widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-21

Horoskop tygodniowy 21.11.16 - 27.11.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 21.11.16 - 27.11.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

"Własne cierpienia uczą, że nikomu nie należy robić żadnej przykrości." Bolesław Prus.

Konstelacje tygodnia:
Słońce przechodzi do znaku Strzelca 21.11.16. Merkury w poniedziałek i wtorek stoi w sextilu do Jowisza. W środę Merkury przechodzi Saturna w Strzelcu. 24.11. 16 Jowisz tworzy dokładny kwadrat z Plutonem. W piątek Wenus przechodzi Plutona w Koziorożcu. W sobotę Merkury ustawia w trygonie do Urana. Neptun i Uran znajdują się w biegu wstecznym.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 21.11.16 od godziny 9;34 do godziny 10; 35.
-wtorek 22.11.16 od godziny 18; 43 do 23.11.16 godziny 20; 43.
-piątek 25.11.16 od godziny 14.53 do 26.11.16 godziny 9; 03.
-niedziela 27.11.16 od godziny 22;49 do 28.11.16 godziny 2; 14.

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali." Jan Pawel II.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru. Jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku." A. Einstein.


Baran 21.3-20.4


Najważniejsze czekaj ze wszystkim do wtorku!

Ustawiające się Słońce w trygonie nie tylko poprawia Twoje nastawienie, dodaje optymizmu i radości życia, ale wypełni za Barana wiele czynności. Ogromna energia powiązana jeszcze z Twoim Marsem z Wodnika poprowadzi szybciutko do zwycięstwa, nawet, gdy Wenus jeszcze się na Ciebie gniewa!

Sprawy partnerskie, oraz materialne należałoby omawiać we wtorek, środę następnie wycofać, zdystansował do tego, co nie potrafisz od raz rozsupłać, nie szukając przy okazji w sobie słabości, ale wyciągając z głębi serca to, co najlepsze.

Uda się na pewno!

Słońce, bowiem ze swoją promienistą siłą dodaje odwagi do rozwiązania krok po kroku każdego priorytetu.

Nadzieje, radość i wiara w kolejne cztery tygodnie idą z Tobą kończąc rok Marsa, który przyniósł różne wydarzenia.. Radosne, szczęśliwe i może bolesne z Plutonem w kwadracie..... Podsumowuj ten czas i postaraj się nie robić sobie wyrzutów sumienia. Nikt nie jest ideałem świata. Zbawienne moce Słońca wskażą i tak więcej pozytywów. Merkury, również w boskim układzie będzie proponował inne metody myślenia. Akceptuj, co nowe, dając się zainspirować wchodząc odważnie na całkiem nowe drogi do przyszłości!


Byk 21.4-20.5


Na początek złe wiadomości: Mars w kwadracie dla urodzonych pod koniec pierwszej dekady może nie tylko przynieść wyzwania, ale również agresję. Dlatego już od początku nowych dni uważaj, z kim wchodzisz w dysputy, co mówisz nie wypowiadając ostatecznie obietnic lub finalnych, impulsywnych decyzji. Razem z trygonem Wenus i Plutona wszystkie Byki i tak, jako podstawę mogą przyjąć swój optymistyczny nastrój, z którego należy zrobić korzyści. Nie dopuszczaj do siebie głosu nienawiść. Zamiast wdawać się w duże lub małe wojny przeznacz czas na przyjemności, radości przygotowując się do adwentowego czasu...to przecież już bardzo blisko.

Wenus, planeta miłości ma niespodzianki szczególnie dla drugiej dekady urodzonych. Jej połącznie z Plutonem gwarantuje, że nie tylko w zawiązkach, coś ważnego się wydarzy, ale również profesjonalnie możesz jednym susem przeskoczyć parę stopni do góry. Twoja siła przyciągania szczęścia jest z tymi gwiazdami niepohamowana. Single mają wyjątkowo dobry czas na poznanianie partnera. Każdy ma szasnę na rozpoczęcie, podpisanie istotnych interesów, czy otrzymania potężnej sumki. A emocji przy tym nie zabraknie!

Koncertuj się, nie pozwól robić Marsowi w Twoim domu rewolucji. W dniu codziennym zastanawiaj się, co jest Ci potrzebne, czego możesz się pozbyć lub co jeszcze, co może przestawić w zupełnie innej pozycji. Priorytetowe -dowolna czynność ma opierać się na autentyzmie i prawdzie. Pilnuj swego pozostając wierny indywidualnym ideałom.


Bliźniak 21.5-21.6


Z trygonem Marsa i Jowisza podbijasz nie tylko świat, ale wszystkie serca dookoła!

Dobrze jest mieć pomoc przy sobie w każdej minucie. Pozytywna energia jest gwiazdą przewodnią prowadzącą prosto do zwycięstwa, gdy uwzględnisz jeszcze, że Słońce ustawi się od poniedziałku w opozycji. A to oznacza-należy wykonywać polecania. Jednak z ogromną mocą daną Ci przez planety jesteś w stanie wykonać w dziesięć minut nawet całe 100 procent! Twoją najmocniejszą bronią jest ostry intelekt, świetne informacje i..przyjaźń osób tych, na które możesz zawsze liczyć.

Gdy w następną niedzielę zapali się pierwszą świeczka adwentowa z opozycją Słońca doznasz wiele odmiennych uczuć. Nawet, gdy w pierwszym momencie Neptun może zamglić w kwadracie bezapelacyjne decyzje. Planeta szczęścia skieruje Cię do tworzenia harmonii wśród swoich bliskich, otwierając na inne znajomości, które kreatywnie wykorzystasz w swoim życiu, profesjonalnie stoisz przed ważnym zadaniem... Twoja odpowiedzialność, sumienność i dokładność jest wymagana. Błędy nie będą akceptowane przez Saturna w opozycji. Druga dekada urodzonych Bliźniaków powinna wytężyć swój umysł oraz siły, aby sprostać nawet bardzo trudnym zadaniom.

Będąc otwarty na przyszłościowe zmiany, razem z Uranem w sextilu nie obawiasz się nieznanego. Pokaż innym, że potrafisz być prawdziwy! Twoje potrzeby serca są najistotniejsze! Nie zapominaj o tym. Jeżeli ktoś Ci nie daje odpowiedzi na ważne zapytania- nie rezygnuj! Stój wytrwale i uparcie szukając, co potrzebujesz! Poddawać się jest najłatwiej!


Rak 22.6.-22.7.


Z opozycją Wenus może single mają duże szanse na poznanie kogoś, ale Twój nastrój, samopoczucie i potrzeby serca nie będą do końca spełnione. To, czego szukasz; stałości, bezpieczeństwa, miłości może być gdzieś bardzo, bardzo daleko... Wenus chce wskazać Tobie, że należy rozpocząć od siebie. Rozpocznij to dziś. Nie czekaj.

W nowym tygodniu jest jeden trudny moment, gdy planeta miłości łączy się z potężnym Plutonem. W tym momencie należy natychmiast zdystansować się do tego, co boli. Nie zagub się między nadzieją, wiarą, a życzeniem i realnymi przesłankami świata! Gdy nie wszystko się realizuje należy wiedzieć, że to nie jest Tobie pisane. W ten moment. Tak mówi przeznaczenie. Gwiazda transformacji będzie na siłę przekształcać Ciebie. Nie wybieraj tych samych dróg, nie rób kroków do tyłu...nie z-reanimujesz tego, co odeszło lub ucieka od Ciebie. Wielka emocjonalność nakazuje Ci chronić w pierwszej linii samego siebie! Ale z odwagą, podniesioną głową, a nie z patrzeniem bez przerwy na buty! Musisz być odważniejszy, musisz walczyć o siebie i swoje potrzeby serca!

Możesz spełnić się w wielu innych dziedzinach życia oprócz rodziny, choć to zostanie dla Raka priorytetem. Proponuje zająć się robieniem czegoś dla innych. Tu czekają Cię odbudowy, odrodzenia, spełnienia i finalnie wybranie drogi osobistej misji.

Miej odwagę dać z siebie więcej niż do tej pory! Smutki, dramaty i przeszły czas z Plutonem nie mógł być usłany różami....jednak i on pokaże Rakom ścieżki wyjścia i światło na końcu tunelu.. Przyjmuj na siebie nowe zadnia, idź za głosem serca, wypełniaj swoje misje! Bądź sprytny! Już wiem, że, jako znak kardynalny potrafisz nawet z niczego wciągnąć dla siebie najlepsze profity!


Lew 23.7.-23.8


Mars jeszcze w opozycji dla dat urodzony od 30.7 do 5.8 ostrzega przed gwałtownymi uwarunkowaniami, które pojawią się nagle. Nie będzie do końca jednak tak gorąco zjedzone, jak gotowane.... Słońce przechodzi, bowiem do Strzelca i ustawi w trygonie. Można będzie zastosować ,,szach mat", ale z przeogromnym przekonaniem! Nie wdawaj się w potyczki słowem, nie ulegaj prowokacjom, uwaga na zdrowie.

To, co działo się w poprzednim tygodniu na pewno się już nie powtórzy. Zaplanuj na każdy dzień tygodnia. Weź kalendarz lub kartkę papieru i zapisz to, co należy ze spokojem wykonać.

Akceptując miejsce w szóstym rzędzie nie wszystko będzie się Lwom podobać. Przejścia na linie startu będą nakreślone już niebawem. Swoją cierpliwością i robieniem długich pauz, w których zatankujesz pozytywną energię, ma po minionej pełni Księżyca wyższy sens. Zaufaj.

Słońce w Strzelcu sprawi, że znajdziesz rozwiązania na każdy trudny temat i już szczęście niebawem zapuka do Twojego domu. Masz razem ze swoim patronem w trygonie cztery długie tygodnie. Patrz, aby spożytkować to dla siebie! Bez zakładania rękawiczek bokserskich i rzucania niepotrzebnie do ringu!

Jowisz, Saturn i Merkury otaczają pana i władcę troskliwą opieką. Mów prosto i jasno swoje zdania oraz opinie. Przyjaciele, powodzenia i szczęście osobiste czeka na Ciebie. Koncentruj się na tym, co trzeba jak najszybciej wykonać nie wchodząc bez potrzeby w uzależniające układy wszelkiego rodzaju! Tego Ci w ogóle nie potrzeba.


Panna 24.8-23.9


Z Wenus i Plutonem w trygonie należy dużo czasu poświecić miłości. Priorytetowo zadnia indywidualne mogą, bowiem w nowym tygodniu nabrać z połączeniem tych planet nie tylko punktu kulminacyjnego, ale nawet szczytowego..!

Profesjonalnie stoisz dobrze, choć pewnie Twój Merkury i Słońce w kwadracie osłabia siły przebicia rozrzucając, co rusz jakieś przeszkody. Nie denerwuj się na szczegóły. Nie wszystko musi mieć charakter perfekcjonizmu. Zajmuj się domem, przeszłymi niedokonanymi sprawami i tym, co odłożyłaś wcześniej na boki.

To pięknie, że robisz bez ustanku wszystko dla innych...Twoja potrzeba niesienia pomocy i usługiwania innym ma ogromne znaczenie dla otoczenia. Ale czy przy okazji nie zapominasz o sobie? Chyba nie pozwolisz, aby ktoś Cię wykorzystał?

Czas najwyższy powiedzieć; ,,nie"- tam gdzie potrzeba, nawet, gdy stracisz plus w oczach innych!

Saturn w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych wskazuje te miejsca, które należy jeszcze raz sprawdzić myśląc przede wszystkim o zabezpieczeniach i przyszłości.

To, co odejdzie, jest dokonane. Neptun rozpuszcza marzenia, które nie posiadają trwałej podstawy.

Idąc za głosem serca otwieraj szybko oczy na piękną miłość, która idzie w Twoje strony. Ona znajdzie Cię w każdym miejscu i każdej porze. Wyjrzyj za pieca...odważ się być sobą, walcząc zacięcie o realizacje każdego osobistego marzenia. Odwagi! Patrz dokładniej w sprawach uczuciowych oraz finansowych wykorzystując super analizę. Jest coś, co wcześniej przemilczałaś..Nie potrzebnie.


Waga 23.8-22.9


Ze Słońce w sextilu już ze Strzelca może wszystko udać się jak należy! Dodatkowo pozytywny Mars, Merkury i Jowisz w Twoim znaku pozwala realizować plany idąc z dziarską miną do przodu.

Nie wiem tylko, co masz w planie zrobić z Twoją Wenus?

Jej pozycja kwadratu i wieczór z Plutonem stojącego także niekorzystnie może okazać się na końcu fiaskiem..

Zbyt wielkie wymagania, uczucia zazdrości, kontroli czy opanowania kogoś nie pasując do układnej Wagi. Od środka tygodnia zrezygnuj z działań na niekorzyść samej sobie. Obawiając się bez ustanku ostrych dyskusji i mówienia prawdy dobrze byłoby wejść mimo wszystko w konfrontacje i powiedzieć nie przemilczając czegoś przy okazji, lub nie poruszając tego, co druga strona na pewno nie lubi... A może Ty coś usłyszysz, że Cię wystraszy i przerazi? Pluton w kwadracie wyciąga autentyzm bez owijania w świecące pozłotka adwentowe. Trzymaj się rzeczowości pamiętając o fair play w każdej rozmowie.

To, co wypowiesz, może nie zawsze przyjemnie umożliwili pozbyć się jednak ogromnego ciężaru. Ustawiający się Jowisz w kwadracie do Plutona może iść do przodu nawet rozpychając się łokciami. Czy jest to Wadze potrzebne?

Zwycięstwo, szczęście jest Tobie zagwarantowane. Ustawnie planet przypisało Tobie pierwsze miejsca na różnych płaszczyznach. Masz jednak pilnować prawa, sprawiedliwości tworząc zupełnie inne partnerstwa. Nie demonstruj z przesadą swojej władzy i siły. Nawet milczenie i chowanie głowy do piachu może być uznane za słabość. Odważ się być prawdziwie sobą, ponieważ w innym momencie możesz zaprzepaścić najlepsze szanse zesłane Ci przez uniwersum.


Skorpion 24.10.-22.11


To, co się działo w poprzednim tygodniu dookoła pełni Księżyca już za Tobą.

Nowy tydzień jeszcze dla dat urodzonych 30.10-4.11 z kwadratem Marsa może być wyzwaniem. Nie pozwól Twojemu opiekunowi zaatakować się od tylu. Jego pozycja w Wodniku może Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Oszczędzaj swoja energię. Zatrzymaj, gdy do tego namawia uniwersum. Pogoń przed siebie, czy jak chcesz ucieczka przed prawdziwym sobą nie uda się dla nikogo z wyżej wymienionych dat urodzenia.

Jesteś znany z tego, że swoje strachy, ciemne uczucia oraz destruktywne emocje przerabiasz z samym sobą. Nadszedł czas, gdy Słońce wychodzi z Twojego znaku i można będzie bez duszącej intensywności rozpatrzyć nieco z wiernymi przyjaciółmi. Nie pozwól gwiazdom czy też najbliższemu otoczeniu wystrychnąć się na dudka. Wenus i Pluton w sextilu oraz Lilith w Twoim znaku nie będą akceptowały nieprawdy. Na każdej płaszczyźnie życia.

Uczucia, na przykład zazdrości mogą w środku tygodnia się zwiększyć. Nie patrz przez pryzmat władzy na środowisko dookoła. Nie, już wiemy, że masz swoje tajemnice, które nikomu nie powierzysz. Ale prawdziwa miłość i powodzenie w pracy czeka na Skropiona...może stoisz nie przed tymi drzwiami?

Tymczasem gwiazdy zamówiły już zawodowe tryumfy. Będziesz mógł stworzyć i zrealizować do końca przyszłościowe plany, zabezpieczające Cię na długie dni następne. Zielone światło świeci dla tych, którzy szukają innych inspiracji. Weź się w garść. Zaakceptuj sygnały nieba, że należy wyjść z czterech ścian i rozpocząć kooperację rożnego rodzaju. Nie musisz być sam. W miłości tymczasem czekają na Ciebie pozytywne niespodzianki.

Koło przeznaczenia wyruszyło do przodu po przeszłej pełni Księżyca w opozycji. Zauważ się. Doceń i przejdź jak zawsze z ogromnym zaangażowaniem do działania. Twoja wytrwałość będzie wynagrodzona i odpowiednio doceniona. Nie zaniżaj jednak swojej wartości, ponieważ zbuntowana Lilith chodzi za Tobą krok w krok jeszcze nawet przez większą połowę następnego roku... Pozostań sobą idąc za głosem serca doceniając samego siebie! Przed Lilith nie ukryjesz nawet myśli.


Strzelec 23.11.-21.12


Nareszcie i Ty rozpoczynasz najpiękniejszy miesiąc w tym roku!
Razem ze Słońcem w swoim znaku wchodzisz w radosny, adwentowy czas nie tylko z optymizmem w sercu, ale z nadzieją na ważne reformy. Pojawiające się propozycje, możliwości oraz szanse należy już od poniedziałku wieczorem świadomie, ze spokojem spożytkować dla siebie. Saturn jest przy Tobie. Zabezpieczaj, więc przyszłość, nie biegnij od raz za pierwszym, lepszym, ale stawiaj na trwałość i ciągłość!

Nareszcie będzie jasność i pewność nowych decyzji! Merkury w Twoim znaku przechodzący Saturna odpowie jasny tekst na niewiadome z poprzedniego czasu. Finansowo nie należy jeszcze przesądzać. Idziesz w odpowiednim kierunku, nie staraj się zrobić milowego kroku. Planeta karmy będzie jeszcze raz wszystko sprawdzać.

Trzymając się ciągle prawdy i rzeczywistości, Słońce zsyła na wszystkich urodzonych w tym znaku inne, rewolucyjne, odważne idee. Nie fantazjuj pamiętając o codziennej rutynie. Rozpoczęcie wielkich przygód nie jest odpowiednim momentem, ale trzymanie tego, co da Ci trwałość.

Mając od wtorku już więcej odwagi wykorzystasz każdy dzień, aby dać z siebie to, co najlepsze dla świata. Nie myśl już o przeszłości, o tym, co jest zamknięte, czy Tobie zabrane! Zamknij ten historyczny rodził! Kieruj twarz do przyszłości! Tam trzeba budować, tam szukać innych wartości czy sensów życia, które pozwolą dosięgnąć gwiazd na niebie!

Z Uranem w trygonie możesz zdobyć resztę świata. Mars w sextilu dorzuci power-a i potrzebnego zaufania oraz osobisty czar i urok. Zdobędziesz i otrzymasz to, o czym marzysz od długiego czasu! Święta już niedaleko...a ja życzę wszystkim urodzonym w tym znaku- spełnienia, siły i wytrwałości w podążaniu prostą drogą do jeszcze nieznanego szczęścia! Powodzenia!


Koziorożec 22.12.-20.1


Ze strony uczuciowej gwiazdy pokazują się z jak najpiękniejszej strony. Nie zabraknie wielkich emocji, gorących pragnień oraz intensywności spotkań.. Czeka Cię ogólnie mówiąc, co najwspanialsze, miłość, pieniądze i powodzenia. Już wiem, że dasz z siebie wszystko, aby otrzymać to, na co od dawna zasługujesz.

Komplet zależy jednak czy będziesz konsekwentny, jak przygotujesz się do zadań i czy nie zabraknie po drodze odwagi. Nie doprowadź do tego, że w środku tygodnia się zawahasz robiąc kroki do tylu!....To może zburzyć Twoje plany, a Koziorożec chce być do końca szczęśliwy i stworzyć po dramatach z Plutonem inne, radośniejsze życie.

Pewności, której ciągle szukasz nie ma nikt. Nie włączaj od raz na upartość, gdy inni mają inne plany zmieniając nagle kierunki czy idee.. Wenus stojąca w Twoim znaku chce z Tobą dobić targu przedstawiając nieoczekiwanie możliwości. Nie chowaj się do cienia! Wychodź naprzeciw radości, szczęściu i promieniom słońca tak, jak ten adwentowy czas przepełniony nadzieją i wiarą, że wszystko na końcu doczeka happy-end-u!

Gdy Lilith w Skorpionie może robić problemy tupiąc ze złości nogami, trygon Węzła Karmicznego stawia Koziorożca przed prze-znaczeniowymi wydarzeniami.
Pech może przynieść Jowisz, gdy nieco przesadzisz, gdy zawyżysz swoje ambicje i nie pomyślisz o tych, którzy stoją dookoła. Nie idź dalej całkiem sam. Nich Neptun w sextilu podpowie otaczając dodatkowo pozytywną energią i porcją pewnej intuicji. Słuchaj się głosu serca wyciągając z jego dna nadzieję!

Oczekujesz niespodziewanych, radosnych suwenirów. Przyjmuj dary nieba pozostając jak zawsze sobą. Tego chcą od Koziorożca wszystkie planety.


Wodnik 21.1.-19.2


Mars i była pełnia Księżyca narobiły nieco zamieszania. Na szczęście Słońce wychodzi z kwadratu i będzie można pozbierać rozbite szkła, niespełnione marzenia zabierając się z nadzieją w sercu do tworzenia innych wizji oraz planów!

Twoje problemy finansowe także się kończą! Alleluja..! A to już da na pewno poczucie bezpieczeństwa, które każdemu jest potrzebne!

Słońce jest również od późnego poniedziałku po Twoje stronie! Z jego pozycją łatwiej będzie osiągać powodzenia. Skrzydła same już rosną przez całą porę adwentu! Ze spokojem możesz myśleć o przygotowaniu prezentów dla tych, których kochasz!

W miłości oczekujesz bardzo wysokich lotów. Wenus zmierza do Twojego znaku i dobrze jest się na nią przygotować. Profesjonalnie z energią Marsa profitujesz ze współprac, kooperacji oraz pracy z ludźmi tego samego pokroju.

Otwierają się nowe, radośniejsze perspektywy prowadzące na pewno do specyficznych, wyższych wizji i spełnienia życzeń serca!

Merkury w świetnej pozycji daje Wodnikom także intersujące sygnały. Już czujesz, gdzie można podpisać interes, gdzie zarobić a, z kim wybrać na kursy kształcące.

Nowa era potrzebuje wodnikowej wiedzy. Nie zawiedź innych dreptaniem w miejscu, ale razem z sextilem osobistego Urana zamykaj stare tematy po pełni Księżyca pokazując ile w Tobie wytrwałości i zdecydowania.

Więcej tolerancji!


Ryba 20.2.-20.3


Piątek może być bardzo ważnym dniem dla każdej Ryby, ale zanim do tego dojdzie należy uwzględnić, że Słońce ustawi się od poniedziałku w kwadracie.

Wszelkie zadnia, wymagania oraz plany potrzebują od natychmiast jeszcze dodatkowej analizy, poważnego podjęcia i zaakceptowania odmienności zdań osób, które mogą usiąść z nadąsaną miną na przeciwko!

Druga dekada urodzonych Ryb powinna pozostać w realu podejmując decyzje. Kwadrat Saturna oraz Merkurego oraz połączenie tych planet zamyka idee oraz plany, które nie są do spełnienia.

Uznaj rzeczywistość i jasność odpowiedzi, którą w tym czasie dokładnie usłyszysz. Czy to będzie dobra wiadomość czy zła zależy od tego jak Ty ocenisz dane otoczenie! Wenus i Pluton w sextilu obiecują tymczasem powodzenia nie tylko materialne. Mimo, że nie wszystko przebiegnie tak jak sobie założyłaś możesz na końcu upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

W partnerstwach tymczasem płonie niekończący się ognie miłości. Ogromna siła power-a podażą do Ryby od gwiazdy transformacji. Tylko to, co prawdziwe, autentyczne może być w nowych dniach popisane i zrealizowane.

Nie przegap dobrych okazji! Nie zamyślaj się! Nie marz o niebieskich migdałach!

Saturn, co rusz przypomina o troskach i kłopotach, a tu należy od razu zawalczyć o siebie!

Która z was posłuży się intuicją, dołączając wiarę w przyszłość i dobrą energię- ma szansę pod koniec adwentu dostać wszystko!

Nie bój się szybkości i zmienności. Cieple fluidy zesłane od Wenus niech poprowadzą Cię do bezpieczności i stałości. A będzie i nawet romantycznie...ojej..!Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość." (Buddha)
Ja życzę wszystkim odwagi podążania nowymi drogami do przyszłości z zupełnie innymi perspektywami na każde jutro. Powodzenia!

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji