widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-30

Horoskop tygodniowy 30.05.16 - 5.06.16

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 30.05.16 - 5.06.16 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Nie szukaj drogi życiowej - buduj ją sam."
R. WasilewskiJaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Baran 21.3-20.4
Aby nie wpaść w przesady masz po swojej stronie Słońce, Wenus, Saturna oraz Urana.
Krytyczne powiązania wielu planet ostrzega przed stawianiem siebie samego pod ciśnieniem, gonitwie za celami, które nie muszą być do osiągnięcia i programowaniu na niemożliwe. Pozostań w realu, kierując się rozsądkiem i spokojnością. Może nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, ale większość gwiazd już przyrzeka, że Ty na końcu zdobędziesz zwycięstwa. Profesjonalnie mów jasno, o co Ci chodzi i czego się spodziewasz nie słuchając o wielkich projektach, gdzie możesz szybko zarobić góry pieniędzy.. Tylko to, co da Ci stałości, stabilność i rytmiczność jest odpowiednią drogą do przyszłości. Żyj teraz, w tym czasie wykorzystując swoje talenty, robiąc plany na przyszłość, ale mając na uwadze aktualne wydarzenia i uwarunkowania.

Saturn pomoże budować mosty w dni kolejne. Akceptuj jego granice i wymagania przestrzegając wszelkiego prawa. Pozostając konsekwentny mimo może nieciekawego nastroju dookoła pełną koncentracją urzeczywistnisz swoje marzenia. Kontroluj ważne, osobiste sprawy nie gubiąc przed sobą drogi do wybranego przeznaczenia.

Daty urodzenia 4.4.-6.4 z kwadratem Plutona powinny uważać z agresją i złością. Przebijanie głową muru, działalnie siłą i przemocą byłoby nie na miejscu. Niech Uranus obok Słońca szuka lepiej innych pomysłów.

Gdy Baran jest postawiony ciężkiej próbie cierpliwości należy kierować twarz do Słońca. Wykorzystaj Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie by rozpocząć, coś nowego z rozsądkiem. Szczęście jest ukryte w prostych sprawach. Sprawdź swoje potrzeby, a gwiazdy będą spełniały Twoje życzenia w pozytywnych aspektach.


Byk 21.4-20.5
Masz dobre konstelacje.
Przede wszystkim pierwsze dni tygodnia wykorzystaj do załatwienia spraw osobisty, urzędowych, gdy Merkury z Plutonem stworzy świetne sytuacje do popraw finansowo-gospodarczych.

Wszystko, co rozpoczniesz w tym czasie zabezpieczy Cię na długie, następne lata. Sprawdź papiery, ubezpieczenia i plan wydatków. Tutaj możesz odkryć jeszcze jedno źródło dofinasowania albo ochrony. Twoje pomysły mogą być również szybko zrealizowane. Spożytkuj idee oraz wielki czas bogatej inspiracji. Jowisz w trygonie obiecuje szczęście na długo. Teraz robisz ważne kroki do przodu. Pozwól sobie na trochę lekkości, swobody i radości. Spotkania, rozmowy i spacery z przyjaciółmi służą ramieniem w odnalezieniu swojej mocy, wzmocnieniu psychicznym i odnalezieniu tego, co nazywa się wewnętrzną harmonią.

Gdy podczas Nowiu Księżyca pewnie jest trudna atmosfera, a wiadomości ze świata nie napełnią optymizmem wiele osób będziesz szukało u Ciebie ratunku. Posłuż niejednemu dobrym słowem lub radą na przyszłość. Twoje struktury są jasno ułożone. Niejeden powinien brać przykład z Byka. Pluton zamanifestuje w trygonie razem z Tobą zaczerpnięcie z fantazji i ogromnego potencjału. Swoje niepewności niebawem zapomnisz dzięki położeniu Węzła Księżycowego. Szansa pojawiająca się za szansą powinna być teraz zagospodarowana. Każda osoba zrozumie, że nie chcesz nikogo wykorzystać, ale spełniać swoje obowiązki z sumiennością i odpowiedzialnością. Najpierw za siebie i własny żywot. Dalej za najbliższych.

Interesujące doświadczenia otworzą przed Tobą świat jeszcze bardziej emocjonalny. Wiem, że Ty pozostaniesz w realności. Wykaż zrozumienia dla innych.


Bliźniak 21.5-21.6
Ważne wydarzenia poganiają się zmuszając do dalszej zmiany. Nów Księżyca w Twoim znaku to sygnał na pojawienie się ciekawszych dróg do przeznaczenia. Kolejne losy będą wymagały od Ciebie zamknięcie pewnego etapu, który już przeżył się i nie jest potrzebny.

Wenus i Słońce w Twoim znaku to boski znak, że siła leży przy Tobie mimo, a sytuacje finansowe i partnerstwa wszelkiego rodzaju stoją przed ciężką próbą na stałość. Saturn i Neptun będą przepuszczać dalej tylko to, co jest na wieki. Pozostań lojalny przede wszystkim do samego siebie nie blokując korygowania i transformacje. Pozwól sobie świadomie odczekać jeszcze czas Nowiu Księżyca na ostateczne rozstrzygnięcia.

Gruntowe wyroki będą konieczne do budowy nowych fundamentów. Gdy na początku może przygnieść Cię chaos, niepewność lub obawy o przyszłość -przełącz się na spokój i opanowanie.

Szczególnie druga dekada urodzonych jest pod wpływem bardzo ważnych wydarzeń. Nie reaguj tylko zbyt emocjonalnie. Twoja nadmierna krytyka, nieszarmanckie argumenty mogą w przypływach gniewu nieco utrudnić sytuacje. Energia Nowiu jest szansą na zastanowienie się nad swoimi wartościami. To, co jest bezproduktywne i bezowocne trzeba będzie finalizować. Ale z głową i harmonią serca, bez zatrzaskiwania za sobą drzwi, które może w kolejnym czasie będą jeszcze Bliźniakowi potrzebne....

Neptun, Jowisz i węzeł Księżycowy przypomina o nieuniknionych koniecznościach. Gdy czujesz się sam zapytaj o radę najlepszych przyjaciół. Jeżeli takich teraz nie ma przy Tobie-poczekaj. Wiele jeszcze się wyjaśni, a siła Słońca i Wenus da Ci potężne moce do przezwyciężenia nawet największych wyzwań.Rak 22.6.-22.7
Gdy na niebie odbywa się wojna gwiazd, Raka otacza tło ochronne zabezpieczające od nieszczęść, złych wpływów i rozczarowań!

Konstelacje planet gwarantują, że wszystko się spełni, gdy jeszcze do środy pozałatwiasz wszystkie sprawy zawodowe wykorzystując pozycje Merkurego, który teraz w sextilu jest najlepszym doradcom. Możliwości i niecodziennych szans będzie tyle, że trudno będzie wybrać od lepszej te jeszcze zręczniejsze. Obojętnie jak wybierzesz Mars przytaknie radosnym okrzykiem! Idzie ku odbudowie, rozwoju, a przede wszystkim spełnieniu swoich życzeń.

Decyzje przy tym muszą być przemyślane i rozważone do końca, mimo, że czerwona planeta goni Raka do działania. Postawienie bardzo poważnych planów na nogi wymagać będzie od Ciebie rozwagi, ale przecież wiesz, do czego zmierzasz i co chcesz zdobyć. Znajdujesz w sobie odwagę, motywację i przesłanki, aby ogół porządnie uregulować. Włączając swoją intuicję, sam rozpoznajesz, kiedy należy reagować unikając nieporozumień lub braku pewności.

Jowisz pomoże, Mars wskaże gdzie skierować swoją energię i jak możesz wydobyć dla siebie to, co priorytetowe nie zważając na przeciwności i trudny. Szczęście jest w Twoim zasięgu ręki! Uszanuj, że nie każdy ma teraz takie dobre konstelacje, a Słońce przecież zmierza do Twojego znaku powoli.... więc nie śpiesz się! Całokształt się uda, nie pozwól innym się zatrzymywać.

W nowym tygodniu pojawią się dookoła Raka osoby szukające pomocy. Podaruj niektórym nieco swojego czasu. Fluidy, które wysyłasz będą powracać. Dużo pozytywnych konstelacji strzeże Cię z troskliwością. Doceń sam te protektorskie oddziaływania.Lew 23.7.-23.8
Tydzień rozpoczniesz z ogromną swobodą, ale od czwartku trzeba będzie zwiększyć koncentrację. Wiele trudnych konstelacji atakujących Słońce i Wenus pozytywnie do Lwa nastawione może zburzyć Twoje plany oraz zamierzenia.

Patrząc na wszystko z wiarą w sercu i pełnym optymizmem nawet nie spodziewasz się, kto knuje, coś za plecami.... Obudzenie, prawdy mogą być do końca tygodnia nie możliwe, zrezygnuj już, więc z wysłuchiwania przyrzeczeń...Nie wszystko spełni się. Im większe obietnice, tym dotkliwsze rozczarowania. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie zamknie na szczęście to, co nie jest już celowe. Nie ufaj przy tym każdemu, nie podpisuj nic do niedzieli. Wysłuchać kogoś możesz, czemu nie, ale wszelkie odpowiedzi przesuwaj na następne tygodnie. Nowe, przedstawione Ci z olbrzymim rozmachem należy sprawdzić czy odpowiada Twoim możliwościom. Nie zmuszaj się do niczego, co może jest bardzo ciekawe, a na dłuższą metę nie będzie sposobności Twojej sprawdzalności lub w ogóle, na przykład zarobienia pieniędzy. Rodzina, przyjaciele i najbliżsi stoją u Twojego boku. Będziesz zadowolony, gdy tyle dobrych dusz służy Ci radą i pomocą. To, co ustalisz po niedzielnym nowiu Księżyca może zaistnieć. Z kreatywnością, oryginalnością jak również cierpliwością i wytrwałością.

Merkury jeszcze jest w kwadracie, dlatego należy zwrócić uwagę na komunikację wszelkiego rodzaju. Negatywne jego wpływy mogą popsuć wszelką formę dialogu. Zanim coś powiesz namyśl się. Nie każde przeprosiny w tym tygodniu będą przyjęte. Saturn w trygonie twierdzi, że wszystko się uda. Potrzebna jest Twoja inicjatywa oraz zaangażowanie. Wiele będzie się zmieniać, nawet bez Twojego wpływu. Uranu potwierdza powodzenia na szeroką skalę i małe z ogromną fantazją.

Mars w kwadracie dla końca trzeciej dekady urodzonych napomina przed wymaganiem za wiele od innych. Niecierpliwych sytuacji, ludzi oraz okoliczności dobrze byłoby unikać. Zwracaj uwagę na swoje zdrowie. Liczy się również stan psychiczny, harmonia duszy oraz serca.


Panna 24.8.-23.9
Szczególnie daty urodzenia od 29.8 do 7.9 mają trudne konstelacje, dlatego bardzo dobrze się skalda, ze Mars, Merkury i Pluton stoją w pozytywnych aspektach.

Krytycznie nasatwiony Jowisz w Twoim znaku, połączenia Saturna, Słońca i Wenus nakazują od środy chronić się i nie czekać z założonymi rękoma na to, co będzie, ale przygotować na trudności i wychodzić że ślimakowego domku, przy ciężkich położeniach broniąc pozytywną energią, nastawieniem oraz koniecznie zwrócić uwagę na przestrzeganie prawa wszelkiego rodzaju.

Wychodź na przeciw ludziom oraz sytuacjom. Merkury będzie pomagał rozmawiać, zrozumieć i odszukać logiczne rozwiązania. Nie wszystko od raz da się naprawić. Do Nowiu Księżyca nie podpisuj nic, nie planuj, zapominając jakiekolwiek rozpoczynania.

Jeśli chodzi o Pannę samą z planetą szczęścia -wymagasz od siebie bardzo wiele...dni nie są jednak na podnoszenie porzeczki, ale radości z tego, co masz, co jest przy Tobie i pozostanie na stałe... wszelkie uwarunkowania materialne potrzebują ostrożności. Organizuj, przemyślaj i podliczaj dokładnie. Neptun w opozycji zwodzi. Za dużo lekarstw lub alkoholu w ogóle już nie jest pomocne w nowym tygodniu.

Każda z Was powinna w pierwszej kolejności słuchać. Przyjaciele znajdą dla Ciebie nie tylko dobre słowa, jak również inne sposoby załatwienia sprawy. Z Plutonem uda Ci się przekonać do siebie niejednego.

Gdy nadejdzie Nów Księżyca w kwadracie posprzątaj to, co już odeszło, co przeszkadzało lub okazało się na końcu sloganem i bezowocną iluzją.
Nowe zrodzi się w krótkim czasie. Waga 24.9.-23.10
Trudne konstelacje nie dotyczą bezpośrednio Wagi, ale gdy dookoła panuje chaos i Ty doświadczysz negatywnych wpływów otoczenia. Wiele z Was będzie musiało pomagać najbliższym, służyć dobrą radą lub tworzyć balans budując mosty miedzy tym, co upada, a tym, co jest pełne radości. Przy okazji nie pozwól tylko innym ściągać się na dół. Uwarowania niemające na Ciebie wpływu nie są Twoim problemem, a Wagi zadaniem jest pozycja towarzysza.

Wartości życia, te, które może odchodzą są istotne i niech będą przez Ciebie chronione, protegowane. Rodzina powinna pozostanie na pierwszym miejscu. Twoja Wenus w trygonie ze Słońcem strzeże Cię płaszczem bezpieczeństwa od złego. Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie z serdecznego Bliźniaka pokaże gdzie należy iść na dystans, gdzie się wtrącić, a z czego zrezygnować. Z propozycjami dla innych należy uważać. Koncentruj się na swoim losie i nie denerwując czyimiś kłopotami.

Do zgrzytów może dojść, gdy opuścisz rolę obserwatora, doradcy. Niech neutralna funkcja pozwoli na rozwój partnerstw, poukładanie spraw osobistych czy miłosnych.

Saturn sprzyja obejmowaniu wysokich stanowisk oraz akceptowaniu zadań z odpowiedzialnością. Jednak teraz Ty masz być najważniejsza. Każdy i tak wie, że można swobodnie Ci zaufać oraz do końca na Tobie polegać.

Daty urodzenia 9.10-10.10 z kwadratem Plutona nie powinny zmuszać innych do obierania Twojego stanowiska. Tym sposobem możesz budować do siebie wrogość. Działania zaczepne nie przyniosą korzystnych efektów.

Nów Księżyca i pozytywne planety wskażą jak masz się teraz i do kogo pozycjonować. Zawierzaj tylko sobie. Wiele wyjaśni się dopiero pod koniec czerwca.Skorpion 24.10.-22.11
Mars w Twoim znaku spełni niejedno życzenie i załatwi sprawy, które się wcześniej nie udały!
Siły powracają i podnosisz głowę z odwagą do góry. Gdy na niebie od środy ciała niebieskie rozpoczynają gwiezdne wojny, co chwila usłyszysz jakieś złowieszcze wiadomości. Zachowaj przy sobie pozytywną energię. Nie wiele tylko może Skropiona dotyczyć!

Ważne byłoby jeszcze nie wierzyć wszystkiemu. Z zaufaniem, jak wiesz jest tak, że jak się go rozda za dużo, tym bardziej na końcu można się wypalić... Niech energia Marsa dodaje power-a, abyś wiedział, czym teraz należy się zająć, bez pozwolenia na wykorzystywanie siebie, rozdawanie bez sensu innym lub zabieraniu samemu sobie przebojowości.

Czerwona planeta w biegi wstecznym jeszcze raz reaktywije dni przeszłe. Teraz należy dokończyć to, co nie było omówione. Ty trzymasz wszystkie asy w rękawie. Myśl o sobie, swoich uczuciach oraz potrzebach! Gdy Słońce i Wenus jest w znaku Bliźniaka nie możesz oczekiwać od innych lojalności i wierności. A więc uwaga...kogo słuchasz i na kim polegasz.

Merkury jeszcze w opozycji dla drugiej dekady urodzonych hamuje dogadania oraz rozmowy zawodowe. Tam gdzie nie możesz się przebić- poczekaj lub przenieś prestiżowe terminy na koniec miesiąca czerwca. Blokady trzeba akceptować. A ponowne próby można podejmować. Wszak przysłowie mówi; ,,do trzech razy sztuka.."

Twój Pluton, Neptun i Jowisz towarzyszą w drodze do szczęścia. Nie zabranie w nowych dniach spełnienia, radości oraz nadziei na dzień kolejny. Nów Księżyca w Bliźniaku nie ma dla Skorpiona znaczenia.
Ważne starty i początki należy przenieść na inne tygodnie.Strzelec 23.11.-21.12
Masz tylko dwa dni na załatwienie ważnych spraw. Krytyczne konstelacje i Nów Księżyca w opozycji ostrzega przed istotnymi, na przykład terminami decyzjami, rozstrzygnięciami czy ...wybieraniu się z motyką na Księżyc. Chaos panujący dookoła może bardzo szybko przenieść się do Twojego życia.

Saturn w koniunkcji nie tylko hamuje szczególnie drugie dekady urodzonych, ale jednocześnie wyznacza limity, Twoich właściwości i terenów akcji. Tylko z wewnętrznym spokojem, cierpliwością oraz dyscypliną będzie można spokojnie przejść do przodu. Już nie mów o braku sensu oraz motywacji. Tylko Ty masz wpływ na osobiste nastawienie do danych uwarunkowań. Dlatego zadbaj o spokój psychiczny. Neptun jeszcze rozciąga więcej mgły dookoła... Błędy można by ominąć, gdybyś wcześniej swoje czynności omówił z osobą profesjonalną.

Twoje najlepsze talenty, radosne usposobienie i ufność w dzień kolejny może nagle zniknąć, gdy poddasz się negatywnym wpływom konstelacji. Strzelec musi zawierzać sobie! Nie pozwól dać się wciągać w sytuacje i historie, które niosą Ci niepokój, a sam nie masz już cierpliwości! Saturn nakazuje czekać, pracować nad swoją indywidualnością ciągle szukając innych czynników mobilizujących i podłoża do całkiem odmiennego rozwoju i wzrostu! Zminimalizuj swoje wyobrażenia oraz plany polegając na tym, co masz, co umiesz i co jest Twoją najlepszą stroną.

Ludzie oraz środowisko, które nie jest dla Ciebie już dobre należy powoli opuszczać.. Nów Księżyca zabiera to, co nie napędza do życia, co się przeżyło i nie daje sensu.

Nie daj szansy złym nastrojom na pogubienie swojej własnej odrębności. Uranus w pozytywnym aspekcie i tak nagle wszystko przemieni na kolorowe, nieprzeciętne razem z przyszłością.
Wygra ten, kto jest do siebie samego cierpliwy. Teraz jest okazja do odnalezienia innego ducha dynamiczności stworzenia ciekawego losu. Od zamiaru i planu do wykonywania czasami trzeba przeczekać nieco dłuższe chwile. Cierpliwości.


Koziorożec 22.12.-20.1
Masz dobre konstelacje, jednak i do Ciebie napływające informacje będą miały wpływ na koncentrację, pracę oraz ocenę tego, co się dzieje dookoła.

Nie obawiaj się brać na swoje barki odpowiedzialności. Idąc za głosem serca i robiąc wszystko, uda Ci się do środy osiągnąć to, co sobie założysz. Następnie dobrze byłoby przesunąć wszelkie terminy ze względu na konstelacje planet nie namawiające na rozmowy, ważne spotkania czy osobiste intencje. Czując ciężar całego świata patrz jednak na siebie zagajając przy tym o swoich emocjach. Twój Saturn w opozycji do Słońca i Wenus wyryje na Twoje duszy może nieco cieni, jednak Koziorożec swoją postawą i nastawieniem będzie wiedział jak przejść następnie do obowiązków dnia codziennego.

Mars, bowiem już w pozytywnym aspekcie ze Skorpiona to ogromna siła, którą jeszcze będziesz mógł się dzielić z innymi. Dając nadzieję i wiarę innym pomagasz również sobie. To już znasz na pewno. Jowisz, Merkury i Neptun są pozytywnie nastwiony i działanie złych połączeń dla Ciebie się zmniejszy. Pomysły, jak ziarna będą spadać na żyzne gleby. Rozporządzenia dotyczące Twojego losu należy wydawać po Nowiu Księżyca. Z Merkurym osiągniesz wszystko, gdy jasnością i prostotą ze swobodą poprowadzisz do celu. Twoja motywacja i pewność siebie wzrasta. Uranus przeszkadza urodzonym datom 13.1-14.1. Akceptuj przemiany i kieruj się spokojem.

Pluton w koniunkcji wraz z trygonem Węzła Księżycowego dla dat urodzonych 6.1-8.1 pozwoli przekonać do siebie otoczenie, gdy nie będziesz występował z upartością. Pluton działa nie tylko na Ciebie, ale prowadzi transformacje żywota Twoich najbliższych. Uwzględnij jego pozycję rezygnując z chęci władzy oraz, na przykład groźby/ zastraszania.

Ogólnie tydzień wygląda bardzo dobrze. Gdy każdy będzie potrzebował cierpliwości i spokoju, Koziorożec ma tego w sobie pod dostatkiem. Wodnik 21.1.-19.2
Jest wiele dobrych wiadomości dla Wodnika, a jedną z nich jest pozytywny Nów Księżyca i trygon Wenus wraz ze Słońcem Bliźniaka. Energia planet może na innych rozprzestrzeni nieciekawe fluidy. Ty jednak stoisz zasłonięty, gdy nie będziesz tolerował nerwowości, wewnętrznych konfliktów i osób, które dodatkowo wnoszą niepokój w Twój dzień codzienny. Gdy, szczególnie druga dekada z kwadratem Merkurego trudno będzie dogadać się ze środowiskiem omijaj konflikty, terminy do rozmów lub stawiaj na jasność i bezpośredniość!

Planeta komunikacji z Byka pragnie wszystko zabezpieczyć, a nie opierać się na wymysłach i fantazji, z której nic nie wynika. Nów Księżyca w trygonie pomaga Wodnikom zakończyć tematy związane z nieciekawą przeszłością. Z lekkością i bezpretensjonalnością zatrzymać tematy, w których nie widzisz już sensu. Słońce to nie tylko protekcja, ale jednostki, które pragną Twojego powodzenia. Konkretnie doświadczysz tego w każdym momencie. Saturn w sextilu sam poprawia, co potrzeba, abyś nie robił błędów, przegapił strony prawne lub schodził na niepewne drogi. To on niech będzie gwiazdą przewodnią. Z nim, bowiem czeka Cię respekt i chwała całego otoczenia.

Uranus dla trzeciej dekady urodzonych jest ciągłym zastrzykiem cudownych pomysłów. Twoje idee są nie tylko dla Ciebie ratunkiem. Już możesz się cieszyć na indywidualne spełnienia.

Mars kwadrat dla dat urodzonych 15.2-18.2 zabiera siły i potrzebne energie wszelkich czynności. Twoje zdrowie niech stoi teraz na pierwszym miejscu. Od agresywnych postaci należy się izolować. Nie wchodź i nie pozwalaj innym na robienie w Twoim życiu dramatów!Ryba 20.2.-20.3
I tym tygodniu konstelacje planet są dosyć trudne. Szczególnie daty urodzonych 27.2-5.3 stoją pod obstrzałem gwiazd.

Wszystko będzie dotyczyć partnerskich połączeń wszelkiego rodzaju. Tu nawet drobnostki mogą zakończyć się wielką eksplozją. A Rybie nie potrzebne są przecież kryzysy,...dlatego stawiaj na spokój, opanowanie sama celowo sterując w te strony, które są dla Ciebie bezpieczne.

Do środy jeszcze jest spokój na niebie. Następnie należy wycofać się z krytycznych sytuacji, gdy nie ma potrzeby. Nów Księżyca w kwadracie umożliwi zamknięcie tych związków, które absolutnie do tej pory nie zdawały egzaminów. Wystrzegaj się poczucia własnej winy i zarzuceniu się bezprawnym oskarżeniom i nietaktownemu traktowaniu.

Dopóki będziesz milczeć, robić smutne miny i pozwalać na tańcowanie obcym na Twojej głowie, dopóty będzie trwała ta mordęga..... Nie zgadzaj się na rolę ofiary! Wyciągaj Marsa w trygonie i walcz o siebie, swoje dobra, rodzinę, pomysły i całą egzystencję! Informacji, a może i zarzutów będzie tyle, ze trudno będzie się połapać. Ale innym! Merkury stoi w pozytywnym aspekcie z Byka, aby Twoje myślenie działało jasno i szybko znajdziesz prawidłowe odpowiedzi. Ryby reakcja musi być natychmiastowa! Gdy się zamyślasz, patrzysz na kogoś w rozpaczy....już jesteś złapana jak złota rybka do kosza! Nie daj sie! Wojuj do końca o to, co jest dla Ciebie najważniejsze!

Neptun koło Słońca instynktowne pozwala zrozumieć, co się dzieje dookoła i jakie wyjścia obrać do konfrontacji. Nie musisz nikomu już torować drogi do zwycięstwa! Nie zapomnij ile kosztowała Cię aktualna pozycja.. Zmiany może są konieczne, ale Ty powinnaś wyjścia z pola scysji z założoną koroną na głowę. Nawet przy remisowym wyniku..

Pluton w sextilu nie pozwoli na Twój upadek. Punktujesz swoją wiedzą, znajomością faktów oraz dyplomacją. Pozostań samej sobie wierna nie blokując się lub co gorsza gubiąc motywację. Mów jasno, o co Ci chodzi, pokazuj z Marsem swoją wewnętrzną siłę nie schodząc z ringu do kresu zdarzenia. Z Marsem w trygonie nie ma mowy o trzęsieniach ziemi, ale o przemianie, które są Rybie potrzebne. Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji