widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-02

Cygański Nowy Rok 2017 dla znaków zodiaku

Zapraszamy do zapoznania się z "Cygański Nowy Rok 2017 dla znaków zodiaku " przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Issi.

Baran

Widzę ,że rok przed Tobą otwiera nowe możliwości . Nie będziesz się lenił ani żałował wyborów. Chociaż wybory będą trudne . Zawsze zostawią jakiś ślad na sercu , który przez lata będziesz wspominać. Z jednych spraw będziesz się śmiał , zaś z innych cieszył ,że choć łez wylałeś sporo to dziś wiesz , że było warto.

Styczeń przewodnia Karta Świętość - Najważniejsza będzie miłość. Wraz z miłością idą wybory. Będziesz zastanawiać się nad tym, czy poświęcić się tylko dlatego, że ona/on kocha; A ja nie wierzę w lepszy los więc mogę się poświęcić dla kogoś? Albo spotkasz osobę o wymarzonej dla siebie idealnej osobie. Będziesz wzdychać planować , a tu nic z tego nie wyjdzie . Ponieważ ten ktoś wcale nie będzie taki święty na jakiego wyglądał . Dlatego bądź ostrożny w opiniach oraz wyborach . Najważniejsze żebyś szanował zdanie innych i docenił poświęcenie bliskich . Pamiętaj ! Co dla Ciebie jest drobnostką , dla innych świętością . Nie przekraczaj granic cudzej prywatności . Szanuj poglądy innych ludzi . Nic na siłę nie zmieniaj zwłaszcza nie przyspieszaj wydarzeń . Czas działa na Twoją korzyść . cierpliwość jest najlepszą lekcją pokory .

Luty Karta Rozważanie . Analizujesz swoje możliwości żeby dokonać słusznych wyborów . Głównym motywatorem na miesiąc luty jest inwestycja w zawodowe sprawy . Czas i szanse zostaną dobrze przeanalizowane . Trafnie dokonasz wyboru w zmianie pracy lub stanowiska . Twoje wysiłki już za kilka miesięcy zostaną docenione .

Marzec - Karta śmierć . Skoro są dokonane wybory , to i zmiana życia codziennego jest absolutna . Teraz duży wpływ na Ciebie mają obowiązki i zobowiązania . Kosztem tego może być brak czasu dla bliskich . Staniesz się bardziej stanowczy i bliscy zauważą Twoją transformację . Nastawienie do życia i różnych spraw będzie przyczyną wielu zmian . Jedni będą nastawieni wrogo i z zazdrością patrzeć na Twoje sukcesy . Zaczniesz się od nich odsuwać - odcinać . Inni zaś będą starać się znaleźć w Twoim zespole .

Kwiecień - Karta Dom . Najważniejsze staną się sprawy rodzinne . Odwiedziny , spotkania ... Ale przede wszystkim sprawy dotyczące kogoś z najbliższych będą priorytetową sprawą . Możesz stać się jedynym wspomagającym członkiem rodziny osobę chorą . Również możesz być zaangażowany w sprawy związane z remontem lub brać bezpośredni udział w wydarzeniach rodzinnych . Staniesz się wrażliwy i zacznie Ci się tęsknić za domem pełnym dzieci .

Maj - Karta Ślub . Piękna karta mówiąca o uczuciach i deklaracjach . Zdarzyć się może , że będziesz brać udział w uroczystości jubileuszowej lub ślubie . Zapragniesz sam stanąć na ślubnym kobiercu .

Czerwiec - Karta wierność będzie przewodnikiem po całym miesiącu Twojego znaku . Wierność nie oznacza tylko uczuć . Często w szerokim znaczeniu oznacza lojalność wobec osób z którymi pracujesz albo się przyjaźnisz . Jednoznacznie podkreśla związek i uczciwość wobec partnera . Warto w związku zwrócić uwagę na drobne szczegóły , które mogą mieć wpływ na późniejsze wasz relacje . Szczególnie , gdy w grę wchodzą trzecie osoby . Całkiem możliwe , że ktoś powierzy Ci jakąś tajemnicę . Kontroluj swoje emocje aby przez nieuwagę nie zdradzić cudzych tajemnic . Sam też uważaj aby nie podzielić się swoimi planami na przyszłość . Nigdy nie wiadomo , kto , jak je wykorzysta .

Lipiec - Kartą przewodnią jest karta Złodziej . Wszystko wskazuje na to , że powinieneś być ostrożny przy różnych sprawach dotyczących dokumentów czy pieniędzy . Jeśli coś kupujesz zwróć uwagę na datę przydatności . Może kupujesz auto lub dom zwróć uwagę na jakość lub na sprawy związane z hipoteką .

Sierpień - Karta Osoba Duchowna . Przy różnych sytuacjach potrzebujemy rad . Właśnie teraz Ty znalazłeś się w takiej sytuacji , że potrzebujesz mędrca w sprawie dotyczącej ważnej kwestii . Idź do źródła nie opieraj się na własnych doświadczeniach ani na radach ludzi nie znających sytuacji . Możesz mieć potrzebę skorzystać z pomocy lekarza . Wsłuchaj się we własne ciało i szukaj odpowiedniego specjalisty . Najważniejsze żebyś nabrał sił do dalszego działania i jeśli musisz rozwiązać poważny problem zawodowy lub nie rozumiesz szyfrem prawnym pisanego dokumentu - Nie zdawaj się na logikę tylko na prawnika .

Wrzesień - Karta Dar . Przepiękna Karta . Jesteś w oknie Pana Boga . Wysłuchano Twoich modlitw . Zdarzył się cud ? Możliwe . Wszystko w życiu ma prawo zaistnieć . Teraz jako wybraniec losu może trafisz w lotto . Ale tak na poważnie darem jest ciąża lub już narodziny dziecka . Darem jest prezent lub spotkanie kogoś po latach . Każda dobra rzecz , która się Tobie przytrafia jest darem losu . wierzę ,że umiesz dziękować .

Październik - Karta Cygańska Kochanek . Brzmi jakoś podstępnie ? Nie . Jesteś w centrum uwagi kogoś , kto nie potrafi albo uznał , że nie czas się jeszcze objawić . Możesz dostawać kwiaty i nie wiesz od kogo . Ktoś może wydzwaniać , ale nie odzywać się . Zaczniesz dochodzić .... Kto i dlaczego . Jeśli jesteś w związku , to warto wziąć pod uwagę ,że każdy flirt czy przygoda zawsze kogoś ranią . Jeśli masz zamiar zakończyć nudny i wypalony związek - To możesz liczyć na pomoc kogoś interesownego .

Listopad - Liść opadł , a Ty ... Karta Cygańska mówi , że możesz wybierać się w podróż . Podróż - karta cygańska sygnalizuje . Przyśpieszenie spraw , podróże , odwiedziny . Ale i nie kontrolowane wydarzenia w życiu . Ktoś wobec Ciebie ma oczekiwania i liczy na dobre zakończenie spraw .

Grudzień - Dziecko . Cygańska karta w ten sposób podkreśla narodziny , powiększenie rodziny . Nowe palny mogące od zaraz się realizować . Wszystko zależy od tego jak bardzo będziesz zmotywowany do działania . Dziecko to troska i odpowiedzialność - Właśnie takim dzieckiem jest owy projekt . spojrzenie świeżym okiem na sytuację mającą dobrą perspektywę . Byk zodiakalny w cygańskiej przepowiedni na 2017

Zawsze praktyczny i ostrożny . Twoja zachowawczość wiele spraw opóźni , niektórych rozdrażni . Jeszcze innych odsunie . Ten rok jest przełomowy dla Ciebie . Coś zyskasz , coś stracisz . dokonasz świadomych wyborów więc nie będziesz miał żalu do nikogo prócz siebie . Nie uciekaj w świat iluzji bo sam wiesz że takie formy zachowań nie prowadzą do rozwoju . Włącz bieg w przód wtedy poczujesz się lepiej . Pamiętaj , że lepiej z innymi niż samemu pokonać przeszkody . Naucz się korzystać z pomocy innych , zwłaszcza gdy sami proponują .

Styczeń - Cygańska karta Choroba . Sam czujesz się słaby , jakby wypompowano z Ciebie energię . Najchętniej odpuściłbyś wszystko i uciekł gdzieś daleko . Na całe szczęście to nie w Twoim stylu . Zwróć uwagę na zdrowie , zwłaszcza przeziębienia . Nie bagatelizuj chorób przewlekłych . Możliwe , że kasłanie i duszności nie są zwykłym przeziębieniem .

Luty - Karta Nieoczekiwana Radość . Karta sama za siebie mówi . Miło cieszyć się z drobiazgów bo są takie naturalne i nie zobowiązujące . Miesiąc krótki , ale pełen wrażeń . nie będziesz mieć czasu rozważać o tym co wypada a co nie . Zaczniesz cieszyć się chwilą , doceniać okazje do darowania sobie odrobiny luksusu . Sam w swojej prostocie zaczniesz się cieszyć jak dziecko z osiągnięć z których nie spodziewałeś się mieć żadnych profitów ani pochwał .

Marzec - Karta Fortuna . Los zacznie sprzyjać , też zechce zagrać na nosie . Zwykle tak jest z fortuną . Raz na wozie raz pod wozem . Masz nosa do różnych spraw , tylko problem w tym że nie lubisz podejmować decyzji w pośpiechu . Uważaj żeby okazja nie uciekła nim się obejrzysz.

Kwiecień - Karta Oczekiwanie , tęsknota . Tak bardzo pragniesz bliskości kogoś w zasięgu ręki . Upór i duma nie pozwala przełamać blokad nawarstwionych za sprawą niedomówień ? Pomyśl . Czy warto się tak męczyć i trwać przy swojej racji ? Zdaj się na uczucia jakie w sobie nosisz , dopuść do głosu serce i ogrzej się w ramionach kogoś za kim tęsknisz .

Maj - Karta Dom . do jest dla Ciebie wszystkim czego najbardziej potrzebujesz . W domu dzieją się sprawy wymagające dopatrzenia . Urwane drzwiczki , zapchany zlew i rachunki zalegające w szufladzie . Dobry moment na zabranie się od zaraz za te wszystkie sprawy .Teraz najważniejsze żeby ułatwić sobie życie i mieć czas na przyjemniejsze sprawy .

Czerwiec - Karta Wizyta . Jakkolwiek to brzmi , znaczy podobnie . Dobre wieści przyniesie młody człowiek . Zamieszanie za sprawą niespodziewanych gości . kto by chciał znaleźć się w takiej sytuacji . Na pewno nie Ty . Kolega z daleka lub teściowa całkiem przypadkiem potrafią zaskoczyć nie mniej niż niedziela w środku tygodnia . Mimo to właśnie tak się dzieje . Dowód na to , że wszystko jest możliwe . Musisz się odnaleźć w takich sytuacjach . Zwróć uwagę na dokumenty . Warto sprawdzić czy masz ważny przegląd techniczny auta i czy w razie niespodziewanej kontroli masz wszystko w porządku .

Lipiec - Karta Plotka . Wokół Ciebie toczy się życie . Jesteś biernym obserwatorem i na swój sposób odbierasz każdą sytuację . Nie wnikasz w sprawy innych osób , nie słuchasz pomówień . I nie lubisz plotek . Jednak teraz przez okoliczności w których się znajdziesz możesz stać się przyczyna plotek bądź wyrazić opinię , którą inni podchwycą a Ty zostaniesz powodem nieporozumień w otoczeniu zawodowym .

Sierpień - Karta Sędzia . Jesteś w sytuacji gdzie trzeba dokonać wyborów . Dotyczy to spraw zawodowych . Zajdą okoliczności analizy pewnej sytuacji a Ty będziesz głównym osądzającym i na podstawie Twojej opinii zostanie wydana decyzja . Z tego powodu znajdą się osoby wrogo nastawione do Twojej osoby . Staraj się byś sprawiedliwym sędzią .

Wrzesień - Karta Cygańska Klucz - Wszystko wskazuje na to , że jesteś Panem swojego losu . Zdajesz sobie sprawę z powagi obowiązków jakie na Tobie ciążą . Klucz jest symbolem zamykania i otwierania , jako władca możesz sam decydować na jakim etapie życia jesteś . Masz ogromne szanse na rozwikłanie wiele spraw dotyczących życia osobistego . Jak też widać masz wpływ na los kogoś z otoczenia . Mimo , że w przeszłości ktoś Cię zranił , zachowaj klasę i nie uderzaj w słabe punkty przeciwnika . Nie warto przez takie zachowanie pozwolić sobie na utratę dobrej opinii . Skup się własnych sprawach , które są tajemnicą dla innych . Jeśli wiedziesz podwójne życie możesz dużo stracić . Możliwe , że właśnie teraz jesteś gotowy na zdobywanie nowej wiedzy lub odkrywasz własne talenty .

Październik - Karta Pies . Obejrzyj się wokół siebie i zobaczy , ilu masz przyjaciół . Tych prawdziwych poznasz niebawem . Zostaniesz postawiony w sytuacji z której sam będziesz miał trudno wybrnąć . Samotność też jest taką sytuacją , jednak głównie chodzi o to , że doświadczysz nieuczciwego potraktowania . wiele osób będzie Ci współczuć , ale tylko jedna poda pomocną dłoń . Jest to starszy człowiek , który kiedyś także doświadczył niesprawiedliwości i wie jak to jest . Wspólna krzywda chociaż przecięta czasem przybliży wasze relacje .

Listopad - Karta Serce . Kochać ! Jesteś w dobrej formie , gotowy na budowanie szczęścia we dwoje . Spotkałeś właściwą osobę i chcesz z nią przejść resztę życia . przestały liczyć się różnice , które jeszcze niedawno były nie do przeskoczenia . Jeśli jeszcze Twoje serce jest nie czułe na sygnały od kogoś zainteresowanego Toba , to wiedz , że pierwszy krok należy do Ciebie - najważniejsze ,że wiesz w którą stronę .

Grudzień - Duże pieniądze . Przypływ gotówki i radość w związku z tym . Często karta oznacza dwoistość znaczenia tytułowego przesłania . Pieniądze będziesz zyskać ale i wydawać . Trochę mogą opóźnić się sprawy nabycia pieniędzy . Zapłata za pracę , która została wykonana o czasie nie koniecznie musi być wypłacona od razu w całości . Wszystko dzieli się na większe lub mniejsze radości lub przeszkody . Ważne aby zamierzony cel został osiągnięty .Bliźnięta zodiakalne w cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

Dla Ciebie zodiakalny Bliźniaku czas nie stoi w miejscu . Wszystko porusza się z dokładnością zegara . Sam wybierasz swoje drogi , znajomych i czas realizacji marzeń . W tym roku skup się na ostrożnej jeździe samochodem . Uważaj nawet na ruchomych schodach żeby nie obedrzeć nosa . Pęd życia wciągnie Cię w swoją układankę i czasami przestaniesz mieć kontrolę nad swoim życiem . Ciągnąc kilka srok za ogon zmęczysz się i mimo , że dobrniesz do celu każdej ze spraw , to jednak kosztem czegoś . Uważaj na wypadki . Może nie będą groźne , ale z pewnością ze stratami finansowymi . wypadki nie zawsze znaczą dosłownie uszczerbek na zdrowiu . Zdarzają się wypadki inwestycyjne oraz wpadki emocjonalne . Wiem , że ambicje i logiczne podejście z domieszką fartu dają szansę upadku na cztery łapy i właśnie taki masz rok - Pełen atrakcji .

Styczeń - Karta cygańska Dziecko Nowy rok nowe plany . Wkroczyłeś w najlepszy czas dla siebie . Nie muszą sprzyjać gwiazdy , ważne , że Ty wiesz czego oczekujesz od siebie . Na innych można się zawieść więc w ściśle określony sposób będziesz postępował i niewiele o sobie mówił . Od jakiegoś czasu snujesz palny i kreślisz coś w notesie . Nie jeden może pomyśleć , że masz problem z pamięcią . Ale to tylko przez roztargnienie , które dobrze znasz wolisz wszystko zapisać żeby wieczorem spokojnie przeanalizować . W rodzinie można spodziewać się nowego członka w rodzie .

Luty - Karta Okoliczności . Teraz zacznij wypatrywać wszelkich okazji . Głównie w dziedzinie inwestycji i nowych przedsięwzięć . Na rynku możesz stać się liderem w nowych inwestycjach . tam gdzie inni wątpią albo długo myślą , czy warto - Ty masz drzwi szeroko otwarte .

Marzec - Karta Statek . Raz będą brać górę sentymenty a raz rozsądek . Pewne sprawy z przeszłości powrócą aby raz na zawsze dać im finał . Nie ociągaj się bo przecież wiesz ,że skoro sam nie zrobisz to inni tylko znajdą powód aby powiedzieć .... Nie mówiłem . Także staniesz przed decyzją co do pewnej znajomości , którą trzeba przerwać dla dobra Twojego i może bliskich . Wiesz dobrze , że interesy najlepiej robi się samemu . Jeśli kogoś wprowadzasz w biznes , to powinien tez mieć swój wkład . To , że fajnie razem wyglądacie podczas spotkań zawodowych , to nie znaczy , że zyskasz w oczach ludzi współpracujących z Tobą . W uczuciach jesteś gotowy ryzykować , bo ta dziedzina nie jest szczególnie istotna na ten moment . Uważasz , że na wszystko przychodzi czas . Na miłość czas tez przyjdzie .

Kwiecień - Karta Kapelusz . Jest to jedna z bardziej z tajemniczych kart . Miesiąc zapowiadający ostrożność w dziedzinie finansów . Uważaj aby ktoś Cię nie oszukał na wartości rzeczy w jaką inwestujesz . Nie ufaj od razu komuś , kto podszywa się autorytetem . Za nim zrobisz jakiś krok najpierw sprawdź po jakim gruncie stąpasz .

Maj - Karta cygańska Gęsi . Szczęśliwe zbiegi okoliczności , szczęśliwe rozwiązania . Podróż w sprawach służbowych . Idealny czas na zawieranie znajomości biznesowych i towarzyskich . Najprawdopodobniej masz szansę na współpracę z kim o dużym autorytecie . Jeśli szukasz pracy z pewnością trafisz na coś dla siebie .

Czerwiec - Karta cygańska Drogi . Czas dopadł i Ciebie . Teraz musisz stanąć po jednej ze stron , lubisz kompromisy dla dobra ogółu . Tym razem coś trzeba wybrać . Twoje emocje dlatego są nie do zniesienia . Przepraszasz za chwilę to samo . Znajdź bratnią dusze i poradź się , wygadaj - po prostu wyluzuj . Nie masz wpływu na innych , ale masz wpływ na polepszenie swojego komfortu życia .

Lipiec - Karta cygańska Wierność . Dokonałeś wyboru nie ma co rozmyślać . Teraz zacznij wiernie służyć swojemu rozumowi i intuicji . Nie pozwól żeby opinia innych osób miała wpływ na Twoje wybory lub wątpliwości . Zapomniałeś ? Zawsze spadasz na cztery łapy . Po cichu działaj tka żebyś z czasem gdy inni zapomną pokazał , że miałeś racje . W uczuciach staraj się zachować ostrożność . Ktoś bardzo zainteresowany osoba bliską Twojemu sercu zechce zasiać zamęt w jej sercu i zazdrość w Twoim .

Sierpień - Karta Księżyc . Odrobina sentymentu każdemu służy do czasu , aż nie staje się melancholią . Nie dopuść aby Twój zawsze radosny duch osłabiał ciało i rozum . Spadek energii z powodu braku odpoczynku ? cóż za problem . Ty zaraz spakujesz torby i polecisz na drugi koniec świata aby zrelaksować się . Nie daj się przytłoczyć sprawom innych osób . Więcej czasu poświęć najbliższej rodzinie .

Wrzesień - Karta Osoba Urzędowa . Zwróć uwagę na sprawy dotyczące urzędowych pism . Możliwe , że czekają Cie wzmagania z urzędem . Jednak licho nie śpi nie ruszaj na ostania chwilę , nie śpiesz się na drogach bo zapłacisz mandat .

Październik - Karta Dom . Zapragniesz bliskości rodziny . Roztkliwią Cię dzieci i stare fotografie . Aż nie podobne , że zechcesz ciepła i poczucia bezpieczeństwa przy boku najbliższych Ci osób . Zwróć uwagę na zdrowie osób starszych w rodzinie . Spotkania okazjonalne rodzinne będą idealnym miejscem do spotkań pełnych wzruszeń .

Listopad - Karta Świętość . Siła tkwi w ideałach . Ty masz swoje priorytety i wiesz gdzie szukać wsparcia . Jeśli ktoś nie może być taki jak Ty to musi być tym do kogo chcesz dorównać . Bilans osiągnięć satysfakcjonuje , ale pragniesz więcej . Gdy jedni szykują się do odpoczynku , Ty szykujesz nowe priorytety . Optymistyczne podejście służy sukcesowi i lubisz w blasku tych dwóch lśnić bez przerwy . Nowa koncepcja oparta na trwałych fundamentach doświadczeń ma powodzenie w przyszłości . Świętością są zasady bo na nich buduje się nowe formy istnienia . Świętością jest przekonanie o drodze prowadzącej Ciebie do ideału .

Grudzień - Karta Harmonia . Jest czas na wszystko - Na pracę i zabawę . Teraz chcesz się delektować tym co już posiadasz . Zbierasz dobrą energię na kolejny rok pełen wyzwań . Dajesz fory , przymykasz oko . Wszystko Cię cieszy . Zauważyłeś naturalny sposób bycia , doceniasz błogie chwile lenistwa . I w takich chwilach iskry intelektu mają pole do popisu w Twojej głowie . Ciesz się wolna chwilką , bo nie zawsze Twój styl życia pozwala delektować się zwyczajnością . Rak w cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

Wiele osób z pod znaku raka wejdzie w nowy rok sentymentalnym krokiem . Delektujecie się chwilą . w oczach Raka widać wszystko - Miłość i tęsknotę . Radość i smutek Nienawiść i podziw . Najważniejsze , że potraficie zachować się w każdej sytuacji , mimo , że w waszej głowie kłębią się myśli a serce wali jak oszalałe . Składasz wiele obietnic , ale wiele kosztuje Cię ich dotrzymanie . Chcesz rzucić palenie , przejść na dietę . A może masz inne słabości . W każdym razie rok podda Cię próbom w kierunku walki ze swoimi słabościami . Oczyma wyobraźni widzisz siebie silnym , innym niż jesteś . Zdarza się musisz grać żeby lepiej się czuć i pokazać swoje wartości , które są ukryte pod głębią masek zakładanych na co dzień . Transformacja jaką przejdziesz doda Ci pewności siebie , odwagi w wyrażaniu swoich potrzeb . Zawalczysz o pozycje i uczucia . Jedni będą zyskać inni tracić . Wszystko , cokolwiek się dzieje nas wzmacnia i dodaje skrzydeł za sprawą osiągnięć celów na których najbardziej Tobie zależy . Na początku wiosny zadbaj o zdrowie , głównie oczy i ciśnienie . w drugiej połowie roku głównie październik - grudzień zadbaj o układ odpornościowy .

Styczeń - Karta Kłębek nici . Każda sytuacja ma swój początek . Jeśli nawarstwiło się spraw to tylko dlatego , że nie zauważyłeś tego prędzej . Możliwe , że stosowałeś spychologię . Teraz rozwiązać trzeba każda sytuację centymetr po centymetrze . Dasz radę bo możesz liczyć na pomoc bliskich ci osób . Masz nie wyjaśnione pewne kwestie z bliską osobą , więc znajdź chwile i porozmawiajcie bo zależy wam na dobrych relacjach . Tu nie masz szans się wywinąć . Trzeba podnieść głowę i przyznać się do przewinień . Jeśli zachowasz cierpliwość , rozwiążesz wiele spraw jednym pociągnięciem .

Luty - Karta Ognisko Jesteś w centrum uwagi . Kogoś zaciekawiła Twoja osobowość i postawa . Inaczej niż zwykle spojrzała na Ciebie . Ludzie lgną do Ciebie jak magnez przyciągasz otoczenie . Zrób wszystko żeby ten czar nie prysnął . Sam wiesz , że jak jesteś zmęczony lub znużony stajesz się obojętny na otoczenie i brak ci taktowności . Możliwe ,że w ten sposób dajesz do zrozumienia jak bardzo chcesz zostać teraz sam . Cenisz sobie spokój . Dawno niewidziane kuzynostwo lub wujostwo odwiedzi Cię z gromadka dzieci . Bądź przygotowany na tą ewentualność .n

Marzec - Karta cygańska Leśne ptaki . kochasz naturę tam znajdujesz się we właściwym miejscu . Tym razem nie chodzi o to . Jak sama karta wskazuje , cos się dzieje w danym środowisku . Więc dotyczy to środowiska zawodowego . Uważaj na plotki , szczególnie nie wdawaj się w dyskusje ani żadne przytakiwanie żebyś nie został tak zwanym kozłem ofiarnym . Sprawy zawodowe nabierają tempa , ale trzeba rozważyć na ile prawdziwie toczą się sprawy , na ile dodane aby podkręcić sytuację .

Kwiecień - Karta cygańska Morze . Nie wiesz jak postępować w sytuacji w której Cię postawiono ? Zdaj się na intuicję . Głębia wiedzy życiowej i duchowego doświadczenia pozwoli Ci znaleźć się na fali niosącej w dobrym kierunku . Tęsknota za kimś z dzieciństwa z przeszłości spowodowana drobnym szczegółem , pamiątką z tamtych czasów . Spowodowała , że czujesz nieodpartą potrzebę spotkać się z ta osobą . Wtedy miałeś inne podejście do życia inne priorytety . Dzisiaj chcesz przekonać się jak byś odnalazł się w innej roli .

Maj - Karta Kapelusz . Kochasz maj . Zapachy bzu i wieczorem maciejek rosnących przed domem . Obrazy jakbyś malował zmysłami przesuwają się w Twojej głowie . Słabości tego okresu wyrywają Cię z obowiązków , które ciągle odkładasz na później . Może właśnie hormony szaleją - miłość . Coś się rodzi , rozwija z dnia na dzień . Owocem za kilka miesięcy możesz pochwalić się przed rodziną . Osoby starsze także założą kapelusz na swoją głowę , nie koniecznie dosłownie . Wystarczy ,że przykryją troski odrobiną radości . Co z tego , że problemy rosną jak kurz w kącie . Przyjdzie czas i tym się zajmiecie .

Czerwiec - Karta cygańska Gęsi . Gościnność , zabawa i jeszcze raz zabawa . Tam gdzie mnóstwo ludzi tam i sprzyja atmosfera do wielu przyjemności . W śród tych ludzi są osoby mające wpływ na Twój los . Rozglądaj się a znajdziesz co potrzebujesz dla siebie . Uważaj żebyś nie przesadził w przechwalaniu siebie bo za chwilę będziesz rzucony na głęboką wodę musiał udowodnić swoje możliwości

Lipiec - Karta Nadzieja . Nie jesteś gotowy na walkę z wiatrakami . Dobrze oceniłeś sytuację i chcesz przeczekać zawirowania niosące się z zewnątrz . Jeśli to tylko dotyczy Ciebie , to możesz spokojnie spać . Sam przecież wybierasz swoje drogi . Natomiast są jeszcze osoby liczące na Twoją pomoc . Nie zostawiaj ich na skraju problemów żeby nie wpadli w wir z którego Ty uciekłeś . Wspierając możesz liczyć na wdzięczność . Udając , że nie widzisz pamiętaj o prawie karmy .

Sierpień - Karta stary Człowiek . Symbol czasu , mądrości i pokory . Wymowna karta . Drogi Raku człowiek wędruje przez Ziemię i zbiera doświadczenia . Zastanawiamy się po co skoro i tak kiedyś przyjdzie kres wszystkiego . Jednak Ty znasz życie tu i teraz . Na bazie doświadczeń możesz zyskać tylko wiedzę , którą podzielisz się lub wykorzystasz w odpowiednim momencie . Doszedłeś do kresu jakiegoś zadania . Teraz na trwałym fundamencie możesz stworzyć coś nowego . Nadchodzi czas przejścia w inny etap . Zajmiesz się czymś nowym zupełnie odbiegającym od tego co robiłeś dotychczas . Możesz przejść na emeryturę i teraz zacząć żyć dla siebie tak jak Ty chcesz . Może byłeś zwykłym człowiekiem , który teraz stanie się przywódcą dla wielu . Po prostu zapracowałeś na swoja pozycję i jeśli chcesz wykorzystasz ją do celów , które sam sobie zaplanowałeś .

Wrzesień - Karta cygańska Dar . Los znowu rozpieszcza wybranych . Często czujesz się wybrańcem bo potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji i jeszcze dobrze na tym skorzystać . Łap każdą szansę nadarzającą się w życiu . Teraz jesteś w oknie Pana Boga . Proś a będzie Ci dane . Błogosławieństwa płynące z różnych stron trafia w każdą dziedzinę . Przybędzie gotówki więc pomyśl w co zainwestować . Dobre samopoczucie sprawi , że zaczniesz inaczej podchodzić do życia .

Październik - Karta Podróż . Wyjedziesz ? Możliwe , ale głównie chodzi o podróż w głąb siebie . Masz takie skłonności więc wcale nie jestem zdziwiona , że lubisz uciekać od zgiełku codzienności . Taka forma odpoczynku dodaje sił , ładuje akumulatory na jesienne wieczory . W podróży duchowej odnajdziesz swoje ścieżki ukrytych talentów . Stałeś się silny i gotowy aby oznajmić światu swoje potrzeby , chcesz pokazać nowego siebie . Krótka podróż pokrzyżuje jakieś plany . Miej pod kontrola emocje i słabości . Tylko Ty wiesz z czym się pilnować .

Listopad - Urzędowa Osoba . Jesteś gotowy zaryzykować w walce z przeciwnikiem . Tylko nie wiesz jak . Zacznij rady szukać u kogoś w urzędowym stroju . Jeśli dotyczy spraw prawnych u prawnika . Jeśli dotyczy wizyty u lekarza to u specjalisty . Nie wątp w sprawiedliwość i wiedzę u źródła . Dużo radości , załatwisz dawno wyczekiwaną sprawę . Straciłeś nadzieję na sukces w kwestii odszkodowań lub wypłaty należnych pieniędzy , aż tu nagle ktoś Cię wzywa . I . . . Tylko mała formalność i wreszcie koniec oczekiwań .

Grudzień - Karta Miłość . Rok 2017 pozwolił przejść transformację . Doświadczałeś skrajnych emocji , mimo wszystko nie było tak źle . Dzięki temu zrozumiałeś jak bardzo serce tęskni za kimś bliskim. W końcu spotkałeś i pokochałeś . Jedynie formalność ugruntowania związku pozostawiłeś na najpiękniejszy czas . Zimne dni i noce rozgrzeje miłość . Ciemne i długie zimowe wieczory będziesz delektować się szczęściem we dwoje . Związki trwałe mają szansę na potomstwo w sam raz pod choinkę . Osoby samotne wpadną w ramiona zupełnie przypadkowej osobie , która zaczaruje miłością serce nie jednemu raczkowi . Pozamykasz stare sprawy i będziesz gotowy na krok w kolejny nowy rok . Lew W cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

W nowy rok wkroczysz z dobrym poczuciem humoru . Sylwestrową noc będziesz pamiętał jeszcze jakiś czas. Byłeś w dobrym towarzystwie , tam poznałeś kilka nowych osób do których zachowałeś numer telefonu . Rok 2017 nie będzie rokiem szczególnym . Wiele spraw toczyć się będzie w naturalnym rytmie . Przychylnym okiem będą na Ciebie patrzeć osoby do których zwrócisz się o radę lub konkretną pomoc . W połowie roku możesz obawiać się decyzji szefa . Główną najsłabszą stroną w Twoim życiu będą uczucia a raczej ich brak . Trochę zaniedbałeś tę sferę i czas nadgonić braki . W finansach będzie nie najgorzej więc na wiele rzeczy możesz sobie pozwolić . Zdrowie też dopisze więc korzystaj z łaskawości losu .

Styczeń - Karta cygańska Parasol . Styczeń otoczy Cię ochronną aurą . Będziesz mógł czuć się swobodnie w podejmowaniu ważnych decyzji . Szczególnie jeśli są to sprawy trudne . Jeśli nie wejdziesz drzwiami to spróbuj pchać się oknem . Każdy chwyt dozwolony . Łatwo wybrniesz z wielu zawirowań w które czasami lubisz się wpakować .

Luty - Karta cygańska - Strumyk . wszystko ma swój poważny początek , jak ten strumyk wolno płynący . Z drogą jaką musi przemierzyć nabiera wartkości i drąży coraz to głębsze koryta . Zdajesz sobie sprawę , że pewnych spraw nie wolno odkładać na później żeby nie wymknęło się nic z pod kontroli . panuj nad emocjami i słowami . Zacznij analizować swoje plany , które są na Twoje możliwości gotowe do realizacji . Nie szastaj pieniędzmi . Wszystko do póki jest pod ścisłą obserwacją przynosi korzyści .

Marzec - Kata cygańska Bochen chleba . Jedna z piękniejszych kart . Chleb to owoc naszej pracy . Zachowaj umiejętność dzielenia się z bliskimi oraz innymi ludźmi . Staraj się być czujny i sprawiedliwy w ocenie sytuacji , która przytrafia się innym . Możesz być w tej kwestii najważniejszą osobą ku której zwrócą się oczy wszystkich . Możliwe , że zechcesz udzielać się w wolontariacie . Twoja wrażliwość jest duża , tylko nie daj się wciągnąć w manipulację .

Kwiecień - Karta cygańska Obrączki . Uczucia nie istnieją jeśli słowa nie pokrywają się z działaniem . Serce nie sługa umysłu , każde rządzi się swoimi prawami i czasami tu popadają w konflikt . Tak właśnie jest teraz z Tobą . Analizujesz i dajesz z siebie . W chwilach słabości poddajesz się i mówisz -A niech się dzieje . Tak dłużej nie może być tym bardziej , że uczucia dla Ciebie są bardzo istotne . Właśnie teraz pomyślisz o z formalizowaniu związku .

Maj - Karta cygańska Kobieta . Wielo znaczeniowa karta , możesz snuć marzenia o kobiecie jeszcze nie dostępnej fizycznie . Ale oczy i serce w brew Tobie kierują się w jej stronę . Wzdychasz , myślami krążysz blisko jej osoby . Tylko odwagi brak na kolejny krok . Kobieta w cygańskiej karcie na ten miesiąc ,odciśnie się w Twoim życiu dość znacząco . Ktoś z bliskiego otoczenia - kobieta będzie mieć duży wpływ na plany , które mogą być nagle po krzyżowane .

Czerwiec - Karta cygańska Szczur . Nie jest to łatwy miesiąc . Zwłaszcza , gdy w grę wchodzi jakaś urzędowa sprawa . Tak też drogi Lwie uważaj na osoby na wysokich stanowiskach - Po prostu zostaniesz poddany próbie i ocenie . Ponieważ komuś zależy na tym by wydać sprawiedliwą ocenę na Twój temat . Szczur jest inteligentny i eliminuje najsłabsze ogniwa . Nie możesz stać się słabym ogniwem . Sytuacja dotyczy pracy lub urzędowego dokumentu , który chcesz aby wydano na korzyść Tobie .

Lipiec - Karta cygańska Dziecko . Pięknie się składa . Nowe perspektywy wnoszą pozytywną energię do działania . Cieszysz się każdym drobiazgiem i nie zwracasz uwagi na potknięcia innych . Stałeś się wyrozumiały i szczodry dla bliskich . Zaplanuj wakacje na okres jesienny , bo teraz w ogóle nie będziesz mieć czasu na takie przyjemności . Duży wpływ na Twoje życie mogą mieć dzieci , wnuki i zwierzęta . Czasem warto po obserwować mniejszych i słabszych od siebie jak sobie radzą w poważnych dla nich sprawach . Zacznij czerpać pełną piersią radość z chwil , wszak z chwil składa się życie w jedną długa historię .

Sierpień - Karta cygańska Księżyc . Cyganie siądź na trawie i spójrz w niebo na którym panuje księżyc . Widzi tylko tyle , na ile chce dostrzec . Wszak ciemność senne ogarnia Ziemie . Tak tez jest z Tobą . Siądź i spójrz spokojnie przed siebie . Nie patrz ogólnikowo . Znajdź szczegóły wyróżniające i pozwól sobie odczuć , tak szczerze sytuację która Cię trapi . Tęsknota i melancholia są złymi doradczyniami . Osłabiają naszą motywację do działań . Kieruj się intuicją i ciekawością świata . Zamiast się zamartwiać zacznij działać . Każdy krok do przodu to krok w jakimś kierunku . Nie poddawaj się złudzeniom . Przyglądaj się sytuacjom i okazjom . Nie ma okazji bez celu . Pamiętaj , że lepiej żałować , że się pomyliłeś niż rozpaczać że straciłeś .

Wrzesień - Karta cygańska Klucze . Nie wdawaj się w cudze konflikty , żeby nie przeniosły się na Ciebie . Najlepiej zachować umiar w doradzaniu i próbowaniu rozwiązać cudze zagadki rodzinne . Sam tez możesz mieć nie łatwo , bo ktoś zechce rozszyfrować Twoje sprawy . Zwłaszcza te które głęboko chcesz zachować dla siebie . Możliwe , że sam będziesz dociekać słuszności wyboru , na przykład kupna działki czy samochodu . Najważniejsze żeby nie było ukrytych wad i usterek niby szybkich do naprawienia .

Październik - Karta cygańska Statek . Odejścia i powroty , to takie banalne a rani . Wszystko wskazuje na to , że znów spotkasz się ze sprawami z przeszłości . Może na chwile powrócisz do starych miejsc lub sytuacji żeby przypomnieć sobie kim jesteś i dokąd zmierzasz . przypomnisz sobie wzorce swoich rodziców i zaczniesz opowiadać z nutką sentymentu swoim dzieciom . Na ulicy możesz spotkać kolegę ze szkolnej ławy i wzruszy Cię ten widok . Jednak skup się głównie na sprawach najważniejszych aby nie popaść w dołek finansowy lub przeszkody wiązane z nieuregulowanymi sprawami . Bieżące sprawy są najistotniejsze . Reszta sama znajdzie swoje miejsce .

Listopad - Karta cygańska Latarnia . Targany sprawami dnia codziennego , nie możesz skupić się innych kwestiach na osobistych i rodzinnych . Ma to ogromny wpływ na samopoczucie i atmosferę w domu . Postaraj się o odrobinę cierpliwości bo już widać światełko we mgle . Nie możesz się rozdwoić , ale możesz pokazać jak bardzo zależy tobie na innych . Daj im na to dowód . Porozmawiaj i w biegu powiedz miłe słowo za chwilkę to wszystko zaprocentuje . Dla samotnych , samotność też niech nie jest wyrocznią . Nadchodzi czas miłosnych uniesień w ramionach osoby , która zawalczy o Ciebie i cierpliwie poczeka , aż mgła opadnie i sam dostrzeżesz swoja jasna latarnię , przy której zacumujesz swoje uczucie .

Grudzień - Karta Gniazdo . Zadbasz o swoich najbliższych , o ich samopoczucie i zaczniesz czerpać radość ze szczęścia którym się otaczasz . Czego więcej chcieć . Jak tylko dzielić się wspólną radością z innymi . Chcesz aby każdy uśmiechem witał dzień i z uśmiechem kładł się spać u boku kochanej osoby . Każdy miły gest i dobre słowo niewiele kosztuje a oddane jest podwójnie . wierzysz w to głęboko , bo na własnej skórze właśnie w tym roku doświadczasz szczodrości losu . Delektuj się dobrym czasem i dobrym zdrowiem , które nie opuszcza Cię nawet na chwilę . Nie bez powodu mówi się w zdrowym ciele zdrowy duch . Zdrowy duch to zdrowe ciało i umysł .


Wróżka Issi Zapytaj eksperta INFO
Kochani witam serdecznie . Zapraszam na czat i do sms
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 588 504708 588 504 3.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 605 5040048 224 605 504 3.08 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji