widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-08-16

Święte Drzewo

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Święte Drzewo" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocista Leszek.

Palo Santo czyli Święte Drewno używane od starożytnych czasów, już w okresie imperium Inków, przez szamanów podczas ceremonii, rytualnych modlitw oraz uzdrawiania. Drzewo to rośnie u wybrzeży Ameryki Południowej głównie w Peru. Ścinanie świętych drzew jest surowo zabronione, respektując w ten sposób świętość drzewa i pozwalając na kontynuacje jego życia. Można zbierać jedynie opadłe drzewa i jego gałęzie, pozostawiając je na 3 do 5 lat do wyschnięcia, w trakcie których soki płynące w drzewie zaczynają się krystalizować i formować aromatyczną żywicę.

Zapach Palo Santo to zapach miłości, miłości bezwarunkowej

Święte drzewo można wykorzystywać jako naturalny odświeżacz powietrza w każdym pomieszczeniu używając jego naturalnej, niespalonej formy lub możemy palić Paolo Santo uwalniając z Niego olejki eteryczne i jego silne właściwości oczyszczające. Jego aromatyczny dym działa na planie fizycznym i duchowym pobudzając zastałą energię i rozpraszając blokady energetyczne. Wpływa uspokajająco i regenerująco na nasz organizm przywracając spokój i równowagę wewnętrzną. Jest idealne do zastosowania kiedy męczy nas silny ból głowy spowodowany stresem, depresją czy choćby zwykłym przeziębieniem. Możemy również palić Palo Santo w trakcie zabiegu równoważenia naszych czakr.

Dym ze świętego drzewa oczyszcza naszą przestrzeń z negatywnych emocji, neutralizując stres, gniew, rozpacz oraz rozpraszając wszelkiego rodzaju traumy.

Święte drzewo możemy wykorzystać również, aby oczyścić nasz dom, usunąć negatywną energię skumulowaną w meblach, tkaninach i ścianach, przetransformować ją w energie opiekuńczą. Palo Santo rozprasza negatywne emocje skumulowane w naszym rodzinnym domu.

Miejsce wypełnione niezwykle aromatycznym dymem utrzymującym się do 12 godzin po okadzeniu jest wolne od negatywnej i zastałej energii, pozostawiając w nim pozytywne wibracje, miłą atmosferę i przyjemny zapach.

Możemy je również wykorzystać do okadzenia naszego miejsca pracy, aby wypełnić je pozytywną energią, przyciągnąć nowych klientów i odpędzić niepowodzenia.


Tarocista Leszek Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Bardzo proszę o zamawianie usługi czat, wtedy ją uaktywnię i będzie możliwe połączenie oraz rozmowa :) Zapraszam serdecznie
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 568708 788 568 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0440048 227 184 044 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji