widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-13

Horoskop tygodniowy od 13.06.16 do 19.06.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 13.06.16 do 19.06.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Błądzenie jest rzeczą ludzką, wybaczanie - boską."
Alexander Pope

Baran 21.3-20.4Nowy tydzień rozpoczyna się prześwietnie. Merkury w sextilu do Twojego Słońca to nie tylko pasmo bardzo ważnych spotkań i rozmów, ale również wiele szansa oraz propozycje, na które musisz od razu reagować. Planety z Bliźniaka stawiają Cię przed szeregiem bardzo ważnych wyborów. Teraz jest możliwość wzniesienia na nogi całkiem innego, odmiennego i przy okazji zarobienia porządnego grosza!

Już od poniedziałku planuj więcej czasu dla spraw profesjonalnych, choć jeszcze do końca tygodnia i Wenus stoi pozytywnie do Barana nastwiona poprawiając atmosferę i kierując do podejmowania decyzji serca. Cała pozytywna energia jest przy Tobie Baranie! Każdy cel, założenie czy marzenie może być w szybkim tempie zdobyte. Komunikacja, oryginalność, osobista szczerość niech będzie podstawą do wybudowania porządnej twierdzy na udane życie. Zawodowo i prywatnie nikt nie będzie potrafił wybić Cię z konceptu. Saturn w trygonie kontroluje i wyłapuje wszystkie błędy. Nawet szczegóły nie mogą być teraz przeoczone.

Kwadrat Plutona dotyczy urodzonych od 4.4-6.4.Nie zmuszaj nikogo do niczego. Szczególnie uczuć nie da się egzekwować.

Wszystkie Barany z Uranem na Słońcu nie powinny zapomnieć o odpowiedzialności za siebie, rodzinę i najbliższych. Poznanie samego siebie, spełnienie osobiste są równo doniosłe. Jednak ryzyko przy trudnych konstelacjach dla wszystkich przydałoby się przemyśleć. Nie musisz pierwszy skakać do zimnej wody. Pomysłów jest wiele, a tu wypada zadbać o stałości. Pozostań przy swoich wytycznych nawet, gdy należałoby jeszcze na dobre wyniki poczekać. Uranus ze Słońcem już w tym tygodniu będzie spełniał Twoje życzenia. Przygotuj się na przepiękne, nieoczekiwane przemiany losowe.


Byk 21.4-20.5Poprzedni tydzień był taki sobie, a dużo winy ponosi ustawiony dla szczególnie trzeciej dekady urodzonych Mars w opozycji. Ta konstelacja jeszcze pozostaje. Wchodząca jednak Wenus od soboty do Raka i jej pozycja sextilu zmienia Twoje nastawienie do świata, wyczarowując uśmiech na twarzy i możliwość dostrzeżenia tych pięknych i spokojnych stron świata. Także Księżyc jest po Twojej stronie, który razem z gwiazdą miłości zapowiada nieoczekiwane wyznania miłości, ciekawe spotkania lub kontakty z osobami, na których bardzo Ci zależy. Postaw na partnerstwa wszelkiego rodzaju, współprace, koordynacje i wymianę myśli. Nadchodzi bowiem możliwość utorowania sobie całkiem innej drogi do przyszłości i realizacja osobistej woli, którą często odsuwałeś gdzieś na boi kierując się potrzebami innych ....

Już pierwsza dekada urodzonych Byków steruje swoje serce do najbliższych, rodziny i tych, którzy od dawna czekają na Ciebie. Neptun nada jeszcze wszystkiemu wyższego sensu. Kłótnie będą zażegnane, ważne umowy podpisane, profesjonalnie wysuwasz się na pierwsze pozycje, a przy okazji wszyscy witają Cię z przeogromną radością. Bądź przy tym na luzie. Uśmiech i wiara w dzień kolejny ułatwi na pewno wypełnienie tego, co zaplanujesz. Jowisz i Pluton pozostając w trygonie dają największe moce do zdobycia wszystkiego, co od dawna już planujesz. Twoja wierność sobie i silna wola umożliwi stworzeniu projektów pierwszej klasy. Gospodarczo i finansowo oczekujesz ogromnego rozwoju. Nie musisz wszystkiego od razu wydać na rodzinę. I Byk potrzebuje dla siebie cos ładnego i przyjemnego. Nie tylko dla oka.

Priorytetowe będą emocjonalne uczucia i przeżycia intensywnych momentów jedności. Całokształt sytuacji kryzysowych będzie pokonany z łatwością. Otwierasz się na romantyzm i bardzo dobrze jest Ci z tym do twarzy.

Bliźniak 21.5-21.6W tym tygodniu może się bardzo wiele wydarzyć.

Po pierwsze kwadrat Saturna z Neptun ma ogromne wypływ szczególnie na drugą dekadę urodzonych. Gdy Słońce i Merkury będą jeszcze szukały do końca tygodnia wyjaśnień, zrozumienia, rozmowy i kooperacji, Wenus do soboty wniesie trochę uspokojenia i samozadowolenia. Początek siedmiu dni może budzić obawy. Nie pozwól negatywny myślom wpłynąć na Twoje samopoczucie. Uczucie, że coś odpływa, odwraca się od Ciebie lub może znika będzie budzić uczucia roz-czarowania czy od-czarowania. To, co myślałeś i w co wierzyłeś już na początku jest pełne wątpliwości. Przypadkiem nie wchodzi tylko w układy uzależniam, gdzie Twoja dusza i serce w przyszłości nie będzie mogła się uwolnić.. Dobrze byłoby z jasnością popatrzeć w przyszłość, zaakceptować fakty i szukać praktycznych rozwiązań na wszystkie nawet bardzo trudne sytuacje. Pozostań w realu, nie biegnąc za wymyśloną przez siebie iluzją. Merkury na pewno wyjaśni Bliźniakom szybko jak profitować z własnych talentów, czy również osobistej wiedzy. Twoja życiowa radość nie może być poddana wpływom otoczenia. Koncentruj się na swoim życiu oraz zadaniach, które należy wypełniać.

Jeszcze nie wszystko jest do końca jasne i nie wiele sam sobie wytłumaczysz. Dlatego bądź cierpliwy, walcz z konsekwencją, a Twoje wyobrażenia muszą być całkowicie oparte na namacalnych faktach. Tylko to się liczy.

Uranus sextilu i jeszcze Słońce przy Twoim boku to dziecięca spontaniczność i szybkość pozytywnej energii, która pozwoli zmienić to, co jest trudnością. Samokontrola i wewnętrzne zdyscyplinowanie niech broni Bliźniaka od nieprzemyślanych, nierozważnych postanowień i werdyktów.

Rak 22.6.-22.7.Czekając do piątku na wejście Wenus do Twojego znaku możesz spokojnie polegać na Marsie i Jowiszu. Ich pozytywne położenie gwarantuje nie tylko odpowiednie siły, ale fortuna będzie sprzyjać Rakom w każdym dniu codziennym. Początki tygodnia jest takie sobie. Księżyc pewnie nie będzie rozweselał, jednak już od środka tygodnia wiele będzie się szybko przemieniać. Weekend przeznacz już tylko i wyłącznie na przyjemności. W tym czasie słuchaj głosu Neptuna, nawet, gdy na Twojej drodze może pojawią się wyzwania czy ograniczenia. Otwierając się do świata i komunikując z najbliższym otoczeniem mów o swoich emocjach, uczuciach oraz nastawieniach. Głoś prawdy, bądź szczery. Odważ się wyciągnąć z swego wnętrza to, co od dawna gdzieś w ukryciu chowałeś. Dbając to, co jest dla Ciebie najważniejsze, Mars przyśpieszy jeszcze tempa. Jowisz postara się, aby każdy dzień codzienny wyglądał jak należy.

Daty urodzonych 8, 9.7 z opozycją Plutona powinny raczej rozluźnić swoje wyobrażenia i zamykać za sobą te wyobrażenia, które nie są adekwatne do teraźniejszych uwarunkowań. Buduj dla siebie nowy świat wykorzystując dobre wpływy planety szczęścia.

Daty urodzonych 14, 15.7 z kwadratem Urana może potrzebując wolności niech nie depczą dookoła wszystkiego. Zmiany nastawienia środowiska, najbliższych czy sytuacji są konieczne do kreatywnego odszukania samego siebie.

Piątek będzie dla Raków dniem wyjątkowego, kolejnego święta. Wenus w Twoim znaku zaprowadzi Cię nie tylko do krainy szczęścia, ale również wskaże gdzie szukać osobistych, najwyższych wartości poprawiając i odbudowując wszelkie struktury gospodarcze! Przed Tobą dobry czas! Wykorzystaj doskonałe konstelacje do pozytywnych przemian w Twoim istnieniu!


Lew 23.7.-23.8Gdyby nie ten kwadrat Marsa można by mówić o wyśmienitym tygodniu. Dlatego szczególnie trzecia dekada urodzonych Lwów musi w pierwszej kolejności zwrócić szczególną uwagę na zdrowie, nie poddawać się agresorom a swoje siły i energie prowadzić świadomie do celów, które wcześniej sobie postawiłeś. Za wiele impulsywności, niecierpliwości może popsuć niektóre układy. Nie działaj za szybko, analizuj sytuacje. Najpierw myśl, następnie przechodź do akcji, abyś na końcu nie żałował swoich pochopnych kroków postepowania.

Wszystkie Lwy mogą przy tym spełnić swoje marzenia, a uniwersum przypomni, co jest dla Ciebie najważniejsze. Oprócz Marsa wszystkie inne planety stoją w prześwietnych położeniach. Od poniedziałku z Merkurym w sextilu komunikacja nabiera wartości, nie zabraknie siły słowa i argumentów do przekonania nawet największego konkurenta. Saturn w trygonie to konsekwencja. Twoje plany wypełniasz w ogromnym skupieniu. Już wiesz, że na to, co dobre należy czasami zaczekać. Na zawołanie nic tu nie ma, a liczyć się będzie osobista, sumienna praca.

Uranus w trygonie przy Twoich wszelkich zamiarach dostarcza świetnych pomysłów, kreatywnego myślenia i akceptacji biegu zmian wydarzeń. Potrafisz szybo się przestawić na wymogi swojego środowiska. Nie wszystko, co na pierwszy rzut oka wyda się chaosem musi budzić niepokoje. Nowe czasami rodzi się w oryginalnych sytuacjach i przypadkowych kolejach losu.

Merkury jest mocą napędową do pozytywnych przekształceń zawodowych, abyś jednak mógł innych przeciągnąć na swoje strony szukaj właściwych uzasadnień. Tydzień może przynieść nawet szczęśliwe sensacje. Pokaż się otoczeniu z tej profesjonalnej strony.


Panna 24.8.-23.9Tydzień nie będzie łatwy nie tylko z powodu licznych kwadratów planet, ale szczególnie trudnej konstelacji Saturna z Neptunem. Koniec pierwszej dekady urodzonych oraz początek drugiej dekady jest od jego wpływem i już od poniedziałku rozpoczęłabym od sortowania tego, co ważnie, realne od marzenia, niespełniającej się wizji lub tylko wyobrażenia.

Ciężką atmosferę, niewiarę w dzień kolejny i smutek w sercu należy już od pierwszych dni przeganiać pozytywnymi myślami, motywacją i wiarą, której Panna musi szukać w sobie. Gdy postawiłaś już sobie cel lub czujesz że ten aktualny nie doczeka realizacji skreśl swoje plany i przechodź kolejne do punktu następnego.

Odwagi i energii będzie dostarczać Jowisz i Pluton wyciągając Panny z zawiłych ścieżek i labiryntów pełnych mglistych fantazji.

Gdy Merkury w kwadracie zamyka, przerywa lub blokuje całkowicie komunikację, w skupieniu i rozwadze są Twoje moce. Kiedy Wenus przejdzie do Raka znajdą się osoby w postaci najbliższych, wiernych przyjaciół, rodziny czy może jakiejś kobiecie, która wskaże Ci jaśniejsze drogi. Do swoich konceptów nie musisz przekonać całego otoczenia, wystarczy, że sama sprawdzisz to na wykonanie. Gdy czegoś tu brakuje lub jesteś jeszcze nie pewna -nie należy do końca tygodnia podejmować szybkich decyzji. Czas będzie działał na Twoją korzyść, gdy skorzystasz z praktycznych i tylko możliwych rozwiązań.

Co nagle to po diable, więc nie śpiesz się. Pluton i tak w trygonie obiecuje potężne powodzenia. Współczuciem, wyczuciem i zrozumieniem możesz aktualnie wielu pomagać. Czas jest abyś myślała o siebie. Swoich wyzwaniach, problemach i zmartwieniach. Mars w sextilu jest źródłem potężnej, pozytywnej energii. Z nim znajdziesz w sobie moce, aby przezwyciężyć kłopoty

Całe siedem dni należy kierować się cierpliwością. Od 20 czerwca wiele raptownie przemieni się na Twoją korzyść. Przeczekaj, nie kręć się w kółko, nie pozwalaj na nieprzyjazne myśli wobec samej siebie. Neptun w opozycji nakazuje Ci zaufać.

Waga 24.9.-23.10Gdy zawodowo oczekujesz ważnych i radosnych niespodzianek, a otoczenie chce uchylić Ci nieba dobrze jest być przy Tobie korzystając z pozytywnej energii i optymistycznego nastawienia.

Prywatnie i uczuciowo może się nieco zmienić wraz z przejściem Wenus do romantycznego Raka. W partnerstwach od tego czasu dobrze byłoby kierować się kompromisem dając równowadze uczuciom, potrzebom i wymaganiom. Już poniedziałkowy stres, za wiele wiadomości czy obowiązków może Twoich najbliższych zbić z tropu. Postaraj się wyważyć i zwrócić uwagę na konieczności i niezbędności każdej osoby w Twojej rodzinie. Pozostań przy tym fair. Kłótnie nie będą nikomu przydatne.

Z trygonem Merkurego i Saturna przekonujesz szybko innych. Prace pisemne, egzaminy czy kursy będą zaliczone i wykonie w oku mgnienia. Wyciagnięcie nauki z przeszłość przyda się, aby powstać jak feniks z popiołu i poukładać całe swoje życie. Bez poddawania się, narzekania i podporzadkowania wymogom innych.

Z kwadratem Plutona i opozycją Urana należy myśleć nieco przyszłościowo odchodząc od starych przekonań i zakurzonych metod działania. Patrz do przodu nie przypominając już to, co się nie udało. Co było-minęło. Kolejne dni wymagają więcej przestrzeni, pozytywnego nastawienia, a problemy i tak będą rozwiązane z trygonem Słońca.

Do 22 czerwca masz świetny czas, aby wiele uregulować. Waga staje się przykładem dla innych w zdobywaniu najtrudniejszych szczytów. Zawodowo Twoja przyszłość wygląda bardzo różowo. Spożytkuj dobre konstelacje do budowania nowego życia. Bez niepotrzebnego smutku i zamyślenia nad tym, czego już nie ma.

Skorpion 24.10.-22.11Mars stojący w Twoim znaku dostarcza nie tylko potrzebnej energii, ale nastawia pewnie bojowo, aby wszystko, co zaplanowałeś zostało zdobyte, a nikt na pewno nie jest w stanie Cię zawrócić z drogi do celu.

Oczekując nadejścia Wenus w trygonie możesz już przygotować się na to, że przy okazji znajdziesz z łatwością popleczników i pomocników, którzy z radością służą Ci wstawiennictwem przy realizacji zamysłów.

Tymczasem wykorzystaj swoje przeogromne siły witalne oraz pozytywne, wewnętrzne moce do zorganizowania dnia codziennego, tak jak Tobie odpowiada. Jowisz rozdaje szczęście. Gdy i Ty wyciągniesz ręce otrzymasz tego sto krocie. Bądź przy tym autentyczny, może nie przedstawiaj od razu całej prawdy, jednak to, co nosisz w sercu niech będzie zaprezentowane tak, aby kogoś za bardzo nie urazić. Mars działa inaczej w retrogracji.

Gdy z trygonem Wenus wiele w Twoim życiu prywatnym od końca tygodnia się zmieni, a single mają boskie szanse na poznanie odpowiedniego partnera, kieruj się do uczuciowości, romantyczności. W związkach sympatia rodzi się na nowo, chce się żyć i oczekujesz bardzo dużo przyjemności. Najlepsze dni dopiero przed Tobą. Poprawy gospodarcze, ulepszenia w domu, a może większe zakupy przełóż może na koniec miesiąca. Do tego czasu portfele będą grubsze, a projekty jeszcze się sprecyzują. Tymczasem zadbaj o miłość, nastrojowość ciesząc na radosne momenty.

Mars jeszcze długo pozostaje w Twoim znaku, a jego właściwości zabezpieczą Cię na następne miesiące. Ważne byłoby pozostać do siebie samego uczciwym pamiętając o dyplomacji i w spokoju zamykać te układy, które nie sprawdziły się w realności.

Koniec tygodnia to już napływ dodatkowych atrakcji, ale i nie tylko.. Doświadczasz pewności siebie czując jak bardzo jesteś doceniony, potrzebny i kochany... przed Tobą bardzo dobry, nowy czas.

Strzelec 23.11.-21.12Planety w opozycji mogą spowodować, że zamykasz się na świat czując niezrozumiałość i zbędność, uciekając przy tym od prawdy. Szczególnie w partnerstwach wszelkiego rodzaju podstawą niech będzie dialog i rozmowa. Ale nie tylko pobieżnie czy przekaz informacji. Liczy się głębia, także Twoje zaangażowanie, oryginalność i pomysłowość. Wszak, kto, jak kto, ale Strzelec ma zawsze piękne, optymistyczne pomysły. Wenus jeszcze do końca tygodnia stoi na przeciw abyś i Ty zajął się uczuciowością. Mały prezencik, czy zaproszenie kogoś na krótki spacer może poprawić więcej niż sam sobie wyobrażasz.

Gdy wiele planet przyświeca innym znakom, koniec tygodnia może okazać się dla Strzelca wyzwaniem. Konstatacja Saturn kwadrat Neptuna dotyczy szczególnie drugie dekady urodzonych i tu możesz doświadczyć rozczarowań, blokad lub odczucia niespełnienia.

Skorzystaj od razu z trygona Urana! On wskaże Ci nietuzinkowe rozwiązania i wyjścia z zawiłych labiryntów. Jeżeli jakiś ważny dla Ciebie plan zakończy się fiaskiem otwieraj się natychmiast na nowe pomysły, nie reaguj tak wrażliwie ufając przy tym, że wszystko ma swój cel wyższy. Saturn w Twoim znaku spełnia tylko te zamiary, które są autentyczne i prawdziwe.

Komunikacja z opozycją Merkurego może być dosyć trudna, a niepewność sytuacji uniemożliwi dostrzeżenie od razu różnicy miedzy realnością i fantazją. Kieruj się tylko faktem i konkretem. Neptun w kwadracie niestety prowadzi Strzelca przez bardzo zawiłe drogi, które nie muszą prowadzić do tego, co zwie się stałością.

Największym Twoim zadaniem jest odnalezienie w sobie motywacji, wewnętrznej siły i wiary, że wszystko na pewno się uda. Gdy złudzenie odjedzie łatwiej będzie Ci koncentrować się na trafnych zdarzeniach. Nie myśl, co będzie potem. Ważne jest tu i teraz, jednoznaczny cel, do którego dążysz.


Koziorożec 22.12.-20.1Jowisz, Neptun, Pluton i Mars są Twoją ostają i na tych planetach możesz budować swoje plany i zamierzenia. Tak, chaos dookoła wpływa również na Twoje samopoczucie i pewnie brak doskonałej koncentracji. Nic nie musi być od poniedziałku na perfekt. Dodatkowe konstelacje przypominają o tym, że nic nie jest pewne w tym czasie. To już znasz.

Mars w sextilu dodaje mocy, jeżeli chodzi o siły przebicia, odpowiednie przedstawienie projektów i niezawodności Twojego działania. Wejście Wenus do Raka, jako opozycja dla Koziorożca niech będzie przypomnieniem, że na tym świecie istnienie na pewno romantyczność i uczuciowość. Propozycje, zaproszenia stoją pod dobrą gwiazdą. Czasami warto nieco zaryzykować, nie trzymać za wiele konwenansów. Gdy coś się nie uda, nie będziesz robił z tego problemów. Myśl o sobie i swoich potrzebach otwierając się na miłość, emocjonalność i lekkość istnienia.

Zawodowo nadchodzą zmiany lub może w poprzednim tygodniu usłyszałeś o tym coś, niecoś. Z Jowiszem nie ma się, czego obawiać. Do jesieni jesteś chroniony. Mars i tak pozwala na wysokie loty, długi oddech w zdobywaniu celów i rzeczowość każdej czynności. Optymizm nie opuszcza Koziorożca, a koniunkcja Plutona dla dat urodzonych 7,8.1 wzmacnia Twoje marzenia i życzenia. Wiesz, czego chcesz i będziesz potrafił to przeprowadzić. Dlatego nie upieraj się przy drobnostkach. Pokaż, że masz hojne serce.

Uran kwadrat dla trzeciej dekady urodzonych to liczne metamorfozy sytuacji, wyzwania i niepewności dnia kolejnego. Szukaj przede wszystkim spokoju zawierzając Neptunowi i Jowiszowi. To, co teraz odejdzie pojawi się dla Ciebie w innej postaci już od środka lata. Warto poczekać i nie trzymać się minionego.


Wodnik 21.1.-19.2Od poniedziałku masz świetnie konstelacje na poprawy profesjonalne! Merkury w trygonie w locie błyskawicy ponagla komunikację, zwiększa liczbę ważnych przeprowadzonych rozmów, a jednoznacznością decyzji i swoim optymizmem podbijesz wszystkie serca.

Wodnik punktuje, przy okazji poprawiając swoje kasy domowe. Będzie na pewno, za co spędzić nadchodzące wakacje. Sytuacje materialne doskonalą się z godziny na godzinę. Lekkości i fantazji idei sprzyja na pewno Twój Uranus w sextilu namawiając do odwagi, zdecydowania i faktycznych celów. Spożytkuj do końca tygodnia Wenus i Słońce w trygonie! Czego nie dotniesz się teraz uda się na pewno!

Nie zamyślaj się, uciekaj od filozofowania, skup tylko na postawionych Ci zdaniach!

Saturn w sextilu zapewnia złote fazy, gdy skorzystasz do tego z własnej inicjatywy oraz realnego planu. Pozycja Słońca jest już gwarancją, że nawet z radością przejdziesz do kolejnych zadań, gdy uwzględnisz przy tym kwadrat Marsa.

Trzecia dekada urodzonych pewnie wymaga pomocy medyka. Znajdź czas na badania i opiekę lekarska. W innym przypadku unikaj agresywnych, niepewnych sytuacji. Obelgi wyrzucone w Twoje strony nie musisz akceptować. Niech spokojna, natychmiastowa reakcja będzie odpowiedzią dla szkodników.

Gdy innym przeszkadza Twoja indywidualność-broń się! Nie pozwól na działania agresora. Wszystkie konflikty z pozycją Słońca, Merkurego i Saturna będą do końca tygodnia na pewno zażegnane.


Ryba 20.2.-20.3Potrzebujesz romantyczności, miłości i poczucia jedności do życia jak ryba wody...

Wenus w trygonie od piątku będzie pomagać abyś to, o czym marzysz i myślisz od dawna finalnie odnalazła obok siebie.

Wspólne wyjścia do przyjemnych restauracji, blask świec i wrażliwość każdej sytuacji jest dla Ciebie źródłem inspiracji, istnieniem i pozytywną energią. To doda Rybom siły, pewności siebie oraz motywacji, gdy weekend szczególnie dla drugiej dekady urodzonych może przynieść punkty kulminacyjne pewnych wizji.

Żyjąc w swoim uniwersum wierzysz i ufasz zawsze szybko podejmując decyzje, a w przeszłości było już dużo zdarzeń związanych z rozczarowaniem.... Nie od 18 czerwca, ale od natychmiast(!) należy już trzymać się tylko faktów, konkretów i nie zakładać różowych okularów. Popatrz dookoła siebie....Czy to, za czym tęskniłaś i o czym tak długo myślałaś jest blisko Ciebie?

Merkury już od poniedziałku stoi w kwadracie, co na pewno nie umożliwi dogadania, komunikacji i jasności epizodów. Polegać możesz na Marsie, który za wszelka cenę chce dokończyć przeszłe sytuacje. Z nim dopniesz swojego planu, nawet gdybyś musiała się uprzeć!

Zawodowo lub w jakimś prywatnym zajściu czeka Cię do końca tygodnia zakończenie. Już czujesz pewnie od pewnego czasu, w jakiej sytuacji uzależnień się zawikłałaś i teraz będziesz żądać wolności.

Przeważająca liczba pozytywnych planet oświadczy o tym, że postawisz na swoim bez strachu, płaczu i trzymając prosto głowę do góry.

Gdy nie wszystko układa się na plan, a Saturn z Neptunem sprawdzają, co ma zostać przy Tobie na stałe, a co na pewno odpada akceptuj ich wyroki. Nie każdy pasuje do Ryby przyszłości.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji