widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-30

Horoskop miłosny na lipiec 2016

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem miłosnym na lipiec 2016 " przygotowanym przez naszego eksperta Noma.Baran


Samotne barany w tym miesiącu maja szanse na poznanie osoby, która odmieni ich życie. Daj się wyciągnąć na spotkanie w gronie znajomych. Właśnie podczas takiego spotkania masz największe szanse na poznanie nowej osoby, która sie może dla Ciebie okazać ta najważniejsza miłością a także związkiem na długie lata. Osoby w związkach zaczną się rozglądać za nową osobą. Zawiało u was rutyną. Jednak jeśli zdecydujesz się na zdradę pamiętaj o tym, że tym razem stracisz partnera.

Byk


Poczujesz nowe energie i siły. To miesiąc kiedy w Twoim życiu pojawi się wielu nowych adoratorów. Twój blask przyciągnie wiele nowych osób a Ty będziesz mogła przebierać i wybierać. Jeśli będziesz rozważna uda Ci się wejść w stały związek. Osoby w związkach mogą cieszyć się sielanka po burzliwym okresie. Na nowo zaczniesz dogadywać się z partnerem. Możesz oczekiwać wyznań miłosnych.

Bliźnięta


Najwyższy czas byś podjęła decyzja z kim chcesz być. Adoratorów masz wielu, ale serce tylko jedno. Nie chcesz nikogo zranić ani tym bardziej popełnić błędu ale weź pod uwagę, ze grając na kilka frontów możesz stracić wszystko. Osoby w związkach całkowicie podporządkują się partnerowi. Zacznijcie wreszcie rozmawiać ze sobą o własnych potrzebach a nie tylko o tym, co trzeba zrobić. Możliwe w tym miesiącu się oświadczyny partnera.

Rak


Raczku w stałym związku przestań kaprysić ponieważ Twój partner nie może już tego wytrzymać. Jeśli nie zmienisz swojego podejścia dojdzie do zdrady partnera. Osoby samotne w drugiej połowie miesiąca doczekają się deklaracji od osoby z która już się dług spotykają. Jedynie osoby samotne będą miały problem z wejściem w nowy związek. Za wysoko stawiasz poprzeczkę i nikt Ci nie potrafi sprostać.

Lew


Myślałaś, że już zawsze będziesz sama? Los spłata Ci niespodziankę. Poznasz osobę która odmieni Twoje życie. W stałym związku zaczniesz się cieszyć, że partner nie jest zaborczy, nie dopytuje gdzie i z kim jesteś. Osoba, która jest twoim przyjacielem zakocha się w Tobie. Jeśli nic do niego nie czujesz wyjaśnij to od razu ponieważ zostaniesz bez przyjaciela.

Panna


Znajdziesz u partnera wiadomości, które doprowadzą Cię do szalu. Okaże się, że z kimś od dawna romansuje a teraz będziesz musiała podjąć decyzje, co z tym zrobić dalej. Jeśli zawalczysz partner nie odejdzie. Jednak jeśli odpuścisz to będzie koniec waszego związku. Zapomnij o byłym, bo inaczej zostaniesz po raz kolejny zraniona. Jeśli na siłę będziesz szukała miłości wejdziesz w męczący związek.

Waga


Jesteś samotna i umawiasz się na kilka randek jednocześnie. Niestety wielu Twoich adoratorów liczy tylko na jedno. Dopiero pod koniec miesiąca masz szanse na przeżycie romantycznej miłości. W stałych związkach stabilnie. Między wami zapanuje zgoda. Łatwiej będzie Ci zrozumieć partnera oraz jego potrzeby.

Skorpion


Nie obronisz się przed miłością. Samotne osoby wejdą w nowy związek. Nie rób zatem uników tylko spotkaj się z osobą do której Cię ciągnie. W stałych związkach się wszystko zacznie układać pod warunkiem, że sama będziesz załatwiała najważniejsze sprawy. Wykaże on nagle niechęć do brania na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Strzelec


Osoby w związkach czekają pełne miłości chwile. Początkowo sama będziesz musiała przekonać do nich partnera. Jednak okaże się dla Ciebie to bardzo podniecające i czeka was razem z partnerem niezapomniany seks. Osoby samotne teraz same zdecydują z kim się zwiążą. Spotkasz osobę, która odmieni Twoje życie. Dostaniesz wiadomość od partnera z przeszłości.

Koziorożec


Od dawna w twoim związku się nie układa. Twój partner jest już zmęczony twoimi ciągłymi żalami i pretensjami do niego. Jeśli nie zmienisz swojego postępowania zostaniesz sama. Jeśli szukasz osoby na związek w tym miesiącu będziesz miała z tym problem. Tym bardziej, że nie będziesz się potrafiła wyluzować. Pod koniec miesiąca dostaniesz miłą wiadomość od kogoś z przeszłości.

Wodnik


Osoby w związkach na nowo odkryją radość z życia razem. Kluczem do rozwiązana dawnych konfliktów okaże się szczera rozmowa. Jeśli jednak ona nawet nie pomoże zastanów się czy ciągle się chcesz kłócić. Osoby samotne szukające partnera będą mogły zorganizować casting tak wielu będziesz miała adoratorów. Osoba, która wydaje Ci się ideałem okaże się mało interesująca a na Twojej drodze pojawi się nowa osoba. Na samotność nie będziesz narzekała.

Ryby


Swoją uwagę w tym miesiącu powinnaś bardziej skupić na swoim partnerze. Jeśli nadal będziesz ignorowała jego potrzeby nie unikniesz kryzysu, który w konsekwencji doprowadzi do zerwania. Kiedy zaczniesz bardziej się starać doprowadzisz do odbudowania tego, co zniszczyłaś w ostatnim czasie. osoby samotne maja możliwość spotkać nową osobę na dyskotece. Jednak uważaj, żeby nie okazała się to znajomość tylko na jedną noc. Na stały związek będziesz musiała jeszcze poczekać.


WOLNY CHAT
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji