widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-18

Medycyna chińska

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Medycyna chińska - jak szybko zwalczyć ból głowy, poczucie napięcia i stres" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

W naszym życiu nie brakuje sytuacji, które przyprawiają nas o ból głowy. Czasem mamy wrażenie, że stres i napięcie częściej nam towarzyszą niż najlepszy przyjaciel. Jak podczas kilku minut pozbyć się niechcianych emocji? Zdecydowanie warto wypróbować pewien sposób specjalistów medycyny chińskiej:

Masaż twarzy rodem z Chin
Znajdź chwilę tylko dla siebie - wystarczy minutka lub dwie, aby odczuć ulgę i zredukować napięcie zgromadzone w naszym organizmie. Palec wskazujący przyłóż do nasady nosa - punktu znajdującego się pomiędzy brwiami i delikatnie masuj - możesz wykonywać ruchy okrężne, z dołu ku górze lub lekko uciskać. Dzięki temu zabiegowi nie tylko rozluźnisz twarz, ale też odprężysz umysł i ciało. Według medycyny chińskiej regularne pobudzanie tego punktu pozwala wyciszyć emocje, zmniejsza napięcie mięsni, poprawia ukrwienie skóry, stymuluje wydzielanie endorfin (hormonów szczęście), a przede wszystkim łagodzi bóle głowy, redukuje stres i napięcie, pomaga zwalczyć bezsenność, uczucie chronicznego zmęczenia, a także zmniejsza ciśnienie wewnątrz oczu oraz przekrwienie błony śluzowej nosa.

Myślę, że warto spróbować
Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji