widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-02-02

Magiczny luty

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny luty" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Issi


Luty jak każdy miesiąc ma w sobie coś z Magii . Zauważyłam , że ten miesiąc ma swoją Moc . Nie zawsze łatwo jest z tą Mocą się zintegrować . Osoby mające duchowe podejście do życia potrafią wyczuć wartości tego - lutowego czasu .

Już na początku miesiąca a dokładnie drugiego lutego mamy idealny moment na transformację duszy . Każdy katolik wie , że tego dnia obchodzimy Święto Matki Boskiej Gromnicznej . W ludowym przekonaniu jest do dzień magii świec , inaczej ognia . Ludzie podążają do kościoła poświęcić świece , tak zwane gromnice . Sama gromnica - świeca długa , zdobiona , ogólnikowo ma ogromne znaczenie w kościele katolickim . Jest światłem od Boga w którym możemy się oczyścić i przybliżyć do Boga . Przy chrzcie , komunii świętej i śmierci zwykle palimy ją jako symbol przemiany duchowej . Ale w dniu drugiego lutego gromnica jest symbolem Ofiarowania przez rodziców Jezusa w świątyni Boga oraz oczyszczenia Marii ( w tym właśnie czasie mija okres oczyszczenia po narodzinach dziecka (dla żydowskiej kultury miało to ogromne znaczenie ) .

To święto jest bardziej Maryjne , ponieważ Maria była matką Jezusa i znała Jego przeznaczenie - postępował zgodnie z nim . Dlatego też w tym dniu święci się świece i zanosi do domu aby służyły ludowi jako światło wiary ,oraz oświecenia . W wierzeniach ludowych Gromnica chroni przed złymi mocami . We wioskach jeszcze starsi ludzie nadal praktykują wiarę w Moc Gromnicy chroniącej przed ogniem , zarazą , burzą lub złym okiem . Osobiście byłam świadkiem jak starsza kobieta zajmująca się uzdrawianiem leczyła dziecko za pomocą gromnicy . Tego dnia matka przywiozła dziecko do kobiety ze świeca od chrztu . Starsza kobieta lała duże krople - ( 9 kropli wosku do misy glinianej , później je połączyła modląc się i kazała wyrzucić w drodze do domu tam gdzie jest las lub woda płynąca . Po kilku dniach dziecko zaczęło wracać do zdrowia . Podobnie używają świec gromnicznych postępują niektóre osoby mające męczących i złośliwych sąsiadów . Zapalają świecę zaraz po wyjściu takich osób żeby oczyścić atmosferę . Wierzeń związanych z gromnicą jest dużo więcej . Jednak nie wszystkie jesteśmy w stanie zapamiętać . Najczęściej to co nam utkwi w pamięci przez naoczne doświadczanie lub zasłyszane w odpowiednim czasie . W transformacji duszy każdy czas nam sprzyja , w przemianie . Jednak drugi luty może być idealnym czasem na wprowadzenie nowych nadziei , marzeń i celu . Prędzej oczyszczając dom oraz duszę ze złych doświadczeń lub negatywnych wibracji .

Drugi ważny dzień w lutym to tłusty czwartek , inaczej zwany zapustami . Zapowiada on koniec karnawału i post . Zanim jednak przejdziemy do postu jest czas objadania się pączkami oraz innymi tłustymi daniami . Kiedyś ten obyczaj wyglądał nieco inaczej niż teraz . Dzisiaj czasami ktoś jeszcze ma ochotę na robienie pączków związanych z przesądami . Na przykład jeden z pośród wielu pączków nadziewano migdałem albo monetą . Jak ktoś znalazł takiego pączka , symbolizowało to miłość lub powodzenie przez cały rok .

Walentynki 14 luty . Święto zakochanych . Często po raz pierwszy wysyła komuś wiadomość o swoich uczuciach , najczęściej anonimowo . Ale jest to czas przeznaczony na okazywanie uczuć za sprawą małych gestów i upominków . Dzień św. Walentego jest dniem zakochanych i w bazylice pod patronatem św. Walentego w Terni na relikwiarzu ze szczątkami świętego widnieje napis " Święty Walenty Patron miłości '' Co roku w niedzielę poprzedzającą święto zakochanych zjeżdżają się zakochani z całego Świata oraz Włoch w celu złożenia przyrzeczeń miłości .

Luty swoją wibracją sprawia , że każdy z nas ma potrzebę bliskości z drugim człowiekiem . Może przez święto zakochanych . A może po prostu wreszcie w przed wiośnie nadchodzi czas ożywionych relacji międzyludzkich . Z człowieka wydobywa się potrzeba kochania . Zobaczymy w wibracji i przesłaniu anielskim dzień po dniu . Pierwszy luty - Archanioł Zafkiel Dzień w którym człowiek podejmuje decyzje . Może to być rozwiązywanie sporów wymagających wnikliwej rozmowy nawet pisanej (jak na środę przystało ) Zafkiel sugeruje kierować się swoja intuicją trafienia w odpowiedni moment lub sytuację . Możliwe , że wyjście w miejsce , które okaże się nie przypadkowym pomoże rozwiązać od dawna unikany problem .

Drugi luty Anioł nauki (czwartek ) Czas na ważne decyzje , które będą skutkować na przyszłość . Nie odwlekaj i ucz się na błędach z przeszłości . Trudne sprawy kształcą naszą osobowość . Przyjrzyj się sprawą niecierpiącym zwłoki .

Trzeci luty - (piątek ) Anioł Mroku . Nie daj się pogrążyć myślą , że coś się nie uda . Ten anioł jest na Twoje drodze po to żebyś zauważył jak silna jest Twoja wola w działaniu . Po pracuj nad sobą ale najpierw zrelaksuj się i nabierz sił do działania w pokonaniu przeszkód .

Czwarty luty - (sobota ) Anioł Podstawy . Jest to Anioł mówiący o regeneracji i ugruntowaniu . Możesz zrobić tyle na ile się czujesz . Nie przeforsuj swoich możliwości . Warto zwrócić uwagę na samopoczucie .

Piąty luty - ( niedziela ) Osobiste siły anielskie . Z pośród wszystkich możliwości wybierz ta najważniejszą dla siebie . Zwróć się o radę i wsparcie do Osobistego Anioła , który najgłośniej przemawia w życiu codziennym . Spodziewaj się gości bez zapowiedzi . Osoba nowo spotkana może być Twoim najlepszy przyjacielem lub największym wrogiem .

Szósty luty - (poniedziałek ) Archaii dobroczynności - anioł wkroczył do twojego życia aby pokazać ci jak masz się cieszyć z tego co posiadasz . Uczy cię jak dawać cos od siebie . Możliwe , że ktoś potrzebuje lub czeka na twoją pomoc . Rozejrzyj się wokół i podaj dłoń potrzebującym . Pamiętaj , że dobro wraca zwielokrotnione w najmniej spodziewanym momencie .

Siódmy luty - ( wtorek ) Anioł w ludzkiej postaci . Piękna karta . Dzisiaj na swojej drodze możesz spotkać kogoś pomocnego . W każdym razie zapewne wpłynie na codzienność twojego życia . Albo ty staniesz się aniołem dla kogoś . Warto mieć serce i umysł otwarty zwłaszcza w sytuacjach gdzie czujesz że nie podołasz problemom . Wyjdź naprzeciw kłopotom , zmierz się z nimi Jest ktoś w otoczeniu , kto pomoże pokonać niemożliwe sprawy .

Ósmy luty ( środa ) - Ofanim Rasiel . Anioł przypomina , że słowa mają Moc . Dziś możemy nimi rozwiązać sprawy , które nam ciążą . Zażegnać konflikty , ale można też zaszkodzić pomówieniami , plotkami . Nie bierz poważnie informacji trafiających do ciebie a przynajmniej sprawdź czy są to szczere intencje osób wokół ciebie .

Dziewiąty luty ( czwartek ) Archaii Pociechy . Anioł tuli cię w swoich ramionach . Jesteś bardziej wrażliwy i zastanawiasz się nad sensem działań ? Każdy staje przed wyborami . Coś się kończy żeby coś mogło się pojawić . Nie walcz ze sprawami , których nie da się powstrzymać . Jutro nazbierasz więcej sił na nowe działania . Wesprzyj się modlitwą lub medytacją . Wzmocnij organizm .

Dziesiąty luty ( piątek ) Elohimy Arkturus i Diana . Zacznij sam podejmować decyzje i działaj . Wszystkie prawdy są w tobie . Wzorce i doświadczenia ukształtowały ciebie i kroki , którymi zmierzasz do celu . Nie pozwól żeby ktoś podważył twój autorytet . Nie kieruj się przykładami osób mówiących ale nie doświadczających drogi którą sam zmierzasz . Jeśli musisz z czegoś zrezygnować , to nie oglądaj się na więzi które was trzymają . One ograniczają wybory . Teraz właśnie dokonasz bardzo wiele . Tylko zrób odważny krok na przód zostaw przeszłość za sobą .

Jedenasty luty ( sobota ) Anioł komunikacji - Wspiera cię w sytuacjach , które wymagają kontaktu innymi . Listy , wiadomości , informacje , niespodzianki . wszystko kryje się w tej jednej duchowej postaci . Miej odwagę odezwać się do kogoś z przed lat . Napraw błędy . Zacznij kursy , szkolenia . Najważniejszą formą komunikacji jest wymiana myśli między sobą . Jak to zrobić wiesz najlepiej narzędzi nie brakuje . Kieruj się intuicją . Wspieraj pomocą od góry , na przykład Przodkiem czuwającym nad Tobą . Czas dobry dla aktorów , pisarzy , polityków, prawników i nauczycieli . A także i chyba przede wszystkim osób poddającym się rozwojowi duchowemu .

Dwunasty luty (niedziela ) Archaii Wytrwałości - Trzymaj się zasad które uszlachetniają , nie zawracaj z drogi która prowadzi do sukcesu . Jest to sukces osobisty , wiele znaczący dla ciebie . Nie martw się jeśli słabość raz złamie sztywną zasadę . Wystarczy nie rozczulać się nad sobą . Możliwe , że pewne sprawy przeciągają się i wymagają cierpliwości . Nie poddawaj się brnij do celu .

Trzynasty luty ( poniedziałek ) Elohimy Clair i Astrea . Przyszedł czas na sprawy materialne . Czasami będziesz musiał kierować się rozsądkiem w pokonywaniu przeszkód . Warto przeanalizować możliwości działania na polu zawodowym i uczuciowym . Jedno z drugim niby się wykluczają . Jednak ty jesteś na drodze do sukcesu jeśli uwierzysz we własne możliwości . sprawy uczuciowe nie mogą mieć wpływu na sukces materialny .

Czternasty luty (wtorek ) Dzień zakochanych - anioł Archaii Wiary . Nadszedł czas przeanalizowania ważnych spraw i mniej ważnych . Zastanów się , gdzie szukać nowych rozwiązań . Poszukaj autorytetu w dziedzinie , którą masz za najważniejszą do pokonania . Sam wiesz co jest dla ciebie najlepsze aby spełnić swoje oczekiwania . Kieruj się intuicją . W miłości czas na zmiany . Wszystko zależy od twojego podejścia do partnera . Nie możesz pozwolić aby ktoś składając obietnice nie pokrywał ich z działaniem . W najbliższym czasie wszystko zmieni się na lepsze . Może z czasem będziesz wdzięczny Bogu że poznałeś prawdziwe oblicze drugiej strony .

Piętnasty luty ( środa ) Anioły Światła Pokonując przeszkody dzisiejszego dnia będziesz narażony na niedomówienia i małe przeszkody . Od ciebie zależy na ile wystarczy cierpliwości i czy nie zawrócisz z dobrej drogi . Nie daj się sprowokować osobą bardziej nerwowym i niecierpliwym niż ty . Każdy ma rację zależy od spojrzenia na sprawę i okoliczności w jakich się znajduje .

Szesnasty luty ( czwartek ) Ischim Sandalfon . Masz świadomość wpływu na własne życie ? Teraz wiesz ,że tylko ty jesteś za wszelkie decyzje odpowiedzialny . Sam od pierwszego pierwiastka tworzysz swój świat w którym otaczasz się możliwościami i okolicznościami . Dość wymowne same w sobie . Ty łykasz łzy smutku lub śmiejesz się radośnie . Inni mogą tylko być obok i współczuć lub radować się z Toba . Jednak ty po przez mądrość życia wykorzystaj swoje atuty do budowania lepszego świata dla siebie i bliskich . Wydobądź z siebie siły na kroki prowadzące do sukcesu . Nie kieruj się pomysłami innych . Nie bój się tworzyć swoich perspektyw i nie bój się podążać własną ścieżką .

Siedemnasty luty ( piątek ) Archanioł Zadkiel - Oko Boga . Wie wszystko i zapisuje doświadczenia oraz plany . Analizuje i ocenia . Czas transformacji przez lekcję życia . Czy też łatwiejsze dostąpienie łaski . Zadkiel jest gotowy przeprowadzić Cię przez trudności z jakimi zmierzyłeś się i jakie są przed Tobą . Ważne decyzje mają wpływ na dalsze życie . Szukasz wsparcia i dostaniesz je wedle sumienia . Mówi się , że karma wraca . Zapamiętane dobro przez Górę daje klucz do dalszej drogi . Zapamiętane zło musisz udźwignąć sam . Co to oznacza . Wybaczanie . Nie wytykaj słabości innych . Kieruj się wrażliwością na krzywdy i niesprawiedliwość . W życiu codziennym zwróć uwagę na szczegóły . Czaka cię kontrola lub sprawa związana z twoimi decyzjami .

Osiemnasty luty - ( sobota ) Anioły Czerwonego Promienia . Czas ciągle jest w ruchu i nic nie jest takie samo jak było . Wartości nabierane z przez pryzmat opóźnień czy ograniczeń , teraz ruszają z ostrego tempa . Nie bój się zmian , które swoją myślą lub działaniem wprowadziłeś w ruch . Aktywnie wykorzystaj czas sprzyjających możliwości . Nowe znajomości i okazje sprzyjają w działaniu . Idealny czas na handlowe sprawy , transakcje , reklamę . Nie daj wytrącić się z rytmu .

Dziewiętnasty luty ( niedziela ) Elohimy Herkules i Amazone . Stoisz na rozdrożu i nie wiesz czy słusznie postępujesz . Boisz się wziąć odpowiedzialność za swoje kroki . Jednak z każda chwilą upewniasz się , że dobrze robisz . Analizując sytuację możesz jeszcze raz wczuć się w sprawy blokujące twoją przyszłość . Nie pozwól żeby inni wymachiwali ci przed oczami obietnicami i groźbami . Siłą nic nie wskórasz . Mądrość otwiera furtkę . Nie jest łatwo stanąć i głośno powiedzieć . Jestem i ruszam . Najlepsi mają zadania godne ich mądrości .

Dwudziesty luty ( poniedziałek ) Bne elohim Rafał - Jesteś szczęściarzem . Zwróć uwagę na szczegóły . Nie zawsze zapisane znaki są dowodem , że słusznie podążasz obraną drogą . Sprzyja ci wiele okazji , szans , które spotęgują możliwości na każdym polu . Twój magnetyzm przyciąga . Wykorzystaj dobrze szanse , które nadarzą się w najbliższym czasie .

Dwudziesty pierwszy luty ( wtorek ) Archanioł Metatron - Kronikarz żywotów i zapisanych zasług . Metatron pojawia się przy każdej zmianie dotyczącej twojego życia . Dba i zapisuje twój los nim ty zaczniesz działać . Słyszałeś , że nic nie dzieje się przypadkiem ? Ja w to wierzę . Nowa informacja zasłyszana jest przekaźnikiem ku działaniu . Idź za głosem intuicji a dowiesz się po co pojawiła się okazja w twoim życiu . Zmiany niosą lepsze okoliczności .

Dwudziesty drugi luty ( środa ) Archaii Chamuel . Kieruj się z miłością do samego siebie oraz wszelkich żywych istot . Pamiętaj , że Bóg dał namiastkę siebie każdemu żywemu stworzeniu . Wrażliwość i sentymentalne wahania mogą utrudnić logiczne podejście do zadań jakie są prze Tobą . Warto zadbać o rozwój pasji i tego co głęboko pragniesz robić . Nie czekaj na lepszy moment . Teraz świat jest otwarty na Twoje potrzeby .

Dwudziesty trzeci luty ( czwartek ) Anioł Złotego Promienia . Dzisiaj masz dużą pewność siebie . Odwaga pozwoli działać na różnych płaszczyznach bez żadnych przeszkód . Pochwały , awanse , plany oraz perspektywy czynią cię bogatszym o możliwości z których jesteś gotów skorzystać .

Dwudziesty czwarty luty ( piątek ) Tajemnicza siła niebieska Jesteś pełen emocji . Wiesz , że świat nie składa się z zamkniętej przestrzeni . Nie daj się zaszufladkować na podstawie przykładów innych ludzi . Szukaj wsparcia . Czuwa nad Tobą dobry Anioł , może to Przodek a może Twój Anioł Stróż . Daleko gdzieś jest ktoś , kto przyciąga cię myślami . Zadaj sobie trud przemyśl swoje działania i daj szansę innym pokochać lub zatroszczyć się o Ciebie .

Dwudziesty piąty luty (sobota ) Archanioł Uriel Ostatnio nie było łatwo . Czas naznaczył na Twojej duszy ślady zmęczenia . Teraz jesteś gotowy usłyszeć lub wyznać prawdę . Nie obawiaj się gorszych rzeczy niż brak sprawiedliwości . Jeśli masz rachunki nie zapłacone zapłać . Jeśli masz nawyki , które utrudniają codzienne funkcjonowanie to pomyśl jak ich się wyzbyć . Inaczej staniesz przed faktem dokonanym . Nie można lekceważyć praw i obowiązków . Nie zwlekaj z wizytą do lekarza .

Dwudziesty szósty luty (niedziela ) - Elohimy Kasjopeja i Minerwa . W życiu przeszedłeś wiele poziomów . Teraz posiadasz mądrość z własnych doświadczeń . Nie stoisz w miejscu to czyni Cię mistrzem . Możesz służyć radą innym i przykładem . Stoisz przed ważną decyzją , podobnie jak już kiedyś stałeś . Pewne doświadczenia są podobne do poprzednich . Dasz radę bo jesteś mądrzejszy niż wtedy . Jak trzeba odmawiasz i czekasz na lepszy czas dla siebie .

Dwudziesty siódmy luty ( poniedziałek ) Aloha van Daath Masz do czynienia ze światem niewidzialnym . A jednak ma wpływ na tu i teraz . W głowie panuje pustka i brak koncepcji osłabia w działaniu . Zajrzyj do świata w którym jest wszystko i nic . Tu rodzi się Moc sprawcza . Potrzebujesz bodźca aby powstał żywy promień , który zrodzi nowe perspektywy . nie bój się przekraczać granic bo masz ku temu zdolności . Zapisz się na kursy . Wydobądź siłę do wyjścia z własnych cieni . Nie bój się własnego odbicia w innych ludziach . To są strachy które w energii czynnej spalają się same .

Dwudziesty ósmy luty - Malachim Michael . Po przez doświadczanie do doskonałości . Nie można na zapas zaplanować wszystkiego , zawsze znajdzie się coś lub ktoś kto pokrzyżuje plany . Teraz cierpliwość jest Twoją zaletą . Gwałtowne decyzje będą kosztować Cię straty .


Wróżka Issi Zapytaj eksperta INFO
Kochani witam serdecznie . Zapraszam na czat i do sms
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 588 504708 588 504 3.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 605 5040048 224 605 504 3.08 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji