widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-02-06

Horoskop tygodniowy 06.02.17 do 12.02.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 06.02.17 do 12.02.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:


Jowisz zatrzymuje się w poniedziałek rozpoczynając bieg wsteczny. Merkury przechodzi we wtorek do Wodnika.9.2.17 Słońce ustawia się w sextilu do Urana. Pełni Księżyca 11.2.17 towarzyszy częściowe zaćmienie Księżyca, następnie Słońce ustawia w trygonie do Jowisza. Konstelacje: Jowisz opozycja Uran, Jowisz kwadrat Uran, Saturn kwadrat Chiron i Uran kwadrat Pluton są aktywne. Czarna Lilith przechodzi pod koniec tygodnia do Strzelca.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-6.2.17 do 7.2.17 od godziny 23; 54 do godziny 8;93
-6.2.17 do 8.2.17 od godziny 23 do 10; 41
-11.2.17 od godziny 6; 52 do godziny 14; 52

"Szczęście nie jest dziełem przy­pad­ku, ani da­rem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas mu­si wyp­ra­cować dla sa­mego siebie."Erich Fromm.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Jeśli ma się do dyspozycji całą wieczność, można przeszukać cały stóg siana poszukując tej jeden igły." Stephenie Meyer.

Baran 21.3-20.4


Aż trzy planety znajdujące się na długo w Twoim znaku dają sygnały do startu i ustawienia się na mecie do radykalnych zmian w Twoim życiu. Dynamizm dni przyśpiesza i nowe pomysły oraz idee muszą być natychmiast wykonane lub przynajmniej zapisane, abyś nie stracił czasu. Co należy uwzględnić to jest przede wszystkim efekt końcowy. Pamiętaj o zabezpieczeniach, przyszłości i stałości idąc z biegiem czasu i żegnaj całkowicie z minionymi dniami. Nic już nie powraca.

Zawodowo jesteś na topie trzymając cały czas pierwsze miejsca. Wysłuchaj przy okazji poleceń przełożonych, innych idei czy też perspektyw, które będą niezawodne w każdym zadaniu, gdzie pokierujesz się sercem.

Pełnia Księżyca w trygonie eliminuje to, co należy pozostawić za sobą. Natychmiast otwiera jeszcze lepsza sposobność niemająca nic wspólnego z przestarzałością. Działaj pomału, zostawiając sobie dużo czasu na przyjemności. Wenus już wie, czego pragniesz, gdzie zrelaksować swoje ciało, przy okazji napełniając dobrą gotówką portfele. Aktywność i miłość górą! Nie zapominaj o wartościach najważniejszych.
Słuchaj intuicji unikając ryzyka


Byk 21.4-20.5


Słońce i jeszcze Merkury w kwadracie znakuje te tematy dnia codziennego, na które należy od zaraz naciągnąć poprawki. Komunikacja może do pełni i zaćmienia Księżyca się zmieniać. Dlatego powinieneś już od poniedziałku uważać. Luna podczas zaćmienia w kwadracie pyta, czy drogi, które wybrałeś do przyszłości należą rzeczywiście do Ciebie?
Czy słuchałeś głosu serca? Gdzie dajesz z siebie za wiele? Komu i dlaczego nie ufasz? Co jest Twoim największym życzeniem?

Planety w niekorzystnym aspekcie będą utrudniały zadnia, które nie są zgodnie z prawdą duszy. Początek tygodnia można jeszcze wykorzystać dla siebie, następnie koncentrować tylko na swoich celach życiowych modyfikując radykalnie zamierzenia oraz intencje.
Pluton w trygonie w konserwatywnym Koziorożcu namawia do przemyślenia struktur istnienia. Gdy nakreślisz sobie inny plan egzystencji, nawet wielki, potężne idee mogą, po zamknięciu jednego, na pewno się zrealizować. Odwaga sprzyja śmiałkom, jak również wiara w siebie. Gwiazdy znajdujące się w sąsiednim znaku Barana będą przy tym aktywizować i gorączkować każdą minutę następną.

Nie pozwól się poganiać innym, zrezygnuj spotkania z ludźmi, którzy działają Ci na nerwy.
Niech spokój oraz opanowanie pozwoli ze ręką na sercu wybrać te drogi do przyszłości, które Bykom najbardziej odpowiadają. Emocjonalnie i uczuciowo wszystko w Tobie podlega ewolucji mimo, że jeszcze nie chcesz tego zaakceptować. Świat idzie do rewolucyjnej przyszłości. Nie daj się zepchnąć na boki myśląc przy tym nadal stereotypowo. Otwieraj natychmiast na nowości i modernizacje wszelkiego rodzaju.


Bliźniak 21.5-21.6


Wszystkie gwiazdy w pozytywnym aspekcie oraz przejście Merkurego do Wodnika pozwoli Bliźniakom nie tylko marzyć i tęsknić za świetnością, ale również przechodzić od razu do działania. To, co jeszcze nie wiedziałeś, nie byleś pewien w poprzednim tygodniu, na przykład gdzie jest Twoje miejsce, jakie propozycje przyjąć, a gdzie się zdystansować. Merkury, planeta interesu i komunikacji pomaga błyskawicznie umieszczając Bliźniaka w odpowiednim towarzystwie, dając świetne propozycie i polecając biznesy, które ekspensują gospodarczo.
Pełnia Księżyca w pozytywnym położeniu nakazuje wraz z opozycją Saturna rezygnować z nieprzyjemnej przeszłości. Zrobisz to z lekkością i łatwością. Gwiazdy, bowiem napełnią Cię przy tym wiarą, motywacją i bardzo pozytywną energią. Nie obawiaj się przeinaczać scenariusze, swoich zdań czy przewodnich myśli. Odważny jest ten, kto potrafi w odpowiednim momencie zawrócić i przejść do kwestii priorytetowych. Ale zgodnych z aktualną teraźniejszością bez uciekania w świat fantazji!
Ogromne moce płynące do Ciebie od Wenus, Marsa i Urana reanimują sytuacje w partnerstwach.

Zamiast kłótni, tłumaczeń czy długich filozoficznych wywodów, pokaż bliskiej osobie jak bardzo Ci na niej zależy. Ciepło, emocjonalność, inicjatywa będzie na pewno się opłacać. Księżyc w zaćmieniu w pięknym aspekcie eksponuje pozbywanie się przeszłości bez żalu. Teraz otrzymasz więcej radości, spontaniczności, osobistego szczęścia i duszy pełnej motywacji! Idź trzymając brodę do góry prostą drogą do przodu.Rak 22.6.-22.7.


Międzyczasie aż trzy planety w znaku ognistego Barana mogą zabierać energię, denerwować, stawiając Raka przed sytuacjami, gdzie ręce same opadają.
Nie wpadaj w stres, nie rozglądaj bezradnie dookoła. Księżyc w środku tygodnia w Twoim znaku da dobre uczcie pewności i świadomość tego, w które strony trzeba wyruszać, aby odszukać spokój i harmonię. Merkury znika z opozycji i będzie można również z każdym dogadać się na takiej samej wysokości oczu bez szemrania za plecami. Ogromnie różnorodna energia zesłana od Koziorożca, Wagi i Baran miesza się abyś w końcu zostawiał za sobą dni minione. Nowe życie może wkrótce dać wiele zadowolenia, gdy nie będziesz, co rusz oglądał zakurzonych albumów fografii. Pełnia i zaćmienie Twojego Księżyca w sąsiednim znaku Lwa przypomni o Twoich życzeniach serca, które jeszcze nie spełniłeś, które przesuwasz, kalkulujesz, a może i zapomniałeś?

Daj sobie czas na wszystko ,przemyślając dokładnie uwarunkowania aktualne. Co będzie opłacało się na długo, co można wykluczyć i z kim udasz się wspólnie do jasnej ewentualności? Pieniądze jeszcze należy trzymać przy sobie, a związki wszelkiego rodzaju posortować według Twoich wartości. Kto daje tyle, ile Ty mu dajesz ma prawo pozostania. Za innymi należy już teraz rozpoczynać palenie mostów, aby Pluton nie wyrywał Ci tego z rąk, co najbardziej kochasz. To niestety najbardziej znane sposoby, aby zmusić kogoś do wykonania jego woli. Gdy będziesz konkretny, uniwersum wskaże Ci odpowiednie ścieżki do szczęścia, ale nie takiego jak Ty sobie wyobrażasz. Saturn zatwierdzi, bowiem potem tylko to, co daje stałość i bezpieczność. Zajmuj się relacjami, tymi prawdziwymi, biorąc pod uwagę, nadejście konsekwencji.
Tolerancja różnic powinna być dopuszczana. Nie rzucaj już ciągle wszystkim kola ratunkowego. Każdy ma prawo sam za siebie odpowiadać.


Lew 23.7.-23.8


Dla Ciebie rozpoczyna się nowa era razem z pełnią i zaćmieniem Księżyca w Twoim znaku. Dobrze jest już od poniedziałku się skrupulatnie przygotować analizując dokładnie minione czasy. Księżyc w zaćmieniu pod koniec tygodnia ukaże prawdy, życzenia serca, które powinny być zrealizowane. Z mojej strony bardzo ważna sugestia; pozostań przy swoich wyborach duszy i ciała, tym, co kochasz i tym, co jest prawdą. Planety, bowiem mają Lwa pod swoją opieką.

Mars, Uran i Wenus w Baranie dodaj cały ogrom ognistej energii abyś spełnił swoje marzenia, osiągnął cele i stanął na podium zwycięstwa. Nacisk gwiazd wzywa do boju, do ataku i z motywacją zdobycia w szybkim tempie zamierzeń. Nie śpieszyłabym się tak bardzo...zaćmienie, bowiem domaga się bezstronności i wiarygodności. Twoje zadnia, praca ma służyć również innymi i nie może być pobudkami egoistycznymi, ale symbolem budowania. Królestwa wielkiego, mądrego i hojnego dla każdego jego mieszkańca. Bez różnic, ale razem ze zdrowym dystansem do świata.

Twoje czyny, Twoja odpowiedzialna postawa i entuzjazm będzie dostrzeżone. Bądź aktywny, wychodź innym na przeciw, słuchał ludzi oraz pomysłów. Jedność, wspólność i konkrety liczą się w dni następne.
W związkach Wenus goniąca Marsa poleca okazywać uczucia, przedstawiać się takim, jaki jesteś bez ogródek. Nie staraj się kogoś dominować lub też odwrotnie nie reaguj złością od raz na prowokacje. Zaufanie w przeznaczenie gwiazd jest najlepszą metodą. Wszystko może dobrze się zakończyć.


Panna 24.8-23.9


Planety w Baranie sygnalizują, że i Ty powinnaś być gotowa w każdej chwili do działania, inicjatywy i czynności, których może nigdy nie robiłaś. Słońce, bowiem z Wodnika dodaje siły abyś odważyła się iść z prądem, rozwojem i współczesnością pozbywając strachu ograniczeń.
Twój Merkury w nowym tygodni zakańcza wspaniały trygon, a szybkość tempa planet jeszcze bardziej się zwiększy. Gdy potrzebujesz więcej czasu do pewnych zadań, dystansuj się do tego, co Ci przeszkadza. Praca ma być wykonana odpowiedzialnie i dokładnie, a Panna jest zawsze dla innych tego przykładem.

Pluton w trygonie daje pewność, że podążasz dobrą drogą do zaszczytów. Nie wyrzucaj od razu za burtę innowacji twierdząc, że na nic to się nie przyda. Świeżość i pionierskość nie ma nic wspólnego z przesiadywaniem na konserwatywnych myślach. Odważ się mówić, co myślisz teraz nie chowając po kątach! Świat idzie szybkim krokiem, a Pluton czeka cierpliwie aż Ty przekształcisz swoje struktury. Na zwycięstwa trzeba sobie zasłużyć, gdy jego pozycja jest w Koziorożcu. Ty masz najlepsze karty i on wybrał Cię na faworytkę.

W związkach można by zapalić nowy ogień, wyjść z inicjatywą, zaproponować, coś szalonego. Gdy Twoje życzenia wychodzą z serca będą przyjęte również entuzjazmem i radością! Nadszedł czas dzielenia się uczuciem, emocjonalnością, a może i nawet przestrzenią? Słuchaj, co mówi intuicja. Ona nigdy Pannę nie okłamie.

Waga 23.8-22.9


Nie pozwól się tylko prowokować i irytować pozycją planet w opozycji. Bez przesady.
Są dni w roku, w których trzeba zająć się bardziej szczegółowo trudnymi kwestiami, stawiając jednak cały czas na komunikację, utrzymanie dialogu, kooperację i wymianę myśli. Obrażanie, spiski, konszachty, agresja może odbierać siły i motywację. Jednak Twój cel musi stać jasno przed Tobą. Nawet gdybyś musiała teraz brać drogi objazdów, budowy czy też niecodziennych remontów...

Merkury już od środy przechodząc do Wodniak daje możliwość spojrzeć na przeszłe dni z dystansu, znaleźć śmiałe innowacyjne rozwiązania i nie zrażać za szybko małymi potknięciami. Jesteś znakiem kardynalnym, masz prowadzić, świecić przykładem, a nie chodzić załamana i mała! Podnoś głowę do góry, wytrzyj kolana z piachu, poprawiaj koronę i zabieraj za pracę.
Pluton w Koziorożcu będzie utrudniał, będzie marudził i męczył nakazując inne czynności. Trudne zagadnienia przeszłości powinny być przepracowane w głowie. A to wymaga czasu, chęci i nade wszystko cierpliwości. Nic samo się nie zrobi.

Gdy nic nie mówisz przyznajesz się do winy. Gdy weszłaś w trudne układy trzeba będzie z tego zrezygnować. Bądź sobą, bądź prawdziwą cieszącą się życiem. Słońce nie może wschodzić tylko dla Ciebie, ale Jowisz jeszcze bardzo długo będzie rozświetlał Wagi istnienie abyś była do końca szczęśliwą! Tak naprawdę.

Gwiazda komunikacji pomaga w nowych dniach w tematach zawodowych. Innowatorskie pomysły od razu są zaakceptowane, Twoje myśli zaaprobowane, a pionierskie czyny uhonorowane. Dobry czas wraz z pełnią i zaćmieniem Księżyca w pozytywnym aspekcie na zamkniecie niepotrzebnych incydentów. A może trzeba realizować życzenia serca? Kto nie będzie walczył o siebie nic nie zdobędzie!

Skorpion 24.10.-22.11


Gdy Słońce i Merkury ustawi się w kwadracie, a Księżyc w pełni i zaćmieniu także w nieprzyjemnym aspekcie z drugiej strony należy bardzo dokładnie przygotować się do następnego tygodnia. Planety, bowiem nakłaniają całkowity spokój i nie pozwolenie wyprowadzenie się z równowagi. W środku tygodnia Księżyc z Raka jeszcze pomaga odnaleźć miejsca spokoju, wypełnić do końca obowiązki rodzinne i stworzyć dla siebie przytulny nastrój. Następnie może być nieszczególnie dziwnie. Nie akceptuj protestów, zakazów czy innych rozkazów, które będą odwodzić Skorpiona z jego linii życia.

Nowości, innowacje są warte do wypróbowania, ale Twoje wartości istnienia muszą pozostać takie same. Księżyc podczas zaćmienia wskazuje te miejsca, gdzie zapomniałeś o sobie, gdzie nie realizowałeś życzeń serca lub może robiłeś ciągle coś dla kogoś naginając się bez miary. Kto jeszcze siedzi w labiryntach Neptuna będzie szybkością strzały wyciągnięty z letargu. Spodziewaj się nawet konsekwencji, gdy działałeś sam przeciw sobie. Dlatego warto już z ręką na sercu nawracać, skręcać, brać inne drogi do szczęścia, gdy tu gdzie stoisz w danym miejscu egzystencji nie czujesz spełnienia.

Nowe da Ci inne wartości, przypominając o prawdzie, autentyzmie i tych, których naprawdę nosisz w sercu. Nawet gdybyś musiał sprzeciwiać się całemu otoczeniu nie słuchaj ślepo tego, co obiecują niewiarygodni.
W miłości będzie można znaleźć dobre punkty jedność. Wenus w Baranie stawia na ogniste eksperymenty oraz własne inwencje. Jeżeli jesteś do tego gotowy już nic nie będzie stać na przeszkodzie.
Pozostań sobą, nawet gdyby niewielu przyjaciół to aprobowało. Pełnie Księżyca to zakończenia- to Skorpion dobrze zna i nie obawia się odbudowy.Strzelec 23.11.-21.12


Pełnia i zaćmienie Księżyca w boskim trygonie przyda się, aby położyć kres smutnym przeżyciom, emocjom i brakiem własnej realizacji.

Jeszcze początek tygodnia jest trochę niemrawy, następnie Księżyc w Raku przypomni o braku tego, co przytulne i beztroskie, a potem.. przechodzisz jak starzała do ataku!
Zespół bardzo ognistych planet w Baranie i Wodniku nagle pomaga pokazać się z tej śmiałej strony. Profesjonalnie możesz upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Gdy będziesz trzymał się przepisów i pójdziesz za głosem innowacji oraz reformy. Odwaga nie jest Twoją słabą stroną, ale za wielki optymizm i wiara w ludzi, która się nie sprawdziła.
Teraz należy postawić przede wszystkim na siebie! Na swoją inicjatywę, dynamizm i zautomatyzowanie wszystkich czynności. Rytmiczność, solidność i dyscyplina jest wymagana już od długich miesiecy, gdy Saturn stoi przy Twoim Słońcu.

Już wiesz, że nic nie ma za darmo, a liczy się tylko sumienna praca. Radości możesz spodziewać bardzo wiele, a przyszłość ukaże w barwach tęczowej stabilności i błogości.
Świetne wyniki możesz oczekiwać w błyskawicznym tempie, gdy przekalkulujesz swoje procesy myślowe, zaufasz swoim czynom i zdobędziesz na pionierskie działania. Kto nie ma siły do walki, nie może przecież zwyciężyć! A tego byłoby szkoda, gdy wszystkie planety pragną abyś Ty był absolutnym czempionem tygodnia! Bądź dzielny i nie załamuj się drobnostkami! Na wyzwaniach będziesz wzrastał nie poddając bezsilnie losowi! Odwagi!Koziorożec 22.12.-20.1


Aż trzy planety w Baranie w pozycji kwadratu tworzą ogromny nacisk, aby niejedno przemienić w swoim życiu.

Decyzje ostatniego tygodnia na pewno były nie łatwe, ale ogień i silna energia Marsa i Wenus z drugiej strony dodaje odwagi. Do innego, nieznanego, całkiem odmiennego, mimo, że już czujesz, nie będzie to łatwe. I w kolejnych dniach Pluton w innych aspektach z Jowiszem i Uranem dąży do postawienia Twojego życiorysu na głowie. Energia jest gigantyczna jednak Ty znajdziesz w sobie moce, aby wszystko z odpowiedzialnością wziąć pod lupę. Już nie boisz się iść pionierską drogą do ultranowoczesnej przyszłości.
I w partnerstwach wszelkiego rodzaju czy to zawodowo czy też prywatnie nie obędzie się bez śmiałości.

Naturalnie, Twoje trudny nie pójdą na marne. Akceptujesz przeinaczenia, szybkości i konfrontację jeszcze z niepoznanym. Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Lwa przypomina o życzeniach, za które jeszcze nigdy się nie zabrałeś. Bądź spokojny, zaufaj w bieg nieschematycznych wydarzeń. Neptun w sextilu i Pluton obok Twojego Słońca prowadzi w rzeczywistości do prze-znaczeniowych zrządzeń opatrzności. Protesty czy agresja innych nie zatrzyma Koziorożca w drodze do celu. Zamykaj jeden etap swojego życia, aby w spokoju znaleźć drogę do szczęścia. Już w zupełnie odmiennym, wielokształtnym otoczeniu.


Wodnik 21.1.-19.2


Gwiazdy znajdujące się w Baranie w pięknym położeniu i Słońce w Twoim znaku przyśpiesza i pogania Wodnika do realizowania swoich zamysłów, planów oraz idei. Od wtorku pojawia się jeszcze w Twoim domu Merkury abyś nawiązał odpowiednie kontakty, przedstawiał innowacyjne projekty i wykorzystał umysł w Tworzeniu odmiennego żywota.

Wykorzystaj świadomie bardzo dobry czas do soboty, gdzie wraz z pełnią Księżyca oraz jego zaćmieniem na przeciw poczujesz potężną, kreatywną energię w wieloma zróżnicowaniami.
Pozycja Księżyca na przeciw nie należy do łatwych, wskazując przy okazji te tematy, które niechcący zapomniałeś. Życzenia, marzenia, plany można spełniać, ale wtedy, gdy wszystko dookoła jest zgrane w jedną harmonię. Do końca tygodnia należy zbudować most miedzy Tobą i otoczeniem, miedzy umysłem i sercem. A przy okazji nie zapomnieć o otaczającym, zmiennym świecie, aby nie wystrzelić siebie samego w niepotrzebne kierunki. Aż sześć pozytywnych gwiazd będzie czuwać nad Tobą. Wodnikowi będzie łatwiej zrozumieć przesłanki, tu na ziemie, do Twojego umysłu. Znajdź w ciągu siedmiu dni czas na rozmowy z przyjaciółmi, współpracownikami czy też protektorami A może potrzebujesz pomocy eksperta? Decyduj zaraz! Aby nie zrobić błędu należy z pewnością zrezygnować z bohaterszczyzny. Potencjał gwiazd jest niesamowity. Już wiem, będziesz potrafił ze spokojem i zarazem entuzjazmem dobrze to spożytkować!


Ryba 20.2.-20.3


Stojąc, jako znak wody w otoczeniu ognia planet jesteś zmuszona od samego poniedziałku działać, reagować, decydować bez dłuższego namyślenia. Gdy Wenus opuściła Twoje otoczenie należy koncertować się tylko na sobie, dostrzec realia dnia codziennego i nie pozwolić na negatywne wpływy Neptuna.

Zrobiłaś coś źle? Nie sprawdziłaś szczegółów? Idziesz nie w tym kierunku?
Zatrzymuj się!
Zmieniaj wyroki i wracaj do realu! Tu może jest inny świat, ale on pozwala doświadczyć na swojej skórze, że nie wszystko jest tak jak świecie fantazji.

Pełnia i zaćmienie Księżyca w Lwie przynosi ze sobą aktywności, magiczną energię i ochotę na zrobienie czegoś niecodziennego. Dość już przesiadywania w kuchni i patrzenia jak życie przebiega za Twoim oknem. Wyjdź na przeciw nowościom, ciekawszym wyzwaniom kładąc nacisk na osobiste spełnienie. Mimo, że plany trzeba będzie poprawić, przeszłość żegnać i rozpocząć coś, co jeszcze nigdy nie wypróbowałaś.

Twoje wyobrażenia o partnerstwach rożnego rodzaju uległy także nagle modyfikacji. Dostrzegasz to, co wcześniej było zakryte. Dobrze byłoby rozpocząć rewolucję od siebie. Zadbać, może zmienić fryzurkę lub wyciągnąć z szafy te ubrania, które dodaj Ci więcej pewności i zdecydowania! Ubierz coś czerwonego, pomarańczowego! Niech uniwersum widzi ile w Rybie odwagi czy przebojowości!
Nie schodź z drogi konfrontacjom. Wszystko trzeba w spokoju i harmonii wyjaśnić.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


Pełnia Księżyca na osi Lew/ Wodnik z częściowym zaćmieniem Księżyca 11.2.17 o godzinie 1;32.

"Kiedy zaglądasz do jaskini, z początku widzisz bardzo niewiele. Ale kiedy przyzwyczajasz się do ciemności, widzisz coraz więcej. A jeśli odważysz się zostać tam wystarczająco długo, w końcu zobaczysz wszystko. " Nicola Morgan.Ja życzę wszystkim dobrych , kreatywnych wyborów!

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji