widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-24

Horoskop tygodniowy 24.07.17 - 30.07.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 24.07.17 - 30.07.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia: Słońce znajduje się już w znaku Lwa. Wenus ustawia w opozycji do Saturna od razu w poniedziałek, a Merkury konstruuje trygon do Urana. W środku tygodnia Mars łączy ze Słońcem, a Merkury wchodzi do swojego znaku Panny. W niedzielę Wenus ustawia w sextilu do Urana, następnie przechodząc do znaku Raka. Konstelacje aktywne; Jowisz kwadrat Pluton, Mars kwadrat Uran, Neptun kwadrat Lilith. Planety w biegu wstecznym: Saturn, Pluton, Neptun.


Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 25.7.17 od godziny 1; 20 do godziny 12; 33.
-czwartek 27.7.17 od godziny 8; 30 do godziny 17; 36.
-od soboty 29.7.17 godziny 23; 30 do niedzieli 30.7.17 godziny 2; 23.

"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach". Maya Angelou

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"99% wszystkich porażek pochodzi od ludzi, którzy mają nawyk tworzenia ciągłych wymówek". G. W. Carve.

"Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania - tak naprawdę nie podjąłeś decyzji". Tony Robbins.


Baran 21.3-20.4.


Planety w świetnych pozycjach, po Nowiu Księżyca wskazują na wejścia w inne drogi życia. Mars i Słońce dają Ci tyle wewnętrznej energii, że jesteś w stanie przenosić góry i sam decydować, co chcesz osiągnąć. Może w środku tygodnia proponowałbym wszystko przemyśleć i przenalizować. Siła gwiazd jest tak duża, że Baran katapultuje w dalekie dymensje.

Jednocześnie budzi się w Tobie chęć i radość życia. Pragniesz realizować dawne marzenia i zamiary. Z łatwością żegnasz przeszłość. Sam wiesz, to, co się przeżyło nie ma przyszłości. Z Wenus i Jowiszem torujesz drogę do przodu, przy pomocy potężnej siły czerwonej planety.

Sprawdzaj dobrze, gdzie Twoje zakorzenienie jest kłopotliwe. Pluton w kwadracie dla drugich dekad urodzonych zamyka i tak pewne etapy życia. Baran ma być samodzielny, ekonomiczny rezygnując z przestarzałych struktur istnienia.

W partnerstwach trzeba zachować się z taktem, nie przymuszając nikogo do osobistych poglądów. To może, bowiem pod koniec tygodnia nie każdy wytrzymać.... Zwracaj uwagę na odmienne nastroje otoczenia, dyplomatyczne zachowanie oraz budowanie mostów pełnych kompromisów.

Twoja żywotność i obrotność pewnie także wzbudza zazdrość nieprzychylnych kolegów. Profesjonalnie i prywatnie kieruj świadomie swoją bojowość na zadnia, które mają dać powodzenie. Rozmowy wszelkiego rodzaju masz przeprowadzać w spokoju. Wewnętrzna harmonia wyraża zgodę do końca siedmiu dni na osiągniecie, co potrzeba! Dobry tydzień z gigantycznymi możliwościami zagospodarowania swojej efektywności i bogactwa. Powodzenia!


Byk 21.4-20.5


Konstelacje gwiazd nie dają Ci wytchnienia!

Słońce i Mars w kwadracie będą tak długo męczyć, aż sprawy, które masz powyżej nosa nie zakończysz i nie wyrzucisz ze swojego życia! Agresja, prowokacja, negatywne impulsy z zewnątrz zmuszają abyś ostatecznie powiedział to, co leży Ci na sercu! Nie bój się! Walcz o siebie i swoje potrzeby!

Sięgnij po swoje gwiazdy, nie zniżaj do poziomu otoczenia! Pomyślenie o sobie w innym stylu wcale nie pokazuje, że podlegasz komuś, ale ze masz się usamodzielnić. Biorąc oczywiści pod uwagę swoje talenty i potrzeby.

Po Nowiu Księżyca w kwadracie trzeba decydować, a nie osiadać na laurach, zwieszając głowę, poddając przeznaczeniu. Ty sam wymierzasz swoje drogi i rytm maszerowania! Kto chce w tych dniach rozpocząć swoją działalność gospodarczą, ma świetny czas na realizację zagubionego w przeszłości marzenia.

Swoim talentom, predyspozycją Ty sam masz nadać kształtu i barwy oraz znaczenia. Wenus jeszcze do końca w Bliźniaku biegnie z miejsca do miejsca, ale już wkrótce będzie wiedziała i wskaże Ci główne, życiowe priorytety. Nie zapominając o źródłach dochodów.

W partnerstwach wszelkiego rodzaju albo zabierasz się za przebudowy z olbrzymią energią, albo usiądziesz załamany z bólu. Tylko nie płacz długo nad sobą! Kolosalna siła, ognista energia, bowiem pobudza do działania, a nie wzbudzania litości. Zbierz myśli, stwórz plan, wyrusz do tych ludzi, którzy potrafią Ci profesjonalnie pomoc i zaczynaj aktywności. To nie jest czas spania! Marsz do roboty!


Bliźniak 21.5-21.6


Od poniedziałku od razu stoisz pod prądem silnych wydarzeń. Szczególnie urodzeni miedzy 12-20 z opozycją Saturna do Wenus będą musieli wysłuchać krytyki. Natychmiast z Księżycem również w niekorzystnym położeniu przypatrzyłabym się ważnym partnerstwom. Chyba nie wszystko podoba Ci się od dłuższego czasu? Przygotuj się na ważne konfrontacje, ostrą wymianę zdań i polemikę z szarą realnością. Jednocześnie dobrze ustawione Słońce, Mars i Merkury proponują bardzo ekspresyjne, kreatywne rozwiązania. Zanim wejdziesz na barykady lub zamkniesz za sobą istotne drzwi, na których Ci bardzo zależało -zastanów się!

Jesteś pod ochroną silnych gwiazd. Energia płynąca ze znaku Lwa daje Ci szansę rozwikłania najtrudniejszego. Posłuchaj, co mówią inni, a następnie wycofaj się i przemyśl wszystko. Znajdziesz jak amen w pacierzu nieoczekiwane przeciw środki, które w danej chwili może nie widzisz. Nagle nie boisz się więcej dysharmonii i niezgodności poglądów. Potężna moc ze znaku Lwa przesyła Bliźniakom pewność siebie, ochotę do walki o swoje indywidualne marzenia. Już nie pozwalasz, aby ktoś inny deptał Cię po głowie. Asekuracyjny płaszcz przedstawia tok postępowania wszystkich tarapatów. Wenus do końca tygodnia mimo zakazów Saturna odnajdzie czas i miejsce na przyjemności i radości. Zajmij się także swoją stroną finansową, nie ufając namową nieprawdziwych przyjaciół. Realia, rzeczywistość, fakty muszą być uwzględnione.

Po Nowiu Księżyca zmienisz swoje nastawienie. Rozmowy mają się odbywać na takiej samej wysokości oczu, w aurze spokoju, zaufania i szczerości. Jest pewność, nie odejdziesz od swoich ideałów. Gotowy do walki rozpoczynasz mądrą wędrówkę do przyszłości uwzględniając reguły planety przeznaczenia.


Rak 22.6.-22.7.


Słońce wyszło z Twojego domu, Merkury ustawia się pozytywnie, a Wenus jest tuż za rogiem, aby uszczęśliwić wszystkie Raki!

Tydzień ma wiele do zaaferowania każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, kto kieruje twarz do radości, aktywności i działania! Mars już w znaku obok nastawia bardzo przedsiębiorczo dorzucając potężną, bojową energię. Jesteś zdecydowany, wewnętrznie spokojny, pragniesz chronić swoje poglądów oraz rewiry. Nie daj Boże by ktoś niepotrzebny wpadł na Raka drogi. Nikt nie przeszkodzi na ścieżkach do celów! Jeżeli któreś z Was w ostatnim czasie, (szczególnie z drugiej i trzeciej dekady urodzonych) czegoś się bał, teraz nazbiera sił do świadomego kierowania osobistych mocy. Z miejsca wierzysz w swoje talenty oraz zdolności. Gwiazda komunikacji w pilnej Pannie, potwierdzi jeszcze całokształt na bardzo świetne oceny. Od połowy tygodnia otoczenie uznaje Raka za zwycięzcę i przewodnika. W związkach wszelkiego rodzaju inicjujesz wyjścia, wyjazdy i mnogość wspólnych aktywności. Lato i Słońce daje możliwość odrodzenia sił witalnych. Czasami trzeba się pokłócić! Co tam! Pal licho! Najważniejsze, znajdziesz szansę odszukania wspólnych mianowników i nie ulegniesz stagnacji czy krótkim spięciom. W niedzielę z Księżycem ze Skorpiona poddajesz się pięknym emocjom, silnym uczuciom i wrażliwym chwilom. Nie ma, co dużo opowiadać, gdyż sama aura jest bardzo wymowna. Dyscyplina i wytrzymałość ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Zaraz możesz pływać na chmurce numer siedem.

Ktoś puka!

Otwórz drzwi!

To Wenus osobiście zawitała w Raka progi. Nie bądź taki speszony, nie gap się na boki. Jesteś zaproszony w kraj zaczarowany, gdzie szczęście czeka Ciebie na każdym kroku.... Pięknego tygodnia!


Lew 23.7.-23.8


Po Nowiu Księżyca zapatrzony w ogromny ładunek energii czujesz się bombowo z Marsem i Słońcem przy boku. Nastawiasz się od raz do aktywności, działania, podejmowania decyzji. Twoje cele są z miejsca wykonywane. Nie masz czasu na załamania i bałagan w głowie.

Czując galopem w sobie wojownika, trapera i podróżnika postanawiasz zdobyć najwyższe szczyty, wyciągasz z zakamarków zakurzone idee. Teraz jest Twój czas! Najbardziej odpowiednia pora, aby być potrójnie szczęśliwym!

W życiu prywatnym budzisz się, rozglądając dookoła. Jeżeli coś od dawna nie pasuje, na poczekaniu zabierasz za porządki. Nie robisz nic na siłę. Po co sobie brudzić ręce, co tam. Z wielką galanterią, radością i hojnością zaopatrujesz nawet przeciwników w super prezenty. Tylko niech zamkną już drzwi z drugiej strony! Masz gest, jesteś wyjątkowo potężny!

Wenus, Jowisz, Uran i przez moment Merkury dają nadzieję, szukają celów wyższych. Już Ty sam wiesz, jakie masz niecodzienne talenty! Twoje wnętrze raduje się, żyje i oddycha całą piersią! Aby zrealizować marzenia dokonasz teraz bez wyjątku wszystkiego! Należy Ci się. Zasłużyłeś sobie! Niemożliwe dla Lwa nie istnieje!

Spożytkuj ten bardzo wymowny czas tylko dla siebie. Obojętnie, bowiem co rozpoczniesz, ma szansę spełnienia w następnych tygodniach.


Panna 24.8-23.9


Czasami trzeba podjąć pewne decyzje, aby mieć święty spokój.

Z tym tematem będzie się jeszcze zmagała trzecia dekada urodzonych Panien. Saturn i Wenus w kwadracie żądają natychmiast dostrzeżenia reali. Nic nie da, że wcześniej sobie coś innego wyobrażałaś. Lepiej jest wysiąść z pociągu w odpowiednim momencie niż dojechać do ciemnego, bezludnego lasu. Merkury wchodząc do Twojego domu nakręca od razu komunikacje abyś nie tylko zrozumiała, ale potrafiła omówić skompilowane tematy. Kwestie związków, pieniędzy i wartości potrzebują błyskawicznie Twojej uwagi. Już nie ma, na co czekać i się ociągać. Słońce i Mars w Lwie przypomną o samorealizacji, a nie przespaniu czasu w poczekalni!

Gdy poniedziałek może być trudny, szybciutko idąc do środka tygodnia łapiesz z Księżycem pozytywną energię. Nie chcesz już dramatów. Rozważasz ze spokojem plusy i minusy konstruując ciekawe strategia. Wszystko, co służy Tobie, oraz normalnemu życiu Panna będzie umiała spożytkować dla siebie. Pod koniec tygodnia, gdy Luna przejdzie do Skorpiona, a Wenus do Raka masz już całokształt pod swoją kontrolą, mimo, że wcześniej wyglądało to bardzo abstrakcyjnie.

Zawodowo i prywatnie nie wystawiasz się na próby ognia, ale z konsekwencją i dyscypliną utorujesz drogi do spełnienia. Świetne idee popierasz od raz sensownością, bystrością i analizą. Z miejsca zbierasz wszystkie oklaski. Jest pewność, na Pannie zawsze można polegać. Mimo, że w pracy sytuacje ekspresowo przeinaczają się na Twoją korzyść- pamiętaj o przyjemnościach oraz indywidualnych marzeniach! Zanim inni nakreślą plan, Ty masz najlepsze możliwości do zabłyśnięcia na szczytach. Tylko nie porównuj się do innych. Bądź po prostu sobą!


Waga 23.8-22.9


Tydzień stoi pod pięknymi gwiazdami i zapowiada się nader wyśmienicie. Planety znajdujące się w Lwie, w sextilu dodają, bowiem bardzo dużo ognistej energii. Pozwalasz sobie na wyjście do ludzi, dostrzegasz osobiste wartości, a pewność siebie wzrasta z minuty na minutę.

Wybierając jednocześnie odpowiednie tempo słuchasz serca wypełniając swoje zamierzenia. Zawodowo i prywatnie duża siła ognia nie będzie zmarnowana w Twoim powietrzu. Świadomie zwracasz się do tych zadań, mających charakter priorytetowych. W partnerstwach wszelkiego rodzaju aura się poprawia. Masz czas na przyjemności, radości czując jednocześnie jak bardzo jesteś szczęśliwą.

Profesjonalnie mogłabyś dodać jeszcze więcej gazu! Energia jest nader korzystna, a jej z ogromnym potencjałem zdobywasz z miejsca wszystko. Mając wygraną już w kieszeni Twoje projekty, zamierzenia będą urzeczywistnione. Jak dobrze być blisko idei! Twoje wyczucie jest także więcej wrażliwe, a siła życzeń serca z nawiązką wypełniona.

Dobra kondycja oraz power duszy powoduje, że w każdym momencie postanawiasz budować swój potrzebny harmonijny balans. Jowisz, Merkury i Saturn oprócz kolosalnej nadziei dają również zdrową wiarę w siebie.

Podnieś poprzeczkę nieco wyżej, nie zastanawiaj się nad przeszłością, patrz na siebie! Dzień następny tworzy się spontanicznością i otwartością. Rozdziały prahistorii trzeba zamykać!


Skorpion 24.10.-22.11

Na końcu będzie dobrze.

Ale jest to połączone z wysiłkiem, cierpliwością, odwagą serca, czego na pewno, nawet w trudnych momentach Ci nie zabraknie! Nów Księżyca w kwadracie, dalej rozwścieczony Mars, Słońce i Węzeł Księżycowy w zażenowanej pozycji pragną abyś i Ty spełni swoje marzenia, skorzystał z energii ognia i zabrał za wielkie zadania! Nowa rola ma dotyczyć Ciebie, a sceną osobiste życie. Aby wdrapać się na podium i zabłysnąć jak gwiazda na nieba błękicie będzie to powiązane z ciężką pracą, samo- motywacją, siłą wewnętrzną oraz ogromnym prestiżem!

Wszystkie oczy skierowane są na Skorpiona, który teraz musi podejmować decyzje. Obrona własnych wartości, interesów jest wskazana z Twoim spojrzeniem na siebie i nie zagłuszanie życzeń serca. Powroty do przeszłości mogą wzbudzać ból, cierpienia, a może także samo agresję.

Nie poddasz się jednak, mimo, że w środku tygodnia nadchodzące wiadomości z zewnątrz mogą Cię zaskoczyć. Zbliżająca się Wenus do Raka i ustawiająca od niedzieli w trygonie gwarantuje, że dojdziesz do upragnionego miejsca i nie trzeba będzie płakać.

Planety żądają wykonania pierwszego kroku. Ale ten jest najtrudniejszy w życiu. Masz, bowiem iść w kierunku do siebie! Do swoich życzeń, realizując marzenia! Może trzeba będzie wziąć objazdy, do tego będą one całkowicie przetransformowane. Jednak potężny Skorpion nigdy się nie podda!

Chcesz pokazać się silnym, odpowiedzialnym i nie dopuścisz do bezsensownych wpływów otoczenia. Żegnasz także się z tymi osobami, które wiele zniszczyły. Wybierasz w środku tygodnia kierunek dobra, a niedziela z Afrodytą w jasnym trygonie i Księżycem w Twoim domu uspokoją, dając Ci nadzieję, wiarę i połowę zwycięstwa. Nad sobą, ponieważ jesteś najsilniejszy.


Strzelec 23.11.-21.12


Saturn jest w biegu wstecznym, w Twoim znaku i bez litości skreśla to, co nie potrzebne, nakazuje zamykać niepraktyczne kwestie, żegnać z przeszłością obiecując stałość i bezpieczność. Konfrontacja z samym sobą, swoimi wiarami oraz życzeniami serca może wypaść niemrawo. Ale ile pracy włożyłeś w siebie, aby dosięgnąć najwyższego marzenia! Wielka mnogość planet w boskim trygonie, po Nowiu Księżyca obiecuje, że zrealizujesz swoje aspiracje! Ogień się przyda, aby dostrzec i zdobyć, co potrzeba, mimo zamieszania w środowisku. Niepokój, który czujesz w sobie trzeba będzie z konsekwencją opanować, zabrać za siebie, stawiać do pionu, walcząc o siebie, a nie wywieszając od razu białe flagi!

Pozytywna siła przyjaznego znaku Lwa szuka z Tobą nowych dróg, interesów oraz punktów życia, gdzie będziesz spełniony. Mimo, że Saturn nie daje oddechu dopóki przeszłość nie zostanie zamknięta. Gdy ograniczenia mogą Cię zatykać, należy rozpocząć jeszcze raz wdrapywanie na szczyty! Pomoc będzie z wiarą w sercu, potężną motywacją i chęcią realizacji swoich ideałów!

Widząc, co się dzieje, od środy trzeba będzie podejmować decyzje, być konsekwentnym, odważnym i zdecydowanym! Zwieszanie głowy, słabość i strach przed każdym dniem następnym na nic się radosnym Strzelcom przyda. Jesteś dzieckiem Jowiszowym wskrześ, więc w sobie, co potrzeba! Jego protekcja zostaje do jesieni! Zawodowo podejmiesz nowe zadnia, rozwiniesz ciekawsze interesy, a powodzenie będzie można pokropić szampanem!

Prywatnie stwórz dla siebie oraz najbliższych przestrzeń harmonii, romantyczności i przytulności. Nie opieraj wszystkiego tylko na wymianie informacji. Zagłęb się na moment w gąszczu nieznanych, pięknych emocji. Wszystko będzie dobrze.


Koziorożec 22.12.-20.1


Ogromny nacisk z zewnątrz się skończył.

Gwiazdy znajdujące się w znaku Lwa, będą dodawały i Tobie odwagi do tworzenia przyszłościowych planów. Z kwadratem Urana i Jowisza akceptuj odnowy, zmiany i nawet niecodzienne wyobrażenia. Już sam wiesz, że życie płynie i co odeszło nie jest w stanie powrócić.

Śmiałość sprzyja mądrym, jednoznacznym decyzjom. Gdy Merkury zawita w trygonie do znaku Panny wiesz natychmiast jak podkręcić biznesy, z kim rozmawiać o podwyżkach i szybciej zarobić pieniądze. Nagle pojawia się wiele ciekawych możliwości, a nadchodzące wiadomości pomogą wyjść z każdego dołka. Gwiazdy kręcą Cię na kolorowej karuzeli. Wcale nie trzeba wyskakiwać ze szczytowych wysokości! Czas egzaminów, straconych nerwów i stresu jest zakończony. Z łatwością, gracją i promiennym uśmiechem zabierasz się do pracy. Po królewskim Nowiu Księżyca budujesz sam sobie drogi do zwycięskiego przeznaczenia. A stoisz dopiero na progu..!

Środek lata dodaje wszystkim Koziorożcom siły. Nawet trzeciej dekadzie urodzonym, która zmaga się z rewolucyjnym Uranem. Zdaj się na eksperymenty, nowinki i kreatywne rozważania. Także w związkach wszelkiego rodzaju odchodź całkowicie od rutyny.

Im szybciej bardziej otworzysz na rozwojowe, tym więcej zyskasz podziwu otoczenia, jednocześnie dając sobie stałość. Niecodzienne strategie, pomoc najbliższych i wartości planety komunikacji w niebiańskim trygonie powodują opanowanie każdej sytuacji. Znajdziesz na pewno moment na odpoczynek, spędzenie czasu z rodziną i pomyśleniu o przyjemnościach.


Wodnik 21.1.-19.2


Gdy cały pakiet potężnych planet ustawił się przeciwko Tobie trzeba by przygotować się do walki!

Wychodzić z norek, zakamarków i ciemnych piwnic, łapać za serce i zrobić krok do samodzielności oraz odpowiedzialności! Wenus, Neptun i Jowisz mają nie tylko marzyć o pięknym życiu, ale realizować Twoje zakurzone wizje! W nowym tygodniu Mars ze Słońcem przygotowują się do ataku na Ciebie, który odbędzie się w środku tygodnia i potrwa dłużej niż 24 godziny.

Co zrobisz Wodniku, gdy będziesz zapytany o swoje cele? Gdzie podziała się Twoja indywidualna strona? Inicjatywa i potężną, rewolucyjna energia?!

Proponuję pełną koncentrację, skupienie i zaplanowanie jeszcze raz dni następnych. Nowe, to w opozycji, w znaku Lwa nie będzie czekać. Jeżeli nic nie zrobisz, będziesz przez gwiazdy poruszony i zmuszony do działania. Nie rób już uników, ale odważnie wejdź od boju o samego siebie! Przeciwnicy w życiu prywatnym i zawodowym mogą, mimo wszystko być również inspiracją, jeżeli skończysz z tym rutynowym schematem. Spróbuj pomyśleć o kooperacji, wyznaczeniu wspólnych celów! To było by wyzwaniem, a nie ciągłe, samotne spracowanie utartymi drogami. Dosyć tej prahistorii!

Tymczasem opanuj się, odejdź od chaotycznej emocjonalności. Zanim wypowiesz słowo, przeanalizuj wszystko czy będzie się to opłacać, aby znowu nie biadolić.

Wymagana jest silna, zdecydowana postawa, trzymanie prawdy i spokój w każdej sytuacji.

Kto i co jest Twoim priorytetem? Tym się zajmuj!


Ryba 20.2.-20.3


Czasami trzeba wypowiadać swojej życzenia głośno, to, bowiem przyśpiesza ich realizację.

Jowisz, Neptun i Wenus do końca tygodnia opisując, co w Tobie siedzi, naciska i konstruuje wysokie ciśnienie. Temu jednak nie ulegaj, ale z precyzją, uwzględniając detale przygotuj do wszystkiego.

Merkury ustawia się w połowie tygodnia w pozycji gotowy do ostatecznej decyzji. Bądź bardziej konkretna, nie rozpływaj i nie rozciągaj pod wpływem wodnej energii. Obowiązkowo koncentruj na faktach. Trzymając się logiczności będzie Ci łatwiej budować nowe życie i postawić na nogi to, co potrzebne jest, na co dzień.

Do końca tygodnia wszystko będzie niespodziewanie opanowane, mimo, małych potyczek z komunikacją. Wenus, bowiem przechodzi do Raka ustawiając w trygonie. Gdy przejdziesz do akcji otrzymasz uznanie i akceptację otoczenia, a przy okazji napełnisz portfel dobrym groszem!

Z gwiazdami w aktywnym Lwie odbudujesz szybko swoją samo-motywację, zadbasz o większą pewność siebie myśląc przyszłościowo. Jest wiele niespełnionych życzeń serca...Już pod koniec siedmiu dni z Afrodytą pod rękę będziesz mogła część zrealizować! Energii Rybie nie zabraknie. Całokształt talentów i wartość masz w sobie! Jesteś samowystarczalnym motorem! Wyciągaj z wewnątrz swoją przedsiębiorczość oraz produktywność. Nie ma, co czekać na święcone. Nowe szanse dopiero są przed Tobą!


"Jeśli dąży się do osiągnięcia satysfakcji finansowej i duchowej, droga wiedzie przez praktykę i zaangażowanie". David J. Schwartz

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 24.7.17 do 30.7.17. Słońce koniunkcja Mars w znaku Lwa.

"Jeśli okazujesz sobie szacunek, zainteresowanie, troskę, masz duże szansę, że otrzymasz to samo w związkach z ludźmi. Jeśli potrafisz wybaczać sobie, inni będą wiedzieli, że nie należy ci wymyślać, gdy popełnisz błąd. Jeśli szanujesz swoje potrzeby, twój partner też będzie to robił. Jeśli wsłuchujesz się w swój wewnętrzny głos, partner także będzie doceniał twój prywatny radar". Ch. Carter-Scott.


Nowy tydzień otaczają dwie energie; jedna chce żyć, bawić się, kochać! Druga dostrzega, czego jej brak, co trzeba zamykać, nie dopatrując już wartości i sensu. Poniedziałek może być dla wielu testem dla różnych partnerstw. Środkiem tygodnia rządzi Mars przy Słońcu. On nie akceptuje przegranej, porażki, sięgając od razu do impulsywnego ryzyka, zabieraj z miejsca za elektryzujące pomysły! A tu do powodzenia jak zawsze potrzeba dyscypliny, cierpliwości i nade wszystko..samokontroli! Do końca tygodnia można wiele zyskać, albo dużo stracić. Na arenach politycznych całego świata osoby z autorytetem będą poddane próbie ognia. Na stawiaj swoich wartość i priorytetów na wadze naiwności. Przesadą można trafić w ślepe zaułki. Ja życzę wszystkim dobrego tygodnia! Żyjemy w interesującym świecie, a idąc do nowej epoki czas otworzyć się na nowe! Myśl przyszłościowo, nie tracąc z oczu tego, co nosisz w sercu! Dziękuje, pozdrawiam. Zapraszam na profesjonalne porady życiowe i biznesowe.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji