymi ogrodami lub innymi osobistymi czynnościami. Jest to czas pomyślenia o swoim bezpieczeństwie, przyszłości, etap siewów i budowy, konfrontacji z ziemią i przyrodą.

Rozważ w tym czasie o sobie i własnych wartościach, nabierając przy okazji w spokoju świeże powietrze w płuca. Ile jest tak naprawdę warte Twoje życie? Ile Ty jesteś warty? Co daje Ci spokój, zabezpieczenie i gdzie znajdujesz harmonię serca? Co cenisz na sobie? Co daje Ci pewność i stabilność? Jak stoi z poczuciem własnej godności i normy?

Mars, czerwona planeta energii będąc w biegu wstecznym może odbiera nam możliwości szybkiego działania i wraz z planetami: Pluton, Saturn, Jowisz i od połowy tygodnia Merkurym, także w biegu wstecznym kierują wszystkie siły do, wewnątrz, aby każdy z nas skupił się tylko na sobie, przepracował przeszłość i z pewnością planety pokażą destruktywne strony życia, świata i nasze..

Gdy Mars, na przykład sprawdza nasze moce motywacji, tendencję agresji i przemocy, Pluton zmusza do transformacji, tego, co nie zostało oczyszczone. Po pełni Księżyca w Skorpionie aktywny jego kwadrat z Uranem rozluźnia się, jednak wróci znowu na początku roku 2017. Nie wszystko zostało jeszcze załatwione. Planeta komunikacji, myślenia, biznesu oraz informacji dołącza do czterech gwiazd w czwartek psując nam nieco atmosferę zawodową i prywatną. W tym czasie nie należy podpisywać nowych układów czy rozpoczynać projekty, prace, ale sprawdzać, poprawiać i rekonstruować. To, co nam się nie uda lub nagle zostanie przesunięte, odmówione, może nabrać innego kształtu dopiero w miesiącu czerwcu. Warto w fazie Merkurego w biegu retour przejrzeć swoje położenia gospodarczo-finansowe, jednak nie śpiesząc się, zachowując spokój i opanowanie. Szans jest bardzo wiele, że gwiazdy wskażą nam niedostrzeżone wcześniej możliwości. Kto będzie chciał, coś błyskawicznie rozwiązać musi spodziewać się błędów.

Nie biegnij na oślep przed siebie. Koncertuj na małych sprawach, dniu codziennym i normalnych czynnościach oraz potrzebach serca. Robienie porządków, remontów, wykonywanie napraw i kontakt z naturą zamiast szybkości, chaosu i zgiełku ułatwi każdemu znaleźć swoje miejsca porządku i zgody.

Punkt wyjścia tygodnia powiewa pozornym optymizmem i ciekawymi pomysłami, które potem mogą być zahamowane, właśnie przez Merkurego. Idąc dalej, aż do weeend-u Neptun wyższa oktawa Wenus razem ze swoim połączniem przypomni nie tylko o znaczeniu miłości. Obie planety w sextilu proponują nam wczuć się w innych, bardzo silnie wpływając na nasze umysły i psyche, a przy tym wielu zainspirować pozwalając na ogromnie kreatywne działania.

Gdy Słońce przypomina o sumiennej pracy i podejmowaniu realnych czynności, Neptun i Wenus wpłynie na nasze fantazje oraz empatię. Jest potencjał, że niektórym otworzą się serca oraz umysły do zupełnie obcych dymensji, wsłuchując się w innych, głosy nieznanych przestworzy, łącząc w jedno, bez zbędnych słów i tłumaczenia. Właśnie w takich sytuacjach Neptun w swoim znaku pozwoli nam zrozumieć odmienne znaczenie uczuciowość. Miłość to nie tylko zrozumienie kogoś słowami, ale objęcie i doświadczenie z jego całą postacią i emocjami. Niebo wysyła nam ważne sygnały.

Kto otworzy się i zrozumie jego znaczenie dostrzeże naukę nie tylko umysłem, ale również sercem. Co zaznasz może być jeszcze niepojęte. Jednak wszystko umożliwi nie tylko zainspirowanie, ale i tchniecie życia nawet w niewiadome, otworzenie białych drzwi do przeznaczenia, tam gdzie razem z Neptunem w znaku Ryb rządzą inne, twórcze wizje i zrozumienia.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę."

Carlton FiskBaran 21.3-20.4
Jeszcze Wenus do końca tygodnia przebywa w Twoim znaku, abyś wszystkie wielkie zadnia wypełnił za gracją, uśmiechem oraz zadowoleniem. Trygon Marsa dostarcza potrzebne energie do działania, ale od środy musisz pamiętać, że planeta komunikacji zatrzymuje się i z szybkimi efektami trzeba będzie jeszcze troszeczkę poczekać. Nie śpiesz się. Mars w Strzelcu pewnie pogania przynosząc różnorodne, efektywne pomysły. Włączaj lepiej drugi bieg, nie przyciskaj na gaz. Spokój i metoda ,, step by step" dają więcej mądrości, aniżeli się spodziewasz.

Wiesz przecież dobrze, do czego dążysz i co chcesz osiągnąć, prawda? Saturn daje w trygonie Baranom ogromne bezpieczeństwo. W biegu wsteczny jest możliwość objęcia odpowiedzialności, za to, co wcześniej się nie udało. Nie leć tylko na oślep, gdy tyle gwiazd znajduje się w biegu nieprzychylnym do powodzenia. Warto teraz zająć się jeszcze razem z Wenus partnerstwami, sprawami miłości, a może sprawić sobie coś miłego?

Pieniędzy na pewno nie zabraknie, gdy dookoła jest tyle możliwości niewątpliwego zarobienia. Uranus w koniunkcji pragnie Twojej całkowitej przemiany. Wiosna jest odpowiednim momentem na usprawnienia naszego stylu, wyglądu, a może i poprawy kondycji.

Słuchaj się głosu serca. Ono najlepiej podpowiada. Jak długo Wenus pozostanie w Twoim znaku możesz spełniać wszystkie swoje życzenia.Byk 21.4.-20.5
Ze Słońcem i od soboty Wenus w Twoim znaku Byki będą czuły się atrakcyjniejsze, weselsze i nadzwyczaj zadowolone.

Spawy miłości, partnerstwa i pieniędzy wysuwają się na plan pierwszy podnosząc Twoje szanse na wielkie zwycięstwa. Jedynie, na co musisz uważać jest zatrzymanie się Merkurego. Razem z jego pozycją będzie możliwość odkręcenia i zdobycia paru spraw, które wcześniej się nie udały, znaleźć inne rozwiązania lub odmienne metody działania. Aby wszystko dokładnie przemyśleć znajdź miejsca spokoju. Merkury może wprowadzić pewnie chwilowy chaos, lub zamieszania, jednak później umożliwi wyjścia na drogi pewne i bardzo stabilne.

Słońce w Byku organizuje, zabezpiecza i myśli o przyjemnościach. Warto byłoby w tym czasie zorganizować spotkania z przyjaciółmi, uporządkować sytuacje finansowo-gospodarcze. Neptun w swojej pozycji zapewnia bardzo dobre wyczucie. Idź za tym, co mówi serce i głowa, nie zwracając uwagi na otoczenie. Masz najlepsze konstelacje gwiazd ze wszystkich znaków zodiaku. Inni pewnie będą się teraz na Tobie wzorować. Trygon Słonica i Plutona to pewność siebie, zagwarantowane szczęście i powodzenie. Korzystaj z promiennych układów planet inicjując sam dodatkowe szanse, nie siedząc i czekając aż coś samo się ułoży.

Węzeł Księżycowy w trygonie zapewnia drugim dekadom urodzonych poznanie osoby asygnowanej. Z tak sielankowym nastwionym uniwersum Byk doczeka się z pewnością szybszego, radosnego bicia serca i spędzenia czasu w bardzo miłym towarzystwie. Nie siedź sam! Spożytkuj dobrą fazę do zrealizowania swojego marzenia! Ja życzę wszystkim urodzonym w tym znaku tylko zadowolenia i szczęścia!Bliźniak 21.5.-21.6
Trochę czasu minie zanim pierwsza i druga dekada upora się z Marsem i Saturnem w opozycji i na dokładkę obie planety stoją w biegu wstecznym.. Dobrze byłoby sięgać codziennie po motywację, brać odpowiedzialność w pierwszej kolejności za siebie i swoje działania. Jednak zdrowie jest punktem pierwszym, o które musisz się przez najbliższe miesiące zatroszczyć.

Agresja, niepokój i chaotyczne sytuacje należy koniecznie omijać, jak również ludzi z podobnymi cechami. Jeszcze Wenus i Uran stoją cały czas pozytywnie, abyś znalazł odpowiednie rozwiązania. Nie wykonuj i nie idź za pierwszym, lepszym pomysłem, ale zawsze pytaj się ludzi, dookoła co o tym myślą. Kwadrat Neptuna dla urodzonych miedzy 30.5-2.6 zasłania prawdy, okłamuje i nie pokazuje od razu autentyzmu. Dobrze byłoby przy wyżej wymienionych konstelacjach dokładnie przemyśleć swoje metody czynności i ruszyć, chociaż krok do przodu zamiast stać bez końca w miejscu. Zostawiaj za sobą, co już się nie sprawdza, lub rzeczywistości i struktury nie umożliwiają zrealizować tego w codzienności. Mars i Saturn są testem na pewność siebie i stałości. Logika, przytomność i dalekowzroczność zaprowadzi Cię stuprocentowo do kompetentnej orientacji.

Twój patron Merkury zatrzymuje się w następnym tygodniu, aby przestudiować i prze- weryfikować ostatnie czasy. Zaakceptuj, że niektóry sprawy, sytuacje, czy projekty mogą być zatrzymane do momentu zlustrowania wszelkich szczegółów. Każdy z was powinien postawić przede wszystkim na odwagę. Kto się nie podda od razu, nie będzie lamentował, bezspornie na końcu zwycięży!Rak 22.6.-22.7.
Stoisz przed wielkim i poważnym krokiem do przyszłości. Planety dają zielone światle do środy, abyś wszystkie priorytetowe sprawy załatwi i zapiał na ostatni guzik. Następnie, gwiazda intelektu, komunikacji i rozumowania zatrzymuje się przygotowując do korekty i sprawdzanie minionego czasu.

Słońce, Jowisz, Neptun i od soboty planeta miłości i wartości wszelkiego rodzaju ustawiaj się optymistycznie do Raka, od razu poczujesz się dobrze. Połączenie Wenus z Neptunem przyniesie nie tylko inspirację, ale zrozumienie i poczucie, że gdziekolwiek jesteś otacza się to, czego najbardziej pragniesz-atmosfera rodzinnego domu. Trygon Neptuna gwarantuje, że otrzymasz wszystko, o czym tylko zamarzysz. Wspaniałe szanse można wyczuć intuicją, bez stawiania siebie pod ciśnieniem, blokowania na nieznane doświadczenia i zaufaniu w bieg każdej sytuacji. Liczy się to, co przed Tobą, to, co odchodzi należy zapomnieć, chociaż należysz do tych, którzy na pewno trzymają się mocno przeszłości... Pluton opozycja dla dat urodzonych 8-9.7 nakazuje odsunąć się od destruktywnego i bronić przed złem, z czegoś, co Cię niszczy zrezygnować, ale dopuszczając przy okazje na radykalne przeinaczenia. Tu nie ma wyjścia, niemniej jednak głęboka wiara w siebie i swoje idee, pewnie będzie przerobiona. Mimo tego Twój cel jest de facto finalnie spełniony. Nadchodzą momenty w życiu, gdzie trzeba będzie stać przy swoim własnym zdaniu, sile wewnętrznej i harmonii, potrzebach serca. Ty i Twoje otoczenie musi być bezpieczne, nawet, gdy trzeba coś oddać. To nie jest czas na jakiekolwiek ryzyko.

Na szczęście aż pięć planet świeci tęczowo dla Ciebie do pielęgnowania swoich tradycji, nawiązania łączności z rodziną i otoczeniem, poprawy sytuacji materialne -gospodarczo. Korzystaj z przyjemności i radości! Wenus, już w nadchodzącym weekend-zie pozwoli pływać na fali rozkoszy i uwielbienia. Zawodowo czytaj, co podpisujesz dokładnie! Planeta komunikacji nie będzie akceptowała niedokładności i emocjonalności.Lew 23.7.-23.8
Pomimo, że Słońce i od końca tygodnia również Wenus ustawiają się w kwadracie trygon Marsa pozwoli z power-em oraz inspiracją stawić czoła wszelkim trudnością. Szczególny niepokój pewnie pojawi się w domu, wśród najbliższych i otoczenia. Słońce rzuca już od poniedziałku kamienie na Twoje drogi, ale Lew odszuka w sobie siły do przezwyciężenia.

Omijaj konflikty, kłótnie nie pozwalając na wpływy negatywnej energii. Hamując swoje złości oczekuj szybkiej poprawy każdej sytuacji. Już dobre wiadomości przynosi trygon Saturna oraz Urana. Razem z położeniem tych planet będzie można wyjaśnić nawet najtrudniejsze uwarunkowania. Zaufaj, że wszystko, co robisz dojdzie do happy-endu. Wiara i promienne nastawienie to przecież połowa zwycięstwa!

Myśląc o przemianach w swoim istnieniu posłuż się Uranem wraz z jego niecodziennymi pomysłami. Trzymając się na starym podcinasz sam sobie skrzydła. Innowacja, świeży powiew wiatru i lwia odwaga, jest potrzebna do przyszłości!

Będąc wzorem dla innych wysyłaj do otoczenia swoje wartościowe moce. Ile dajesz z siebie, tyle będzie do Ciebie powracać.. Twoje wzorce zmieniają się w nadchodzącym tygodniu, także ich znaczenie. Kieruj się tym, co stałe i co daje długofalowe bezpieczeństwo. Już wiem, że wydobędziesz ze swoich gwiazd układów tylko to, co najlepsze.

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Merkurego powinna uporządkować przeszłe tygodnie. Dokładność i skrupulatność oraz wszystkie szczegóły są bardzo ważne. To nie jest czas na rozpoczynanie znaczących projektów.Panna 24.8.-23.9
Kwadrat Marsa i Saturna nadal ogranicza tym bardziej, że obie planety są w biegu wstecznym. Pierwsza i druga dekada urodzonych do 9.9 powinna wydobyć z siebie całą motywację i energię do przezwyciężenia i opanowania sytuacji. Omijaj i zrezygnuj z tego, co już nie potrzebne. Problemy będą rozwiązane tylko dzięki Twojej inicjatywie oraz cierpliwości. Gdy Ty osobiście podejmiesz odpowiedzialność. Za swoje czyny, słowa oraz obietnice. Bez gonitwy z opozycją neptuna nie uciekaj w świat fantazji. Zdrowie i stan Twojego organizmu stoi na pierwszym miejscu Twojej listy, aby Panna osobiście w końcu się o to zatroszczyła. Jeżeli potrzebujesz pomocy szukaj fachowców, realistów i ludzi, na których mogłaś w przeszłości liczyć. Nie trać energii na coś, co już się nie liczy. Jowisz jest w Twoim znaku, jednak w pozycji upadku nakazuje cieszyć się z małego. Gdy Merkury zatrzyma się w połowie tygodnia potrzebne są sprawdzania, korygowanie i kontrola ostatnich czterech tygodni, akceptując rozczarowania, odsunięcia od układów czy też pechowy przebieg jakieś sytuacji.

To dobrze, że Słońce i Wenus ustawiły się w trygonie dając Ci wskazówki i rady abyś ominęła pułapki. Twoje optymistyczne nastawienie wzrasta. Tęcza nadziei pojawia na niebie, a partnerstwa wszelkiego rodzaju i stan portfela poprawi jednogłośnie szybko Twoje podejścia! Kompromis w każdym układzie niech będzie dla Ciebie celem, bez upartego, bezsensownego trzymania na przestarzałych ideałach. Nie wszystko, co realne i namacalne uraduje Twoje serce, ale Pluton w trygonie pozwoli w skupieniu i ze spokojem przerobić bolesną przeszłość i to, co się wypaliło...

Musisz być cierpliwa, stanowcza i rozsądna. Twoja planeta, Merkury w trygonie dogoni w następny tygodniu wiele, co umknęło Ci sprzed nosa. Następny weekend z trygonem Wenus zapewnia już dni radosnego kolorytu. Będzie szansa na spełnienie swojego marzenia! Gdy już uporasz się z wyzwaniami urosną Ci wspaniałe skrzydła. Zaufaj w bieg wydarzeń.Waga 24.9.-23.10
Planety w Byku nie mają na Ciebie większego znaczenia, ale przynajmniej skończyły się opozycje Słońce, Merkurego i od soboty Twojej Wenus. Dlatego radziłabym zająć się przede wszystkim sobą, pracą oraz celem ostatecznym. Mars w trygonie ze Strzelca dostarczy Wadzie potrzebne energie i potwierdzenie nawet życiowych umów, z uwzględnieniem oczywiście pozycji Merkurego, planety komunikacji, która zatrzymuje się w połowie tygodnia. Od tego czasu przechodź do kontroli, obserwacji i analizy przeszłego miesiąca. Sextil Saturna uwydatni Twoje kwalifikacje, systematyczność oraz konkretność. Polegaj na sobie bez dwóch zdań, nie szukając koniecznie potwierdzenia z otoczenia. Chyba, że będą to pochwały pozwalające sięgnąć jeszcze błękitniejszego nieba.

Nowe dni zapewniają dużo czasu w środowisku przyjaciół, rodziny oraz najbliższych. Pora roku jest na pewno ku temu, a Waga potrzebuje różnorodnego planu i przestrzeni. Sygnalizuj innym, podejmując czasami sama inicjatywę, że potrafisz cieszyć się życiem, porozmawiać o cudzych problemach i poradzić sobie z wyzwaniami. Nasz świat nie jest dla nikogo usłany różami, a Uran w opozycji zmienia i tak wszystko na niekonwencjonalne, rewolucyjne bez zbędnego pytania.

Kwadrat Plutona dla dat urodzonych 9-10.10 nie przyklaśnie na wykorzystywanie Ciebie zabierając niepotrzebnych, fałszywych przyjaciół. Nowe przeznaczenie czasami musi rodzic się w bólu. Zaufaj tylko tym, którzy Ci dobrze radzą. Gdy potrzebujesz pomocy w odbudowie egzystencji należy w pierwszej kolejności zapomnieć to, co się nie udało. Budzenie wiary i nadziei w sobie można się nauczyć. Sięgaj sama do motywacji.Skorpion 24.10.-22.11
Twój los polega na transformacji, a ta na budowaniu, tworzeniu, niszczeniu i przetwarzaniu potrzebnych informacji do następnego poziomu. Nowy tydzień nareszcie wskazuje na zrozumienie sytuacji i poznanie tego, co należy zabrać w kolejne etapy, a co trzeba zostawić.

Słońce, Merkury i od soboty Wenus w opozycji w znaku Byka mówi o wartościach życia, o Tobie, Twojej roli oraz znaczeniu tego, co robisz. Wszystko, co ustawia się na, przeciw, co będzie sprawiać trudności należy w spokoju rozwiązywać. Bez robienia dodatkowych dramatów i szukania sensacji. Nadzieja i wiara jest zawsze, gdy tylko szeroko otworzymy oczy zaczynając przede wszystkim od siebie. Energia Merkurego w biegu wstecznym dla początków drugiej i końca trzeciej dekady urodzonych umożliwi rozmowy, myślenie i stworzenie na poziomie różnych partnerstw porozumienia. Lub całkowite zerwania z tym, którzy nie pasują do Twoich światopoglądów. Skorpion powinien stworzyć koniecznie swój wewnętrzny świat porządkując, korygując i opierając się na faktach i rzeczywistości. Postaraj się wyłączyć emocjonalność, zaprzestań odpływania i lubowanie się w strasznej przeszłości. Liczy się dzień aktualny i następny! A nie składanie hołdów i lizanie niezabliźnionych samookaleczeń, tych dawnych..

Ktoś wychodzi Ci na przeciw, podaje rękę ze zrozumieniem, miłością i oddaniem. Już Twoja intuicja na pewno Cię nie zawiedzie, mimo, że Pluton i Mars uparcie odkręcają nieprzerobioną, zakurzoną historię. Kroniki wypadków Skropiona są napisane cierpieniem i niezrozumieniem... Nikt, także Ty nie potrafi tego wymazać. Tylko Twoje nastawienie, postawa i ufność w szczęśliwe perspektywy da Ci możliwość objęcia rozumiem całego kosmosu. Bądź cierpliwy. Jowisz, Pluton i Neptun nie pozwolą Cię skrzywdzić.Strzelec 23.11.-21.12
Mars i Saturn obok Twojego Słońca w biegu wstecznym wracają do minionych dni, nierozwiązanych spraw i historii.

Z pozycjami tych planet należy skupić się i uważać. Ich działanie może być destruktywne wywołując, na przykład złości, agresje, nieodpowiedzialności i prezentując ostatecznie z wielką konsekwencją surowe rezultaty. Życie jest kołem przeznaczenia. To, co kiedyś postanowiliśmy, wybraliśmy decyduje o naszych plonach i następstwach w przyszłości.

Z kwadratem Neptuna należy wystrzegać się iluzji. Nie jesteś w stanie wszystkiego zrealizować, co sobie postanowiłeś. Ale gdy Strzelec sam pokieruje się dojrzałością, to, co zasieje na wiosnę można będzie już zbierać, jako piękne plony jesienią.

Już myślę, że w tym roku bardzo dużo się już wydarzyło, abyś sam zaufał sobie nie biegł za każdym pomysłem bez sprawdzenia tego w realu.

Planety zwalniają na siłę tempo, gdy są w biegu wstecznym pokazując te etapy w naszym żywocie, gdzie należy coś przemienić, sprawdzić lub podejść z zupełnie innej perspektywy.

Nie pozwól na blokady swoim myślom i ciemnym wizjom. Tylko jasność rozumowania, pewność swoich działań i nawet odyseje zaprowadzą Cię do upragnionego celu. Jako znak ognia bardzo szybko się zapalasz, a tu Saturn nakazuje wytrzymać jak najdłuższej i chronić ogień zapalnej pochodni nadziei! Nic, co ma zostać przy Tobie na wieczność nie będzie uciekać. A to, co przetrwa będzie się liczyć i mieć najwyższe wartości. Pozwól Uranowi na przeprowadzenie reformacji, gdy będziesz czuł, że to idzie ku równowadze i spokoju.


Koziorożec 22.12.-20.1
Czując się po pełni Księżyca może zmęczony, wchodzisz w nowy tydzień z odmiennymi siłami. Początek pewnie będzie nerwowy. Jest dużo do opracowania, przeanalizowania i uporządkowania, ale już koniec siedmiu dni z Wenus i Słońcem w trygonie pozwoli nie tylko odpocząć, ale skupić na przyjemnościach i radościach.

Do środy jest dobry czas na realizację założeń. Następnie Merkury zatrzymując się wprowadzi nerwową atmosferę. Jego trygon wskaże pomocną ręką na te sytuacje i uwarunkowania, które może się wcześniej nie udały, a tym razem otrzymasz zielone światło do widowiska finalizacji. Nawet, gdy dookoła Ciebie panuje chaos, ze spokojem zajmiesz się swoją pracą kontrolując dokładnie to, co należy. Nadchodzi, bowiem czas, gdzie będzie można poprawić swoje sytuacje gospodarcze, zadbać o siebie, zrelaksować i pomyśleć o miłości, przyjaźni oraz rozrywkowych odskoczniach. Trzy planety z Byka nie pozwolą na pojawienie się strachu przed odpowiedzialnością. Jowisz sprząta trudności z Twojej drogi. Neptun pozwala zaufać w dzień kolejny. Nadzieja i wiara jest przy Tobie.

Koniunkcja Plutona dla dat urodzonych 7-8.1 pokazała ostatnio, co znaczy bezsilność. Planeta przeszłości się zatrzymała. Powróci znowu na początku roku 2017. Obecnie cała druga dekada jest pod wpływem ciemnej planety. Pozwalaj odchodzić temu, co się przeżyło, akceptując i przygotowując na transformację. Kierujesz do wyższych sfer, pozycji i kompetencji. Trudności, sytuacje dramatu są po to abyś potrafił zrozumieć świat dookoła i przerobił własną karmę. Bóg podziemia jest odpowiedzialny za przeznaczenie i on kieruje Koziorożca przez konfrontację z cierpieniem do wypełnienia swojej misji. On może niszczy wszystko, dookoła, ale na końcu pojawi się jutrzenka. Nieznane, dobre otoczenie i zaufanie w życie, czas kolejny. Gdy jedno się kończy budujesz drugie. Nie koniecznie gorsze. To może być nawet dużo bardziej potężniejsze. Nie trzymaj na siłę tego, co jest w agonii. Konstelacje gwiazd wyniosą Koziorożca i tak na wyżyny.Wodnik 21.1.-19.2
Kwadrat Słońca i Wenus nie będzie problemem, gdy skorzystasz z pomocy sextilu Marsa oraz Saturna ze Strzelca. Pojawiające się wyzwania będzie można z cierpliwością opanować. Przechodzisz natychmiast do konfrontacji ze sprawdzianami analizując wszystko w spokoju, słuchając otoczenia i korygując uwarunkowania gospodarczo -finansowe. Układy partnerskie potrzebują Twojej obecności. Tam gdzie nazbierało się nieścisłości należy dążyć do dyplomacji, kooperacji oraz kompromisu.

Merkury także jeszcze w kwadracie zatrzymuje się w połowie tygodnia! Zwracaj uwagę na swoje wypowiedzi, jasność myśli oraz zrozumienie. Czasami trzeba po prostu, coś powtórzyć, akceptując nieporozumienia, sytuacje chaosu oraz mętliku.

Pozytywne moce są przy Tobie. Pokaż innym ile w Tobie zdecydowania, odpowiedzialności za słowa oraz decyzje już pewnie minione. To fajnie, że pomagasz ciągle innym, jednak czas należy poświecić również sobie. Twoje wizje i pomysły są bardzo istotne dla otoczenia!

W obecnej chwili należy jednak czekać, nanosić poprawki oraz synchronizować z potrzebami otaczającej nas rzeczywistości! Nie śpiesz się. Nikt przecież nie będzie Wodnika gonił. Dynamizm układów gwiazd jest przy Tobie i na końcu możesz już absolutnie, wyłącznie triumfować.

Potrafisz wszystkiemu zaradzić nawet z aplauz-em, gdy nie zapomnisz o przezorności i dojrzałości. Twoja kariera dopiero się rozpoczyna, a Saturn chce widzieć Cię, jako przewodnika i mistrza, a to wymaga ogromu pracy! Powodzenia!Ryba 20.2.-20.3
Pierwsza dekada jest jeszcze pod wpływem kwadratu Marsa, druga dekada urodzonych kwadratu Saturna, a obie planety działają w biegu wstecznym niestety wywrotowo. Możesz mimo wszystko liczyć na pomoc Słońca, Merkurego i dochodzącej do znaku Byka Wenus, już pod koniec następnego tygodnia!

Twoja praca będzie się na pewno opłacać, trudy wynagrodzone, a na Rybę czekają ostatecznie tylko radości i przyjemności! Początek siedmiu dni z kwadratem Księżyca obok szkodliwych gwiazd może być nieszczególny. Zbieraj swoje siły, stój odważnie przy własnych ideach nie pozwalając na zastraszanie z otoczenia! Otwórz oczy i wszystkie swoje nawet ciemne, nieznane strony. Spirytualne aspekty Neptuna usankcjonują Twoje intuicyjne decyzje i końcowe rozstrzygnięcia.

Słońce w sextilu da Ci wytrzymałość, obojętnie, czego się dotkniesz dobrniesz do powodzenia i wziętości. Aura dni się zmienia. Sama dostrzeżesz ile jeszcze w Tobie pozytywnego nastawienia i zaufania w koleje losu. Twój Neptun nakazuje spożytkować własną empatię. Bezpośredniość i prawdziwość serca zaowocuje w dostrzeżeniu tego, co nikt nie widzi. Twoje projekty będą opanowane, najlepiej byłoby podjąć się spraw socjalnych. Uwzględnij Merkurego w biegu wstecznym przez cały miesiąc. W tym czasie nie należy składać ważnych podpisów, rozpoczynać nowych wizji. Pilnuj pieniędzy oraz swoich biznesów.

Planeta przeznaczenia, Pluton stoi po Twojej stronie abyś odbudowa to, co jest Ci w przeszłości wyrwane z serca. Sumiennością, trzymaniem porządku oraz wiarygodnością punktujesz każdym dniem coraz wyżej. Marzenia będą się spełniać nawet szeroką ręką. Bierz za dobrą monetę głos Twojego serca!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji