widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-13

Magia słów

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magia słów" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula

Co takiego staje się z nami, że po pewnym czasie tak bardzo brakuje nam słów, komplementów, wyrazów uznania, pytań zrodzonych ze wspólnego snucia planów i marzeń.

Magiczne słowo KOCHAM CIĘ. Czułe słowa to jak rozbuchana wiosenna zieleń. Szczególnie w okresie Wiosny rozrastają się wyznania, obietnice , przysięgi. Rozkwitają i budzą zachwyt..Latem, często gorące uczucie owocuje stałym związkiem Wtedy ,nie tylko sobie ,ale też całemu światu chcemy oznajmić, jaką piękną i seksowna osobę mamy przy boku. Stajemy się natchnieni, Piszemy wiersze.

"Twoje słowa KOCHAM Cię,
brzmi jak letnia muzyka.

Już nie odchodź, ze mną bądź,
cicho w przestrzeń pomyka.

Daj mi , proszę, skrawek nieba,
burzę namiętności.

Niech się rozpala każdy dzień,
iskrą naszej miłości.

Niech znowu zegar zatrzyma czas,

a kropla drąży skałę ,

bo chcę pokochać , jeszcze raz,

być może doskonalej".

Często zbyt pospiesznie wiążemy ręce stułą .Pomału nadchodzi kryzys. Wpierw przestaliśmy wspólnie marzyć, zbyt dużo obowiązków. Weszliśmy w role małżonków, matki, ojca Wszystkie słowa ubieramy w jeden określony schemat .Kochanie, skarbie .Te słowa już nie cieszą, gdyż wplotły się w codzienny scenariusz .Zaczyna brakować nam słów, czułych gestów ,brakuje szczypty magii. Pozostają role do odegrania w zabieganej codzienności ,ojca, matki .Ciągle się spieszymy ,,uczucie odchodzi na boczny tor..Stawiamy na pracę, zyski finansowe. W dzień wcześnie wstajemy, aby nie spóźnić się do pracy, wieczorem wracamy zmęczeni. Szybka kolacja ,pospieszny pocałunek na dobranoc .I zostajemy sami, z własnymi rozmyśleniami, choć obok nas leży w łóżku ,kochana osoba.

Słowa mają wielką moc. Dlatego rozmawiajmy ze sobą , jak najwięcej, ponieważ słowa pozwalają na zawsze zjednoczyć się z ukochana osobą.


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji