widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-12-13

Horoskop tygodniowy 12.12.16 - 18.12.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.12.16 - 18.12.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Słońce ustawia się w trygonie do Urana już w poniedziałek. Pełni Księżyca 14.12.16 towarzyszy kwadrat Słońca i Saturna do Chirona, Mars stoi w Wodniku w kwadracie do Lilith. Konstelacje: Jowisz kwadrat Pluton oraz Jowisz opozycja Uran, a ten w kwadracie do Plutona są aktywne. Uranus jest w biegu wstecznym.
Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 12.12.16 od godziny 5; 06 do godziny 13; 42.
-środa 14.12.16 od godziny 6; 59 do godziny 13; 10.
-czwartek 15.12.16 od godziny 22; 38 do 16.12.16 godziny 14; 16.
-niedziela 18.12.16 od godziny 17; 56 do godziny 18; 53.


"Dobre pomysły nie mają przeszłości, mają tylko przyszłość." Robert Mallet

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Tylko miłość jest siłą, co złagodzić może ból świata." Anna Kamieńska.

Baran 21.3-20.4


Bardzo szczególny tydzień przed Baranem.
Trygon Słońca, sextil Marsa oraz Wenus może Cię zaprowadzić bardzo daleko wraz z pozytywną pełnią Księżyca. Swoją odwagę wykorzystasz do wypróbowania czegoś nowego, a całe Twoje życie może jednocześnie skierować się do zupełnie innej, lepszej przyszłości. Już nie obawiasz się niczego. Wiesz, że gwiazdy mają Cię w swojej opiece, a Jowisz naprzeciw da szanse, które wykorzystasz śmiało w dniu codziennym!

Ogromne, konstruktywne siły, które towarzyszą Ci przez całe siedem dni pozwolą spożytkować swoje osobiste talenty, jeżeli chodzi o komunikację, wymianę myśli oraz przekaz wiadomości. Zmiany, transformacje są już Ci dobrze znane. Otwierasz się automatycznie na przysłowiowe" wszystko". Nie pozwól tylko na prowokacje, wejście w kłótnie czy inne zawikłane układy. Merkury będzie stal jeszcze długo w kwadracie, sprawdzając dokładnie całokształt na każdym poziomie.

Wenus z Wodnika uśmiecha się zalotnie. Pełne pasji uczucia będzie można doświadczyć na swojej skórze. Nie musisz z niczym walczyć, co nie jest Ci potrzebne. Twoja dusza przepełnia się wewnętrznym zadowoleniem, pewnością i stabilizacją, że jesteś kochany, takim, jaki jesteś.
Mając dla swoich bliskich ogromne wartości, sam Baran wie jak chronić rodzinę, jak wyjść z trudnych sytuacji, a przy tym być pełnym lekkości. Jeszcze większym opanowaniem możesz przygotować się na historyczne wydarzenia.


Byk 21.4-20.5


Wenus ustawiona w Wodniku rozpoczyna rewolucję przeciwko Tobie. Już od poniedziałku pilnuj jej bardzo szczególnie nie pozwalając na niepotrzebne i nieprzyjemnie wyskoki. Sytuacje finansowe należy także mieć na oku. Merkury będzie pomagał w trygonie dobrze ocenić aktualną sytuację, ale nie daj się nikomu namówić na zbędne lub nieprawdziwe wydatki. Nie wszystko, co teraz rozpoczniesz będzie na stałe. Nie przejmuj się zbytnio ponaglonymi propozycjami, jednak badaj ich bezpieczność.

Z sextilem Neptuna i trygonem Węzła Karmicznego szukasz miejsc spokoju, harmonii oraz medytacji. Powodzenie, nowe idee, a może planowanie przyszłości niech odbywa się tylko w ciszy lub w miejscach ulubionych. Nie reaguj obrażaniem na za szybko wypowiedziane słowa. Twoja Wenus jest w nad wyraz bojowniczym nastroju i może, nie daj Boże, na amen się pogniewać!

Pluton transformując w odpowiednie strony Twoje losy będzie żądał od każdego Byka prawdy, bycia sobą oraz spełnienia osobistego. Jego potężną energię wykorzystaj także dla innych. Zaufaniem i wiarą w dzień następny zyskasz bardzo dużo.

Trzecia dekada urodzonych Byków jeszcze ostatni tydzień musi powojować z Marsem w Wodniku. Twoja energia może być znikoma. Oszczędzaj, więc swoje siły.
Koncentracją, dosadnością oraz cierpliwością na końcu i tak to Ty zwyciężysz. Powodzenia!


Bliźniak 21.5-21.6


Podczas Pełni Księżyca w Twoim znaku energia Księżyca będzie zostawać przy Tobie.
Uwzględnij jednak pozycję Słońca zaraz przy Saturnie. Decyzje, odpowiedzi, zasłyszane informacje mogą postawić Cię na proste nogi.

Swoją szybkością, elokwencją oraz inteligencją prześcigasz innych. Słońce z naprzeciw ma również świetne pomysły.. Szczęście mogą mieć tylko Ci, którzy popatrzą na dane uwarunkowania w szarych kolorach realności. Wytyczne, dyspozycje i odpowiedzi mogą, bowiem nie przypaść Ci do gustu. Dobrze byłoby już od poniedziałku wrzucić na wsteczny bieg i nie koniecznie pchać się na pierwsze linie frontu.
Daj sobie oraz innym czas.

Nie wszystko, co zrobione, pomyślane szybko przyniesie trwałe efekty. Węzeł Karmiczny w kwadracie sprzyja niestety błędom, które można nie naprawić. Działaj powoli w skupieniu zabezpieczając swoją pozycję. Jowisz w trygonie i tak samo Wenus obiecuje najwyższe szczęście. Duże i małe, razem ze spełnieniem marzeń.

Niech dobre planety realizują Bliźniaka pragnienia, a ich przychylne wpływy pozwolą spędzić przyjazny czas adwentowy. Na pewno już nie w pojedynkę... Gdy Jowisz idzie do przodu szlifując trygony- Saturn poleca tylko trwałości. To, co zakończysz, lub teraz rozpoczniesz może być na pewno powodzeniem prowadzącym do bardzo dalekiej, błogiej przyszłości. Wiele może być zamienione w piękno i dobro. Nie lekceważ wskazówek planety przeznaczenia pozwalając się przy tym zainspirować. Nowe otwiera się przed Tobą.


Rak 22.6.-22.7.


Wenus i Mars w Wodniku namawia Raka do więcej eksperymentów życiowych. Wychodzisz ze swoich domowych pieleszy, rezygnujesz z dystansu i chłodu mianując wielu swoimi przyjaciółmi lub kolegami. Wszak żyje się raz, jeżeli nie teraz, to, kiedy masz spróbować?
Węzeł Księżycowy w sextilu i Neptun w trygonie tworzą dookoła pełną harmonii atmosferę. Można ze spokojem zaufać swoim myślom. Nie, nie mylisz się na pewno. Może być tak, jak tylko zechcesz.

Gdy Księżyc przejdzie po pełni do Twojego znaku nie śpiesz się tylko i nie pozwól chaosowi z ulicy wejść do Twojej kryjówki. Twoja energia powinna być oszczędzana. Nie biegnij od razu do przodu, ale najpierw dokładnie przenalizuj swoje pomysły. Merkury z naprzeciw pragnie coś powiedzieć. Twoje pragnienia, życzenia, nie tylko Bożonarodzeniowe mogą się spełnić, gdy będziesz umiał jeszcze głębokie emocje bezpośrednio przedstawić. Stoisz w bardzo ważnym puncie doczesnej wędrówki, a wszystko jak wiesz rozpoczyna się w głowie. Wytycz swój cel. Niech będzie nawet przeogromny! Uda się wszystko, nawet, gdy Jowisz wymaga od Raka za wiele
Nie pozwól tylko sprowokować się Plutonowi. Jego pozycja transformuje Ciebie na kogoś innego. A może siebie, takiego, jaki jesteś w środku?

Daty urodzenia 12.7-13.7 stoją pod wpływem kwadratu Urana. Zamieszanie i chaos trzeba z cierpliwością opanować. Tak, rozpocznij od zbierania rozbitego szkła na podłodze. Następnie wynieś śmieci, zamknij drzwi i nigdy już do tego nie powracaj.


Lew 23.7.-23.8


Mars jeszcze stoi ostatni tydzień w opozycji dla trzeciej dekady urodzonych. Tu wszyscy urodzeni muszą uważać na rozwój wydarzeń. Kto potrzebuje przerwy, nie ma już siły lub też choruje powinien się dystansować do trudnych wydarzeń.

Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie da jednak każdemu z Was ogromne możliwości. Jowisz, Saturn i Uran stoją zaraz przy Tobie, abyś potrafił odnaleźć inne perspektywy i z zaangażowaniem przejść do jej realizacji. Partnerzy, protektorzy lub współpracownicy się znajdą. I na tym należy polegać. Nie twórz nic sam, wysłuchaj w spokoju propozycji. Wenus naprzeciw to podwojone moce. Będziesz już wiedział, gdzie należy zainwestować swoje ogromne energie, pieniądze czy też talenty, naturalnie, aby iść drogą bezpieczną.

Gdy informacje napływające z otoczenia nie będą pełne radości koncentruj się bardziej na osobistych zadaniach. Nie pozwól sobie na chwiejność czy niepewność. Nie ma powodu, aby Lew naginał się do wymagań środowiska, ale raczej poszedł drogą dialogu i kooperacji. Nie wszystko złoto, co się świeci- to przysłowie już znasz i na pewno odnajdziesz w swoim życiu ten priorytet, który gwarantuje wiele radości indywidualnej. Z Saturnem przeskakujesz w trygonie najtrudniejsze zadnia. Sextil Jowisza pozwał na bardzo wysokie loty. Trygon Słońca i Urana również rozwinie kreatywnie Twoje najlepsze umiejętności. Należąc do wybranych tygodnia pomyśl o rozprzestrzenianiu szczęścia, optymizmu oraz nadziei. Nadchodzący, Twój rok Słońca może być prześwietny. Spożytkuj pozytywną pełnię Księżyca dla siebie. Liczy się serce i jego głos. Nic więcej nie będzie Ci już w przyszłości potrzebne.


Panna 24.8-23.9


Inwestycji, zawodowych projektów, napływających propozycji może być ogromna ilość.
Jednak nie ma potrzeby, wiedząc, że Twój Merkury zatrzyma się niebawem biegać do końca roku za każdym pragnąć rozpocząć jeszcze ciekawsze interesy.. Nawet, gdy ze spokojem założysz, że wygrasz-należy poczekać. Wrzuć na luz. I tak doczekasz glorii i chwały. Lepiej należy przygotować się do trudnej pełni Księżyca w kwadracie.

Saturn i Słońce dla urodzonych od 10.9. do 20.9 może, bowiem powodować, że brak koncentracji, czy szybkość energii Słońca przyniesie chaos, niepotrzebne podpisy lub błędy, które później sobie nie wybaczysz. Mając jednak Merkurego w trygonie można przy pełni Księżyca inaczej wskoczyć na drogi przyszłości. Twoja kariera będzie rozbudowana i zabłyśnie na pewno. Niedługo energia Księżyca z Bliźniak pokieruje każdą Pannę w te prze-znaczeniowe drogi. Ale nie ma sensu teraz coś inicjować.... Jeszcze poczekaj, na przykład do połowy stycznia 2017. To wcale nie jest daleko.

Z trygonem Plutona i planety komunikacji Twoja zawodowa strona i tak więcej zyska, gdy zajmiesz się sobą, motywacją kierując przy tym serca zaufaniem. Gdy wiesz, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki można zrezygnować ze spokojem z tego, co przeszkadza.
Ufność do świata i życia może być wytrenowana, nawet, gdy dla niektórych z was jest to jeszcze niemożliwe. Daj sobie oraz innym szansę na rozwój i wiarę w przyszłość, a wszystko ułoży się końca miesiąca na Twoja korzyść. Nie biegnij za innymi. Pozostań sobą.


Waga 23.8-22.9


Z trygonem Marsa i Twojej Wenus siedzisz na chmurce numer siedem nie tylko marząc o świetnej przyszłości. Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie oraz inne konstelacje planet pragną, aby Waga była szczęśliwa i spełniła się osobiście. W miłości doświadczasz tylko pięknego. Trygony wyrażają te wielkie emocje, o których przez cały rok marzyłaś. Każde życzenie będzie zrealizowane! Może należałoby więcej zainwestować w siebie lub przedstawiać odważniej swoją osobę?

Odważ się finalnie, tak przy końcu trudnego roku 2016 dokonać jeszcze tego, o czym myślisz. Wiarą w siebie, pewnością dobrych planet i z Jowiszem w domu możesz zawojować całe uniwersum, gdy dasz sobie szansę.

Lekkością i zwinnym krokiem wybierzesz się do wyznaczonego celu, a Księżyc w pełni w bratnim Bliźniaku podpowie, gdzie możesz wyeksponować mądrość i elokwencję. Nadchodzi również czas, abyś wzięła długopis i papier do ręki szkicując życiowy plan na dzień następny. Właściwe tempo, odpowiednie słowa z trygonem Marsa i sextilem Słońca zaprowadzi Wagi i tak do miejsc przeznaczenia. Zaufaj w swoje siły. Masz ich dużo więcej niż sobie wyobrażasz. Broda do góry-czy to już pamiętasz? Nie nos, ale broda. Tak dla własnej motywacji.

Urodzeni w drugiej dekadzie muszą jeszcze liczyć na ataki Urana i Plutona w niekorzystnych aspektach. Nie wdawaj się w walki z wiatrakami. Nie pozwalaj na niszczenie Twojej osobowości. Ból jest, czymś, od czego należy odchodzić. Ty decydujesz o swoim życiu. Nikt inny. A własne potrzeby należy również innym sygnalizować.


Skorpion 24.10.-22.11


Mimo kwadratu Marsa i Wenus dla pierwszej i trzeciej dekady urodzonych nie pozwolisz odwieść się od swoich zamiarów. Szczególnie należy uważać w kwestii profesjonalnej, chociaż tu z Merkurym w Koziorożcu na razie prowadzisz. I tak może być dalej, jeżeli nie wejdziesz na ścieżki wojenne z konkurencją. Zatrzymująca się niebawem planeta komunikacji sygnalizuje, aby zostać przy danym projektach uzupełniając i korygując, co nieco. Ciąg dalszy przekładaj ze spokojem na styczeń 2017. I tak wiele Ci wystarczy, a sukces leży już w Twojej kieszeni. Gdy pełnia Księżyca w Bliźniaku nie ma właściwe na Ciebie wpływu, napływające informacje mogą złościć, choć w środku siebie wiesz, że wszystko zakończy się dobrze. Wsłuchuj się w siebie. Co mówi dusza oraz serce? Zwątpienia, brak pewności czy zawieszanie w powietrzu znaków zapytania nie jest aktualnie na miejscu.

Energia ognia sąsiedniego znaku może w pewnych momentach być za szybka, ale Skorpion będzie potrafił odnaleźć się nawet w szarej codzienności. Z Plutonem w sextilu nie należy poganiać siebie oraz innych. Jeżeli czujesz, że musisz, coś załatwić czy też wyjaśnić daj sobie czas. Do świąt nic się nie zawali nawet, gdy Mars w kwadracie stawia wiele kwestii pod ciśnieniem.

Poproś jeszcze Lilith, która jest przy Tobie, aby dała spokój z odkręcaniem przeszłości. To, co było nie da się już wskrzesić. Jej moc jest ogromna, dlatego rób wszystko autentycznie. Miłość, wielkie emocje oraz prawdy, które przedstawia Lilith zaskoczą Cię tym ile w Tobie drzemie talentów, zdolności i..radości życia.


Strzelec 23.11.-21.12


Gdy Księżyc ustawia się w pełni naprzeciw musisz już wiedzieć, że dla Ciebie rozpoczyna się nowy etap życiowy. Twoje idee, marzenia i wizje jeszcze raz będą naświetlone szczególnie. Pewnie z zatrzymującym i spowalniającym Merkurym, co nieco przedstawi się w zupełnym innej perspektywie.

Twój Jowisz w sextilu i Uran w trygonie już wie, gdzie Strzelec ma szukać szczecią dając siły, pewność siebie do rozwiązywani trudności. Wiele problemów może być nagle rozwikłanych. Moce Marsa z Wodnika wskażą Ci oryginalność, którą należy zastosować w każdej krytycznej sytuacji. Otwierasz się z łatwością na nowości i możliwości dając więcej szans w kwestach zawodowych i prywatnych. Wenus w uroczej pozycji nie może wnieść zamieszania czy osób niewłaściwych. Przepiękne spotkania, sympatyczne słowa oraz wewnętrzna motywacja pozwala ze spokojem przejść na inne, lepsze drogi przyszłości.

Gdy zabraknie dobrego nastroju, a uczuciowy Księżyc jest w najdalszym miejscu zaakceptuj, że i Ty, jak wszyscy inni potrzebują momentów spokoju oraz fazy na rekonstrukcje planów. Tak, z Saturnem będzie poważnie. Los człowieka składa się także z przeciwności, mimo, że przeinaczenia nie są dla nikogo łatwe. Wysłuchaj głosu serca, nie doszukując się winy w otoczeniu.

Koniunkcja Saturna dla dat urodzonych w drugiej dekadzie to czas przygotowań na kolejne około 30 laty. A to wymaga przede wszystkim cierpliwości i odpowiedzialności. Nadchodzą zmiany w miłości, pracy, a niektórych czeka nawet wyjazd na stałe za granicę. Uran nie da spokoju dopóki nie przemienisz całokształtu radykalnie, stojąc sobie w radosnym trygonie.

Koziorożec 22.12.-20.1


Z Merkurym i Plutonem w Twoim znaku Twoje działania nabierają prędkości, nawet, gdy inni już się wcześniej poddali. Nie ma możliwości, że nie dopniesz do stycznia swoich zamierzeń i planów. Pozostań przy swoim celu, chociażby dookoła pełni Księżyca może wiele się przydarzyć. Jeżeli czujesz, że ktoś specjalnie przetrzymuje jakieś informacje, zwodzi lub chce utrzymać Cię w szachu-nie pozwól na to. Pozostań na swojej drodze! Pytaj, nie daj spokoju, dopóki nie dowiesz się prawdy. Tylko bez przemocy słownej..

Twoje metody są osobliwe taktycznie, a pewną operacją czynności dopniesz swego, nawet, gdy trzeba będzie jeszcze kila tygodni poczekać. Nie jest tak źle, gdy czujesz się słaby lub masz jakieś wyrzuty sumienia. Gwiazdy i tak mają Ciebie w opiece nie pozwalając na dalsze potknięcia. Pluton zamanewruje do wytyczonego posłannictwa z pełną koncentracją i świadomością.

Swoją cierpliwością i wytrzymałością zadziwiasz innych. Środek tygodnia jest dobrym momentem abyś wrzucił wszystko na jowiszową wagę. Idź za prawdą i autentycznością. Wtedy pozbierasz ze spokojem osobiste laury. Liczysz się Ty, Twoja rodzina i nadchodzące dni następne.

Daty urodzonych 6.1-12.1 czekają na bardzo ważne wydarzenia z koniunkcją Plutona oraz kwadratem Urana. Pokaż czasami swoje słabości, a może zagubienia. Nikt nie może bez przerwy nosić tylko korony. Planety wyrywają Cię z codziennej rutyny przerzucając, może z ogromną szybkością do zupełnie innej przyszłości. Żegnaj się już z niepotrzebnym bez żalu. To dobrze już wiedzieć, że Słońce zmierza do Twojego znaku.


Wodnik 21.1.-19.2


Nowy tydzień przyniesie wiele zadowolenia, a układy planet i przyjazna pełnia Księżyca w Bliźniaku zapowiada światło i radość serca. Twoje niecodzienne idee krążące i rodzące się w Twojej głowie będą do zrealizowania! Z lekkością, swobodą i ogromną oryginalnością! Słońce w trygonie dodaj ekspresji. Już wiesz, z kim masz rozmawiać, w którą stronę wyruszyć oczekując świetnej protekcji. Prężna energia trygonu Urana zwiększa tempo wydarzeń, a z nim Twoje zaangażowanie oraz waleczność.

Wykorzystaj do końca tygodnia moce Marsa w Twoim znaku! Następnie, bowiem trzeba będzie się z nim pożegnać na długi okres czasu! To, co chcesz załatwić zrób teraz, od razu! Twoja głowa pracuje bardzo dobrze. Możesz śmiało na samym sobie polegać. Wiedząc jednak, że nie żyjesz na wyspie uwzględnij potrzeby najbliższych, przyjaciół, a może i współpracowników. Idee innych mogą być i dla Ciebie inspiracją w dalszym rozwoju. Wiarą w usłyszane informacje przeprowadzasz odważne reformy w swoim życiorysie! Jeszcze pamiętaj o dyskrecji. To, co wiesz należy zachować dla siebie, bez zbędnej paplaniny. Waga słów wypowiedzianych ma wielkie znaczenia nie tylko dla Wodnika. Tolerancja dla partnera również się przyda. Wenus, bowiem ogłosiła czas radości i miłości, nawet, gdy wcześniej sobie tego nie wyobrażałeś. Szczęście to najpotężniejsza siła. Spożytkuj ją do końca tego miesiąca!


Ryba 20.2.-20.3


Podczas nadchodzącej pełni Księżyca w kwadracie może i do Ciebie napłynąć wiele chaotycznych informacji wyprowadzających z równowagi. Od poniedziałku nastaw się na spokój i czekanie pozostając całkowicie w realu. Nerwy należy trzymać na wodzy. Gonitwa za jakimiś iluzjami, przyśpieszanie tempa, rozmowy z nieprofesjonalnymi nic nie dają. Możesz jeszcze tylko pogorszyć sytuacje. Słońce znajduje się w Strzelcu obok Saturna, a to jest sygnał, że reguły, prawo i autentyczność może tylko wygrać nawet trudne potyczki. Druga dekada urodzonych jest szczególnie pod obstrzelam skomplikowanych gwiazd, dlatego wycofaj się, przeczekaj nie wchodząc prostą drogą do lwa paszczy.

Merkury i Pluton w sextilu pomogą dokładnie zanalizować uwarunkowania, wyciągnąć odpowiednie wnioski i nie pooddawać nastrojowi innych! Gdy inni myślą swoje, Ty wybieraj osobiste cele i drogi. Ale tylko te, które idą do stałej, zabezpieczonej przyszłości.
Za szybkie osądy, emocjonalność może, bowiem przysporzyć popełnienie błędów, które trudno będzie można odkręcić. Popatrz odważnie przed siebie i także na swoje cienia strony. Wtedy zrozumiesz skutki wcześniejszych decyzji.

Z istotnymi zadaniami poczekałabym na Mars, który wejdzie do Twojego znaku 19.12. A tymczasem koncertowała na sobie, przygotowaniach do świąt szukając motywacji. Pluton zapewnia osiągniecie życzeń i wielkich marzeń. Merkury da odpowiednie słowa abyś nie dała zepchnąć się byle, komu na boki. Pełnia Księżyca jest zakończeniem, a zakończenia nowym początkiem.Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Pełnia Księżyca na osi Bliźniak/ Strzelec 14.12.16 o godzinie 1; 05.

"Rób to, czego pragniesz, Myśl pozytywnie.
Stawiaj przed sobą nowe wyzwania
Miej cel, do którego dążysz.
Ciesz się tym, co robisz.
Staraj się zmienić świat na lepsze.
Stój na własnych nogach
Bądź lojalny wobec innych."
Żyj pełnią życia ..."
(Richard Branson.)Ja życzę wszystkim możliwości tworzenia innych planów wraz z pełnią Księżyca w Bliźniaku. Zrozumienie dla siebie może być w wielu punktach rozwiązaniem. Daj sobie szansę żyć i decydować w prawdzie serca.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji