widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-04

Komunikacja ze swoim Aniołem

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Komunikacja ze swoim Aniołem" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Może w to nie uwierzysz, ale jesteś wyjątkową osobą. Twoja wyjątkowość zapisana jest w Tobie. Już w momencie narodzenia. Masz swój własny kosmogram, w którym zapisane jest Twoje przeznaczenie, a także znasz już mocne i słabe strony Twojej osoby. To, co zrobisz ze swoim życiem zależy jednak tylko od Ciebie. Możesz żyć w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, a możesz ulegać wpływom innych ludzi i często błądzić. Możesz przeciwstawić się złemu Losowi, ponieważ masz na to wpływ.

Jest wiele osób, które chcą kierować życiem innych. Wywierają presję, namawiają na coś, decydują za drugą osobę. Często nas krytykują mówiąc ,,To nie jest dla Ciebie; Nie poradzisz sobie; Mówiłem Ci, że tak będzie". Może radzą dobrze, a może nie. O ile jest to motywacja do działania - lekka pomoc w odnalezieniu siebie i obranie dobrej ścieżki, to będzie dla Nas korzystne. Może być naszym impulsem do działania. Niestety jeżeli ,,pomoc" ta przekracza już progi delikatności, to może wyrządzić Ci więcej szkody niż pożytku. Po pierwsze jesteś zniewolony drugim człowiekiem, po drugie to będą cudze decyzje, a nie Twoje.

W takiej sytuacji warto jest skorzystać z pomocy kogoś, kto zna nas najlepiej, ponieważ towarzyszy nam w całym naszym życiu i wie jakie plany są dla nas przygotowane - nasze Anioły. Musisz tylko poprosić i zaufać, że wiedzą, co jest dla nas najlepsze. Anioły szanują naszą wolną wolę, pozwalają działać po swojemu, a dopiero w momencie kiedy je poprosisz, to Nam pomagają.

Jak jednak poprosić Anioły, żeby były naszym przewodnikiem, żeby nam pomogły? Porozmawiaj z nimi. Jest to bardzo proste stwierdzenie, które oddaje wszystko. Mów do nich, proś ich, rozmawiaj jak z najlepszym przyjacielem. Nie zawsze odpowiedzą Ci od razu, uzbrój się w odrobinę cierpliwości. Niekiedy odpowiedzi Aniołów nie są aż tak proste, niekiedy to tylko uczucie, albo jakiś element świata nas otaczającego.

Wiara jest najważniejsza, tak więc najpierw musisz uwierzyć, że jest to możliwe. Z drugiej strony nic nie tracisz. Warto spróbować. Otwórz swój umysł i serce na doznanie czegoś nowego. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi.

Komunikowanie się z Aniołami nie zawsze jest takie samo. Zadaj pytanie - obojętnie jak. Możesz o nim nieprzerwanie myśleć, możesz je wykrzyczeć lub zapisać na kartce. Zaufaj swojej intuicji i zrób to tak, jak uważasz. Możliwe, że odpowiedź od Aniołów będzie Twoim uczuciem wewnętrznym. Nagle poczujesz w sobie sprzeciw lub błogie ciepło. Możliwe, że odpowiedź odkryjesz we fragmencie piosenki, którą właśnie słuchasz. Być może będzie to znak na ulicy. Na przykład zastanawiając się czy zmienić pracę, w której czujesz, że nie rozwijasz skrzydeł poprosisz o radę Anioła. I nagle przed Tobą zjawi się wielki ptak, który będzie pokazywał swoje skrzydła i wzbije się w powietrze. Taki znak może oznaczać, że czas być wolnym i szukać szczęścia.

Anioły nieustannie próbują się z nami skontaktować. To najczęściej my nie dopuszczamy ich do głosu. Jesteśmy wychowani w przeświadczeniu, że nie da się komunikować z Aniołem, że jest to coś niemożliwego. Pojawiające się znaki odbieramy jako ,,przypadek". To przeświadczenie niejako zamyka nas przed tym doznaniem. Ogranicza nas. Powinniśmy wyzbyć się tego zamknięcia i otworzyć się na poznanie czegoś zupełnie nowego. Jak już raz tak zrobisz to poczujesz, że jest ktoś kto zawsze - nie ważne co się dzieje - dba o ciebie. Anioły wiedzą o nas więcej niż my sami. Nie mają naszych lęków i obaw. Wiedzą, co jest dla nas dobre, a co złe i wiedzą na co nas stać.

Dobrym rozwiązaniem, które pozwala na rozmowę ze swoim duchowym przewodnikiem jest medytacja. Kiedy pragniemy anielskiej rozmowy i odpowiedzi na nasze pytanie - otaczajmy się również kolorem fioletowym, złotym i platynowym. Ametyst czy kryształ górski możemy trzymać w ręce podczas medytacji lub położyć na parapecie w sypialni. Nie bójmy się dostrzegać znaków w rzeczach małych - z pozoru nieistotnych. Może to właśnie dziś znajdziesz białe piórko lub dostrzeżesz rozwiązanie dla swojego problemu. Może już niedługo porozmawiasz z osobą, która podpowie Ci jak działać i którą drogą podążyć..

To prawda, pisać i mówić o czymś jest łatwo, ale dostrzec prawdę czy w niej uczestniczyć - już niekoniecznie.. To tak jakbyśmy dali dziecku instrukcję nauki jazdy na rowerze - może ją przeczytać, zrozumieć, ale nauka nie będzie już taka łatwa.. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej lub już dziś chcesz zapytać o sprawy, które Cię nurtują - zapraszam Cię do rozmowy :)

Pozdrawiam gorąco i życzę słonecznych dni :)
Amber


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
ZAJĘTY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji