widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-13

Czas panowania runy Dagaz od 6 - 20 lipca

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czas panowania runy Dagaz od 6 - 20 lipca" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Dagaz runa opiekuńcza od 6 do 20 lipca.
Dagaz znaczy dzień, jutrzenka.
Patrząc na kartę poniżej widzimy w oddali wstające słońce. Tak i my z utęsknieniem wypatrujemy, wyczekujemy słońca i ciepłego lata.

Jak wykorzystać czas panowania Dagaz?
W tym czasie możemy zdecydować się wyjść z ciemności, ciemności naszych myślokształtów, iluzji, relacji. Energetyka Dagaz jest czasem przemiany a zarazem jasności myśli i działań.
Jak widzicie Dagaz to jakby 2 części, z jednej strony nasze zdobyte doświadczenia a z drugiej możliwości. To dzięki dotychczasowej wiedzy, umiejętnościom możemy śmiało zrobić krok do przodu, działać, tworzyć nie popełniając poprzednich błędów, wyciągając wnioski z wcześniejszych życiowych sytuacji.
Mądrzejsi o doświadczenia możemy iść ku słońcu ku spełnieniu.
Światło Dagaz pozwala wyraźnie widzieć rzeczywistość, co czasami nie jest łatwe do udźwignięcia. Sam zdecyduj czy wolisz dalej być w iluzji czy wykorzystać doświadczenie i pójść dalej ku Słońcu :)
Dobrego czasu Dagaz :)

Runa urodzeniowa Dagaz od 6 do 20 lipca
Osoby urodzone w tym czasie energetyka Dagaz obdarowuje życzliwością dla świata, serdecznością oraz umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji.
Dobroć, radość, bezinteresowność to cechy które wnosisz w otoczenie. Twoje dobre serce i oddanie ludziom dostrzeże każdy, i z pewnością zapuka do Twoich drzwi abyś pomógł znaleźć rozwiązanie w sytuacjach podbramkowych.
Jak Dagaz rozpalasz nadzieję w strapionych sercach.
Za Natalią Kukulską " Światło, nosisz je w sobie" :)
Masz doskonałą umiejętność wyciągania wniosków z doświadczeń, i przekuwania ich na nowe lepsze działania.
Dagaz daje Ci umiejętność szybkiego zamykania drzwi do przeszłości i odcinania się od sytuacji niekorzystnych.
Często Dagaz obdarza swoich podopiecznych wrażliwą, artystyczną, romantyczną duszą.
Słońca w sercu Dagazowe Słoneczka :)
Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji