widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-06-19

Horoskop tygodniowy 19.06.17 - 25.06.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.06.17 - 25.06.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Słońce ustawia w sextilu do Urana, Wenus do Neptuna. We wtorek Słońce i Merkury stają w kwadracie do Chirona. 21.6.17 Słońce i Merkury przechodzą do Raka. Podczas Nowiu Księżyca w Raku 24.6.17 Wenus stoi w trygonie do Plutona, a Mars jest w aktywnym kwadracie do Jowisza, który jest dokładny w dzień następny.

Konstelacje aktywne: Jowisza kwadrat Pluton, Mars opozycja Plutona, Mars trygon Neptun.

"Zawsze podążaj za swoją pasją. Nigdy nie pytaj, czy jest ona realistyczna, czy nie." (Deepak Chopra).

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-od 21.6.17 godziny 21; 2 do 22.6.17 godziny 0; 45.
-23.6.17 od godziny 6; 26 do godziny 00;07.
-25.6.17 od godziny 20; 44 do 26.6.17 godziny 00;07


"Zaryzykuj! Zaryzykuj cokolwiek! Nie dbaj o opinię innych, o ich głosy. Zrób dla siebie najtrudniejszą na świecie rzecz. Działaj dla siebie. Zmierz się z prawdą."(Katherine Mansfield).

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Człowiek, który nic nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest nikim i stanie się nikim. Może uniknie cierpienia i przykrości, ale zwyczajnie nie będzie się uczył, czuł, zmieniał, rósł, kochał ani żył."(Leo F. Buscaglia).

Baran 21.3-20.4.


Dla Ciebie z kwadratem Słońca, Merkurego i Marsa rozpoczyna się od środy konieczny czas zajęcia swoimi sprawami.

Zanim podejmiesz jakikolwiek decyzje, zastanów się, przemyśl kilka razy. Zbyt wielka emocjonalność, brak spokoju i napływy skomplikowanych informacji mogą spowodować, że powieje niekorzystnym wiatrem dla Ciebie. Jowisz stoi naprzeciw w rozpoczynjącym się kwadracie do Plutona. Nie pozwól innym zmuszać się do czegoś czy też odwrotnie, nie nakłaniaj z naciskiem nikogo do swoich zamierzeń.

Wszystko, co się zadzieje ma doprowadzić do zrozumienia, prawdy i powagi. Tematy bezpieczeństwa związane z najbliższymi nie stawiałabym na ostrzu ognia. Pomyśl o sobie i stabilnej przyszłości. W rodzinie postaraj się wprowadzić atmosferę jedności i wypoczynku. Dom ma być Twoim schronieniem. Gdy zawodowo trzeba będzie z ufnością zawalczyć o swoje ideały, a niektóre idee zreformować, w czterech kątach kooperuj z każdym jednakowo. Partnerstwa najbliższe mają mieć nastrój kameralno-familijny. Gdy do końca nie dostrzegasz wspólnego mianownika świetną ideą jest zorganizowaniu zbiorowego wieczoru, kupienia czegoś praktycznego lub uporządkowanie aury dnia codziennego.

Zawodowo nie należy teraz ryzykować. Obserwuj swoje zachowanie nie irytując na złośliwe spojrzenia otoczenia. Bierz udział w zjednoczeniach, wysłuchaj, co proponują przeciwnicy. Inspiracja przyda się na pewno zwłaszcza przy Nowiu Księżyca. Nastaw się na nietradycyjne przemiany. Kolejne lata sięgają już do innych horyzontów. Patrz dalej, pomyśl o rozwoju. To, co nie potrzebne należy zamykać i bezpowrotnie kończyć.


Byk 21.4-20.5


Pozytywnie nastwione gwiazdy zapraszają Byka do przyjemności i radości w gronie najbliższej rodziny. W partnerstwach uspokaja się już od środy. Będzie się można dogadać, zorganizować romantyczne wieczorki, wymienić praktycznymi wskazówkami. Wszystko rozwija się bardzo życzliwie aż do Nowiu. W sextilu otrzymasz sygnały na przyjazne przeobrażenia. Gdy każdy Byk jest już pewnie super ubezpieczony, Ty przekonasz innych w domu i pracy do swoich pomysłów. Z Merkurym w sextilu można rozwiązać każde wyzwanie na sympatyczne sposoby. Konkurencja schodzi Ci z drogi, a stosowanie metody łokci nikomu nie jest przydatne. Twoje plany wypełniasz, co do joty. Gdy wykorzystasz jeszcze prace grupowe zdobędziesz w szybkim tempie wszystkie puchary. Gwiazdy są w następnym tygodniu bardzo łaskawe.

Czując się coraz lepiej z Wenus i Marsem Twoje siły witalne wzrastają. Do weekendu napełnisz dobrą energią, bez problemu indywidualne akumulatory. Twoje tempo nich będzie dopasowane do otoczenia. Nie musisz się śpieszyć czy gonić za nowinkami. Przy tym spróbuj popatrzyć trzeźwym okiem do przyszłości. Z Nowiem jest, bowiem moment do przemiany, zamknięcia niefunkcjonalnego i wejścia do pionierskości. Czas płynie. Nie warto trzymać się na zamierzchłych czasach. Harmonijnie nasatwiony Nów Księżyca i wszystkie gwiazdy informują, że nie będziesz miał problemu z przywitaniem futurologicznej ery.


Bliźniak 21.5-21.6


Jeszcze do środy masz świetny czas z Merkurym i Słońcem na załatwienie wszelkich spraw prywatnych i zawodowych. Z Saturnem na przeciw nastawi się w dalszym ciągu na wyjaśnienia, sprawdzania i korygowania. Merkury już podpowie, co należy przemienić, co odrzucić, a co zabrać do przyszłości. Nie zbieraj i nie bierz pod uwagę wszystkich wiadomości, jak lecą. Żyjemy w świecie, gdzie wszystko się przemienia, a nie wszystko ma trwałość, tak jak sobie życzy planeta karmy.

Przy Bliźniaku ma pozostać tylko to, co jest na wieczność. Oczywiście zabezpieczenia, stałość i realność są punktami wiodącymi do pełnego zadowolenia. W sprawach zawodowych nastaw się na słuchanie intuicji. Mars, Słońce i Merkury już w Raku poleca kierowanie się uczuciem w ważnych decyzjach i rozstrzygnięciach. Jeżeli coś Ci nie pasuje, wycofaj się po prostu pamiętając, że jesteś na etapie obserwacji Saturna do końca roku 2017. Jutro może, bowiem wyciągnąć na wierzch prawdy, które nie będą się Bliźniakom podobać.

W bliskich związkach potrzebujesz zaufanej, wiernej osoby. Powiązania gwiazd domagają się również zatwierdzeń i deklaracji. Ze Słońcem możesz w tempie błyskawicy zajaśnieć jak gwiazda na niebieski firmamencie. Twoja intelektualna i duchowa strona daje więcej akceptacji siebie, towarzyskiej aktywności i pozycji w centrum zainteresowania. Dobrymi ideami przekonujesz otoczenie do własnych konceptów. Miej serce i patrz w serce, mając na myśli kolektywne współdziałanie. Ramię w ramię z najbliższymi osobami zdobywasz niepoznane szlaki. Ogromna efektywność gwarantuje porządne wynagrodzenia w krótkim czasie.


Rak 22.6.-22.7.


Z asertywnością i ogromną ambicją przygotowujesz się do ważnego wydarzenia. Specyficzny Nów Księżyca w Twoim znaku z czterema gwiazdami sygnalizuje, że coś w Twoim życiu się radykalnie zmienia. Do środy jeszcze analizujesz, pracujesz w skupieniu podejmując konwersację z tym i owym. Jednak myśli o sobie i swoim indywidualnym losie przewyższa wszystkie wyobrażenia. Już wiesz sam dokładnie, co trzeba przemienić, z czym pożegnać, aby wejść w ciekawszą fazę.

Energia może Cię rozpierać. Ale uwaga. Nie przesadzaj tylko ze swoimi wymaganiami. Wspólność, bliskość i poufność powinna mieć charakter taki sam dla każdego w rodzinie. Akceptuj odmienne podejścia i wyobrażania opuszczając pomalutku miejsca prahistorii. Zawodo opracowujesz bardzo ważne kwestie. Każde zadanie należy rozwiązywać ze spokojem, przyjmując również pomoc otoczenia, gdy jest koniczne. Merkury nakręci Ci do podejmowania inicjatywy, wejścia w znaczące kooperacje. Ekscytujące propozycje należy przyjmować kalkulując po drodze, co się Rakom opłaca. Wykorzystaj szansę zrobienia dla siebie coś całkiem odmiennego! Twoja przyszłość może wnet ukazać się w bajecznych barwach!

Odważ się myśleć inaczej, zbadać alternatywne metody działania! Dość już siedzenia w marzeniach! Trzeba żyć tu i teraz.

Na bliskich spójrz jasnym spojrzeniem. Jesteś postrzegany z uwielbieniem. Czy tylko nie zapomnisz o tych najważniejszych osobach? A może czujesz się niedoceniony? To nie musi nadejść z otoczenia, ale z Twojego wnętrza! Ty masz być dla siebie wyrocznią, punktem największej motywacji i bezpieczeństwa. Postaraj się zaufać najpierw sobie. Następnie Wenus zabezpieczy automatycznie wszystko, co preferuje znak Byka. Będziesz zadowolony!

Lew 23.7.-23.8


Wenus jeszcze w kwadracie uniemożliwia zrobienie szpagatu między Twoimi własnymi interesami, a potrzebami najbliższych. W miłości może to mieć również dobre strony, ponieważ skłaniasz się do kompromisów, wysłuchujesz w skupieniu drugiej strony i pozostajesz suwerenny. Te z was, które czują jakiś dystans, powinny pomyśleć o własnych wartościach. Partner jest przecież naszych pragnień odbiciem. Czy tak wyobrażasz sobie, długi stabilny związek?

Wenus wyraża w Byku realia i rzeczywistość, jednak wplatając piękne i subtelne elementy. Gdy Lew sam krąży między jedną i drugą emocją trzeba by zweryfikować indywidualną samoocenę. Uwzględnij to, co jest faktyczne, mając w pamięci, co już w przeszłości osiągnąłeś!

Saturn w trygonie daje ogromny potencjał i razem z nim wypełnisz wszystko ważne zadania na bardzo dobre oceny. Z lekkością bronisz swoich stanowisk, a właściwą organizacją pracy można wyprzedzisz wszystkich rywali.

Planety przechodzące do Raka sprzyjają kierowaniu się sercem, zajęciu sprawami rodziny i pozostaniu sobą. Nie musisz światu nic innego przedstawiać, nie trzeba zawsze wychodzić na scenę. Otoczenie szanuje Cię i uwielbia. Nie zamieniaj się w błędnego rycerza. Bądź tylko sobą.


Panna 24.8-23.9


Po długim czasie wpływów niekorzystnych kwadratów, od środy, idąc do Nowiu Księżyca, odetchniesz, odpoczniesz i odnajdziesz siebie! Przyjaźnie nastawione planety z Raka zadbają o każdy szczegół w Twoim życiu. Stwórz szybciutko najważniejsze priorytety, aby znaleźć dużo czasu dla osób, które nosisz w sercu.

Czy w miłości czy w pracy wpadasz na świetne pomysły. Nowy, świeży powiew wiatru zaskoczy współpracowników oryginalnością, operatywnością i optymizmem Twojej postawy. Słońce i Merkury jest od zaraz motorem życia! Natychmiast wszystko odwraca się o 180 stopni.

Gdy Saturn jeszcze w kwadracie ogranicza i hamuje początki trzeciej dekady urodzonych, osiągniesz i tak swoje cele dogadując się świetnie z kolegami i przełożonymi. Nie stój już na końcu frontu, ale pokaż uśmiechnięta twarz w pierwszych szeregach. Dla Panny od środy świeci już Słońce. Właśnie teraz, dookoła Nowiu Księżyca zrobisz nie tylko ważne postępy dotyczące kariery, ale również pomyślisz o rodzinie, może przeprowadzce lub też wejściu w stałe związki partnerskie. Miej także odwagę przemienić coś w sobie! Zaakceptuj, że istnieją małe i duże błędy!

Nikt nie jest tak naprawdę perfekcjonistą, bowiem wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.


Waga 23.8-22.9


Do środy masz dobry czas na wyjaśnienia, rozmowy i analizy zawodowe. Następnie z kwadratem Słońca, Merkurego i Marsa trzeba się przygotować na rozwiązanie ważnych kwestii prywatnych i zawodowych. Tematy rodziny, przynależności i wspólnej przyszłości wysuwają się na plan pierwszy. Kombinacje wszelkich pomysłów w każdym bądź razie należy omówić z partnerem.

Nie obrażaj się od razu, jeżeli ktoś ma inne poglądy, ale wykorzystaj świetny czas na zbadanie, przy okazji, swoich emocji oraz uczuć. Prawda, którą kochasz ponad wszystko, ma zabezpieczyć Twoją przyszłość. Jowisz, już w biegu prostym daje bardzo dużo szans i możliwości, że trudno będzie się od razu na konkrety zdecydować. Gdy od przybytku czasami boli głowa, Saturn nie pozwala na nieznaczące machanie ręką. Przyłóż się solidnie do każdej rozmowy. Nawet bardzo skompilowane zagadnienia rodzinne powinny być teraz wymienione. Wspólność, jedność, familia, a może kupienie domu rodzinnego jest priorytetem.

Zabezpieczenia, bezpieczeństwo lub następny etap rozwoju będzie również zagadnieniem w pracy. Nie bój się zmieniać i transformować. Rozpoczynanie nawet od zera z kwadratem Plutona może przerażać, jednak każda Waga ma dążyć do jeszcze większej odpowiedzialności. Jowisz szuka z Wenus w Byku przyjemności i zadowalanie w jakimkolwiek momencie. Wiesz, czasami możesz otrzymać powtórnie dużo więcej. Jeżeli tylko podkreślisz swoją wartość i ponownie na więcej sobie pozwolisz.


Skorpion 24.10.-22.11


Z nadchodzącymi potężnymi trygonami planet i Nowiem Księżyca, który może wszystko zmienić na lepsze, rozejrzyj się dookoła! Jak wyobrażasz sobie swoje życie? Gdzie jest Twoje bezpieczne miejsce? Z kim pragniesz dzielić każdą chwilę?

Zawodowo w szybkim tempie przechodzisz na pierwsze pozycje. Od środy świat ukazuje się w pięknych barwach dając każdemu Skorpionowi niecodzienne szanse.

Nów Księżyca z tak wielką ilością trygonów jest niebywały. Przemyśl od poniedziałku, co chciałbyś wdrożyć w życie. Wszystkie kreatywne idee będą, bowiem szybciutko zrealizowane. Przełożeni akceptują Twoją wielkość, a niejedna protekcja spadnie z nieba abyś dosięgnął błyskawicznie celów. Mars w trygonie potwierdź Twoje stanowiska, wiedzę oraz doświadczenia. Czując się jak ryba w wodzie zdobywasz same wynagrodzenia.

Kto ma ochotę zmienić pracę, kupić nowe mieszkanie lub wejść w stałe związki partnerskie ma najlepszy czas na urzeczywistnienie marzeń. Wszystkie gwiazdy stoją po Twojej stronie! W ważnych sprawach otoczenie ogłosi Cię nawet negocjatorem i arbitrem

W domu powiedz dokładnie, na czym Ci zależy. Dziwnym zbiegiem okoliczności rodzina ma takie sam zdanie! Wenus na przeciw może jednak wyciągać także trudne tematy. Prawdziwość, głębia, wierność ma być wyborem własnej woli. Nie odwracaj oczu. Dotyczy również Ciebie! Wartości partnerskie wszelkiego rodzaju mają, bowiem sprawdzać wspólne cele i sens danego związku.


Strzelec 23.11.-21.12


Merkury jeszcze w opozycji do środy sprawdza Twoje nastawienia, potrzebę komunikacji oraz osobiste wiary. Gdy dojdzie do konfrontacji, w której poczujesz się niepewnie. Nie chowaj się od razu do cienia. Co jest prawdziwe, co fałszywe z kwadratem Neptuna wyjaśnia się niestety czasami bardzo późno. W nowych dniach nie porównuj siebie do innych, ale zajmij z Saturnem raczej sobą oraz najbliższymi. Gdy gwiazdy wołają o jedność i wspólność, Twoja potrzeba wolności i niezależności staje się wewnętrzną bitwą z najbliższym otoczeniem.

Aby znaleźć miejsca bezpieczne nie trzeba zawsze podróżować za dalekie, nieznane horyzonty. Saturn żąda od każdego z was rozsądku, dyplomacji oraz prawdziwości. Twoje ideały oraz wartości są, bowiem radykalnie transformowane od końca roku.

Co wczoraj miało najwyższy priorytet, w co wierzyłeś, co znowu nienawidziłeś całym sercem ukazuje się w zupełnie innych zarysach. Bierz życie za rogi, akceptuj, że stare odchodzi. Wyższe wartości, familia i ciepło zrozumienia najbliższych, którego się tak boisz, ma największą rangę.

Gdy zawodowo możesz czuć nad sobą spojrzenia szefa, a prowokacjom jakby nie było końca, nie reaguj od razu uderzeniem. Nabierz powierza w płuca, bierz odpowiedzialności na siebie oraz za najbliższe otoczenia, sięgając także do wyjątkowych zadań. Z planetą karmy będziesz mianowany mistrzem każdego zobowiązania. Cierpliwość się opłaca, mimo, że świetny wynik potrzebuje ogromnego nakładu pracy oraz osobistej inicjatywy.


Koziorożec 22.12.-20.1


Nów Księżyca z gwiazdami w opozycji przemieni do końca tygodnia Twoje plany.

Stare, gdzieś ukryte i zakurzone tęsknoty mogą się nagle objawić doszukując w realnym dniu spełnienia i realizacji. Bardzo emocjonalny czas już od środy nakłania każdego Koziorożca o zajęciu się sobą, sprawami rodziny oraz odszukaniem miejsc bezpieczeństwa. Może się przydarzyć, że coś, co uważałeś za sens życia, przeinaczy się, gdy dostrzeżesz nagle zupełnie inne priorytety.

Otoczenie nie ułatwi Ci przy tym zadań, oprócz Wenus, która stojąc w trygonie chce konkretów, namacalnych faktów i szczęścia w pełni. Ona będzie wskazywała drogi do przeznaczenia. Jeszcze musisz tylko odstawić, to, co się kompletnie przeżyło. W partnerstwach wszelkiego rodzaju nie unikaj konfrontacji, ale stwórz atmosferę harmonii, gdzie będzie można wyjawić całą prawdę. Zakańczanie wcale nie jest przyjemnie i budowanie od nowa. Jednak w tym wypadku bardzo konieczne. Pluton stoi pozytywnie nastwiony do Wenus i to on żąda prawdziwości i głębi w związkach rożnego rodzaju. Gdy sytuacje materialne szybko się poprawią, będzie Ci łatwiej przejść w fazę nowoczesności. Plusowe punkty zbierzesz jeszcze, gdy nie zapomnisz o kooperatywności.

Przyjmuj zaproszenia, pomoc innych i szansę, które są Ci dane. Kto nie ma czasami siły wszystkiego naraz ogarnąć powinien zrobić przerwę, namyślić się, przenalizować swoje ideały. Mars w opozycji i wysoka emocjonalność może zabierać Ci energię.

Księżyc podczas Nowiu wspomina zamierzchle czasy, ale nie po to, aby płakać, ale pogodzić z tym, że wszystko kiedyś odchodzi. Twoim zadaniem jest odnalezienie innych przytulnych kryjówek dla Koziorożca. Posłuchaj swojego serca. Ono znajdzie, bowiem odpowiedzi na każde pytania. Zaufaj sobie i obejmij odpowiedzialnością. Nowe będzie dużo lepsze od minionego.


Wodnik 21.1.-19.2


Z Wenus w Byku należy przemeblować partnerstwa wszelkiego rodzaju.

Tu chodzi o Twoje najbliższe Ci osoby. Jeżeli coś obiecałeś, dotrzymaj słowa. Jeżeli masz ważne imprezy familijne, nie wykręcaj pracą. Jeżeli dziecko potrzebuje Ciebie do rozmowy, nie uciekaj w świat ideałów. Afrodyta w kwadracie, w realnym znaku żąda, bowiem potwierdzenia, zabezpieczenia i namacalności uczuć. Zamiast pryncypiów wybierz się na spacer, pływalnię lub do kina. A może trzeba naprawić drobnostkę w domu, ugotować obiad lub skoczyć do sklepu po kartofle? Te codzienne, małe sprawy nabierają w następnych czterech tygodniach najważniejsze znaczenia.

Dobrze byłoby pomyśleć o zabezpieczeniach finansowych. A może jakąś sumę włożyć na wyższe półki, tylko tak abyś czuł się z tym lepiej.

Zawodowo, gdy pojawią się rywale koncentruj na swoich zadaniach. Z pozytywnie nastwionym Jowiszem i Saturnem wszystko wykonasz bezbłędnie, jednak tempo może być zmniejszone. Z ostrożnością i skupieniem zrozumiesz przesłanki gwiazdy przeznaczenia, która wie, jak otrzymać uznanie. Z nim także liczą się małostki i precyzja. Dalej pozostań w dialogu. Komunikacja sprzyja dogadaniu się w rodzinie i zawodowej twórczości.


Ryba 20.2.-20.3


Dla Ciebie po długim, trudnym czasie nadchodzi faza radości. Aż trzy trygony i Nów Księżyca w takim samym radosnym położeniu sygnalizuje niecodzienne, pozytywne przemiany! Odpoczniesz, ogarniesz się i dojdziesz ostatecznie do siebie.

Nawet, gdy Saturn kontroluje początki trzeciej dekady w swoim biegu wstecznym, będzie Ci dana ogromna siła do budowania nowego, bardziej stabilnego. Nie zwieszaj już głowy, nie siedź w świecie iluzji, ale zaraz od poniedziałku koncentruj na swoich zadaniach!

Luna podczas Nowiu w trygonie informuje o nadejściu stabilizacji zawodowej i wiary w samą siebie. Mars, Merkury i Słońce wlewają w Ryby potężną energię, abyś każde wyzwanie podeszła z kolosalnym zapałem. Uniesienia pojawią się profesjonalnie i prywatnie. Otwierasz się na inne propozycje prezentując z nienaganną dyplomacją. Innowacyjne pomysły będą w szybkim tempie wdrożone w życie. Prezentuj śmiało swoje idee, wszyscy czekają na Ryby inicjatywę. Komunikacja odgrywa prestiżową rolę, gdy w przeszłym czasie nie było nic wiadomo. Z Wenus masz już w ręku konkrety, namacalność i piękno. Pieniądze będą. To jest pewne, że znajdziesz chwilkę także na przyjemności. Z gwiazdami w Raku kieruj się szóstym zmysłem, nie pozwalając zepchać innym na boczne tory. Wykaż się profesjonalnością oraz wiedzą. Cztery następne tygodnie mają, bowiem oddać z nawiązką to, co wcześniej straciłaś.Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19.6.17 do 25.6.17. Nów Księżyca na osi Rak/ Koziorożec 24.6.17 o godzinie 4; 30."Nie masz wpływu na to co robią inni, ale masz wpływ na swoje reakcje." ( Regina Brett).

Ja życzę wszystkim pięknych dni. Niech z Nowiem w znaku Raka każdy z Was znajdzie dla siebie bezpieczne, pełne miłości miejsca. Gdy nasze wartości i sensy przeobrażają się, jest coś, co nas zawsze chroni. To jest nasza wiara, wewnętrza siła, rodzina czy najbliżsi. Z Jowiszem w Wadze, nie jest to faza izolacji, odwrotów, ale podawania rąk, pojednania i współpracy. Kto chce być szczęśliwy musi kooperować. Samotne wyspy, obrażania, dziecinne dąsy z zabieraniem zabawek... nie mają w następnych czterech tygodniach popularności.

"Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa..."(George Eliot).

Dziękuje, pozdrawiam. Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji