widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-02-07

Berkano - runa opiekuńcza od 4 do 18 lutego

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Berkano - runa opiekuńcza od 4 do 18 lutego" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.


Moi Kochani :) Mamy czas Berkano :) :) :) Kobiety głowy w górę ;) ;) to nasz czas :) czas kiedy kobiecość, urok, empatia, serdeczność, czułość, uśmiech potrafią wyjątkowo oczarować świat :)
Berkano czas panowania od 4 do 18 lutego.

Czas panowania runy Berkano jest korzystny do powołania do życia czegoś nowego, może to być nowa miłość, praca, firma ale również poczęcie dziecka. Szukając mieszkania, nowego domu w tej energetyce powinno udać się znaleźć ten właściwy, wymarzony, wszak Berkano również symbolizuje tzw "moje miejsce na ziemi" :)

Czas Berkano sprzyja pielęgnowaniu przyjaźni, relacji rodzinnych, relacji partnerskich.
W tym czasie wzrasta znaczenie wszystkiego co związane jest z kobiecością:) Czas kiedy łagodność góruje nad gwałtownością, miłość nad złością i dawanie nad braniem.
Sprawy które do tej pory były w stanie "pączka" ;) zaczną przybierać formę rozwiniętego kwiatu :)

W Berkano wzrasta nasza wrażliwość, z większą chęcią wybierzemy się na koncert, do teatru czy galerii. Wszyscy którzy zajmują się sztuką swoje dzieła stworzą z wyjątkowo piękną energią, wrażliwością i miłością :)
Kochajmy i dajmy się kochać :)

Berkano - runa opiekuńcza dla osób urodzonych od 4 do 18 lutego.
Osoby urodzone w tym czasie cechują się delikatnością, subtelnością, spontanicznością a także w fenomenalny sposób potrafią zarażać innych radością życia.

Dzięki intuicji doskonale potrafisz zrozumieć drugą osobę, jesteś bardzo pomocny w rozwiązywaniu problemów innych a także stanowisz ciepłe schronienie dla zatroskanych osób.
Aktywnie angażujesz się w pomoc osobom których dotknęło nieszczęście.
Osoby urodzone w energetyce Berkano tworzą i podtrzymują więzi między ludźmi. W waszym otoczeniu na pewno nie brakuje przyjaciół z dzieciństwa :)

Waszą uwagę przyciągają istoty słabsze, nie tylko ludzie, ale swoją troską i opiekuńczością ogarniacie również zwierzęta.

Macie wyrobiony zmysł estetyczny, piękno macie nie tylko w sobie ale i otaczacie się pięknymi przedmiotami, które tworzą harmonię w Twoim otoczeniu. Podobnie z podróżami :) podążasz do miejsc które są atrakcyjne i tworzą harmonię z Twoim pięknym wnętrzem :)
Pięknego urodzinowego czasu :)
Oliwia :)


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji