widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-18

Liczby Mistrzowskie - Stare Dusze

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Liczby Mistrzowskie - Stare Dusze" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Z daty urodzenia możemy wyczytać jaką jesteśmy liczbą numerologiczną, kiedy tylko dodamy jej wszystkie cyfry do siebie. Wśród tych wibracji wyjątkowe miejsce zajmują tzw. liczby Mistrzowskie. Wyróżniamy cztery wibracje mistrzowskie - 11, 22, 33, 44, czyli liczby, których części składowe są takie same. Zapisujemy naszą datę urodzenia np. 11.12.1970r. i wykonujemy obliczenia 1+1+1+2+1+9+7+0 = 22. Takiego wyniku obliczeń już nie sumujemy, czyli Mistrzowska 22 nie jest już 4 czy 11 nie stanie się 2. Jednym słowem - liczb Mistrzowskich już nie upraszczamy.

Czym tak właściwie są liczby Mistrzowskie i co oznaczają? Wymienione liczby numerologiczne mają w sobie ogromny potencjał i siłę. Wibrują na bardzo wysokiej częstotliwości i obdarzają wyjątkowymi predyspozycjami. Numerologia określa naszą tzw. Drogę Życia - wytycza kierunek naszych działań i zachęca do realizowania się w określonych płaszczyznach życia. Liczby Mistrzowskie są "przydzielone" osobom, które (według zasad karmy) zbliżając się do Oświecenia mają jeszcze konkretne ,,zadania" do wykonania. Możemy powiedzieć, że osoby obdarzone Liczbą mistrzowską są na wyższym poziomie swojej ewolucji karmicznej. Posiadają więc wyższą świadomość, wewnętrzne światło, a niekiedy również (zwłaszcza 44) - spłacone długi karmiczne. Często można się spotkać z określeniem takich osób jako "Stare Dusze", czyli te, które już przebyły wędrówkę przez wcielenia i wykonały powierzone im zadania. Niekiedy wiąże się to również z przekonaniem, że Mistrzowie zdobyli swoją wiedzę w starych szkołach ezoterycznych, które działały w czasach starożytnych. Nazywa się ich także "nauczycielami duchowymi".

Nazwa Liczby Mistrzowskiej oznacza, że osoba nią obdarzona powinna stać się dla innych Mistrzem. Jej zadaniem jest stać się duchowym przewodnikiem dla innych ludzi. Nie jest to proste życie, wiąże się z wieloma trudnościami i przeciwnościami losu. Często zdarza się, że osoba taka jest niezrozumiana przez innych i bywa osobą samotną. Jest tu postawiony pewien "wymóg" bycia najlepszą wersją samego siebie. Mistrzowie powinni dawać przykład innym i pomagać im stać się lepszymi osobami. Wypełnienie "misji" powierzonej nam w tym wcieleniu pozwala rozwinąć skrzydła i wznieść duszę na wyższy poziom samoświadomości ku pełnemu Oświeceniu.

Nie wszyscy jednak wypełnią swoje przeznaczenie zapisane w Liczbie Mistrzowskiej. Wiele osób będzie dalej prowadzić zwykłe życie - nie chcąc bądź nie mogąc się z niego wyrwać. Często świadomość tego, że jest się obdarzonym Liczą Mistrzowską daje impuls do działania, lecz zdarzają się sytuacje, kiedy ten fakt zostaje po prostu zignorowany. Zrealizowaną Liczbę Mistrzowską można poznać po tym jak żyje. Zwykle jest to osoba życzliwa, tolerancyjna, otwarta i pozytywna. Wybiera takie zawody, które prowadzą innych ludzi, które wskazują drogę innych. Często jest to więc nauczyciel, psycholog, ezoteryk, polityk czy też kierownik firmy. Jakie jednak zadania mają poszczególne Liczby Mistrzowskie?

Jedenaście


Jedenastka, to Liczba Mistrzowska obdarzona wyjątkową inteligencją, siłą i odwagą. Ich szlachetna i troskliwa natura wzbudza podziw i uznanie. 11-stki obdarzone są wyobraźnią, silnie rozwiniętą intuicją i jasnością myślenia. Często starają się odkrywać to, co jest ukryte dla oczu, dlatego mówi się o nich, że są bardzo uduchowione. Wierzą zarówno w numerologię, astrologię jak i techniki predykcyjne. Uwielbiają nauki filozoficzne, psychologiczne, a także często zgłębiają zagadnienia religijne. Są to osoby bardzo wrażliwe, otwarte na sztukę i otaczający ją świat. W miłości są lojalne, wierne i pełne miłości. Ważna jest dla Nich namiętność i całkowite wzajemne oddanie. Nie boją się mówić o swojej miłości całemu światu, a obrączki noszą z dumą - niczym największy skarb. W kwestiach naukowych i zawodowych mistrzowskie 11-stki potrafią sięgać wysoko - stawiając przy tym przede wszystkim na rozwój osobisty. Mimo jasnego umysłu i wrodzonej inteligencji - jedenastki rzadko zaznają życia w luksusie - nie jest to w pełni zgodne z ich ścieżką życia. Uwielbiają za to dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Kochają pomagać i dawać radość innym. Często spełniona jedenastka staje się bardzo dobrym duchowym przewodnikiem, ale wciąż nieco oderwanym od materialnego świata. Tak jak w życiu bywa - także liczby mistrzowskie miewają swoje wady. Wibracja jedenastki, która nie realizuje swojej misji - rozbudza egoizm, zamknięcie w sobie, niezdecydowanie, chwiejność emocjonalną, nerwowość, upór i skłonności do manipulacji innymi ludźmi. Negatywna liczba 11 obawia się również porażek, zdrady i utraty miłości (bywa zazdrosna i zaborcza). Niekiedy zdarza się również, że jedenastka bywa nieśmiała w kontaktach z innymi.

Dwadzieścia Dwa


Mistrzowska dwudziestka dwójka jest żywiołową, kreatywną, empatyczną i bardzo inteligentną osobą. Z natury jest twórcza i innowacyjna - lubi stworzyć coś nowego, konstruować i wyszukiwać nowych rozwiązań. Można powiedzieć, że realizuje plany Jedenastki, która więcej doradza niż działa. Potrafi ze swojej myśli stworzyć materię, a tym samym stara się pomóc sobie i otaczającym ją ludziom. Materializuje marzenia i pragnienia, aby były na wyciągnięcie ręki. Dwudziestka dwójka zazwyczaj doskonale realizuje się w wybranym przez siebie zawodzie, co wielokrotnie wieńczy sukces materialny. Jest to osoba zarówno konkretna jak i praktyczna. Twardo stąpa po ziemi i posiada silne pragnienie sprawiedliwości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się oschła i wycofana, lecz jest to tylko Jej "zbroja", za którą skrywa swoje emocje. Doskonale radzi sobie na stanowisku kierowniczym, chętnie zakłada własną firmę, ale potrafi również stać się wspaniałym pracownikiem. Finanse i praca to zdecydowanie jest ich konik. Dwudziestki dwójki jednak nieco gorzej radzą sobie w uczuciach i prowadzonych relacjach. Nie jest to regułą, lecz mistrzowska liczba 22 ma naturalną skłonność do materializmu i pracoholizmu, przez co często nie zauważa, że bliscy ludzie oddalają się od niej. Negatywnym aspektem tej wibracji jest nie tylko wspomniany materializm, ale również idące za sukcesem skłonności do wywyższania się, snobizmu czy brak szacunku dla innych osób. 22 bywają również nerwowe, melancholijne i depresyjne - zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie kroczą swoją drogą, którą jest pomaganie innym.

Trzydzieści Trzy


Numerologiczna trzydziestka trójka to liczba pełna łagodności, spokoju i naturalnej harmonii. W codziennym życiu cechuje je empatia i wyrozumiałość. Ich wibracja mistrzowska obdarza niesamowitą opiekuńczością, altruizmem i chęcią niesienia pomocy innym. 33 ceni sobie spokój, dobroć i wzajemny szacunek. Jest cierpliwa i bardzo serdeczna. Bardzo łatwo nawiązuje nowe kontakty i pielęgnuje trwające relacje. Ich szlachetna natura skłania je do pełnej akceptacji odmienności innych i rozwiązywania wszelkich sporów łagodnymi metodami. Trzydziestki trójki potrafią doskonale radzić sobie w trudnych sytuacjach, a negatywne emocje innych potrafią przekuć w nadzieję czy radość, dlatego w ich otoczeniu często możemy znaleźć osoby zagubione czy nieszczęśliwe. 33 obdarza innych swoim naturalnym ciepłem, rozwiewa obawy innych, daje nadzieję i koi niespokojne emocje. W kwestii zawodowej doskonale poradzi sobie w roli lekarza, pielęgniarki, psychologa, położnej, doradcy duchowego, trenera osobistego, księdza czy zakonnicy. Swoją drogę zrealizuje w każdej pracy, w której może nieść pomoc i służyć rozmową. Jest to wyciszona i zrównoważona wibracja, która również doskonale odnajdzie się w roli mediatora i rozjemcy. Osoba obdarzona tą wibracją potrafi stworzyć wokół siebie aurę pełną miłości i zaufania. Jest to osoba ciepła i z reguły prawdomówna. Jej energia zdaje się być przepełniona altruizmem. Trzydzieści trzy dba o dobro innych i przejmuje się ich losem. Jako wibracja mistrzowska - stworzona jest, aby prowadzić innych w stronę oświecenia. Wydawać by się mogło, że trzydzieści trzy jest istnym aniołem, to jednak i ona może posiadać pewne wady. Wibracja ta bywa wyjątkowo łasa na komplementy i pochwały, co nieraz skutkuje tym, że jest manipulowana lub wykorzystana przez innych. Negatywnym aspektem tej Mistrzowskiej Liczby przede wszystkim może stać się próżność i brak poszanowania dla spraw materialnych. Trzydzieści trzy jest w stanie oddać innym swoją ostatnią koszulę, lecz najbliżsi mogą niestety nie być tym zachwyceni.

Czterdzieści Cztery


Osoba posiadająca tę Liczbę Mistrzowską jest bardzo energiczna, witalna i praworządna. Ta wibracja ceni sobie rozwój finansowy i całe życie dąży do osiągnięcia sukcesu. Obdarzona jest niesamowitą inteligencją, charyzmą i determinacją, które często przeplatają się z szeroko rozumianym szczęściem. Czterdziestka czwórka doskonale radzi sobie niepowodzeniami i przeciwnościami losu. Nie boi się wyzwań, krzywych spojrzeń czy plotek. Ma dość dużą odporność na stres i nie przejmuje się rzeczami nieistotnymi. Pragnie realizować obrany przez siebie cel i jest przy tym bardzo wytrwała. Podczas swoich działań nie rzuca jednak innym kłód pod nogi, a wręcz przeciwnie - otaczający ją ludzie często bogacą się wraz z nią, czerpiąc z jej siły i odwagi. Czterdziestka czwórka pragnie wszystko mieć pod kontrolą. Z łatwością zdobywa pieniądze i doskonale odnajduje się na stanowiskach kierowniczych. Jest to jednak osoba bardzo sprawiedliwa i moralna. Nie chce zdobywać pieniędzy w nielegalny sposób. Czterdziestka czwórka posiada niesamowitą siłę i wyobraźnię, która pozwala jej sięgać wyżej niż innym. Jest sumienna, pomysłowa i bardzo pracowita, dzięki czemu wzbudza podziw wśród innych. Mogłoby się wydawać, że ta mistrzowska liczba żyje tylko pracą - w negatywnym aspekcie może tak się zdarzyć - ale na ogół na szczęście tak nie jest. Czterdziestka czwórka należy do Starych Dusz, które już przeszły drogę przez wiele wcieleń, a w obecnym mogą stać się nauczycielami dla innych osób. W relacjach towarzyskich i rodzinnych ta wibracja jest godna zaufania i bardzo opiekuńcza. Swoim silnym ramieniem potrafi otoczyć swoich najbliższych i sprawić, aby czuli się całkowicie bezpiecznie - nawet wtedy, gdy sprawy nie idą po ich myśli. Spryt i zapobiegliwość 44 sprawia, że wszelkie niebezpieczeństwa i nieprzyjemności mijają szybko lub w ogóle się nie pojawiają. W miłości i przyjaźni są wierna, lojalne i szlachetne. Potrafią żyć w zgodzie ze samym sobą i nie krzywdzą przy tym innych. Negatywnych aspektem tej wyjątkowej wibracji mogą oczywiście stać się: materializm, próżność, snobizm, wywyższanie się. Brak umiejętności radzenia sobie z porażkami może przyczynić się do pojawiania się poważnych wahań nastrojów, złośliwości i wycofania.

Każda Liczba Mistrzowska ma inne cechy charakterystyczne, inne pragnienia, dążenia i misję życiową. Znając swoje przeznaczenie o wiele łatwiej jest wypełniać postawione przed nami zadania. Wiedza, która ukryta jest w numerologii pozwala zrozumieć więcej. Często dodaje nam motywacji i staje się impulsem do działania. Pokazuje zarazem możliwości jak i pułapki, które mogą pojawić się w naszym życiu. Pozwala zaryzykować i spełnić swoje przeznaczenie.
Oczywiście numerologia to nie wszystko - przecież nie jesteśmy robotami i nie będziemy tacy sami. Być może w tym artykule odnajdziesz siebie lub przeciwnie - zaprzeczysz wszystkiemu, co przeczytałeś. Życie zależy przecież od nas samych - naszego wychowania, wyborów i pragnień. Kiedy pragniesz dowiedzieć się więcej o sobie czy możliwej przyszłości - serdecznie zapraszam Cię do rozmowy :)

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji