widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-11-28

Horoskop tygodniowy 28.11.16 - 4.12.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 28.11.16 - 4.12.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Podczas Nowiu 29.11.16 w znaku Strzelca Księżyc ustawia się w kwadracie do Neptuna. Poza tym Wenus tworzy kwadrat do Urana. W czwartek oczekujemy trudnego kwadratu Słońca z Neptunem. W piątek Mars buduje trygon do Jowisza, a Merkury przechodzi do Koziorożca. Mars w sobotę łączy z Saturnem pozytywnym sextilem.
Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-czwartek 1.12.16 od godziny 5; 09 do godziny 9; 53
-sobota 3.12.16 od godziny 11; 17 do godziny 20;45

"Dobroć to jedyna inwestycja,
na której nie sposób stracić."
- Henry David Thoreau.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej;
Ci, którzy żyją miłością, widzą głębiej;
Ci, którzy żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle"

- L. Zanetti

Baran 21.3-20.4


Słońce w trygonie jeszcze do końca prawie grudnia ochrania wszystkie Barany, przynosi kreatywne idee zabierając niepewności i kłopoty. Pozytywny rozwój każdej sytuacji jest Ci zapewniony. Twój Mars w rewolucyjnym, super położeniu razem z Jowiszem na przeciwko da bardzo szybko dobre wyniki w pracy oraz pozwoli osobiście spełnić się. Wykorzystaj jeszcze czas do końca tygodnia. Gdy Merkury, bowiem ustawi się w Koziorożcu trudniej będzie o dogadania, znajdywanie wspólnych mianowników, czy wytoczeniu wspólnej drogi.
Będąc w bardzo dobrej formie poukładaj sobie do tego czasu wszystko po kolei. O siebie należy walczyć już do końca. Nie pozwalaj przypadkiem na bezpodstawne krytyki czy też podsuwanie win, które nie wychodzą od Ciebie.

Pozostań sobą do końca. Tak jak zawsze. Swoją bezpośredniością, może niektórych onieśmielasz, dlatego należałoby uczyć się rozmawiać z każdym, akceptując odmienności.
Wenus popracuje nadal w kwadracie na Twoją niekorzyść. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, nie przyśpieszając tempa, aby niepotrzebnie tworzyć zbędne kłótnie i nieporozumienia. Gdy energia rozpiera Cię wybierz się na spacer, albo do siłowni. Nów Księżyca w trygonie wyjaśni pewne zjawiska, pokaże, co jest prawdą, gdzie należy się dłużej zatrzymać, a co zostawić. Baran nie będzie miał z tym kłopotu.

Najważniejsze gwiazdy stoją, bowiem przy Tobie, aby jeszcze pod końcem starego roku zdobyć uznania i poważania. Powodzenie ma pozostać na stałe, a Saturn w trygonie nie pozwoli na lekkomyślnie podejście do Twoich planów. Pamiętaj, więc o dyscyplinie. Przemyślasz od dawna o wyborze innych dróg do przyszłości? Nadchodzi bardzo dobry czas koło Nowiu Księżyca, że w końcu odważysz się i pokierujesz słowami własnego serca!
Wybieraj stałości!


Byk 21.4-20.5


Gdy do Wenus i Pluton w trygonie dołączy również Wenus przed Bykiem niebo otwiera się kierując do popraw finansowych, stabilizacji profesjonalnej, a i Twoja mobilność na pewno zwiększy się. Cóż-te wszystkie piękne aspekty przydadzą się na pewno w przedświątecznej krzątaninie abyś wszystko zapiał na ostatni guzik!

Mars jeszcze stoi w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych. Nie denerwuj się, gdy inni potrzebują więcej czasu od Ciebie, gdy coś działa nie tak od raz jak sobie zaplanowałeś. Życie idzie swoim rytmem i gdy nie będziesz walczył z wiatrakami, ale weźmiesz całokształt w swoje ręce, ogół załatwisz w tempie błyskawicy.

Merkury, bowiem odmieni na korzyść komunikację przy okazji, stawiając Byka w dobrym świetle. Twoje argumenty są niepodważalne. Jest pewność, że otoczenie zainteresuje Twoją determinacja i opanowanie przy zdobywaniu osobistych celów.

Gdy sam nie lubisz zmian i ewolucji ten tydzień jednak przynosi wiele niespodzianek razem z Nowiem Księżyca, przy którym dopiero później rozjaśni się nam na dobre. Nie trzymaj się już starego myślenia, pozwól i daj szansę temu, co się niebawem pojawi. Czy to w pracy czy w życiu prywatnym oczekujesz, bowiem najpiękniejszych błogosławieństw!

Pozostań nadal odważny. Pomoc nadchodzi ze stron najmniej oczekiwanych! Słuchaj siebie nie pozwalając innym wpływać na Twoje decyzje! Liczy się pasja, wewnętrzne zadowolenie oraz zabezpieczanie przyszłości!

Bliźniak 21.5-21.6


Trudny Nów Księżyca w opozycji namawiam wszystkie Bliźniaki, aby już od samego pierwszego dnia tygodnia nie od raz podejmować decyzje i stawiać na jedną kartę. Dopóki Neptun zakrywa jeszcze prawdy, dopóty należy czekać obserwując dokładnie, co dzieje się dookoła. Już wiesz, nasze opinie czasami zmieniają się nawet po długim czasie, a wtedy można niektórych rozstrzygnięć żałować.

Gdy w miłości może dziać się tymczasem wiele dobrego, sprawy zawodowo będą się komplikować, a wytyczne, restrykcje odgórne niejasne i opierające raczej na domysłach i plotkach. Odpowiedzialności spadające na Ciebie musisz traktować dokładnie, abyś nie przeliczył się ze swoimi siłami. Motywacji może być wiele, ale interesy czy zainteresowania mają prowadzić do bezpieczności. Poczekaj, więc, aby przynajmniej Księżyc ustawił pozytywnie do Jowisza, który da ogromne porcje szczęścia zdobycia czy zakończenia nawet tego, nad czym pracujesz już od dłuższego czasu.

Bieg za wspaniałymi wizjami odczekałabym do połowy tygodnia. W Bliźniaku drzemią spore siły oraz wielka inteligencja, którą należy posłużyć się nie przez mement, ale analizując na dane chwile fazy nadchodzące! Nie omijaj realu, nie zamykaj oczu na fakty. Nie daj się zwieść Neptunowi w kwadracie, który na pewno zakrywa prawdy.

Pragnąc dobra dla siebie i swoich bliskich dobrze byłoby wybrać jedną, dwie opcje i poczekać na rozjaśnienie atmosfery. Jowisz, bowiem podwyższa Twoje szanse i będzie chroni, ale Ty musisz także prawidłowo podsumować rzeczywistość! Orientuj się spokojnie na tym, co mówią do Ciebie osoby bardziej profesjonalne. Mars w trygonie da moce abyś sprostował z odwagą nawet najtrudniejszym zadaniom. Nie śpiesz się z finalnymi rozstrzygnięciami! Pozostań spokojny.


Rak 22.6.-22.7.


Do piątku jest dobry czas abyś pomyślał o swoich sprawach, sprawdzał dokładnie plany, nie kierował się za bardzo emocjonalnością zsyłaną przez gwiazdy. Nie wszystko, co w danej chwili widzisz potwierdzi się, bowiem w realu. Wenus ustawiająca się w kwadracie do Urana sygnalizuje, że nadchodzą przeinaczenia w partnerstwach wszelkiego rodzaju.
Przyjmuj od raz z góry, że trzeba będzie uwzględnić także potrzeby i wymagania innych bez podporzadkowania się komuś, ale dozwalając, niektórym sprawom powędrowanie, bez Twojej wiedzy w zupełnie inne kierunki. Spokojnym wzrokiem patrz dookoła nie dając szans na tworzenie chaosu. Wiarą i zaufaniem w przyszłoć można będzie ominąć dodatkowe zamieszania i rewolucyjne plany Urana w kwadracie.

Twój patron wzbudza uczucia opieki, pomocy kierując Raka do otaczania skrzydłami swoich najbliższych. Jednak nadchodzi moment, gdzie trzeba będzie pomyśleć o sobie! Gdy Ty nie czujesz się w swoim domu dobrze, gdy brakuje najważniejszego-nie jesteś w stanie ratować innych z ich problemów!

Najpierw Ty-potem cała reszta! Wenus w opozycji przypomina o uczuciach stałości i prawdzie. Ale także w stosunku do siebie! Czy wszystko, co sobie wmawiasz jest szczere? Czy czujesz się potraktowany sprawiedliwie? Czy otoczenie traktuje Cię poważnie?

Trochę więcej odwagi do wypowiadania prawdziwości na pewno by się przydało..
Pluton w opozycji dla dat urodzonych 7.7-9.7 i kwadrat Urana dla urodzonych 12.714.7 w rewolucyjny sposób będzie przymuszał do zmian w Tobie. Nie ma sensu uciekać, więc od siebie i utrudniać transformacji tworząc przy okazji następne przeznaczenia.

Zatwierdzaj zmiany. Wenus w opozycji otwiera Twoje serce, Merkury zamyka nieaktualne, bez przyszłości tematy. Więcej asertywności! Fantazją, śmiałością i omijaniem destruktywnych wydarzeń pokonasz wszystkie wyzwania!


Lew 23.7.-23.8


Gdy Mars stoi jeszcze w opozycji dla drugich dekad urodzonych dobrze jest zrezygnować z szybkich akcji, trudnych ludzi czy też akceptować swoje możliwości. Nie wszystko będzie osiągnięte od razu, chociaż pozycja Jowisza i tak przypomniał, że osiągniesz do jesieni 2017 wszystko, czego Twoje serce pragnie.

Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie przyniesie dobre wiadomości, które będzie można świadomie do swoich celów wykorzystać. Neptun, bowiem nie ma na Ciebie wpływu, a Uran stojąc w trygonie w rewolucyjny, nieoczekiwany sposób pozwoli zakończyć wysiłki Twojej pracy z radosnym powodzeniem.

Merkury jeszcze do końca tygodnia stoi w trygonie, dlatego dobrze jest do tej pory przeznaczyć czas na załatwienie ważnych spraw, naukę lub wytyczanie nowych celów.
Twoje moce i energię należy rozkładać. Gdy czujesz się zmęczony lub dopadła Cię grypa najpierw zajmuj się sobą, swoim zdrowiem i sposobem odnalezienia źródła szczęścia. Liczą się nawet maleńkie rzeczy. Trygon Saturna czuwa zabezpieczając Twoja wspaniałą przyszłość ze słonecznym rokiem osobistego patrona.

Uniwersum jest przychylnie nastwione do Ciebie i gdy nawet są niespełnione punkty w Twoim życiu -poczekaj. Skrzydła będą same rosnąć. Lew jest kimś bardzo szczególnym, a wybory serca i zaufanie w przyszłość sprawi, że niebawem znajdziesz się na ciekawszych ścieżkach.
Problemy będą rozwiązane. Na pewno -gwarantuje Słońce z jasną konstelacją!


Panna 24.8-23.9


Nów Księżyca w kwadracie szczególnie dla końca pierwszej dekady urodzonych zaprasza przede wszystkim do sprawdzania rzeczywistości i odczekania niejasnych uwarunkowań. W piątek już będziesz wszystko wiedziała razem z trygonem Merkurego w Koziorożcu.

Mimo, że Słońce stoi jeszcze również w kwadracie, a Neptun zwodzi i oszukuje pewne wydarzania przymuszą może Cię do zostawiania iluzji na boku i zajęcia się tym, co przynosi powodzenia, pieniądze i zadowolenia wewnętrzne. Nie słuchaj się innych, nawet, gdy czujesz, że czas nadszedł do zmian i przeinaczeń profesjonalnych. Twój patron w bardzo pożytecznej pozycji od piątku wskaże rozwiązania i wyjścia nawet z bardzo zawikłanych sytuacji.

Słuchanie głosu serca jest trudne. Jednak i Panna nauczy się tego w przyszłości. Nie wszystko, co namacalne i realne ma dla Ciebie pożytek. Ufając w przyszłości gwiazdy mają Cię w opiece pragnąc abyś wyruszyła na ścieżki przeznaczenia. Strach pozostaw na sobą. Nawet, gdy Saturn rzuca jeszcze cienie i wyznacza granice Twoich możliwości.

Gdy Wenus jest w Koziorożcu poświęć tymczasem wiele czasu na miłość, aby poczuć siły tej bardzo pozytywnej energii. Piękne uczucia nadejdą z otoczenia. Warto przeznaczyć tę adwentową fazę świąteczną dla przyjemnych rozmów, z ludźmi, którzy Cię cenią i respektują. A jest ich bardzo wiele, nieprawdaż?

Merkury pod koniec tygodnia zapewnia o nadejściu dobrych dni. Im bliżej końca miesiąca grudnia tym więcej jasności w swoim życiu. Nawet, gdy trzeba się z czymś na początku tygodnia pożegnać zamykaj kwestie, które nic do Twojego życia nie wniosły.
Odwagi!


Waga 23.8-22.9


Planety znajdujące się w Koziorożcu razem z przejściem tam Merkurego i nadchodzący Nów Księżyca będą prowadziły do sytuacji, gdzie będzie trzeba podjąć poważne decyzje. Zanim powiesz" tak ,,czy ,,nie ,,dobrze byłoby stać do swoich wartości i założeń i wybrać jasne drogi. Nie możesz dla wszystkich być miła. Czas abyś wyraziła i wypowiedziała to, co dla Wagi ma największy życiowy priorytet, bez oszukiwania samej siebie.

Jowisz, Słońce i Saturn zabezpieczają Wagi dając, co rusz wiele odpowiedzialności. Abyś objęła na przykład wyższe stanowiska najpierw należy zrobić porządek w swoim życiorysie. Idee, marzenia spełnią się. Nawet te, o których marzysz już od dłuższego czasu. Znajdź jeszcze w sobie dużo cierpliwości. Wysłuchaj spokojnie rad, ocen realnie siebie oraz możliwości. Niektórzy od dawna czekają aż się pierwsza odezwiesz. Skorzystaj czasami z pomocy tych, którzy Ci dobrze życzą.

Ze Słońcem w Strzelcu otrzymasz dużą ilość pozywanej energii. Wszystko będzie się działo przy tym bardzo szybko. Jeżeli chcesz osiągać zwycięstwa wybieraj-siebie!
Twoje marzenia, potrzeby serca i duszy będą zrealizowane na pewno. Jowisz chce radości, uśmiechów i zadowolenia.

Nie tańcz tylko naraz na raz na kilku weselach. To Twój znak przecież szuka sprawiedliwości i prawdy. Waga ma być drogowskazem dla innych. Musisz mieć w pełni świadomość swoich misji.


Skorpion 24.10.-22.11


Mars w kwadracie towarzyszy jeszcze drugiej dekadzie urodzonym. I tu trzeba liczyć się z trudnościami, agresorami lub może zmuszenia spojrzenia bardziej krytycznie na swoje zdrowie. Dobrze, że Merkury przechodzi w piątek do Koziorożca. Już będziesz wiedział jak masz decydować, z kim rozmawiać i jak podchodzić do trudności.

Wszystkie problemy znajdą od razu rozwiązania, a Twoja determinacja i celowość pozwoli zawodowo przejść na wyższe poziomy.
Tymczasem w partnerstwach słychać już nutki zgody. Zastanów się i sprecyzuj odpowiednie decyzje, w które strony pragniesz się wybrać. Stworzenie nowych planów po Nowiu Księżyca byłoby optymalne. Miłość ma tylko wtedy sens, gdy jest prawdziwa, gdy przedstawia Twoje wyższe priorytety i rosną Ci skrzydła. Tam, aż do gwieździstego nieba, gdzie można się emocjonalnie spełnić.

Gdy zakończysz swoje przemyślenia i podejmiesz faktyczne opcje spójrz jeszcze raz do przyszłości. Inna pespektywa nie może Cię ograniczać, zmuszać do czegoś lub być wynikiem mniejszego złego. Mów jasno, o co Ci chodzi, abyś przedtem nie przestraszył swoją tajemniczością osoby z naprzeciwka. Nie każdy ma tyle do ukrycia, co Ty, nie każdy potrafi do tego wyczuwać atmosferę.

Wenus ostatecznie chce abyś tylko spędził czas przyjemnie, abyś dostrzegł również piękno w każdym momencie. Podsumuj swoją przeszłość. Zamknij prehistoryczne rozdziały. Rozdzieranie szat ze Słońcem w Strzelcu ma również kiedyś swoje zakończenie.
Patrząc dalej stworzysz zupełnie inne koncepty. Pluton gwarantuje w sextilu magiczne moce i potężne wpływy. Już wiem, że pójdziesz za swoją wizją serca.
Wszystko inne nie ma na dłuższą metę sensu.


Strzelec 23.11.-21.12


Gdy nadchodzi bardzo trudny Nów Księżyca w Twoim znaku należy natychmiast stworzyć i szukać miejsc harmonii, zdystansować się do skomplikowanych sytuacji i nie podejmować, jeżeli jest to możliwe nieprzemyślnych decyzji!

Nie leć za ciosem! Nie wierz, że gruszki rosną na wierzbie. Nie stwarzaj sam chaosu lub nie przebywaj tam gdzie wieje huragan. Właściwie wszystko odbywa się w Twojej głowie, a strach i niepewność może paraliżować-, więc stawiaj granice tam gdzie potrzeba! Twój wewnętrzny nastrój ma cztery pierwsze dni tygodnia priorytety. Zadbaj o niego.

Przy okazji nie podrzucaj winy innym. Opanowanie i spokój zapewni, że wszystko może dobrze się zakończyć. Węzeł Karmiczy sygnalizuje w kwadracie zakończenia. Zostaw to. Niech przeszłość już przejdzie w zapomnienia. Ty, znak optymizmu, wiary i wolności stoisz na mecie do zupełnie innej przyszłości.

Aurę radości możesz bardzo szybo osiągnąć, ale jeszcze szybciej z pasji i góry spadasz w rozczarowana... Nie każdy pomysł ma prawo istnienia, jeżeli nie odpowiada realności. Słuchaj Saturna w Twoim znaku. On będzie wyznaczał granice osobistych możliwości, które należy respektować.

Gdy Słońce ustawi się w kwadracie do Neptuna nie podpisuj nic, nie obiecuj i nie bierz tego, co jest Ci przedstawione za fakty. Najlepiej byłoby nowy czas poświęcić na sport czy inne aktywności, przemyślenia i nie śpieszyć się z rozstrzeniami.
Naiwność, bowiem może doprowadzić do zguby. Trzymaj się faktów lub skontaktuj z osobą profesjonalną. Decyzje muszą czekać.


Koziorożec 22.12.-20.1


Uczuciowo należy się przygotować na zmienne sytuacje. Właściwie to odpowiedni moment abyś zdystansował się do tych, którzy działają Ci na nerwy. Najpierw zadbaj o siebie, biorąc pod uwagę moment, gdy Uran ustawi się w kwadracie do Wenus. Sytuacje mogą denerwować, a otocznie zmuszać do decyzji nie po Twojej myśli. Gdy ze spokojem i opanowaniem przejdziesz chaotyczny Nów Księżyca Merkury w Twoim znaku pozwoli spokojnie pracować, zarabiać pieniądze i stworzyć nowe wizje do przyszłości.

Silny powiew sympatycznego wiatru pozwala na radykalne poprawy finansowe, odnalezienie innych miejsc przeznaczenia i zrozumienie wszystkiego, co się dzieje dookoła. Zakańczaj tematy, które nie mają sensu lub czujesz się wykorzystywany, wycofaj z przykrych znajomości, które nie pozwalają spokojnie oddychać i realizować się osobiście.

Najlepiej byłoby skoncentrować się na praktycznych stronach życia. Praca i wypełnianie obowiązków może dać Ci radość i zapowiada do końca miesiąca grudnia ogromne powodzenia. Nie trzymaj się z uporem Koziorożca starego... czasy się zmieniają. Nowy świat wzywa! Należy otworzyć się na innowacyjne sposoby myślenia. Elastyczność umysłu nie jest wstydem, ale sposobem na nowoczesność.

Wenus w Twoim znaku zapewnia mimo wszystko osobiste powodzenia. Nieoczekiwanie uczucia lub znajomości mogą single wprowadzić do bram siódmego nieba. Prywatnie i zawodowo masz przed sobą świetny czas do ekspansji. Słuchaj jeszcze głosu serca. On nigdy Cię nie okłamie i tam znajdziesz wiele odpowiedzi i rozwiązań.


Wodnik 21.1.-19.2


Z Marsem masz bardzo dużo siły przebicia. Pewność siebie, determinacja i świetne idee mogą zaprowadzić tam gdzie tylko sobie życzysz. Uwzględnij jednak, że inni mogą być dużo lepsi, szybsi, a może i inteligentniejsi. Nie przesadzaj z roztargnieniem. Całokształt musisz mieć przygotowane w punktach, trzymać się faktów dążąc do zwycięstwa.

Nów Księżyca w bardzo pozytywnym aspekcie zapowiada radykalne zmiany na lepsze. Początek może być chaotyczny, dlatego jeszcze nic od raz nie podpisuj, nawet, gdy pomysły, propozycje wydają Ci się prześwietne. Wszystko musisz kontrolować i sprowadzić do realu. Saturn w sextilu chce zabezpieczeń! I tu nie ma już sprzeciwu.

Wszystko, co nosisz w sobie ma pozytywną energię, którą należy również przekazywać innym. Słowa ograniczenia, strachu czy przymuszania nie będą na miejscu, gdy postawisz swoją, na przykład załogę ( rodzinę?) pod ścianą. Wykaż się zrozumieniem korzystając, ze pod koniec tygodnia Mars ustawi się w trygonie do Jowisza! A to już jest potężne szczęście i pewność, że to, co pragniesz jest strzałem za pierwszym razem w dziesiątkę! Tolerancja ma być priorytetem.

Uznania, wyróżnienia, profesjonale zwycięstwa gwiazdy już gwarantują Wodnikom, dlatego ze spokojem przechodź pierwsze dni tygodnia. Brawura od razu nie popłaca. Trzymaj się swojej drogi. Sprawdzaj wątpliwości przypatrując dobrze szczegółom. Oj, masz ogromne szczęście!
Wszystko układa się końcowo tak, jak trzeba!


Ryba 20.2.-20.3


Gdy zawodowo należałoby zadbać o więcej koncentracji, w miłości Ryba oczekuje niebańskich momentów.
Nów Księżyca w negatywnym aspekcie ostrzega przed niepewnymi sytuacjami. Chaos, zamieszania, brak lub fałszywe informacje mogą spowodować, że znajdziesz się na karuzeli emocjonalnej, z której należy natychmiast zejść i raźnym krokiem przejść do rzeczywistości.
Nie wszystkie kwestie zakończą się dramatem jak widać na początku, nie wszystko jest z drugiej strony tak wspaniale, że należy to uczcić szampanem. Pierwsze dni tygodnia wymagają cierpliwości, spokoju i opanowania. Już Wenus i Pluton w pozytywnym położeniu będą pomagać dając siły do działania, popraw nastroju , a i słowa motywacji dotrą do Ryby.

Wszystko kreci się, bowiem dookoła tematów, które już od dawna leżą Ci nas sercu. Nowe zadnia wraz z Nowiem Księżyca dotyczą przede wszystkim kwestii zawodowej, a ścisłej mówiąc Twojego powołania. Te z was, które jeszcze nie znalazły osobistego miejsca, otrzymają szansę odnalezienia się w niebańskim chaosie. Czasami trzeba się zgubić...to już znasz..aby dotrzeć do swojego serca.

Nie przyjmuj na siebie uczuć innych! Nie daj się zastraszyć, stwórz dystans do tego, co Ciebie nie dotyczyć. Z daleka wiele sytuacji wygląda zupełnie inaczej niż na pierwszy rzut oka. Ja nie widzę, że nadchodzą załamania. Wręcz przeciwnie. Do końca miesiąca grudnia wychodzisz na prostą, a Merkury z Koziorożca znajdzie wyjścia z każdego ciemnego labiryntu.

Saturn w kwadracie nakazuje drugiej dekadzie urodzonym zwolnić tempa. Przypatrz się dobrze osobistym uwarunkowaniom nie podnosząc od razu do góry ręce. Poddać się jest najprościej. Najtrudniej znaleźć praktyczne odpowiedzi. Gdy Słońce również hamuje słuchaj się Neptuna! Pozytywną energię znajdziesz na spacerze, a może w rozmowie z najlepszym przyjacielem. Ufając w przyszłość zdobędziesz wszystko! Pozwól się zainspirować szukając nawet niewypróbowanych pomysłów. Finalnie i tak Ty będziesz zwyciężczynią!


Nów Księżyca na osi Strzelec/ Bliźniak 29.11.16.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło...
Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć."
- Jean Ladriere


h


Ja życzę wszystkim dobrych dni. Nie podejmujcie za szybko decyzji koncentrując się bardziej na realu. Zaufanie jest ważne, ale nie wszystko, co będzie Ci przedstawione jest prawdą.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji