widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-03

Horoskop tygodniowy 3.04.17 - 9.04.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 3.04.17 - 9.04.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Wenus przechodzi do Ryb. Mars stoi w silnym trygonie do Plutona od środy do piątku. Saturn zatrzymuje się w czwartek, aby wyruszyć w bieg wsteczny w Strzelcu. Słońce ustawia się w opozycji do Jowisza 6.4.17. Trudny kwadrat Wenus z Saturnem rozpoczyna się od piątku i utrzymuje na niebie prawie do końca miesiąca. W sobotę Słońce stoi w kwadracie do Plutona. Merkury spowalnia w niedzielę. I on steruje do biegu wstecznego. Konstelacje; Jowisz kwadrat Pluton, Saturn kwadrat Chiron, Uran kwadrat Pluton są aktywne.


"A kłamstwo jest lepkie, nie sposób się go pozbyć, brudzi wszystko wokół i brudzi twoje sumienie." Małgorzata Musierowicz.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 4.4.17 od godziny 22; 46 do 5.4.17 godziny 0;14.
-piątek 7.4.17 od godziny 2; 17 do godziny 6; 21.
-niedziela 9.4.17 od godziny 10; 22 do godziny 14; 35

"Kto chce świecić, ten musi się spalać." Wincenty Rzymkowski.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Kiedy jest się długo pozbawionym radości, już się przestaje jej spodziewać i pragnąć, a kiedy niespodziewanie zastuka do naszych drzwi, otwieramy je ze strachem, czy nie jest zamaskowanym cierpieniem." Carmen Sylva.

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!" Adam Szustak.


Baran 21.3-20.4


Słońce w Twoim znaku pomaga na każdym poziomie. Masz świetne szanse nadal prywatnie i zawodowo na sumienne wykonane swoich obowiązków, pochwały, a w wszystko w dobrym humorze. Faza ze Słońcem jeszcze trwa, zabieraj się, więc do pracy wykorzystując każdą minutę. Do końca miesiąca możesz dużo załatać, a projekty serca będą na pewno także spełnione. Słońce zasyła również pozytywną energię i wiele układa się samoistnie, jak gdyby na życzenie. Może nie zawsze mówisz do końca o swoich ideach, tym razem pozwól innym zajrzeć w Twoje karty. Jest wielu, którzy chcą Ci pomagać, a Baran z pewnością spożytkuje to dla siebie.

Suwerenna, pełna motywacji postawa doprowadzi do ważnych celów, nie dopuszczając na zrobienie błędów. Zresztą z trygonem Saturna nie grozi Ci upadek, mimo, że będzie on wymagał ogromnego nakładu pracy. Zacznij teraz wykonanie swoich zamysłów, dopóki Merkury jest w biegu prostym, nie tracąc celu sprzed oczu.

Daty urodzony 8.4-9.4 rozpoczynają z kwadratem Plutona nowe życie. Nie wdawaj się przy okazji w potyczki dużo silniejszych od siebie.

Urodzonym miedzy 13-14.4 towarzyszy koniunkcja Urana. Nieoczekiwane wydarzenia, rewolucyjne przeinaczenia należy akceptować i wybrać drogi przyszłości.


Byk 21.4-20.5


Z Marsem i jeszcze Merkurym oraz przeogromnie silnym trygonem do Plutona możesz do końca tygodnia zdobyć najwyższe szczyty. Ten tydzień jest absolutnie wyjątkowy, aby z szybkością strzały osiągnąć, nawet to, co wcześniej nie było dla Ciebie wyobrażalne.

Pozycja Marsa gwarantuje, że zacznie się dziać coś również w miłości! Nie chodzi tu o krótkie romanse, ale o bezpieczną przyszłość, z kimś naprawdę wysokiej klasy. Pozwól sobie, zaufaj słowom, daj się namówić na spotkania, kawę, czy jakiekolwiek inne atrakcje. Na pewno nie będziesz żałował!

Nie słuchaj ciągle innych, ale wysłuchaj, co mówi serce. Z sextilem Neptuna Twój szósty zmysł funkcjonuje doskonale, nie trzeba patrzeć na zazdrośników. Gdy Wenus zawita do Ryby możesz z jej sextilem poczuć się jak w niebie. Przeszłość ma już zupełnie inne barwy i czas najwyższy przetransformować się w swojej sferze emocjonalnej.

Samotne spacerki nie są nikomu do twarzy i Byk potrzebuje czułości, przyjemności oraz wiernego serca. Poczuj sam, kto pasuje do Twoich dni następnych. Gwiazdy są bardzo pozytywnie nastwione do Ciebie, aby spełniło się Twoje wyjątkowe marzenie.

Od środy przeznacz czas na sprawy zawodowe. Trygon Marsa do Plutona do niecodzienny ładunek potężnej siły przenoszącej za jednym zamachem każdą górę.

Śmiało zażądaj, co Ci się należy! Tydzień wypada zaliczyć do bardzo udanych.


Bliźniak 21.5-21.6


Z sextilem Słońca i trygonem Jowisza nareszcie będzie można wiele do piątku sobie wytłumaczyć. Korzystaj z czasu, gdy Twój Merkury jest jeszcze w biegu prostym. Następnie może dojść, bowiem do niezrozumienia czy nieścisłości. Przy okazji nie rób uników, nie uciekaj przed ważnymi rozmowami. Wszystko ma być ze spokojem i rozwagą przenalizowane. Tolerancja w słowie, akceptacja innych poglądów czy wartości sprzyja także dogadaniu. Z ręką na sercu i wiarą w przyszłość uda się całokształt spokojnie opanować.

Urodzeni miedzy 3.6-4.6muszą zwracać uwagę na kwadrat Neptuna nie przebywając za długo w obłokach i zajmując projektami bez możliwości rzeczywistej realizacji.

Daty urodzonych 18.6-19.6 z opozycją Saturna są ograniczani i zmuszani do uwzględnienia we wszystkim każdego szczegółu. Koncentruj się, akceptując, że niektóre uwarunkowania potrzebują kolejnych podejść i dużo cierpliwości. Uwaga na zdrowie.

Jowisz czuwa cały czas nad każdym urodzonym spod tego znaku. Bliźniak doświadczy na pewno wiele nowych szans i możliwości, które obejmując odpowiedzialność za siebie oraz swój rozwój, może spożytkować w dalszym ciągu aż do 10.10.2017.

Słuchaj Urana! Jego bojowy, radosny sextil sprzyja rewolucyjnym, śmiałym innowacjom, które urozmaicą każdy dzień codzienny. I ważne: tajemnice zachowaj dla siebie!


Rak 22.6.-22.7.


Z sextilem Marsa i Merkurego jest łatwiej, jeżeli chodzi o kwestie zawodowe i prywatne.

Praca w grupie, pełna koncentracja i powaga prowadzi Raka bardzo szybko na szczyty, a powodzenie nie da na siebie czekać. Już wkrótce będzie można zobaczyć namacalne wyniki. Wiosna, to jednak nie tylko praca! Mars w Byku nie chce marzyc o niebieskich migdałach, ale sam doświadczyć na swoje skórze piękne, radosne uczucia. Emocji będzie coraz więcej, ponieważ Wenus od poniedziałku ustawia się w trygonie! Słodka atmosfera, partner po Twoje stronie, który jest pokrewną duszą i świeży zapach wiosennego powietrza gwarantuje bardzo dużo, nie tylko romantycznych momentów.

Gdy Mars zrobi trygon do Plutona będzie możliwość pokazania się także z odpowiedzialnej strony, ale prawdopodobnie z ogromną motywacją zaprezentowania z zupełnie innej strony. Znasz swoją wartość! Nie pozwalasz na manipulacje i działania za plecami. Gdy Słońce w kwadracie utrudnia przede wszystkim drugiej dekadzie urodzonym nadchodzi moc, która przed złem na pewno Cię ochroni.

Idąc dalej do końca weekendu szukaj balansu, złotych dróg i źródła zadowolenia. Kto będzie potrafił być w zgodzie ze sobą, ma prawo liczyć na pomoc gwiazd i bardzo pozytywną energię.

Nie przejmuj się drobnostkami, nie rób z maleńkiego problemu emocjonalnego dramatu. Cierpliwość poleca trygon Neptuna. Z nim wszystko idzie według planu zapisany przez gwiazdy. Twoja misja, tak czy siak będzie wypełniona.


Lew 23.7.-23.8


Gdy Merkurego i Mars stoją w kwadracie należy przede wszystkim zwracać uwagę na komunikację, sposób reagowania i ludzi przynoszących złą atmosferę. Jesteś odważny, to wszystko wiemy, ale czasami należy zrobić krok do tylu, zrobić przerwę, myśląc także o relaksie i wypoczynku.

Nie poddawaj się jednak za szybko rezygnując z czegoś, ale aprobuj, niech Słońce w trygonie oświeci z góry problemy. Wnet z ogromną łatwością będzie można rozwiązać nawet Węzły Gordyjskie. Mów jasno, przedstawiaj swoje potrzeby oraz wymagania. Nikt nie wie, poza Tobą, co ukrywasz na dnie serca.

Jowisz w sextilu rozpoznaje dobre i złe strony, a Lew sam wie, że jedne dzień może być szary, a drugi bardziej kolorowy.

Z trygonem Urana uda się opanować zawikłane uwarunkowania, gdy skorzystasz z wyższej techniki, nowoczesności oraz nawet bardzo niepospolitych pomysłów.

Odchodź pomału od klasyki patrząc z ufnością w przyszłość. Saturn wymagający precyzji i dokładności stojąc w trygonie zadba o tytuły i rozgłos Twojej osoby. Zrób dobry plan i z determinacją dąż do celu. Pilność i skrupulatność z jakimkolwiek dniem opanuje nawet duże i maleńkie wyzwania.


Panna 24.8-23.9


Ustawiająca się Wenus już od poniedziałku naprzeciw będzie sprawdzała kwestie, które od stycznia, a może i od bardzo dawna.. nie są uporządkowane. Partnerstwa, Twoje uczucia, marzenia, treści materialno-finansowe podlegają od natychmiast testom. Jeszcze jest coś, co należy za sobą zostawić.

Szczególnie trzecia dekada urodzonych wraz z kwadratem Saturna w sprawach prywatnych i zawodowych powinna od raz brać za siebie odpowiedzialność. Nie, nie wszystko do tej pory było tak jak powinno i dlatego rozpoczynaj wiosenne porządki na każdym poziomie życia.

Wszystkie Panny powinny zająć się zdrowiem, ufając tym samym w wyroki nieba. Neptun w opozycji buduje zamki na piasku. Nie daj mu się prowadzić za rączkę, jak dziecko w świat fantazji, bez możliwości realizacji Twojego wyobrażenia.

Na szczęście Twój Merkury oraz Mars w trygonie podejmują odpowiednie kroki. Kończenie z destrukcyjnym, może być bolesne i przepełnione emocjonalnością.

Prawdziwe szczęście jednak dopiero nadchodzi i przerabiając czas przeszły akceptuj, że i Ty popełniasz błędy. Power Plutona nie da Pannom cichutko siedzieć, ale z ogromnym zaangażowaniem, gorliwością i pełną koncentracją podążać swoją drogą do spełnienia i zwycięstwa.

Do soboty jest świetny czas na profesjonalne umowy. Właściwe argumenty, pewność siebie to pierwszy warunek do inspirujących przedsięwzięć. Zapinaj wszystko na ostatni guzik odkładając na górne półki zakurzone księgi zamierzchłe.


Waga 23.8-22.9


Jesteś w świetnym nastroju, odkąd Jowisz zagościł w Twoim domu. Planeta szczęścia spełnia Twoje marzenia wprowadzając innowacje, przyszłościowe plany i dodając wiary w siebie oraz swoje zamierzenia.

Słońce na przeciw tymczasem pokazuje, czym należy się zająć, nie odkładając na boki, co Twoim zdaniem nie potrzebuje uwagi. Pluton w kwadracie przeprowadza transformację konfrontując z przeszłością, słabościami i tematami, które na pewno nie są przyjemne.

Jako znak kardynalny, Twoja obiektywna strona powinna jeszcze bardziej być podkreślona, chociaż z Wenus w biegu wstecznym jest wiele do wyjaśnienia. Nie poświęcaj tyle uwagi sprawom i rzeczom, które nie mają wpływu na Twoje życie, ale hamują w drodze do sukcesu osobistego. Jowisz staje na głowie, abyś była szczęśliwą. Po co Ci wejścia w trudne sytuacje, konfrontacje z manipulacją, zazdrością czy innymi niezdrowymi uczuciami zesłanymi od Plutona?

Idąc swoją życiową drogą próbuj z opozycją Urana niecodziennych, nowoczesnych pojęć, metoda działania, czynności, także rozwoju osobowości, jednocześnie uwalniając od koszmarów przeszłości.

Aby dojść do celu i urzeczywistnić marzenia będziesz potrzebowała dużo wytrzymałości, cierpliwości i dokładności. Nie wystrzel tylko ponad cel, nie pocieszaj siebie oraz innych powierzchownością. Z Plutonem w kwadracie jedno musi być zakończone, drugie rodzi się bardzo powoli, ale z ogromną dokładnością.

Słuchaj swojego serca. Swojego serca. Nie naginając do pojęć otoczenia.


Skorpion 24.10.-22.11


Wenus ustawiająca się od poniedziałku w trygonie może być prezentem nieba, spełnieniem, radością i naturalnie ulokowaniem Skorpiona na chmurce numer siedem. Rozpoczęte w tym czasie znajomości, przyjaźnie, czy stare uczucia budzą się jeszcze raz wraz z wiosną. Planeta miłości, wartości i szczęścia wyniesie Cię na same szczyty.

Już trzecia dekada urodzonych podejmie z ochotą radyklane porządki, a intensywne emocje i rozkosz życia daje Ci szasnę całkowitej odnowy. Miłość jest piękna, lecz nie zapominaj o obowiązkach. Z Merkurym i Marsem naprzeciw masz, o co walczyć, masz szukać dróg dokonania, biorąc pod uwagę potyczki, problemy i niejasności.

Trzymając siebie samego pod kontrolą robisz tylko sam sobie krzywdę, gdy emocjonalnie i tak nie jesteś zadowolony. Skorzystaj z dobrych konstelacji do stworzenia takiego życiorysu, jak zawsze pragnąłeś, bez zatrzymywania się w kanałach niewiadomego.

Stawiaj odważnie podwaliny z zasadami i priorytetowymi myślami przewodnimi! Miłosne historie niech biegną swoją ścieżką, a Ty nie zapominaj o sobie!

Tylko wtedy, gdy odhaczysz przeszłość, gdy zapomnisz ból zadany przez najbliższe otoczenie, gdy pokierujesz się sercem możesz wyjść z uśmiechniętą twarzą na powierzchnię i stanąć śmiało w pierwszym szeregu!

Węzeł Księżycowy w sextilu ma bardzo centralne znaczenie, Merkury z naprzeciw nie ułatwia dogadania, ale jeszcze rozkazuje sprawdzić swoje wartości oraz sytuacje materialne -gospodarcze. Obejmij bez rozciągania i emocji odpowiedzialność za siebie. Wtedy wszystko się uda i nadejdzie harmonia wewnątrz i zewnątrz.

Strzelec 23.11.-21.12


Ze Słońcem w trygonie i sextilem Jowisza Strzelec na pewno bezbłędnie pokona wyzwania.

Jakiś konflikt z przeszłości, jakieś trudności będą jeszcze raz przymusowo rozwiązywane. Merkury i Saturn w biegu wstecznym powraca, abyś zakończył przy pomocy Wenus to, co zapomniałeś, a może nie chciałeś dostrzec specjalnie.

Gdy Słońce sprzyja abyś na każdym poziomie życia zdobywał pochwały, przejście Wenus do Ryby przypomina o wszelkich partnerstwa. Jej kierunek do Chirona i pod koniec tygodnia kwadrat do gwiazdy karmy chce podsumować minione historie i przerzucić lżejszego do świetnej przyszłości.

Pluton już był długo w Twoim znaku. Teraz Saturn zagląda w każdy zakątek mieszkania i serca wyciągając kwestie wygasłe.

Może, Ty ze swoją wiarą i optymizmem, nie chcesz tego słyszeć, jednak faza wczorajsza będzie szczegółowo zabarykadowana. Trzeba się odciąć od tego, co było, abyś znalazł przestrzeń do stworzenia innego, bardziej radosnego życia.

Neptun w kwadracie może podsuwać specjalnie błędy. Sprawdzaj wszystko kilka razy, abyś nie żył iluzją. Planeta szczęścia daje ogromną garść zadowolenia i pogody ducha. Trygon Urana jest prześwietny do stworzenia bardziej pasującego, jak również do aktualnych wymóg świata. Koncentruj się na swoich priorytetach, akceptując, że jedno już odchodzi. Pomagaj innym, ale Ty masz zawsze stać na pierwszym miejscu! Darz zaufaniem siebie bez blokowania dnia następnego! Masz dobrych przyjaciół i z ich pomocy należy skorzystać.


Koziorożec 22.12.-20.1


Z trygonem Merkurego i Marsa od połowy tygodnia jest możliwość, że dokonasz czegoś ogromnego.

Boskie usytuowanie się planety energii do Plutona oznacza, że powstaniesz na zgliszczach lub wejdziesz na barykady, aby przeskoczyć swoje cienie!

Gdy Słońce w kwadracie i Uran z Baran ciągle przeszkadza jest pewność, nie zwiesisz głowy, ale z ogromną motywacją pokonasz trudności. Duże i małe, obojętnie, jakiej jakości.

Twoje emocje krążą miedzy starym, a nowym. Pluton naciska do zmian, a Twoim zadaniem jest stworzenie balansu między przeszłością i dniem następnym. Przyzwyczajenia są trudne do porzucenia, jednak z Plutonem nie ma wyjścia. On wszystko zabiera, zostawiając tylko to, co ma szansę przetrwania z wejściem Twojego Saturna. A to już niebawem.

Kosmos tymczasem wysyła Wenus w sextilu z ratunkiem, abyś emocjonalnie nie marzył i siedział sam w zakamarkach. Otwórz się jeszcze na radosne uczucia, oraz przypływ stanu błogości. Strach nie jest dobrym doradcą, gdy się nosi na budowie cegłę po cegle w bardzo wolnym tempie. Nowe życie już czeka za rogiem i będziesz mógł być z tego dumny.

Poświęcaj dużo czasu sobie porządkując priorytetowe kwestie dnia codziennego. Wszystko do pełni Księżyca 11.4 powinno być opanowane. Gdy Neptun ciągle zabiera Koziorożca w marzenie, bądź tu i teraz. To się liczy. Ogromna siła zdecydowania i możliwości zabezpieczenia jest Ci dana od trygonu czerwonej planety. Wytrzymaj cierpliwie omijając chaos i tworząc dokładne struktury.

Przekonasz innych do swoich kompetencji bez wchodzenia w gierki, próby siły, czy inne manipulacje. Zrezygnuj z ludzi, którzy są źle nastwieni do Ciebie.


Wodnik 21.1.-19.2


Jesteś w świetnej formie biegnąc z sextilem Słońca i trygonem Jowisza po szczęście, pochwały i ordery.

Otoczenia ma jednak dużo problemów, dlatego skup się na rozwiązywaniu jednego po drugim bez wchodzenia w agresję, konflikty i słuchania ciągłych zażaleń. Komu możesz pomoc, poświęcaj swój czasu z ochotą. W innym przypadku może, bowiem dochodzić między najbliższą rodziną, przyjaciółmi lub kompanami w pracy do konfliktów.

Jowisz chce dać Ci szczęście! Akceptuj, więc, że każdy szczegół wymaga jeszcze raz skrupulatnej analizy. Zatrzymanie Merkurego i jego kwadrat wskaże te punkty, które jeszcze raz od początku, ze spokojem trzeba wyjaśnić.

Gdy czerwona planeta zabiera energię skieruj się do pięknych stron życia czerpiąc garść spokoju, słońca i przyjemności. Nikt nie jest Herkulesem, chociaż Twoja osoba będzie wymagana jednocześnie na wielu miejscach. Wyjdź na spacer, korzystaj z wiosennej pogody i przemyśl bardziej nowoczesne metody działania!

Uran w sextilu z Barana gwarantuje lekkość czynności. Argumentuj dokładnie, jasno wypowiadaj, o co Ci chodzi.

Wodnik powinien w przypływie emocji zmniejszyć swoje tempo i dopasować się do potrzeb najbliższego środowiska. Zaufaj sobie i nie rezygnuj tak szybko z celu i marzenia. Świetne momenty są Ci pisane, a przyjemności na pewno nie ominą.


Ryba 20.2.-20.3


Wejście Wenus do Twojego znaku już od samego poniedziałku całkowicie zmienia aurę!

Może z początku będzie przyjemnie i błogo, ale następnie od końca tygodnia jej kwadrat do Saturna odczuje szczególnie trzecia dekada urodzonych.

Coś trzeba chyba rozwiązać, wyjaśnić, omówić lub może pobiegałaś nie w tym kierunku. Kwestie z lat przeszłych lub końca stycznia mogą zadawać cierpienia. Rozważaj temat pomału punkt po punkcie.

Siły będą dane wszystkim Rybom, ponieważ Mars w Byku przynosi bardzo pozytywną energię! Z pewnością siebie i wiarą w życie do weekendu dobrze byłoby załatwić wszystko i zebrać najważniejsze podpisy. Następnie Merkury rozpoczyna bieg wstecznym. Biznesowo sprzyja to otrzymaniu, czegoś, co wcześniej uciekło, a nowe projekty wymagają jeszcze bardziej szczegółowej i rzetelnej analizy. Trzymaj się faktów!

Nie kieruj się przy tym emocjami. Jakiś niepewny moment wystarczy, że trzaskasz drzwiami, wychodzisz, zwalniasz się z pracy lub rzucasz słuchawką rozmawiającą z tymi, którzy Cię ogromnie zawiedli! Saturn sprawdza. Chce dokładności i stałość na następne długie lata. To, co nie zmieści się w jego rejestr jest z surową miną wykreślone.

Zagadnienie zdrowia także musi być jeszcze raz podjęte. Nie lecz się sama, nie zamyślaj nad czarodziejską miksturą, ale idź po prostu do profesjonalnego medyka.

Żarty się skończy i każdy dzień nakazuje Rybie zabezpieczać się na przyszłość. W kwestiach materialno-gospodarczych, partnerskich oraz rehabilitacyjnych.

Odnowom sprzyja Mars, Pluton i Neptun. Ufając swoim myślom, idąc za głosem instynktu najwięcej zyskasz. Stawiaj granice tam czy do tych ludzi, gdzie zostałaś dotknięta. Gdy jedno odejdzie pojawi się nowa, zupełnie inne i przepojone osobistym spełnieniem. Czerp pozytywną energię od mocarnego Plutona. On pozwoli przedstawić się środowisku bardziej zmotywowaną, kompetentną i obowiązkowo solidną. Bądź tu i teraz.


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 3.4.17 do 9.4.17.


"[...] przyjrzyj się jakiemukolwiek zwierzęciu, kotu, psu, ptakowi [...] Zobaczysz, że one wszystkie są prawdziwe, że żadne nie jest zakłopotane, każde wie, co ma robić i jak się zachować. Nie chcą imponować. Żadnej komedii. Są takie, jakie są, jak kamienie i kwiaty albo jak gwiazdy na niebie.". (H. Hesse).
Ja życzę wszystkim spokoju i słońca. Niech porządku wiosenne pomagają pozbyć się tego z waszego życia, co nie przydatne w nowej przyszłości.

Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji