widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-08-16

Horoskop tygodniowy 14.08.17 - 21.08.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 14.08.17 - 21.08.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Merkury znajduje się od poniedziałku w biegu wstecznym. We wtorek Wenus ustawia w opozycji do Plutona. W środę Węzeł Karmiczny łączy ze Słońcem. W niedzielę Mars tworzy sextil do Jowisza rozpoczynając trygon do Saturna. Słońce konstruuje trygon do Urana. Saturn łączy z Lilith w Strzelcu. Konstelacje aktywne; Jowisz sextil Saturn, Jowisz sextil Lilith, Mars trygon Lilith, Neptun sextil Pluton. Inne planety w biegu wstecznym: Saturn, Uran, Neptun, Pluton oraz Chiron. Sterujemy do Nowiu Księżyca na osi Lew/ Wodnik 21.8.17 z całkowitym zaćmieniem Słońca.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 15.8.17 od godziny 3; 15 do godziny 16; 06
-czwartek 17.8.17 od godziny 15; 59 do godziny 18; 13.
-sobota 19.8.17 od godziny 17; 17 do godziny 19; 55.

"Bezpieczeństwo i dobro zapewnia społeczeństwu tylko moralność jego członków; podstawą zaś jej jest miłość wykluczająca przemoc."(Lew Tołstoj)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Kiedy szczęście, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie drugiej osoby jest dla ciebie tak samo (lub bardziej) ważne jak twoje własne, wtedy możesz powiedzieć, że kochasz tę osobę."( Harry Stack Sullivan)

"Szukamy ciepła nawet w kubku z gorącą herbatą, w zaparowanych oknach, bo tak bardzo tęsknimy za ciepłą duszą..."( Tadeusz Różewicz)

Baran 21.3-20.4.


Z bardzo mocnymi konstelacjami wchodzisz jak tornado w nowy tydzień. Z Marsem przy Słońcu jest pewność, że wiele się samo załatwi. Twoja energia i zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Uważać jeszcze trzeba na celowość i porządek w zdobywaniu swoich deklaracji. Merkury, planeta komunikacji zatrzymał się. A to oznacza, że także Twoje idee lub już wykonane prace podlegają kontroli. Jeżeli coś przeoczyłeś, nie panikuj od razu. Z późniejszym powrotem do znaku Lwa, jest gwarancja, że wszystko będzie po serca myśli wykonane.

W związkach wszelkiego rodzaju z Wenus w kwadracie należy słuchać wszelkich sygnałów. Idąc do zaćmienia Słońca na Nowiu, dla Ciebie w pozytywnym aspekcie wyważ i podejdź bardzo poważnie, związki mają być oparte na prawdzie, autentyczności i lojalności. Tylko wtedy ma to sens, ponieważ to, co teraz rozpoczynasz jest już na stałe.

Saturn stojący również w trygonie obok Lilith w kwestiach zawodowa życzą sobie pewności i uwzględnienia potrzeb innych. Gdy Jowisz na przeciw chce założyć Ci koronę, miej na oku rzetelność. Impulsywne czynności mogą być z góry skazane na przykrości.

Ten tydzień jest dla Ciebie bardzo istotny. Zrób w spokoju plan, przygotuj się do Nowiu Księżyca. Słuchaj bez gniewu krytykującego Merkurego w biegu wstecznym. Bez cierpliwości się nie obędzie. Gdy trzeba będzie jedno skreślić nie wywołuj od razu z Marsem wojny. To, co ma powstać powinno służyć Tobie i osobom najbliższym na długie, następne lata. Nawet, gdy Twoja radość, czy powodzenie będzie nieco przekonstruowane ma przynieść honory i powodzenie. Koncentruj się, bez zbędnych emocji.


Byk 21.4-20.5


Ten miesiąc jest dla Byków przełomowy, a wydarzenia od Pełni do Nowiu Księżyca z zaćmieniami kierują Twoje myśli do przeszłości. Każdy z Was mógłby sobie zapisywać, jakie tematy były ważne i poruszały emocje.

Idąc dalej do zaćmienia Słońca trzeba się przygotować na nieoczekiwane wydarzenia, poznanie innych ludzi i sytuacje niewyjaśnione. To będzie dopiero z czasem budować przyszłość oczyszczając z tych sfer życia, które muszą odejść.

Pomoc masz już w Merkurym stojącym w trygonie. Jego bieg wsteczny nakreśla, co będziesz musiał korygować, poprawiać i pozamieniać. Podchodząc do istnych rozmów przemyślaj wcześniej, co chcesz osiągnąć. Liczy się efekt końcowy. Merkury wróci na to miejsce, gdzie otrzymasz szasnę przekonstruowania wszystkiego tak jak sobie życzysz.

W partnerstwach o rożnym charterze pewnie pojawi się dynamiczna energia. Nie wchodź z miejsca na barykady, ale przy pomocy gwiazdy intelektu oraz Wenus zauważ cieple słowa zgody. Gdy nie aprobujesz całości, przedstaw swoje argumenty. Zaćmienie jednak będzie, coś zabierać, a na to miejsce pojawi się inne, bezpieczniejsze i autentyczne. Trzymanie na starych wartościach nie jest możliwe. Prywatnie nie przynoś do domu stresu z pracy. Lepiej jest znaleźć czas na wspólne aktywności, odwiedzić rodzinę lub pomyśleć o stworzeniu przytulnej atmosfery.

Nie pozwól się nikomu prowokować. Myśl sam i nie biegaj za tłumem! Wybory i decyzje należą do Ciebie. Nie bądź bezwiedną chorągiewką na wietrze. Sam rozstrzygaj. Wchodzisz na most transformacji, a to wymaga spokoju, opanowaniu i otworzeniu na innych ludzi oraz wartości, gdy Twoja Wenus jest wywołana na pojedynek z Plutonem.


Bliźniak 21.5-21.6


Twój Merkury zatrzymując się w niedzielę, z miejsca zabiera się za inspekcję. Jego kwadrat nakazuje weryfikację sytuacji zawodowych, materialnych oraz wszelkich kontaktów. Tam gdzie przesadziłeś lub przeliczyłeś się niesamowicie, będzie naprawione. Jego droga w kierunku serca, do znaku Lwa nie chce idealnego, fantazyjnego obrazu rzeczywistości. Całość ma być faktyczna, prawdziwa i nienaruszona. Ty zadowolony, radosny i w pełni szczęśliwy! Jowisz w bardzo pięknym aspekcie proteguje Bliźniaki. Kooperacje i współprace nie powinny naruszać, np. Twojego konta w banku czy też innych, priorytetowych wartości życia.

W braterstwach wszelkiego rodzaju, z Wenus w sąsiednim znaku Raka nikt nie pyta o Twoje emocje. A Ty zauważyłeś sam, co się w Tobie dzieje?

Różne uczucia z konstelacjami planet także są ujęte pod lupę. Najpierw zacznij do siebie! Zadbaj o komfort psychiczny i zadowolenie. Następnie zaproś rodzinę na wspólny wieczorek kierując przy tym spontanicznością i oryginalnością. Twoja pomysłowość jest przecież nieograniczona.

Zawodowo z Marsem i Słońcem w sextilu skorzystaj z pozytywnej aury do przekonania przełożonych o swoich projektach. Kondycje masz świetną, a koledzy zazdroszczą Twojego słonecznego nastawienia. Pamiętaj o Saturnie i Lilith w opozycji. Komplet ma być zgodny z prawem i regułami, bez ograniczania czy zmuszania kogoś do podlegania.


Rak 22.6.-22.7.


Od roku 2008 Pluton stoi naprzeciw. Ten tydzień idąc do Nowiu z całkowitym zaćmieniem Słońca jest dla Was decydujący. Impulsy, sytuacje, ludzie, wydarzenia z przeszłości, które nie są dalej potrzebnie będą odchodzić. Na to miejsce wchodzi nowe z ogromną siłą!

Jesteś chroniony przez Wenus, Merkurego i Neptuna. Wtorkowa konstelacja planet sprawdza nie tylko wartości wyciągając spod dywanu duszące tematy, które nie chciałeś omawiać...Nagromadzone od dawna intensywne uczucia nie chcą już siedzieć ukryte w Twoim sercu. Pluton nieznający litości, w najmniej spodziewanym momencie serwuje kwestie do oczyszczenia i przerobienia.

Co robić?
Być sobą. Nie trzymać na przeszłości. Nie reanimować odchodzącego. Wenus zadba w dni następne o piękne związki, poprawy finansowe i bezpieczny dom. Bez wroga serca koło Ciebie.

Merkury w biegu wstecznym przypomina o odpowiedzialności. W pierwszej linii za siebie, dalej za najbliższych. Jak myślisz o sobie, jaki kreujesz własny obraz, tak jesteś odbierany przez otoczenie. Z Plutonem masz do czynienia z silniejszym od siebie. Nie wykonuj manewru do tylu. Nie zamykaj oczu. Walcz o siebie z głową! Wenus, może bardzo wątła, da Ci wewnętrzne siły i poczucie bezpieczeństwa. Nie jesteś sam! Neptun wzbudza wiarę w swoje moce oraz intuicję. Twój duchowy dom rośnie na potężnych, silnych fundamentach. Wyczujesz sam, kiedy jest najlepszy moment i komu możesz zaufać. Tak na zawsze. Uwaga na Jowisza w kwadracie. Obietnice nie będą dotrzymane, a pytanie w stylu ,,czarno-białe" nie istnieje. Gwiazda intelektu stawia na Twoją wiarygodność. Kierunek do przyszłości musi być wspólny w każdym związku. W innym przypadku trzeba będzie wysiadać.


Lew 23.7.-23.8


Minione zaćmienie Księżyca zaznaczyło już sfery, gdzie będzie coś się zaczynać. Idąc do całkowitego zaćmienia Słońca rozpoczynasz bardzo ważny, życiowy etap.

Wiele zależy od Ciebie, w jaki sposób przygotujesz się do przywitania przeznaczenia. Najważniejsze byłoby być prawdziwym, otwartym, szczerym i nie słuchać negatywnych wpływów zuchwałego Marsa. Każda planeta, jak wiesz ma dobre i złe strony. Negatywne wpływy czerwonej gwiazdy prowadzi do egoistycznych czynności, ataków na innych lub przeciąganie struny sterując nawet do osobistego upadku. Merkury wyruszył do tylu, kierując do Ciebie. Tam gdzie dojdzie do głosu przesada, gdzie pobiegniesz za impulsem można będzie szybko i na stałe pożałować. Przygotuj się w spokoju do życiowego Nowiu Księżyca. Słońce w zaćmieniu symbolizuje zamknięcie jednego etapu i wejście w odmienne dymensje.

Gdy światło czerwonej lampki do 21.8.17 będzie się świecić w partnerstwach wszelkiego rodzaju wysłuchaj z dokładnością każdego słowa. Twoje wyobrażenia nie muszą się sprawdzać. Planeta komunikacji ustawi się w opozycji do Neptuna. Zajmuj się faktami, wysłuchaj rad najlepszych przyjaciół. Nie działaj sam! Może będzie potrzebna pomoc profesjonalna. W związkach przedstawiaj poważnie swoje zamiary, otaczając opieką swoją drugą połowę serca, stojąc jednocześnie nogami w rzeczywistości. Miej gest, jednak nie kupuj nikogo. Wszystko ma odbywać się na takiej samej wysokości oczu. Prezentuj się godnie, zdecydowanie i wiarygodnie. Także w pracy, gdzie może dojść do burzliwych polemik. Mobbing nie ma u Lwa szansy. Nie pozwali innym wrzucać sobie do zupy włosy. Nie musisz pracować z każdym, ale obowiązki powinny być wykonane. Duża grupa zazdrośników może szkodzić w dalszym rozwoju. Nie wtajemniczaj wielu w swoje zamiary, ale przy sposobności identyfikuj z wewnętrznym "ja".

Potężną energię możesz odbudować, na przykład na siłowni. To, co sobie przygotujesz, przemyślisz i z Merkurym w biegu wstecznym skorygujesz, ma prawo zaistnieć po Nowiu Księżyca w Twoim znaku. Uzgodnij efekty uboczne i długofalowe konsekwencje. Ostateczne werdykty oznajmij po dłuższym zastanowieniu. To jest Twój rok. Nie przegap najważniejszego.


Panna 23.8-22.9


Merkury zatrzymując się w Twoim znaku nie sprzyja dokładnemu myśleniu. Na pewno będziesz potrzebowała cierpliwości, spokoju i ponownego przemyślenia przeszłych decyzji.

Nie śpiesz się, ponieważ opozycja, którą utworzy do Neptuna może wskazać, że zrobiłaś błędy. Jasność myślenia, precyzja i dokładność ułatwi budowaniu nowych scenariuszy, jeszcze raz przekalkowaniu, co zawodowo Pannie się opłaci.

Dodatkowo z Plutonem w trygonie miej odwagę do własnego zdania. Projekty serca będą dopięte na ostatni guzik, ale dopiero od 5 września. Daj sobie czas na wszystko dążąc do osobistego celu. Całość będzie ze spokojem osiągnięta.

Tymczasem w miłości jest sielsko- anielsko. Wenus w pozytywnym aspekcie sprzyja towarzyskim spotkaniom, zajęciu się rodziną oraz poprawieniu sytuacji materialnych. Single powinny dobrze oszacować nowe towarzystwo. Spontaniczność i serdeczność wyznacza właściwe tempo w rozwoju partnerskim. W związkach postaw na szczerość, nie krytykując małych niedociągnięć. Nikt nie musi być perfekcjonistą. Do końca tygodnia na pewno dostrzeżesz więcej aniżeli było to widoczne na początku. Bądź sobą kierując się sercem.
Merkury sterując do znaku Lwa wspomni ponowienie o duchowych, indywidualnych potrzebach.


Waga 23.8-22.9


Projekty profesjonalne idą jak burza do przodu.
Ze Słońcem i Marsem w sextilu nie śpieszyłabym się jednak, ale do końca tygodnia sprawdzała najmniejsze detale. Jest możliwe, że coś przeoczyłaś, a Neptun w opozycji do planety myślenia zakryje, co jest najważniejsze. Nie machaj ręką z lekceważeniem na propozycje kolegów. Szczegóły przydadzą się w każdym calu, a Ty ominiesz zręcznie zbędne kłopoty. Idąc do całkowitego zaćmienia Słońca należy słuchać głosu serca, nieznanych sygnałów i tego, co mówi intuicja. Może to dla Wagi nie jest to ważne, lecz tym uzyskach niebagatelne podpowiedzi. Nie cel, ale droga ma się liczyć. Nie musisz pędzić. Nic nie ucieka.

W miłości z Wenus ,w wodnym znaku Raka, wypada w partnerstwach zadbać o romantyczność, nastrojowość oraz bezpieczeństwo. Szczególnie druga dekada urodzonych powinna przyłożyć się już od wtorku rana. Poświęć partnerowi więcej ze swojego czasu, myśląc o praktyczno- poetyckich potrzebach. Miłości, bliskości nie jesteś w stanie zbyć pracą. Powodzenie, uznanie, hołdy otoczenia ..to świetna fasada. Ale gdzie podziało się familijne szczęście?

Twoja Afrodyta daje wszystkim Wagom znaczące napomnienia. Połączniem jest z pewnością planeta komunikacji. Pluton w trudnej pozycji powyciąga tematy z piwnicy, aby właśnie w środku tygodnia wszystko przepracować i przetrawić. Masz duży wpływ na otocznie, jednak nie zapominaj o swoich pragnieniach. Pamiętaj o dyplomacji i kompromisie także w domu.


Skorpion 24.10.-22.11


Ty jedyny możesz już czuć, co się święci i jakie wiadomości przekazuje niebo. Jednak zatrzymanie Merkurego 13.8 utrudnia błyskawiczne pojęcie niektórych wiadomości. Planeta komunikacji stojąc w radosnym sextilu rozwiązuje tajemnice, które od dawna wyczuwasz całym sobą. Nie śpiesz się tylko z opinią, nie dolewaj ognia do oliwy. Słuchaj i patrz, co mówi rodzina, najbliżsi oraz przyjaciele.

Po zaćmieniu Księżyca w kwadracie nadciąga drugie ,bardzo ważne wydarzenie. Słońce i Mars w przykrym stanowisku zabiera siły urodzonym od 7.11 do 21.11. Koncentruj się na sobie oszczędzając energię. Nie daj się zwieść jasnym blaskom, banalnym, wyolbrzymionym słowom i kwiecistym materiałom.... Tak, już wiesz, to pachnie nieprawdą. Sztuczny uśmiech na ustach najbliższych denerwuje i stawia w Twojej głowie znaki zapytania. Zawodowo możesz przygotować się pewnie na konflikty. Odsuwaj kurtynę dwuznaczności nie pozwalając innym na prowokację czy agresję.

Małe Skorpiony potrzebują pomocy dorosłych. Duże muszą zdać się na wyśmienitą empatię. Na szczęście Twój Pluton w pozytywnym aspekcie poprowadzi każdego do rozszyfrowania nawet chińszczyzny.

Wenus w trygonie bierze Skorpiona w opiekę. Nie będziesz sam w trudnych sytuacjach. Przy Twoim boku znajdują się ważne postacie. Uczucie samotności omija zręcznie Ciebie. Wiesz, gdzie znaleźć pomocną rękę, gdzie odszukać rezerwę pozytywnej energii, gdzie odpocząć od zawodowych potyczek.
Nie angażuj się z miejsca w każdy nowy projekt. Wyważ, co będzie na końcu opłacalne i trwałe.


Strzelec 23.11.-21.12


Zawodowo możesz w szybkim tempie wskoczyć na tor wyścigowy. Słońce i Mars dostarczą, bowiem potężną energię, która dobrze jest wykorzystać dla siebie. Po zaćmieniu Słońca, Saturn w Twoim znaku się zatrzyma. Już teraz przygotuj się na poważne decyzje, które przez ostatnie dwa lata były opóźnianie, hamowane czy ograniczane. W nowym tygodniu poświęć dużo czasu na ważne plany. Planeta komunikacji stoi w kwadracie zabierając płomień i blask umysłu. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zadawaj dokładnie pytania. Jego pozycjonowanie do Neptuna zwodzi, kradnie precyzję, nakłaniając do wybrania mglistej drogi. Zastanów się przed każdą decyzją pamiętając o indywidualnych celach. Słońce i Mars z Węzłem Karmicznym w trygonie stawia Strzelce wnet przed bardzo ważnym wydarzeniem. Ze spokojem i dyscypliną podążysz po nitce do kłębka, wyjaśniając najważniejsze pojęcia. Tydzień przed zaćmieniem Słońca zamyka pewne etapy życia. Szykuj się na prze-znaczeniowe uwarunkowania.

Tymczasem w miłości istotne jest wyrażanie uczuć, nazywanie rzeczy po imieniu dbając o jedność słowa, duszy i ciała. A może przygotuj dla ukochanej osoby sympatyczny wieczór? Upichcenie czegoś pysznego, ciekawy film video da w tym memencie więcej niż wypad za granicę... Rodzina, familijny nastrój jest podstawą.


Koziorożec 22.12.-20.1


Jowisz w kwadracie i Pluton przy Słońcu reżyserują potężne plany!

Zatrzymanie Merkurego w niedzielę nakazuje jednak włączyć hamulec, popatrzeć od tyłu i sprawdzić czy na wszystko starczy siły? To świetnie, że pracujesz na pięciu fontach i rozpoczynasz ważne przedsięwzięcia. Ale liczą się również detale. Planeta komunikacji w boskim trygonie proponuje zreformowanie myślenia, przeliczania danych i stworzenia śmiałych kalkulacji. Czy wszystko się opłaci? A mi się wydaje, że możesz zrobić to jeszcze lepiej!

Gwiazdy funkcjonują na swój plan dając Koziorożcom kolosalne odpowiedzialności. Nie spłycaj w pośpiechu swoich wartości. Wenus na przeciw Plutona od wtorku do czwartku zmonitoruje Twoje związki, i układy wszelkiego rodzaju. Zawodowo z niektórych braterstw może się wycofasz. Twoja misja z -rentuje się, gdy dokładniej przestudiujesz osobiste cele.

Prywatnie pewnie układy są poddane próbom ognia. Planeta komunikacji przypomina o normalnym dniu codziennym. Wenus z naprzeciwka- o bezpieczeństwie, nierozłączności i poufności. Może się zdarzyć, szczególnie drugiej dekadzie urodzonym, że postawisz w ciemno, nie myśląc o własnych priorytetach. Nie daj się nabrać pięknym słowom lub bez pokrycia obietnicom.

Kłamstwa, nieszczerości wyjdą już wkrótce na powierzchnię. Nie musisz uczestniczyć w środku lata w balach maskarady. Złotą klatkę opuszczasz bez słowa. Ściągaj maskę i bądź sobą. Idąc do zaćmienia Słońca liczy się tylko autentyczne życzenie serca.


Wodnik 21.1.-19.2


Po zaćmieniu Księżyca nabierasz dystansu. Potrzebujesz czasu na przemyślenia i analizę minionych dni.

Wenus w Raku kieruje wszystkich do indywidualności bliskich sercu. Nie daj sobą poganiać, uciekaj od mobbing-u, nie podejmuj bezmyślnych decyzji. Wszystko ma swój czas, miejsce i przestrzeń... Jeszcze ważniejsze byłoby abyś sam rozstrzygał i odpowiadał za siebie. Każdy buduje swój świat według upodobań. Będąc znakiem przyszłości nie musisz się naginać, jak waga, pod ciężarem przeszłości. Zrealizuj, choć jedno swoje stare marzenie! Wybierz drogi oryginalne, kreatywne, te, które pasują do Ciebie! Miej śmiałość być sobą! Bez uzależniania od ludzi, sytuacji czy organizacji...na świecie jest wiele pięknych miejsc, które mógłbyś przecież zobaczyć odszukując dla siebie bezpieczność i miłość. W pełnym znaczeniu tego słowa.

Zawodowo, gdy Merkury zatrzymał się, nie potrzebujesz znaków zapytania nad głową. Znajdując czas na przemyślenia, już wiesz, gdzie ma prowadzić droga. Spokój i opanowanie i zaakceptowanie niektórych sytuacji prze -znaczeniowych stworzyło dla Wodnika warunki do koncentracji.

Teraz Ty masz prawo sam odpowiadać i decydować, gdzie znajdziesz osobiste spełnienie. Na każdym życiowym szczeblu.

Mars i Słońce w opozycji zabiera potrzebną energię urodzonym miedzy 3.2 -16.2. Profesjonalnie nie wchodź w pokera, bo gra może okazać się nie warta świeczki. Do wszystkiego niezbędne są aksamitne rękawiczki. Nie tykaj nikogo z jednej strony, z innej nie pozwalaj na agresję i niszczenia Twoje osobowości. Podczas umów czy kwestii finansowych nie wchodziłabym w ryzyka. Na końcu, bowiem możesz przegrać. Merkury nakazuje wybiec na inne drogi, gdzie jest zagwarantowane bezpieczność i stałość. Wieki Saturn i szczęśliwy Jowisz Wodnikom pomaga. Nie jest sam, jak widzisz. Spójrz na siebie z ciekawszej perspektywy. Doceń potencjały!


Ryba 20.2.-20.3


Bardzo długo pracowałaś nad swoim projektem. Teraz, gdy Merkury się zatrzymał będą sprawdzane i korygowane szczegóły. Nie zwracałbym uwagi na krytykę otoczenia, ale znalazła miejsca spokoju. Cel musi być osiągnięty! Wenus w trygonie chce bezpieczeństwa, gwarancji na przyszłość i stałości w powodzeniu. Liczna seria zaćmień dla Ciebie się skończyła. Przechodzisz na wyższy etap w bardzo powolnym tempie. Nic nie da się ukryć, gdy planeta komunikacji ustawi na przeciw Neptuna. Prawda jest naga i trzeba się jej trzymać.

Saturn w kwadracie dla urodzonych między 10-14.3 wyznacza termin poważnych egzaminów, które nastąpią po Nowiu Księżyca. Przygotuj się już teraz. Będzie od Ciebie dużo wymagał. Odpowiedzialność spada na Ryby za osobiste, przeszłe decyzje i wszystkie wykonane czynności.

Dla każdej z Was w kwestiach zawodowych istotne jest naświetlenie drobiazgów. Czyżbyś coś ominęła? Atak słowny jakiegoś przeciwnika przyjmij, jako wyzwanie do polemiki. Ze spokojem przedstawiaj argumenty nie zaniżając osobistej oceny.

W miłości może być bardzo przyjemnie, gdy zrozumiesz i przyjmiesz, co mówi druga osoba. W wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że nie interesują Cię czyjeś morały.

Spróbuj odnaleźć dla siebie klimat budując pomsty zgody i jedności. Przyjacielską, przyjemną aurą zdziałasz więcej niż wypadem za miasto. Przecież jesteś mistrzynią romantycznej tonacji! Z lekkością przeciągniesz partnera na swoją stronę!

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 14.8.17 do 20.8.17. Wenus opozycja Pluton. Słońce trygon Uran.

"Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa..." (George Eliot)

Tydzień serwuje nam mieszany program, a Wenus w opozycji do Plutona w kwadracie do Jowisza sprawdza partnerstwa i wartości wszelkiego rodzaju. Stawiając na prawdę, sprawiedliwość i autentyczność możesz wyjść z uzależnień wszelkiego rodzaju, np. prywatnych, finansowych, uczuciowych, politycznych.....etc. Słońce w trygonie do Urana otwiera wrota złotych klatek. Nie, nie wszystko jest do kupienia za pieniądze. Wychodź z niebezpiecznych układów, nie posługuj manipulacją lub presją. Merkury w biegu wstecznym, w bystrej Pannie, nie przepuści myśli i projektów, które nie mają stałości. Pod koniec tygodnia, zbliżając się do całkowitego zaćmienia Słońca możemy się poczuć niepewnie lub zagrożeni. Znajdź czas dla siebie, najbliższych budując wewnątrz bezpieczny "dom". Liczą się przesłanki serca. Ja życzę Wam ciepłego i spokojnego tygodnia. Dziękuje, pozdrawiam.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji