widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-09-05

Horoskop tygodniowy 5.9.16 - 11.9.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 5.9.16 - 11.9.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku? ( dziś z uwzględnieniem nowej pozycji szczęśliwego Jowisza!)


"Człowiek nie tylko pamięta, ale i zapomina, nie tylko się myli, ale poprawia swoje różne błędy, nie tylko gubi, ale i znajduje. Można się nauczyć pamiętać to, co dobre i pożyteczne. Znam wielu, których ulica nie zepsuła wcale, a zahartowała, wyrobiła silną wolę, żeby być uczciwym i rozważnym człowiekiem." - Janusz Korczak

Baran21.3-20.4


Nadciągają nowe czasy, w których i Ty będziesz grał bardzo ważną rolę. Ustawiający się Jowisz w opozycji pod koniec tygodnia przynosi większą radość życia, spełnienia marzeń i na pewno poprawy finansowe.

Możliwości i szans będzie bardzo wiele. Należy jednak nie od razu zgadzać i przyjmować wszystko. Kalkuluj, licz wysłuchaj i nie daj się ponieść emocjom. Kierowanie się i wysłuchanie, co mówią uczucia gwarantują, że po 1,5 roku docenisz to, co dostałeś od zbawiennych gwiazd! Wiele z tego, co się wydarzy ma charakter niecodziennego szczęścia. Zawodowo możesz w tempie błyskawicy wysunąć się na plan pierwszy. Daj z siebie wszystko, co najlepsze. Pamiętając, że nie jesteś sam na tym świecie, a współpraca, kooperacja i przysłowiowe, co dwie głowy to nie jedna zaprowadzi do znaczącego zwycięstwa. Jowisz w Twoim otoczeniu na pewno postawi na Twojej drodze ciekawych partnerów. Przyjmuj radosne niespodzianki z otwartymi ramionami dając sobie czas na dojrzewanie i wyznaczenie wspólnych celów z ogromnym znaczeniem. Saturn w trygonie zatwierdzi niejedno stałością i motywacją porwiesz wielu ludzi za sobą. Mars chroni do końca miesiąca w trygonie. Nikt nie jest wstanie wyprzedzić Cię, a trudności sprzątasz jednym gestem sprzed sobą.

Dobre wiadomości czuć już w powietrzu. Zaufaj Uranowi, który towarzyszy Ci w dalszej wędrówce. Niekonwencjonalność, indywidualność i oryginalność są najlepszym lekarstwem na wyzwania dnia codziennego!

Byk 21.4-20.5


Mimo, że trygon Jowisza odchodzi na długi czas należy jeszcze w tym tygodniu wykorzystać jego zbawienne wpływy. Do soboty masz świetny czas, aby załatwić wszystko to, gdzie możesz spodziewać się trudności. Merkury w biegu wstecznym, ale w pozytywnym aspekcie umożliwi odzyskać wiele, co przeciekło może przez palce. Koncentruj się na powodzeniu. Połączenie Plutona za Słońcem gwarantuje w środku tygodnia niecodzienne, gigantyczne osiągnięcia.

Słuchaj, co mówi Twoje serce! Idziesz dobrą drogą i nie pozwól nikomu zawrócić się z Twojej prze-znaczeniowej drogi! Gwiazdy mają Cię w swojej opiece. Obawy i strach należy odrzucić za siebie, wtedy poczujesz nowy przypływ wiatru. Bardziej radosny, optymistyczny i z wiarą, ze świat do odważnych należy!

Neptun otacza Byka pozytywną energią, a boska konstelacja Plutona da pewności siebie i radosne transformacje abyś doszedł do swoich celów. Odważ wszystkie ,,za i przeciw" Do końca miesiąca planety stoją jak należy. Lato zakończysz z bardzo dobrym bilansem minionych dni!

Następnie trygon Węzła Księżycowego namawia do zrealizowania własnych marzeń i skupieniu na drodze przeznaczenia. Teraz druga dekada urodzonych oczekuje asygnowane wydarzenia. Otwórz się na To, co jeszcze nieznane!
Powodzenia!

Bliźniak 21.5-21.6


Od roku 2015 zmagasz się z przeciwnościami i wymogami Saturna stojącego w opozycji. Jeszcze i teraz Mars z naprzeciw wygraża bez przerwy szabelką przynosząc złości, trudności i ludzi, których należałby pozbyć się bez zmrużenia oka.

Od 9.9.16 ustawiający się Jowisz w Wadze przyniesie odsiecz, więcej radości, a przede wszystkim indywidualności, z którymi będziesz mógł wyznaczać nowe cele! Te Bliźniak, które są po rozstaniach, pożegnaniach czy innych dramatach bardzo szybko wskoczą na inną, szczęśliwą drogę doczekując ekspansji na wszelkich poziomach życia!

Ważne jesteś abyś otworzył się na rozmowy, dialogi, patrząc czasami na otoczenie oczami człowieka stojącego na przeciw. Jowisz spełni każde marzenia i pozwala na rozwój, rozszerzenia i poprawy gospodarcze. I Ty będziesz mógł finalnie doczekać niejednego radosnego momentu, a troski, kłopoty lub inne wyznania znajdą bardzo szybciutko rozwiązania.

Uwzględnij jeszcze Merkurego w kwadracie pędzącego do tyłu. Decyzje, rozstrzygnięcia i werdykty należy podejmować pod koniec miesiąca przygotowując się na to, że pewne sytuacje i sprawy będą zamknięte na amen.

Koniec tygodnia z nieszczęsną konstelacją Saturna i Neptuna dotyczy urodzonych przede wszystkim od 31.5 do 1.6. Te Bliźniaki muszą odrzucić ciężary i przeżyte uwarunkowania. To, co nie może się spełnić w realu należy zakończyć bez żalu. Koncentruj się i nie przeceniaj swoich sił czy też życiowej energii. Druga dekada z kwadratem Słońca i Marsa powinna szukać miejsc spokoju i świadomie robić przerwy, gdy całokształt wydarzeń zatrzyma się i nic nie jest jak należy.

Wykorzystaj od niedziele Jowisza. Twoje prośby, życzenia będą spełniane. Wenus aktualnie w trygonie zaznaczana, że partnerstwa mają teraz priorytety. Nie jesteś sam, rozejrzyj się dookoła!

Rak 22.6-22.7


Możesz osiągnąć więcej niż sobie wyobrażasz! A całe siedem dni przeznacz z ostatnimi radosnymi wpływami Jowisza na załatwienie tych spraw, które uważasz mogą być w przyszłości trudnością. Wystarczy, że zaznaczysz, zainicjujesz i poświecisz temu trochę czasu, a już w środek tygodnia masz prawo oczekiwać oszałamiającego zwycięstwa.

To za pomocą Słońca i Plutona uwarunkowania mogą się tak potoczyć, że w szalonym tempie osiągasz sukcesy. Gdy jedno się kończy drugie zaczyna... Rak znalazł już swoje drogi do przyszłości i teraz powinien iść dalej z podniesioną głową. Nie zapomnij przypadkiem o przeznaczeniu czasu na miłości, przyjemności i radości! Wenus stoi w kwadracie wskazując tych ludzi, których może zapomniałeś? Nie wierzę, że może Ci coś takiego się przydarzyć!

Wychodź szybciutko ze swojej skorupki. Gdy Jowisz ustawi się w kwadracie pojawiający się ludzi, pomysły czy idee należy długo analizować i sprawdzać abyś nie wystrzelić ponad cel i zamiast szczęścia zamartwiał niepotrzebnym bólem głowy.

Na szczęście Jowisz nie jest groźny, a przesady nie będą aż tak dramatyczne. Będzie można przejść po prostu do dnia następnego.. ,,Żyje się raz" to niepasujący do Ciebie slogan. Pozostań sobą walcząc z pozytywną energią o indywidualne priorytety!

To Ty masz w końcu trygon Neptuna i będziesz potrafił swoje fantazje, zamysły i marzenia wprowadzić z godnością do realu!

Daty urpdzeonych7.7-8.7 z opozycją Plutonem mają posiłki i kosmiczną pomoc w postaci sextilu Słońca. Tydzień oświeca wiele promieni słońca. Alleluja!

Idź dalej swoją drogą. Przeznaczenowe położenie węzła Księżycowego zaręcza-znajdziesz wyjścia nawet z uliczek jednokierunkowych!

Lew 23.7-23-8


Ostatnie zaćmienie Słońca pewnie i niektórym z Was dało się we znaki. Poczekać należy jeszcze trochę z decyzjami i ustaleniami. Po pierwsze; Merkury jest w znaku obok w biegu wstecznym, a Jowisz już pod koniec tygodnia ustawia się w promiennym, szczęśliwym położeniu!

Od tego dnia będziesz potrafił odnaleźć swoje spełnienie, zadowolenie i z błogim uśmiechem przedstawić innym swoją całą postać. Jowisz w Wadze zaręcza wiele propozycji. Gdy szczęście puka do Twoich drzwi przyjmuj je od raz w ramiona. Liczne szansę zmieniają Twoją egzystencję. Te z Was, które są przy odbudowie losu mogą liczyć na przedziwne sploty wydarzeń i poznanie ludzi, wyciągających od raz do Lwa ręce. Jakieś marzenie z przeszłości, które cały czas za Tobę chodzi będzie wykonane i zrealizowane do końca. Pamiętasz, o czym myślałeś jeszcze w poprzednim, a może przed kilku laty?

Zaufaniem i wiarę w siebie zdobędziesz niejedne szczyty. Stojący Mars i Wenus w trygonie to już poprawy wszelkich kontaktów, miłości i spędzenie czasu w gronie, których kochasz całym, swoim lwim sercem!

Z cierpliwością i spokojem będzie potrafił nawet najtrudniejsze uwarunkowania skierować w te drogi i kierunki prowadzące do olśniewającej przyszłości.

Saturn w boskiej pozycji żąda dyscypliny. Nie ma z nim czasu na marudzenia, wymówki czy lekceważenia spraw poważnych. Twoje działanie na pewno się opłaci, a wielkie honory, aprobata otoczenia nigdy nie zaszkodzi. Korzystaj z pomysłów zwariowanego Urana. Twoja indywidualna strona pragnie ujrzeć światło dzienne i realizacji jeszcze w tym roku! Tak trzymać!

Panna 24.8-23.9


Jowisz odchodzi zostawiając różne przemyślenia. Może to, co było drobne, nabrało w tym czasie ważnego znaczenia? Bo przecież nie można żyć bez powietrza....

Jeszcze ostania dekada urodzonych Panien może korzystać z jego błogosławieństwa. Układy Słońca, Plutona i Merkurego poruszą niebo i ziemię, abyś i Ty w końcu się spełniła i dotknęła nieba. Tym razem dłużej niż na jedną chwilkę. Do piątku masz świetne szanse zrealizować swoje założenia. Trygon Słońca i Plutona tworzy możliwości, gdzie Panna potrafi w mgnieniu oka zdobyć kolosalne, dobre wyniki. Nie trać już czas. Nie za wiele analizuj ostanie 1, 5 roku. Wszystko, co było miało charakter przeznaczenia i teraz nie masz na to wpływu.

Uważać należy na weekend, kiedy Saturn i Neptun ustawiają w dokładnym kwadracie. Daty urodzonych 2.9-3.9 powinny przygotować się, że pewne sprawy nie pójdą jak należy, a pomysły oparte na utopiach trzeba będzie odciąć od pępowiny. Na szczęście Słońce świeci z Twojego znaku. Bądź uważna jeszcze przez moment i nie zawierzaj każdej osobie, która się do ciebie uśmiecha. Problemy rodzinne, partnerskie muszą być wyjaśnione. Mars w kwadracie dla końca drugiej dekady urodzonych może wprowadzić agresję. Nie schodź do poziomu przeciwnika, ale postaw na konkrety, fakty i własne, sprawdzone opnie!

Pluton i Twój Merkury stoją po Twojej stronie. Szybko powstaniesz i zwyciężysz, nawet, gdy sytuacje są niemożliwe. Twoja siła regeneracji w tym momencie przewyższa innych. Gdy jeden rozdział się skończy otworzysz niebawem drugi. Taka już jesteś. Popatrz za każdym razem przed siebie nie dowodząc sobie, kto jest winny.


Waga 24.9-23.10


Kto by pomyślał, że 12 laty tak szybko mija, a Ty nadal z wiarą w sercu walczysz o swoje idealistyczne marzenia. Tak, życie jest piękne, gdy Jowisz do domu Wagi zawita. Czy przyszykowałaś się i kupiłaś szampana na tak ważne przyjęcie..?

Masz przed sobą czasy jak z bajki, a planet szczęścia czując się dobrze w sferze przepychu, piękna i kultury pozwali na ekspansję na różnych poziomach życia. Pierwsze oczywiście są partnerstwa, spawy miłosne, rozwój osobisty i intensyfikacje materialne -gospodarcze.

Do jesieni roku 2017 gościsz u siebie tę znakomitą postać, która może dla Ciebie zrobić wszystko, czego zapragniesz. Odważ się jeszcze sięgać nawet po najwyższe gwiazdy na niebie. Wenus już jest w Twoim znaku abyś spełniała się emocjonalnie. Głębokie uczucia nie są do patrzenia z daleka i filozofowania o ciałach niebiesiech. Zanurz się raz w pięknie i szczęściu podane od zaraz na tacy. Czy to prywatnie, czy zawodowo dojdziesz z lekkością w sercu do powodzenia. O tym mówią konstelacje.

Daty urodzonych 8.10-9.10 z kwadratem Plutona powinny szybko zostawiać przeszłość, nie płakać nad rozlanym mlekiem, nie litować nad sobą, ale podwinąć rękawy i skorzystać z błogosławionych konstelacji. To, co odbudujesz, nawet od piwnicy podstaw z Jowiszem i trygonem Saturna jest na następne 30 laty! Przemyśl to w spokoju do końca tygodnia. Zmieniaj plany. Machnij ręką na walki z wiatrakami i wyzywaniu na mniej inteligentnych od siebie. Wszak błyskotliwość musi potrafić każdego zrozumieć, z każdym rozmawiać. Temu sprostasz i wiem, że nie zapomnisz o sprawiedliwości, dyplomacji. Jesteś znakiem kardynalnym i masz obowiązek pokazać światu, co jest w życiu najcenniejsze.

Nowy świat otwiera się przed Wagą! Witaj radości!
Niech spełnią się Twoje marzenia...!


Skorpion 24.10-22.11


Masz bardzo dużo sobie oraz innym do zaoferowania. Wszystkie planety stoją na start, a trygon Neptuna będzie spełniał Twoje marzenia, idee i pomysły, abyś to Ty finalnie zdobywał pochwały.

Tydzień jest dobry do zrealizowania dokładnego planu działania. Jowisz w ostatnim tygodniu stoi pozytywnie nastwiony abyś otrzymał to, czego pragniesz. Trzecie dekady urodzonych doświadczają jego błogosławieństwa. Z niebem pełnym gwiazd będziesz mógł rozpocząć coś nowego. Pozwalaj jeszcze czasami na wpływy uniwersum, wierząc i ufając w dobre przeznaczenie. Strach i obawy należy wyrzucić za siebie. Skorpion na pewno ze swoją dyscypliną i natchnieniem zafascynuje całe swoje otoczenie.

Środek tygodnia jest bardzo ważny i przy potężnej, wspaniałej konstelacji Plutona i Słońca możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Czując władzę i siłę nad każdą sytuacją pokaż inny ile w Tobie profesjonalności i zaufania w życie. Twoje kompetencje mogą także innych zaprowadzić na szczyty, gdy sobie poświęcisz więcej czasu. A także motywacji.

Daj sobie szansę na dni następne. Nie osiadaj przypadkiem na laurach. Tydzień, bowiem jest wypełniony tylko radosnymi promieniami słońca!

Strzelec 23.11-21.12


Od roku 2015 gości w Twoim domu surowy Saturn, wymagający samodyscypliny, pracy i przestrzegania wszelkich reguł. W tym okresie czasu mało pewnie było przyjemności, radości pełnej serca i nadziei... Jego poważna twarz zmusza do zajmowania się realnością i przyziemnością. Odpływanie w świat fantazji, tworzenie planów bez fundamentów jest w jego towarzystwie zabronione. Idąc dalej do końca tygodnia oczekujesz nareszcie pozytywnej, szczęśliwej zmiany.

Ustawiający się Jowisz w sextilu to już więcej radości życia, wyborowe towarzystwo, powrót Twojego optymizmu! Gwiazda szczęścia zaprowadzi do bram euforii i przychylności losu.

Nowe znajomości i przyjaźnie wpływają na korektę Twojego istnienia. Poczujesz, co znaczy stałość, bezpieczeństwo budując wszystko od podstaw. Planuj tylko dobrze. Merkury stojąc w kwadracie i w biegu wstecznym zmusza do pilnej analizy, przemyślnej kalkulacji i zastanowienia się, co jest do życia tak naprawdę potrzebne.

Piątek może być dniem sądnym dla dat urodzonych 1.12-2.12 kiedy dokładny kwadrat Saturna z Neptunem zamyka pewne etapy życia tam, gdzie nie ma podstaw do zaistnienia w rzeczywistości. Szukając swoich ideałów zauważ, że Mars w Twoim znaku na pewno nie będzie dozwalał na poddania! Już Uranus w boskim trygonie zagwarantuje niecodzienne energie. Osiągniesz to, czego pragniesz, gdy szybciutko rozpoczniesz ciekawsze planowanie pamiętając o wytrzymałości i celowości.


Koziorożec 22.12-20.1


Dobrze byłoby się pośpieszyć.
Trygon Jowisza zanika nagle na długi czas, a wiele spraw będzie wymagać od Ciebie siły, koncentracji oraz dyscypliny.

Na szczęście Słońce, Merkury potrafią wyłapać wszystkie szansy. To, co nie udało się jeszcze w najbliższej przeszłości rozwiązać znajduje szybciutko wyjścia nawet z trudnych sytuacji. Spontaniczne szczęście zapowiada środek tygodnia. Trygon Plutona w Twoim znaku ze Słońcem gwarantuje olbrzymie wygrane, ważne wiadomości i powodzenie na każdym etapie życia. To, co zaplanujesz będzie w locie błyskawicy osiągnięte. Jakaś rozmowa, wytyczne przełożonych, inne prepozycji zrealizują Twoje marzenia. Zadania i wymogi otoczenia są coraz większe, lecz Ty poradzisz sobie z największym nawet wyzwaniem.

Gdy kwadrat Saturna nie dotyczy Ciebie możesz jednak poczuci nacisk Twoje środowiska. Lepiej przypilnuj siebie.

Kwadrat Wenus przypomina o partnerstwach, którymi należałoby się zająć, a nie z każdym będzie Ci po drodze, gdy Wenus ustawiła się w Wadze. Pozostań fair sam ze sobą, nawet, gdy Uran stoi w kwadracie. Trzecia dekada urodzonych z jego energią powinna przygotować się na nieoczekiwane trudne sploty wydarzeń.

Trygon planety komunikacji da na wszystko odpowiedzi. Nie wpadaj w panikę lub nie chowaj głowy w piasek. Informacje, wiadomości należy od raz sprawdzać i nie robić nic na siłę. Koniunkcja Plutona może namawiać Cię do niepotrzebnego podbicia świata. Bądź sobą.

Wodnik 21.1-19.2


Od dawna walczysz z jakimś problemem, który przyprawia Cię o ból głowy. W piątek przejście Jowisza do znaku Wagi sprawia, że warunkowania zmieniają się o 180 stopni, a Ty odnajdziesz siebie realizując każde zamierzenie!

Żadna planeta nie stoi negatywnie nastawiona. A to już jest duży plus, gdy można liczyć na gwiazd przychylność. Słuchaj jeszcze swojej intuicji pozwalając na przypływy świetnych pomysłów Twojego Urana. Będziesz wyzwolony od każdego ciężaru. Jowisz w boskim trygonie przez następne 12 miesięcy bierze Wodniaka w opiekę przynosząc nowych, inspirujących przyjaciół, świetne propozycje i szanse zrealizowania się w ideologii życia. Tak, to Ty jesteś wyznaczony do ratowanie świata.

Zanim jednak zabierzesz się do pracy uwzględnij pozycje Merkurego w retrogacji, aby posprzątać przeszłość, sprawdzić papiery, a wypowiedziane słowa muszą być zgodne z prawdą. Nie wybiegaj jeszcze na siłę do przodu, ale koryguj to, co się nie udało. Wnet pojawią się rozsądne, bezpieczne rozwiązania!

Czując już od piątku przypływ harmonijnej energii Twoje szczęście nie pozna granic uciekając na pewno od rutyny. Wenus i Mars namawiają do spędzenia dużo czasu z osobami, przychylnymi Twojemu sercu. Czeka na Ciebie miłość, dobro i samozadowolenie. Jest pewność, że witasz bardzo dobra przyszłość, a Twój optymizm się odradza!

Ryba 20.2-20.3


Jowisz jeszcze ten tydzień stoi w opozycji abyś spełniła swoje życzenia serca. Należy uwzględnić aktualnie pozycje Merkurego, który nie tylko będzie opóźniał, zmieniał, przesadzał w przekazie i odbiorze informacji. Należałoby uzbroić się w cierpliwość.

To może być naprawdę bardzo wyjątkowy tydzień, a Ryba doczekać z połączeniem Słońca i Plutona ogromnych sukcesów prywatnych i zawodowych. Środek tygodnia oczekuj świetnych komunikatów. Wspaniale byłoby abyś już od poniedziałku zabrała się do sumiennej pracy.

Idziesz, bowiem już drogą spełnienia, a Twoje założenia, projekty, ludzie, których spotykasz są Ci darowane od losu. Patrz dokładnie, jakie szanse są Ci od życia przekazywane. Siedem dni, bowiem wyjaśni wiele niewiadomych.

Koniec tygodnia należy uzbroić się w cierpliwość. Konstelacja kwadratu Saturna z Neptunem dotyczy szczególnie urodzonych od 29.2. do 1.3.

Saturn tymczasem żąda stałości, realności, a nie fantazjowania. Gdybyś trafiła w ślepe zaułki -będziesz nawrócona. Nieciekawa pozycja Marsa dla drugiej dekady urodzonych osłabia system nerwowy i konfrontuje z agresją otoczenia. Mogłabyś śmiało uderzyć raz pięścią w stół i nie pozwalać na lekceważenia!

Sextil Plutona zaradzi każdemu wyzwaniu. Podnoś się z kolan i zawalcz o własne racje. Neptun wzywa do realizowania niebieskich wizji, pracy dla innych i spełnienia osobistych marzeń...a to się Rybie bez wątpienia uda!Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"Ludzie na naszej planecie nie stoją w szeregu. Tak naprawdę wszyscy stoimy w kręgu trzymając się za ręce. Cokolwiek dasz komuś, kto stoi obok, w końcu do Ciebie powróci." (H. Jacson Brown)

Ja życzę wszystkim udanego tygodnia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<