widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-05-11

Zioła i rośliny na uzdrowienie finansów

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zioła i rośliny na uzdrowienie finansów" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Od najmłodszych lat słyszymy słynne przysłowie, iż ,,pieniądze szczęścia nie dają". Wielu z nas się z tym zgodzi - ważna (ważniejsza) jest nasza rodzina, zdrowie, miłość, przyjaźń itp., lecz bez pieniążków życie staje się naprawdę trudne. Niektórzy z uśmiechem nam powiedzą, że pieniądze szczęścia nie dają, lecz zakupy już tak! Pełen portfel pomaga nam jednak w spełnianiu naszych marzeń. Pieniądze pozwalają nam żyć - opłacić czynsz i rachunki, ubrać siebie i najbliższych czy kupić przysłowiowy chleb. Bez pieniędzy w portfelu świat staje się dla nas wrogiem, który atakuje nas z każdej strony kolejnym rachunkiem. Dobrze byłoby wygrać los na loterii, dostać spadek od "cioci z Ameryki" czy znaleźć wielką walizkę pełną banknotów, lecz życie rzadko bywa tak hojne :)

Kiedy nie masz problemu pustego portfela i lekko wiążesz koniec z końcem, to jesteś prawdziwym szczęściarzem. Jeżeli jednak Twój portfel jest chudziutki, a konto bankowe puste, to warto dopomóc trochę swojemu szczęściu. Jednym z ezoterycznych sposobów na przyciągnięcie bogactwa jest magia ziół. Może to właśnie Ty skorzystasz z dawnych mądrości i roślinnych amuletów. Może to Ty zaprosisz do swojego życia szczęście materialne? Odpowiednie rośliny i zioła, według wierzeń, mogą pomóc wskazać właściwą drogę i przyciągnąć do naszego życia właściwe energie. Stworzone samodzielnie amulety będą przyciągały pieniądze, a otaczanie się odpowiednimi roślinami wspomoże w ich pomnożeniu.

Jak powiedział Norman Vincent Peale: "Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca". Otwórzmy więc nasze serca na magię roślin - zacznijmy działać i dowiedzmy się jakie rośliny mogą pomóc nam przyciągnąć bogactwo.

Pierwszym wyborem, dla rozpoczynających przygodę z magią ziół przyciągających bogactwo, powinna być mięta. Tę aromatyczną roślinkę przede wszystkim warto samodzielnie ususzyć i wsadzić jej listki do portfela. Dodatkowo, żeby wzmocnić jej dobroczynne działanie, warto posadzić ją w ogródku czy też w domowym zielniku - wtedy przy okazji dobrze sprawdzi się przy gotowaniu czy aromatyzowaniu ulubionych napojów. Od wieków mięta była również podawana kochankom na wzmożenie aktywności seksualnej. Ma działanie ochronne, a także pomaga usuwać irracjonalne lęki. Wielokrotnie w naszym życiu pojawiają się sytuacje, gdy jakaś praca, inwestycja czy "okazja" jest "na wyciągnięcie ręki", lecz coś nas hamuje przed działaniem - szczególnie w takich sytuacjach mięta stanie się najlepszym wyborem. Kiedy dbanie o żywe rośliny nie jest dla Ciebie, to możesz ususzyć ją i powiesić gałązki w domu - dla wzmocnienia roślinnego amuletu warto przewiązać gałązki złotą tasiemką czy wstążką.

Kolejnym znanym sposobem na przyciąganie bogactwa materialnego jest cynamon. Zwykle stosujemy go jedynie w kuchni, lecz posiada on również swoje zastosowanie w ezoteryce. Jak go używać? Sproszkowany cynamon rozsypujemy wokół naszego biura lub domu. Możemy obsypać wewnątrz pomieszczenie, w którym pracujemy - tuż przy ścianie, w czterach kątach tworzymy subtelną ścieżkę z cynamonu rozpoczynając od pierwszego rogu od prawej (zalecane dla domowych biur) lub zewnątrz - także od pierwszego rogu od prawej. Samo rozsypywanie może stać się dobrą zabawą.

Kolejnym pomocnikiem w walce o lepsze finanse są rośliny bardzo niepozorne i przez niektórych nazywane chwastem. Powszechnie znane i widywane na trawnikach mniszki lekarskie nie powinny być jednak tak skrzętnie wyrywane. Popularnie nazywane mleczem, a po przekwitnięciu dmuchawcem rośliny posiadają nie tylko zastosowanie w dietetyce i medycynie, lecz goszczą również w świecie ezoterycznym. Sposobów wykorzystania mniszka lekarskiego na przyciągnięcie bogactwa są dwa. Pierwszym jest picie soku wyciśniętego z posiekanych liści - najlepiej z własnej uprawy, która jest wolna od szkodliwej "chemii". Drugim jest zebranie dmuchawca - białej kulki z nasionkami - pomyślenie życzenia i dmuchnięcie w niego podczas pełni księżyca. Im więcej nasion uda się zdmuchnąć za pierwszym razem, tym prędzej spełni się nasze życzenie.

Następną rośliną dedykowaną sprawom materialnym jest malwa różowa. Przynosi dostatek i obfitość. Dodatkowo nazywana jest kwiatem sukcesu - realizacji pragnień. Warto jest więc nosić przy sobie kilka nasion tego kwiatka w portfelu lub torebce. A jeżeli już wspominamy o kwiatach, to warto też wspomnieć o kwiecie słonecznika. Tak samo jak malwa różowa tak i on wspomaga sukces zawodowy i przyspiesza zasłużony awans. Najlepiej jest posadzić słonecznik w ogrodzie, jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, to zerwij kilka płatków, ususz i noś przy sobie.

Kolejnym sposobem na przyciągnięcie do siebie bogactwa są dęby. W tym wypadku niestety nie każdy może sobie pozwolić na posadzenie go w przydomowym ogrodzie, jednak wystarczy pozbierać trochę żołędzi i wrzucić je do torebki, lub zrobić mały stroik w domu.

Roślin i ziół pomagających wspomóc bogactwo jest wiele. Chcąc nosić wszystkie przy sobie może okazać się, że zajmą za dużo miejsca. Z jednej strony dzięki temu portfel będzie dzięki nim gruby. Jednak nie o to chodzi. Mają się w nim znaleźć pieniądze, a nie same rośliny i zioła. Możesz więc samodzielnie zrobić amulet. Wystarczą Ci do tego dowolne wcześniej wskazane rośliny, kwiaty, zioła i lniany woreczek. Przygotowanie tego amuletu jest naprawdę proste. Wystarczy do woreczka wrzucić wcześniej wymienione składniki. W jakiej proporcji? W tym przypadku zdaj się na intuicję. Zastanów się czego najbardziej potrzebujesz - wrzuć to do woreczka i prosty amulet będzie gotowy.

Magia tworzona samodzielnie może być piękną przygodą, lecz nie jest ona pisana każdemu. Kiedy trapią Cię poważne problemy i nie wiesz, którą drogą podążyć - zapytaj moich Kart. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie, a amulety czy zioła mogą po prostu okazać się zbędne. Serdecznie zapraszam :)

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji