widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-04-25

Miłość w Zodiaku - trygon Ziemi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość w Zodiaku - trygon Ziemi" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Miłość jest wyjątkowym uczuciem, które nie ma jednej definicji, jednej formy, zapachu czy barwy. Każdy o niej mówi, każdy jej w jakimś sensie doświadczył - mogła to być miłość matki, miłość brata, miłość do zwierzaka albo wielka miłość do tego jedynego. Każdego dnia mijamy wielkie banery reklamowe, na których widzimy roześmiane i zakochane pary. Tak samo jest w filmach - w większości z nich znajdziemy nieśmiertelny motyw miłości. Jednak nie dla każdego miłość oznacza to samo. Dla jednych może być największym sensem życia - priorytetem. Dla innych miłość będzie bardziej ,,praktyczna" i będzie wiązać się ze wzajemnym ułatwieniem sobie życia. Jedni z nas będą okazywać ją czynem, a inni słowami. Jedni będą szukać w niej wrażeń, a inni poczucia bezpieczeństwa. Każdy z nas jest inny i nie dla każdego miłość będzie tym samym. Kiedy pragniesz zrozumieć własne lub czyjeś podejście do miłości - skup się również na znaku Zodiaku, a być może właśnie tu odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Byk


Byk ma z reguły praktyczne podejście do życia i otaczających go spraw. Jest to znak stabilny i praktyczny, dlatego - nawet i w kwestii miłości - możemy powiedzieć, że twardo stąpa po ziemi. O Byku mówi się, że żyje on tylko życiem zawodowym i finansowym, ale to nie jest prawdą. Ten znak Zodiaku kocha szczerze i gorąco - jest oddany, wierny i gotów do poświęceń, kiedy sytuacja tego właśnie wymaga. W miłości stara się wybrać najlepszą dla siebie opcję - osobę, z którą chciałby dożyć późnej starości. Z reguły nie szuka przelotnych romansów, nie chce tylko miłosnych uniesień i romantyzmu, który uleci przy pierwszym konflikcie. Jako żywioł Ziemi, Byk rozumie, że miłość to ciężka praca i należy dać dużo od siebie, aby cokolwiek otrzymać. Ważne jest dla niego, aby partner wyznawał te same zasady, posiadał podobne poglądy i kierował się w życiu tymi samymi ścieżkami. W uczuciach jest stały i jeśli jest spełniony - nie rozgląda się za innymi możliwościami. Jak już wybierze partnera, który będzie go szanował i kochał, to taki związek ma szansę być długi i szczęśliwy. Okazywanie miłości przez Byka może nie być czytelne na pierwszy rzut oka, ponieważ nie lubi on obnosić się ze swoim uczuciem. Żywioł Ziemi skłania ten znak Zodiaku do bardziej praktycznego podejścia do miłości - Byk pragnie zbudować wspólny dom, założyć rodzinę i dbać o najbliższych. On pragnie im ufać, chce być doceniony i kochany.

Panna


Panny z reguły uznawane są za ostrożne, analityczne umysły, które muszą ,,wykalkulować" wszystkie za i przeciw nim wyjdą na spotkanie miłości. Prawda jest jednak taka, że zakochana Panna nie będzie czekać w nieskończoność i szczerze okaże swoje zainteresowanie. Niewiele jest również ziarna prawdy w tym, że osoby urodzone w tym znaku Zodiaku nie wychodzą z inicjatywą i nie czynią pierwszego kroku w relacji. Zauroczona kimś Panna doskonale wie w jaki sposób zwrócić uwagę swojego wybranka, chociaż działa dość subtelnie. Panna, która została kiedyś zraniona w miłości - będzie bała się odrzucenia czy wyśmiania - może dopiero okazać zachowawczość i stereotyp znaku. Jako żywioł Ziemi, Panna pragnie zbudowania długotrwałej, wartościowej i opartej na zaufaniu relacji. Miłość będzie okazywać przede wszystkim przez czyny - codzienne wypełnianie swoich obowiązków i gesty miłości. Panny potrzebują przytulenia, złapania za rękę i buziaka, aby ich uczucie wciąż się rozniecało. Partner Panny nie musi być idealny, lecz na pewno powinien być szczery, uśmiechnięty i wierny. Panna traktuje swoją drugą połowę jak przyjaciela, z którym może przeżyć zarówno chwile szczęśliwe jak i te trudne.

Koziorożec


Koziorożce wyróżniają się spośród innych znaków Zodiaku poprzez swoją niezależność, zaradność jak i upór, z jakim potrafią dążyć do celu. Żywioł Ziemi obdarza je wewnętrzną siłą, pracowitością i skupieniem, dzięki któremu wytrwale spełniają swoje zamierzenia. Urodzeni dyplomaci i liderzy, często niezrozumiani przez inne znaki Zodiaku, które uważają je ze skryte i zamknięte w sobie. Panuje przekonanie, że Koziorożce boją się miłości i zobowiązań, które się z nią wiążą. Mogłabym się zgodzić z tą tezą jedynie wtedy, gdyby Koziorożec został skrzywdzony w sferze uczuć, lecz na ogół - sprawa ma się inaczej. Osoby urodzone w tym znaku Zodiaku pragną docelowo stworzyć stabilny, pełen zrozumienia i uczuć związek, który będzie w stanie przetrwać trudy dnia codziennego. Koziorożce, jako silne charaktery, podświadomie poszukują równie stabilnych i silnych osób do bliższej relacji. Często bywają niepewne wobec własnych wyborów uczuciowych - potrzebują czasu, aby przekonać się czy odczuwane motyle w brzuchu nie odfruną przypadkiem przy pierwszej lepszej kłótni. W miłości Koziorożce nie szukają tylko pięknych słów, spacerów czy prezentów. Dla Nich ważne jest snucie wspólnych planów, ich realizowanie i wzajemne asekurowanie się w trudnych sytuacjach życiowych. Oczywiście słowa i prezenty zawsze będą przemiłym dodatkiem do uczucia, lecz ważniejsza będzie wzajemna troska, opiekuńczość i oddanie. Koziorożce muszą czuć się bezpiecznie, powinny ufać swojej drugiej połowie i mieć poczucie, że nie zostaną przez nią skrzywdzone. Czyny zawsze będą dla nich na pierwszym miejscu.

Każdy z nas jest inny, możemy więc inaczej patrzeć na te samy sprawy, a nawet na miłość. Znając jednak ogólne schematy może być nam łatwiej poznać obecnego lub też przyszłego partnera. A może łatwiej teraz będzie Ci poznać samego siebie i swoje zachowanie? Oprócz znaków Zodiaku warto również kierować się numerologią czy radami, które niesie ze sobą Tarot. Wiem, że nie zawsze opis Twojego znaku pasuje do Ciebie - tak jak mój do mnie - lecz zawsze wychodzę z przekonania, że lepiej jest wiedzieć ciut za dużo niż ciut za mało.

Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o drugiej połówce, o sobie czy przyszłości, która Was czeka - zapraszam do rozmowy. Razem szybciej uda nam się znaleźć właściwe rozwiązania.

Pozdrawiam gorąco,

Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji