widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-07-13

Chryzopraz kamień

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Chryzopraz kamień" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocista Leszek.Chryzopraz jest to kamień, który działa rozkurczowo i ma dobry wpływ na nasze serce. Wzmacnia on równowagę psychiczną oraz rozwija twórczość. Noszenie tego kamienia w obrębie naszej aury odpędza uczucia egoizmu, zazdrości oraz chciwości, sprawiając że stajemy się bardziej otwarci na innych ludzi i dostrzegamy ich potrzeby, a nie tylko swoje.
Chryzopraz podnosi nas na duchu niwelując napięcie i stres, więc możesz go nosić przy sobie w każdej sytuacji, która jest dla Ciebie mało komfortowa i stresująca jak egzamin czy rozmowa kwalifikacyjna do nowej pracy. Jest to również kamień szczęścia, który wspomaga w osiągnięciu sukcesów na polu zawodowym i towarzyskim, ponieważ ma też właściwości rozweselające.
Jest tarczą ochronną odbijającą negatywne siły, negatywne emocje wysyłane do nas przez innych, mniej życzliwych nam ludzi. Jest też pomocny dla osób, które borykają się z problemami oczu - wzmacnia wzrok u osoby, która go nosi. Może być również wykorzystywany przy problemach kostnych, problemach ze stawami gdyż łagodzi bóle reumatyczne.


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji