widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-08-22

Horoskop tygodniowy 22.8.16 - 28.8.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 22.8.16 - 28.8.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Bądź jak drzewo i pozwól martwym liściom opadać." Rumi.

Baran 21.3-20.4


Planety znajdujące się w znaku Panny i przede wszystkim przejście Słońca do tego znaku raczej nie dadzą Ci spokoju.

Od poniedziałku priorytetowe jest trzymać się detali, precyzji i dokładności bez pędu przed siebie za czymś nieznanym. Skończyły się żarty i trzeba będzie wykazać swoją cierpliwość. Dyscyplinę oraz radość ze zdobywania celów z ogromną konsekwencją. Od zaraz wszystko ma działać według ustalonych norm i regulaminów, a porządek głównym mottem.

Dobrze jest wykorzystać pozytywne położenie Urana i kierować niekonwencjonalnością czy pomysłowością. To możesz spożytkować do bardziej trudniejszych problemów. Myślenie analityczne, wykorzystanie własnego doświadczenia już zasygnalizowało Słońce w Lwie, abyś Ty był najważniejszy. Od czasu do czasu zrób, coś dla kogoś innego, tak nawet w celu społecznym. Twój image liczy się dla wszystkich, a dobra opina przyda w Barana otoczeniu.

Tymczasem w miłości postaw na małe, praktyczne i użyteczne, bez przesadnych słów i konwenansów. Aby ułożyć życie partnerskie należałoby wynieść samemu przynajmniej śmieci, uporządkować dookoła lub zapytać, co masz kupić sam na jutrzejszy obiad. Partner/ ka będzie zachwycony, a Ty już zyskujesz wiele w jego oczach.

W środku tygodnia z Marsem i Saturnem nie przesadzaj i wycofaj z zawikłanych sytuacji. Siłą i gwałtem niczemu nie sprostasz. Tylko Twój rozsądek i spokój może daleko zaprowadzić. Kieruj się opanowaniem i samokontrolą nie pozwalając na wybuchy emocjonalne.


Byk 21.4-20.5


Wszystkie planety znajdujące się w Pannie wpływają na Twoje świetne samopoczucie. Nadzieja nie zginęła i nigdy się nie skończy dopóki Byk jeszcze istnieje. Wpływy energii ziemi pomagają stworzyć dookoła siebie dobrą atmosferę i pokazać się w domu i w pracy z tej racjonalnej i sensownej strony, którą zawsze możesz wykorzystać do swojej nie tylko samooceny.

Profesjonalnie w końcu jesteś dostrzeżony, a sugestie Merkurego przez następne dwa miesiące będą torować drogi do zdobycia nawet najtrudniejszego. Argumentów Bykom nie brakuje. Sama Twoja osoba wzbudza już zaufanie w każdy dzień kolejny. Mam nadzieję, że stworzyłeś nowe plany, jeżeli nie- zrób to, bowiem czas najwyższy abyś wyszedł z cienia. Słońce już od poniedziałku z Panny będzie mocno Ci przyświecać abyś zdobył wszystkie honory. Wykaż się jeszcze myśleniem z wyobraźnią nie obawiając powiedzieć to, co masz na myśli.

Poniedziałek i koniec tygodnia zaznacz grubą kreską w kalendarzu, bowiem połączenie Merkurego i Wenus z Jowiszem w trygonie należy potwierdzić jakiś dobrym konceptem. Tu możesz już się spodziewać popraw gospodarczych, ważnych spotkań zawodowych lub partnerskich czy też protekcji ludzi na wysokich stanowiskach.

W tym samym momencie w domu postaw na przejrzystość, jasność i prostotę. Im mniej zawikłania i chaosu tym szybciej będziesz wiedział, na czym stoisz, co jest Ci potrzebne i gdzie skierować swoje najważniejsze odczucia. Trzeźwość życiowa i logiczność ma na celu zaprowadzić do obustronnego zrozumienia oraz jedności. Stałość i wierność jest już z góry zapewniona. Boskie trygony aż czterech planet zapewniają długowieczności każdego, nawet nowopoznanego braterstwa. Jeszcze nieco więcej odwagi! Single mają zielone światło dla podbojów i nawiązywania ciekawych znajomości.

Bliźniak 21.5-21.6


Planety ustawione w Pannie, przejście Słońca, opozycja Saturna i Marsa oraz kwadrat tego ostatniego do Neptuna wymagać będzie od Bliźniaka przede wszystkim rozsądku, spokoju i stworzenie porządnych, nowych struktur.

Co to znaczy?

Od nowego tygodnia, jak już wcześniej zasygnalizowało wiele w Twoim życiu, pewne sytuacje, ludzie, wydarzenia lub wyobrażenia będą odchodzić, rozpuszczać się lub znikać.

Zadaniem Bliźniaka jest przede wszystkim odnalezienie się w tym wszystkim poprzez wyznaczenie nowego celu ostatecznego uwzględniając wymogi otoczenia i realności.

Abyś nie zniknął w oparach Neptuna i pomieszania z poplątaniem wykaż się w pierwszej kolejności talentem organizacji pozwalając na odchodzeniem tego, co nie możesz zatrzymać, akceptując przy okazji granice i reguły, które wyznacza Ci Saturn! Nie zatrzymuj nic na siłę przy sobie...

Robienie rzeczy z przymusem, wyścig za nierealnymi wizjami lub fantazjowanie, pływanie w obłokach może być ucięte od 23 do 27.8.16 razem z połączeniem Marsa z Saturnem. Dlatego podejdź odważnie i poważnie do sprawy, sprawdzaj przede wszystkim tylko i wyłącznie siebie. Nawet, gdy w pewnym momencie poczujesz się obezwładniony skorzystaj z pomocy dobrych przyjaciół, racjonalnego myślenia razem z wewnętrzną motywacją.

Liczy się szczegół, drobnostki, zabezpieczenia. Wszystko inne odpada, a surrealistyczne myślenie odlatuje w przestworza od raz trafia na przeciwności i blokady...

W związkach wszelkiego rodzaju musisz myśleć na pierwszy ogień dalej, przyszłościowo porządkując wszystko, co się da bardzo skrupulatnie. Unikaj zamętu. W Twojej głowie, domu i w ogóle dookoła.


Rak 22.6.-22.7.


To dobrze, że wszystkie gwiazdy stoją po Twojej stronie abyś sprawy, problemy i wyzwania mijającego lata uporządkował, po zakańczał i przygotował się do nadejścia pory jesiennej.

Jeżeli chodzi o życie prywatnie łatwiej będzie Ci zrozumieć uczucia i potrzeby innych bez zbytniej emocjonalności i rozciągania wszystkiego w długość i w szerokość. Teraz to nie będzie potrzebne. W domu i zagrodzie kieruj się jasnymi i prostymi zasadami. Jeżeli Ty potrafisz lepiej, a na pewno tak jest, nazwać rzeczy po imieniu nie zmuszaj przy okazji innych do zbyt wielkich wywodów. Konsolidacja, rzeczowość i trzeźwość emocji pozwoli ze spokojem opanować wszelkie uwarunkowania, a układy gwiazd działają i tak na Twoją korzyść. Mnogość sextili umożliwia prywatnie i zawodowo, aby z pewnością siebie przedstawić swoje plany i zamierzenia. Warunki materialne poprawiają się w mgnieniu oka. Rak wykaże się praktyczną stroną, zręcznością manualną i błyskiem rozumienia.

Pracy pewnie będzie wiele, ale nie tylko to się liczy w nadchodzącym tygodniu. Powiązanie Merkurego i Wenus z Jowiszem wskaże te wspaniałe strony ludzkiej egzystencji gdzie czeka na Ciebie miłość, jedność i ekspansja uczuciowa.

Czując się dobrze na odpowiedniej drodze do własnych celów, zrealizujesz wszystko bez mrugnięcia powieki. Doniosłe kwestie załatwiaj na początku lub przy końcu siedmiu dni. Cześć środkową należy zarezerwować dla swoich najbliższych, potrzeb duszy i serca.

Gdy dokoła wiele się będzie działo kieruj swoje myśli przede wszystkim na perspektywiczne plany. Gdy coś ulegnie przemianie nie staraj się trzymać na siłę przeszłości. To, co odejdzie będzie natychmiast zastąpione kolejnym, dużo lepszym. Żegnając się z historią budujesz sam swoje miejsce radości rozpoczynając od solidnych fundamentów.

Lew 23.7.-23.8


Słońce opuszcza Twój znak pozostawiając jednak wszystko, co najlepsze na kolejne dni, abyś spełnił się do końca i zrealizował wszelkie marzenia.

Od poniedziałku z dużą ilością planet w sąsiednim znak Panny należy nie tylko patrzeć na to, co bardzo daleko, ale również na bliskość, szczegółowość, praktyczności i nade wszystko dokładność.

Gdy Mars ze Strzelca preferuje wielkość, szybkość i olbrzymie zmiany mierz jednak siły na zamiary, nie myl teorii z praktyką i zanim się zapalisz do olbrzymich pomysłów sprawdzaj ogół na realność i sprawdzalność. Patrz dokładnie abyś postawione sobie zadnia wykonał do końca. Gwiazdy żądają od każdego sumienności i wiarygodności. Środek tygodnia należy uważać. Pozytywne położenie obu gwiazd: Marsa i Saturna sygnalizuje, że będziesz podejmował ważne decyzje. Nie pozwól na oddziaływania innych lub czynności pod wpływem impulsu. Wypowiedziane słowa i postanowienia mają charakter przyszłościowy i będą kierować Twój los do innej perspektywy. Tam gdzie jest stałości oraz stateczne bezpieczeństwo.

Mając na pewno kilka opcji wybieraj tylko to, co da Lwom moc i stoicki spokój.

W związkach miłosnych należałoby podkreślać życiowe elementy. Operatywność w słowie oraz czynie. Sensownym działaniem jest na pewno zaproponowanie ekonomicznego spędzenia czasu, zagospodarowaniu w domu czy ogrodzie kierując się przy tym zdrowym rozsądkiem.

Dobra energia jest cały czas przy Tobie. Posiłki dostarcza jeszcze Mars w postaci swojego boskiego trygonu. Tylko bez ryzyka!


Panna 24.8.-23.9


Przeznaczenowe wydarzenia, poważne decyzje i zmiany Twojego losu pojawiają się nadchodzącym tygodniu. Słońce, Wenus, Merkury i Jowisz już są w Twoim znaku abyś spełniła swoje postanowienia.

Ale bez odbiegania za bardzo od realności.

Obrona swoich wartości i priorytetów powinna przebiegać w spokojnej atmosferze. Marsa i Saturn stojący w kwadracie przede wszystkim dla drugiej dekady urodzonych to zapowiedz ważnych wydarzeń, do których trzeba się będzie przygotować.

Zanim zostaniesz zmuszona do pozamykania pewnych drzwi przeszłości lub ocenienia danej sytuacji z niemożliwej dla Ciebie perspektywy odejdź na moment od swojej filozofii życiowej. Nie wszystko, co nadchodzi będzie można od razu opanować. Akceptuj, że niektórzy ludzie, sytuacje lub stare wyobrażenia zostaną Ci zupełnie inaczej pokazane niż sobie wyobrażałaś. Słońce w Twoim znaku, połączenie Wenus i Merkurego z Jowiszem daje Ci od raz nowe szanse na życie. Tylko trzeba będzie coś dać w zamian.

Saturn jest planetą przeznaczenia i pozwoli na urzeczywistnienie tylko tego, co jest Ci przez niebiosa zapisane. Walka z wiatrakami na nic się przyda. Lepiej przejdź odważnie do tworzenia innego scenariusza.

Ewentualności zdrowotne, Twój sposób bycia również wymaga ulepszenia. Promienie słoneczne będą dodawać Pannom mocy, siły i odwagi, abyś nie uległa negatywnym wpływom otoczenia.

W miłości należałoby już nie analizować tak dużo minionego, a może nawet emocji dzieciństwa. To, na co sobie nie pozwalasz lub unikasz jest związane z przeszłym czasem, na którego Ty nie miałaś wpływów.

Nie ma sensu ulatniać się od wyroków nieba. Akceptuj się, po prostu. Również te negatywne strony.

Bez tego nie byłabyś tym, kim jesteś.

Waga 23.8-22.9


Aż cztery planety znajdujące się sąsiednim znaku ziemi mówią o stałości, miłości do szczegółów, rozsądku i powadze... Może nie wszystkie te cechy są Twoją mocną stroną, ale wraz z nadchodzącym ważnym tygodniem dobrze byłoby zaprzyjaźnić się z energią Panny.

Mars cały czas w pozytywnym aspekcie namawia z ogromną siłą do olbrzymich odważnych czynności. Nie przesadzaj jednak z fantazjowaniem i wyobrażaniem. Priorytetowe są fakty, stałość i męstwo do zmian, a przy tym należy pozostać skromnym. Pędząc dalej do przodu nastaw się na przestawienia sytuacji, zmiany uwarunkowań i momenty, gdzie trzeba będzie po męsku podejmować życiowe decyzje. Twoja heroiczna postaw będzie sprzyjać wykonaniu wszystkich obowiązków. Saturn, planeta przeznaczenia daje Ci jedną z największych szans tego roku- stworzenie zupełnie innego życia. Jego powiązanie z Marsem potraktuj, jako prezent, aby spojrzeć na siebie i otoczenie z zupełnie innej strony. Jestem pewna, że dotrzesz ostateczne do źródła szczęścia i będziesz mogła się tym dzielić ze swoją najbliższą osobą serca.

W związkach miłosnych gwiazdy domagają się także słowa ostatecznego. Nie uciekaj od odpowiedzialności. Nie znajdziesz aktualnie miejsca na powierzchowne wyobrażenia, rzucanie słów na wiatr i trzymanie, jak zawsze powietrza.

Niebawem Jowisz przechodzi do Twojego znaku abyś dziarsko otworzyła się na nowe, szczęśliwe, trwałe partnerstwa. Innej opcji nie ma...

Czasami, aby wejść w nieznany świat należy skakać do zimnej wody! Ja życzę Ci, więc przełomowość i rycerskości! Radość już czeka na Wagi. Wpuść je z nadzieją do swojego domu!


Skorpion 24.10.-22.11


Po pełni Księżyca w kwadracie będziesz dostrzegał, co jest najważniejsze dla Ciebie, a pewne wartości ukażą się z zupełnie innej strony.

Na Twoje szczęście przechodzące Słońce ustawia się w pozytywnym sextilu i masz szansę otrzymania wstawiennictwa nie tylko zawodowego, ale także prywatnie. Twoi najbliżsi, rodzina stoją za Tobą w każdej sytuacji.

Tydzień będzie dużo lepszy niż poprzedni z czterema gwiazdami uśmiechającymi się do Skorpiona. Energia znaku ziemi odpowiada Ci lepiej niż powietrza...następnie czekają Cię poważne decyzje sygnalizujące długotrwałe konsekwencje. Harmonijne, więc nie ma, co się już zamartwiać. Wypływające na wierzch prawdy, nie zawsze są przyjemne. Ty, jako jeden z najsilniejszych znaków zodiaku znasz już tematy transformacji i z tym będziesz miał obecnie do czynienia.

Usłyszane, wypowiedziane werdykty nie zabrzmiały słodko w Twoich uszach. To, co Cię odrzuca, przeraża- jednocześnie przyciąga, ale siła planet wspomaga abyś sfinalizował ogół bardzo optymistycznie i konkretnie. Nawet to, co ciągnie się już od wiosny.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju możesz liczyć na przychylność nieba. W związkach oczekuj sielanki, zrozumienia. Mimo to trudne tematy poruszone przy pełni Księżyca musisz wytrzymać wykorzystując to praktycznie w dniu codziennym.

Szykuje się czas zmian, gdzie Ty będziesz grał główne skrzypce na każdym poziomie życia. Środek tygodnia z koniunkcją Saturna i Marsa nie działaj pochopnie, ale przemyśl, choć przez chwilę postanowienia i werdykty, które będziesz wydawał.

Siedem dni zapowiada się poważnie. Nie przegap ani drobnostki koncentrując na chociażby najmniejszym szczególe.

Strzelec 23.11.-21.12


Szukając praktycznych rozwiązań na Twoje wyzwania i w kolejnym tygodniu należy zachować spokój, opanowanie oraz zrozumienie na wszystko, co się dzieje w Twoim życiu.

Połączenie Merkurego, Wenus z Jowiszem w Pannie i Marsa z Saturnem w Twoim znaku ma charakter na pewno prze znaczeniowy. Aby opanować sytuacje, nie wpaść w opary Neptuna i zawiłe, chaotyczne labirynty skorzystaj z ratunku szansy, która nadejdzie ze strony otoczenia.

Przypadkiem nie zabieraj się za prawienie kazań innym, nie pouczaj wyciągając dalekie, dobre czasy. Akcje będą toczyły się bardzo szybko, a to, co zostanie Ci narzucone należy akceptować z powagą, pokorą, żegnając z fantazją.

Rób wszystko powoli. Pozwól odejść temu, co w ostatnich 30 laty nie spełniło się ostatecznie. Strzelec zaczyna całkiem nowy życiorys, gdzie będzie panował ład, porządek i stabilizacja, za którą Ty sam będzie musiał odpowiadać.

Radziłabym jeszcze sięgnąć do swojej wiedzy i oryginalnych propozycji Urana. Gdy uwarunkowania stają na głowie nie wpadaj od razu w panikę, ale posortuj z propozycjami gwiazd w Pannie na to, co dobre, realne, zdroworozsądkowe i nieskomplikowane do wykonania.

W związkach może również pod koniec tygodnia pojawić się temat przyszłości. Z kim i dlaczego? Na jak długo? Ile trzeba będzie dać z siebie, a ile żądać od partnera?

Gdy nie chcesz bliskości musisz o tym informować.

W innym przypadku przeskakuj swoje cienie, podejmuj rozstrzygnięcia i decyduj o Twoich dobrych losach.

Asów w rękawie już nie masz. Nie lekceważ swoich sił oraz zamiarów, pamiętając, że tym razem musisz dojść do celu ostatecznego.


Koziorożec 22.12.-20.1


Po pełni Księżyca w rewolucyjnym Wodniku i Koziorożec odczuł, gdzie należy wprowadzić innowacje. Sytuacje zostały opanowane nie tylko z wielkim skupieniem, ale również gracją. W kolejne siedem dni masz już po swojej stronie Słońce, Wenus, Merkurego i Jowisza w boskim trygonie, aby zakończyć honorami to, co jest zaplanowane.

Fundamentalne odbędzie się i tak już niebawem. Twój Saturn w uścisku Marsa obok Twojego znaku będzie związany z zapoczątkowaniem kardynalnych impulsów aktywujących ważne wydarzenia. Kontroli nad wszystkim nie da się pewnie trzymać, ale nie należy się także nikomu podporządkować. Odpowiedzialności spadające na Ciebie będą wykonane z ogromną łatwością. Jowisza daje sowite garście szczęścia, Merkury praktyczne myślenie, a Wenus pozytywne nastawienie całego otoczenia.

Czujesz z daleka, z kim możesz przejść w przyszłościowe układy, a poprawa sytuacji finansowej da możliwości rozwinięcia skrzydeł i zrealizowania swoich zamierzeń.

Jeszcze posłuchaj planety miłości. Nie ma prawdopodobieństwa, że coś się teraz skończy..nie musisz się niczego obawiać. Raczej pozwól sobie nie tylko na racjonalne czynności i zaakceptuj, że przestrzeń i czas w pewnych momentach życia nie mają znaczenia.

Motywem przewodnim zbliżających się czterech tygodni niech będzie zrozumienie wszechświata. Ono obiecuje bardzo miłe tematy i zdarzenia!


Wodnik 21.1.-19.2


Po pełni Księżyca wiele będzie się rozjaśniać już od poniedziałku.

Planety ze znaku Panny i Strzelca żądają wprowadzenia porządku i dyscypliny na różnych poziomach życia. Przemyślane decyzje będą długofalowe, a to, co odsuwasz od siebie i tak będzie jeszcze raz naświetlone. Merkury, gwiazda komunikacji zatrzymuje się niebawem i będzie wałkował wszystkie tematy bez końca dopóki nie zamkniesz spraw rozpoczętych jeszcze, co więcej od wiosny.

Dobrze jest teraz nie za wiele reprezentować otoczeniu swoje pomysły czy idee, ale zbierać informacje, wiadomości i sprawdzać wszystko według ustalonych praw i zasad.

Mars i Saturn stoją ustawione w pozytywnym nastawieniu, a to oznacza, że pomoc będzie i należy odważnie z niej skorzystać pamiętając o następstwach w przyszłości.

W układach partnerskich wszelkiego rodzaju głównym tematem jest wolność, niezależność, ale i wspólnota, jedność...to, o czym nie za bardzo pragniesz słyszeć.

Myślę, że partner daje Wodnikom wiele stałości i pewności swoimi codziennymi gestami. Czyżby przeszkadzało Ci tak dużo czułości?

Poczekaj jeszcze moment. Multum się wyjaśni. Obowiązkowością opanujesz nawet trudne sytuacje.


Ryba 20.2.-20.3


I bieżący tydzień stawia Ryby przed ważnymi wydarzeniami.

Mars i Saturn w kwadracie dla drugiej dekady, opozycja Wenus i Merkurego dla trzeciej dekady urodzonych jeszcze raz prezentuje tematy, która są do rozwiązania. Przejście Słońca do Panny także wiele przemienia. Od samego poniedziałku potrzebujesz ogromnej uwagi, skupienia i koncentracji, aby nie wpaść w zamęt emocjonalny, nie pamiętając o najistotniejszym.

Twoje plany nie będą na pewno zatrzymane. I tu możesz już odetchnąć i spojrzeć z nadzieją w sercu, że dotrzesz do spełnienia. Aż czerty planety w skromnej Pannie nakazują wszakże trzymanie kontroli, odpowiedzialności i zwiększone współpracę z grupą ludzi. Nie wszystko uda się samemu przezwyciężyć, a co dwie głowy to nie jedna, więc posłuchaj osób profesjonalnych.

Miniona pełnia Księżyca, mimo, że przestawiła wiele w Twoim życiu potrafiłaś kompetentnie poskromić każde uwarunkowania. Spożytkuj informacje, że nie jesteś sama i zauważ osoby, stojące wiernie przy Twoim boku.

Około 24.8.16 spodziewaj się dodatkowej dokładki podniesienia poziomu adrenaliny. Co należałoby do tego momentu zrobić?

Sprawdzić wykonane zadnia, przeanalizować podział prac, tak abyś ani Ty, czy ludzie wyznaczeni potrafili sprostać wymogom sytuacji. Mars stojący w kwadracie do Neptuna to bez wątpienia ukryci wrogowie dookoła. Nie słuchaj każdego, pilnuj portfeli, torebek i tego, co należy do Ciebie. Nie potrzebne już Rybie dodatkowe utrapienia.

Wnet zła passa dobiegnie końca i będziesz mogła nie finalizować, ale przeskoczyć elegancko do startu. Spróbuj jeszcze zaufać paru wiernym indywidualnością. Wiara w siebie i motywacja musi być bezustannie w zasięgu ręki.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"I Bóg rzekł : "Kochaj swojego wroga". I usłuchałem Go...... i pokochałem siebie." Rumi.

Ja życzę wszystkim harmonijnego, nowego tygodnia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji