widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-09-11

Horoskop tygodniowy 11.09.17 - 17.09.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 11.09.17 - 17.09.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia: Wtorek i środa to dzień pięknego trygonu Wenus do Saturna. 14.9. Słońce stoi w kwadracie do Saturna- od czwartku do niedzieli Wenus buduje sextil do Jowisza. Trzecia koniunkcja Merkurego z Marsem to piątek, sobota, niedziela. Tym razem planeta komunikacji jest w biegu prostym. Planety w bieg wstecznym Pluton, Neptun, Uran, i Chiron. Konstelacja aktywna: Jowisz opozycja Uran.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 11.9.17 od godziny 2; 55 do godziny 21; 30.
-środa 13.9.17 od godziny 20; 36 do 14.9.17 godziny 0;13.
-piątek 15.9.17 od godziny 23; 24 do 16.9.17 godziny 3; 10

"Potrzeba czasu żeby dokonać rzeczy trudnych. Aby dokonać rzeczy niemożliwych potrzeba trochę więcej czasu."

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Przegrywa nie ten, który padł, lecz ten, który nie chciał powstać."
"Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy."

Baran 21.3-20.4.


Z planetami w Pannie należy nie tylko zająć się sobą i zrobić coś zdrowego dla siebie. Słońce, Merkury i Mars myślą ciągle o realu i odpowiedzialności. Za siebie, swoją pracę, rodzinę, a Tobie dochodzą tematy partnerskie.

Jowisz jeszcze w opozycji i Wenus pozytywnie nastwiona gwarantuje, że będzie można się dogadać. Skorzystaj z propozycji uniwersum i naprawiaj, to, gdzie wcześniej nie miałeś czasu. Wenus w Lwie tęskni do miłości i osobistego spełnienia. Jeżeli było to wcześniej problemem, jest szansa, przy pomocy Jowisza wszystko się wyjaśni i będziesz mógł budować swoje partnerstwo dalej na najważniejszym fundamencie, a mianowicie wzajemnym, stabilnym uczucia. Cóż więcej trzeba?

Tak samo finansowo możesz liczyć na pomoc gwiazd. Masz świetną energię, która wszystko teraz przyciągnie. Tematy, nie tylko serca, a jakości namacalne są ważne, gdy trzeba wszystko chronić i monitorować. Wykorzystaj bardzo dobrą fazę. Szkoda byłoby, abyś przez niecierpliwość zniszczył coś, co ma charakter trwały.

Baran nie musi się niczym przejmować. Twoja natura wojownika potyczki i zmagania. Patrz dalej i respektuj potrzeby również najbliższych. Tu jest zaznaczony szacunek i odpowiedzialność. W końcu stąd czerpiesz swoje najpotężniejsze moce.


Byk 21.4-20.5


Gwiazdy znajdujące się w Pannie ułatwiają odnalezienie siebie, oparcie na realnych przesłankach i zajęciu tylko tym, co możliwe.

Trzymaj oczy i uszy otwarte, słuchając jednocześnie mądrej intuicji. Wnet zrozumiesz, do czego byłby to wszystko przydatne. Wenus stoi jeszcze w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych. Razem z nią trzeba się zająć trudnymi kwestiami w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Gdy czujesz się nie dobrze sam ze sobą, przeznacz więcej czasu na odpoczynek, relaks oraz stan zdrowia czy urody. W zdroworozsądkowym ciele, zdrowy duch znajdzie rozwiązania na wszelkie bolączki. Akceptując siebie będzie łatwiej pomagać innym, szczególnie, gdy chodzi o normalny dzień codzienny. Zacznij od drobnostek, które naprawdę najbardziej cieszą. Będąc z trzema gwiazdami w realnym znaku za pan brat szybciutko znajdujesz się w swoim elemencie i czujesz sam, że potrzebną energią można przenosić góry.

Neptun w sextilu zaprasza do marzeń, jednak inne położenia gwiazd napominają o obowiązkach. Koncentruj się na tym, co jest wyzwaniem, pozostając bardzo rzeczowy. Robienie na wyrost tu jest nie potrzebne, ale uwzględnienie szczegółów i drobnostek.

Z trygonem Plutona mają do czynienia urodzeni między 9.5-11.5. Pod koniec miesiąca z jego biegiem prostym dużo się wyjaśni. Potężna siła wiedzie Byki do powodzenia i zbudowania odmiennego żywota. W życiu prywatnym i profesjonalnym buduj złoty most między zadowoleniem, a potrzebami serca. Z kwadratem Węzła Karmicznego nie należy przesadzać. Jego wpływy mają charakter asygnowany. Nie należy, bez sensu, wywoływać wilka z lasu.

Trzymaj się ustalonych praw i reguł, a wszystko się na pewno ułoży. Wrzesień ma przebiegać spokojnie, październik to już następny etap bardzo znaczących spotkań.


Bliźniak 21.5-21.6


Z kwadratem Słońca, Merkurego i Marsa nie można popełniać błędu. Decyzje należy podejmować po zastanowieniu, komunikować dokładnie, pytając za każdym razem, jeżeli coś nie zrozumiałeś.

W środek tygodnia trzecia dekada urodzonych musi uważać. Kwadrat Słońca do Saturna i dla Ciebie jego opozycja tej gwiazdy zaznaczają bardzo ważne dyrektywy odgórne, które usłyszysz. Reguły trzeba przestrzegać. Także moralne. Nie skuś się na coś pochopnego. Wszystko, bowiem może mieć charakter stały i nieodwracalny. Najlepiej jest otworzyć się i przygotować na zmiany sytuacji. I tak nie możesz nic wymusić, nawet, jeżeli Tobie coś się nie podoba. Z planetą przeznaczenia jest taka historia: bez nacisku wydarzenia i asygnowane historie i tak będą przez Ciebie doświadczone.

Słuchaj się intuicji. W istotnych kwestiach dystans i namyślenie pomogą zrozumieć koleje wydarzeń. Nie zajmuj się całym światem, ale tylko swoimi problemami. Skromność i normalny dzień codzienny ma w tym tygodniu priorytety, gdy Saturn patrzy na całość bardzo krytycznym okiem. Niedociągnięcia, pobieżność są odrzucane. Z Marsem i Merkurym oczekuj szybszych wiadomości, aniżeli się spodziewasz.

Prywatnie z Wenus i Jowiszem trzeba liczyć na dobre obroty w sprawach miłosnych. Ten piękny aspekt daje każdemu z Was odnalezienie swojego szczęścia. Pieniądze także, jak gdyby spadają z nieba. Na tym nie zabraknie. Zadbaj o stałości i odpowiedzialność. Troska o samego siebie ma w tym momencie uprzywilejowane pozycje.


Rak 22.6.-22.7.


Z Wenus w sąsiednim znaku nabierasz odwagi do istotnych poczynań. Już czujesz i mierzysz siły na zamiary wykorzystując swoje pozytywne nastawienie oraz potężną energię gwiazd. Mars i Merkury to olbrzymi zastrzyk mocy. Już wiesz, czego chcesz, jakie podejmować decyzje uwzględniając najmniejsze szczegóły dnia codziennego!

Chcesz być przecież zadowolony i odpowiedzialny, a swoje życie każdy ma swoim ręku. Liczą się fakty, krzyczą gwiazdy znajdujące się w znaku praktycznej Panny!

Tymczasem z otwartym sercem, nadzieją w duszy wyruszasz w poniedziałek do następnej przygody. Lśniące oczy dodaj Ci tylko uroku. Obojętnie, co się wydarzy. Jest w Tobie kolosalny dynamizm i z każdym zadaniem będziesz umiał sobie poradzić. Nie ma strachu dla mądrego Raka. Gdy potrzebujesz czegoś wypada pytać. Trzymanie się starego już nie popłaca. Pluton naprzeciw niszczy wszystko krok za krokiem, co nieprzydatne, a jego bieg prosty pod koniec miesiąca spowoduje, że decyzje przyjmiesz bez zmrużenia oka. W czwartek i piątek, gdy Księżyc wejdzie do Twojego znaku oczkujesz bardzo przyjemnego nastroju. Może to będzie jak w rodzinie, a może tylko zrozumienie, że bezpieczeństwo każdy może znaleźć w sobie, w środku?

Wybieraj tymczasem mądrze słowa, jeżeli chcesz coś innym zakomunikować. Emanujesz dookoła bardzo silną energią. Nie każdy będzie potrafił zrozumieć, co masz na myśli. Działaj pomału i dokładnie. Uranus dla urodzonych miedzy 19.7-20.7 wprowadza chaotyczne uwarunkowania. Najpierw pomyśl, potem działaj. Efekty tak czy siak, mają charakter stały i nieodwracalny prowadząc do odkrycia Twojej indywidualności.


Lew 23.7.-23.8


Masz wspaniałe gwiazdy, jeżeli chodzi o sprawy miłosne. Wenus w pięknym aspekcie do Jowisza zapewnia, że wreszcie wiele się wyjaśni, a planeta szczęścia dostarcza uśmiechu i osobistego zadowolenia. Na single, szczególnie trzeciej dekady czekają przyjemne znajomości. Spożytkuj dobrze ostatnie fazy dni ze słońcem na wyjścia, party czy ważne spotkania rozrywkowe. Czekaja Cię, bowiem nieziemskie niespodzianki.

Ci z Was, którzy siedzieli od dawna w kryzysie mają szasnę z Saturnem zbudować nowe podstawy do stabilnego związku. Inni podejmą ważne kwestie dotyczące przyszłości. Nikt nie jest stworzony do życia w samotności. Jowisz przyświeca Wam w pozytywnym aspekcie jeszcze do 10.10.

Z trygonem Urana kreatywną energię masz przy sobie w każdej chwili. Nowe idee także wypada wdrożyć w dzień codzienny. Gwiazdy znajdujące się w Pannie przypomnianą o każdym szczególe. Mówiąc i komunikując nie trzeba już ubarwiać, ale przestawiać fakty, tak jak są rzeczywiście.

Odbudowy i przemiany w Twoim życiu trwają. Gdy zaczniesz od drobnostek łatwiej jest przejść do ważnych przedsięwziąć. Myślą o swojej wielkości, akceptuj przy sobie odrębność partnera. I on ma indywidualne, atrakcyjne cechy charakteru, nie podobne do Twoich. Przy okazji daj innym pewność, że po prostu jesteś. Nie trzeba przekraczać granic, zapewniać i obiecywać... Wystarczy świadomość drugiej osoby, naprzeciw, że może na Tobie polegać.


Panna 23.8-22.9


Mars, Słońce i Merkury stojąc w Twoim znak zapewniają dobry czas, gdy nie będziesz dalej się rozdawać. Z czerwoną planetą należy kierować fokus na osobiste priorytety z ogromną koncentracją. Pozostań przy tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, nie naginając się jak chorągiewka na wietrze. Powodzenie czeka tam, gdzie się nawet nie spodziewasz, jeżeli dobrze rozplanujesz swoje zamiary. Początek tygodnia może być trudny dla trzeciej dekady urodzonych. Kwadrat Saturna do Słońca oznajmia nadejście ważnych informacji. Gdy nie pójdzie po Twojej myśli, wykonuj w spokoju obowiązki akceptując odgórne rozkazy. Po pełni na Twojej osi odchodzi to, co jest nieprawdą i nie ma mocnych korzeni powiązanych z odpowiedzialnością.

Pluton może dostarcza nieco strachu, jednak swoją biegłością i znajomością faktów możesz wielu zaskoczyć. Bądź dalej profesjonalna nie biegnąc we wszystkie strony świata. Teraz jest miesiąc, aby całość ogarnąć. Ostatecznie, gdy Merkury połączy się z Marsem wygrywasz. Nie idź na ryzyko. W tym tygodniu to nie będzie się opłacać. Saturn włącza już w kwadracie przeznaczenie.

Po pełni na Twojej osi faktem jest abyś marzenia i życzenia realizowała i wprowadzała w życie. Tylko wyobrażenie w szarej codzienności nie zaprowadzi do osobistego szczęścia.

Z Neptunem na przeciw nie wierz każdemu. Druga dekada urodzonych powinna świadomie wyrzucać różowe okulary. Nie wszystko jest prawdą, co jest Ci przedstawione. Mars, Merkury i Słońce stoją po Twojej stronie, abyś do 20 września otrzymała, co od dawna planujesz. Nie marnuj czasu na błahostki. Szkoda tak cennej, zbawiennej energii. Wykaż się sama inicjatywą. Gdy Ty zawalczysz o swoje, możesz oczekiwać najlepszych efektów!


Waga 23.8-22.9


Jowisz stającym tam, gdzie wcześniej się zatrzymał po raz ostatni przebiega Twoje stopnie. Od lutego 2017 Twoje wyobrażenia o świecie, decyzje, plany bardzo się zmieniły. Nabrałaś więcej odwagi, optymizmu przeinaczając szczególnie wszystko w partnerstwach. Już wiesz, na czym Ci zależy i jaka wartość najbardziej się liczy.

Przygotowując się na ostatnie wydarzenie tego miesiąca należy pamiętać, że opozycja planety szczęścia do Urana ma ogromne znaczenie. Twoje myśli, idee muszą się zrealizować.

Działaj bardziej spontanicznie. Możesz tak wiele osiągnąć, dużo więcej aniżeli sama to dostrzegasz. Jeżeli dasz sobie szanse, zaufasz. Nie analizuj za, wiele, gdy gwiazdy świecą tylko dla Ciebie. Strach i obawy hamują Twoje wielkie możliwości.

Kto przechodzi kryzys w bliskości może oczekiwać zgody. Kto planuje przyszłość, teraz jest najbardziej odpowiedni moment. Trygon Wenus do Saturna zacementowuje następnie, bardzo długie lata dając w zamian poczucie bezpieczeństwa.

Twój glos serca nie jest zawsze jasny, ponieważ zwracasz więcej uwagi na reakcje otoczenia. Ja czy oni? A może kogoś uraziłam?

Oczywiście najpierw musisz być Ty! Inaczej środowisko wysyła tą samą energię!
Zacznij od siebie, a możesz zdobyć wszystko. Podejmuj sprawiedliwe rozstrzygnięcia.


Skorpion 24.10.-22.11


Tematy serca, które świadomie omijasz mają z kwadratem Wenus wielkie znaczenie. Już Węzeł Karmiczne dal sygnał, nadchodzą prze-znaczeniowe wydarzenia po zaćmieniu Słońca. Wartości, miłość, stałość czy odrzucenie. Co wybierasz? Co jest dla Skorpiona punktem centralnym?

Jowisz zbliża się do Twojego znaku, od którego będziesz w następnym miesiącu już bardzo profitował. Jowisz stoi także dla większej pewności siebie, zaufaniu w życie, wyroki niebios i że może być po prostu magicznie... Do tego przecież dążysz, nieprawdaż?

Faza rozwoju zapewnia również kolosalne powodzenie. Uporządkuj ze spokojem wszelkie związki. Z Marsem, Merkurym i Słońcem w sextilu masz bardzo dobre argumenty. Dokładność i celowość sprzyja stałemu zwycięstwu. Nie ociągaj się. Samotnie drogi po zwycięstwo nikogo nie obchodzą. Daj coś z siebie otoczeniu, wyjdź do w świata przyjmując bardzo znaczącą energię. Konfrontacja z kolorową metą ucieszy niejednego Skorpiona.

Istotne byłoby wyjść z rutynowego zachowania, jeżeli nie jesteś w głębi serca zadowolony. Zmiany należą do procesów życia. Nie bój się przedstawiać autentycznie. Pluton z Koziorożca zapewnia, że przebijesz się ze swoim pomysłem.

Jeszcze trzeba kooperować, wysłać i odbierać sygnały z otoczenia, czasami może doradzić profesjonalisty. Nie jesteś samotną wyspą. Tydzień zapewnia odkrycia siebie. Będą także różne niespodzianki.


Strzelec 23.11.-21.12


Czasami odważysz się iść za głosem serca, a innym razem tworzysz dystans zmyślając w swoim świecie. Kto teraz nie wykorzystał dobrych konstelacji może żałować. Real przedstawiony przez planety w znaku Panny jest bardzo szary. A szans było bardzo dużo przez całe lato.. Kwadrat Słońca dopada trzecią dekadę urodzonych, gdzie znowu wymagane będą poważne decyzje, przymusowe przestrzeganie reguł lub podporzadkowanie temu, co usłyszysz. Najbardziej, czego możesz się obawiać, to samego siebie. Swojego dystansu, niewiary i braku zaufania, że może być dobrze... Utracenie optymizmu i sensu w priorytety, z Saturnem jest możliwe. W tym wypadku należałoby do końca miesiąca szybciutko stworzyć inny plan, bardziej ciekawszy, gdzie sam włożysz ziarenko ufności w żyzną glebę.

Ty masz ponosić odpowiedzialność, tym sam kierujesz swoim życiem i wybierasz drogi do przyszłości. Uniwersum odpowiada na Twoją energię, która wysyłasz ze centrum serca.

Wenus z Lwa w trygonie zachęca do powrót do życia. Ona chce bezpośredniości, naturalności i radości z każdej minuty. W ziemskiej wędrówce wiele się powtarza. Początki, rozwój, koniec.. Ciągle zaczynamy budować od nowa zaczynając od trwałego fundamentu. Gdy jedno odchodzi wypada zabrać się za następne. Takie są koleje naszych losów. Tylko z odpowiedzialnością.

Kieruj świadomie energię na to, co dostarcza Ci optymizmu.

Koziorożec 22.12.-20.1


Nadchodzi czas wyciągania wniosków i konsekwencji, gdy Twój Saturn ustawia się w kwadracie. Jowisz wskazuje tych ludzi, których masz zostać, którzy nie zasługują na Twoje zaufanie, którzy nie należą do Twojej przyszłości.

Na szczęście aż trzy trygony otaczają porządnie Koziorożca i dają ogrom siły do poradzenia sobie z realem. Jego szare barwy już znasz i nastawią na powodzenie.

Postaraj się jeszcze rozluźnić, wybieraj kierunki całkiem odmiennie. Myśl elastycznie, nie operując na konserwatywnym. Pluton niszczy to, co przestarzale, niefunkcjonalne pragnąc rozpocząć już odbudowy i postawienie silnych, całkiem odmiennych fundamentów.

Wypróbuj nie kontrolować wszystkiego. Neptun w sextilu zaprasza do zaufania. Już niebawem planeta szczęścia zapowiada zadowolenie, radości i rozkwit tego, co najbardziej pragniesz. Nagrody masz w kieszeni. Za swoją siłę, wytrwałość i zaangażowane w pracy. Gwiazdy w Pannie proponują utworzenie innych celów. Kogo zabierzesz do swojego nowego świata?

Już sam wiesz, nie wszyscy się nadają, ponieważ zabrakło tego, co najważniejsze, a mianowicie kredytu wierności. Tego nie da się kupić za żadne pieniądze.

W przyszłości należy komunikować. Rozmawiać o tym i owym, nie gubiąc realnych przesłanek. Z Wenus w Lwie, chce się żyć, gdy jest jeden i ten sam kierunek. Gdy każdy myśli o sobie, nie ma to dla Koziorożca znaczenia. Pluton na Słońcu drugiej dekady jeszcze wymaga autentyczność, prawdy. Z Marsem masz ogrom power-a przy sobie. Zostawiaj przeszłość wybierając dokładnie ludzi.

Aż trzy gwiazdy gwarantują, że wszystko będzie ułożone i ustalone z odpowiedzialnością.


Wodnik 21.1.-19.2


Tylko Wenus krąży gdzieś w oddali przypominając o Twoich ostatecznych, życiowych wartościach. Wszyscy mają zrozumienie dla Twojej sytuacji. Tylko czy Ty już sam postawiłeś sobie cele? Zadecydowałeś? Wybrałeś i finalnie rozstrzygnąłeś?

Z dnia na dzień może być coraz bardziej ekscytująco. Szczególnie, gdy pod koniec miesiąca Jowisz ustawi na przeciw Urana. Wybory, może są nie łatwe, ale przynoszą ulgę, jasność i porządek. Tak, jak gwiazdy aktualnie w znaku Panny. Wszystko ma odpowiadać realności.

Zanim zgarbisz się od wydarzeń dokonanych dookoła zaćmienia Słońca skorzystaj z pięknego trygon Jowisza. On chce zostawić przy Tobie tylko te znaczące momenty. Resztę z opozycją Węzła Karmicznego trzeba będzie pożegnać. To nie dało satysfakcji w przeciągu ostatnich 18 laty.

Wenus podkreśla znaczenie pojęć; życia, miłości i głosu serca. Nawet pary, które długo są już w kryzysie, mają szansę na nowe odbudowy. Masz wszystko przy sobie, co potrzebne i co spełni życzenia. Sięgnij śmiało ręką do tego, co wprowadzi Wodnika w świat optymizmu.

Słońce napomina o podzieleniu w domu obowiązków. Jaką rolę masz Ty? Jaką partner? To ponosi odpowiedzialności? I najważniejsze, czy jest wspólny cel i mianownik do przyszłości?

Twój Uranus w sextilu namawia do zmiany. Rutyna, ciągle to samo nie jest dla znaku przyszłości.


Ryba 20.2.-20.3


Nie polegałabym na "odczuciu", gdy Merkury i Mars stoi na przeciw. Z gwiazdami w znaku Panny trzeba trzymać się realu. Odchodź od wyobraźni, bajki i fałszywej hipotezy.

Teraz liczą się tylko fakty, codzienne, małe problemy i sposób ich pokonywania bez popadania w świat iluzji. Zanim wejdziesz w złości, na barykady wyważ swoje siły oraz argumenty. Zawodowo z kwadratem Saturna początek trzeciej dekady urodzonych, musi się przygotować na bardzo ważne konfrontacje.

Odpowiedzialność jest w Twoich rękach. Ty decydujesz, Ty wybierasz. Na nic się zdają piękne marzenia, gdy w świat autentyczny prezentuje Ci coś zupełnie innego.

Z koniunkcją Neptuna należy podjeść z dystansem do różnych propozycji. Nie ufać wszystkim i sortować napływające wiadomości. Nie daj się naciągnąć znowu na kłamstwa czy obietnice bez pokrycia. Sprawdzaj dokładnie. Zanim Jowisz ustawi się w trygonie zrezygnuj z ról, które Ci nie odpowiadają, przygotuj do bycia sobą kierując do serca pasji.

Uporządkuj wszystkie emocje przechodząc do bitwy o swoje życie. Miej odwagę posłużyć się wysoką analizą, znajomością faktów oraz przy okazji zbierając dodatkowe informacje.

Wykorzystaj Twój potencjał i przeżyte doświadczenia do końca. Do 20 września wszelkie trudne sytuacje będą już opanowane z Twoim zaangażowaniem. Wtedy nowa droga otworzy się przed Rybą.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 11.9.17 do 17.9.17.

"W decyzjach odpowiedzialnych nie ma miejsca na żal. Podejmuje się je na podstawie faktów i bezwzględnych wyliczeń.!(Dariusz Depczyk)


Tydzień ma bardzo zmienną energię. Kwadrat Słońca do Saturna to wyciągnie konserwacji i konieczność objęcia odpowiedzialności za swoje czyny, myśli i słowa. Zaznaczają się bardzo ważne momenty, szczególnie, gdy Słońce konfrontuje się z Lilith i surowym Saturnem. Merkury po raz trzeci i ostatni łączy się z Marsem w piątek. Jednoznaczne decyzje są nieuniknione. W znaku Panny chodzi o zrobienie porządków prowadzących do uzdrowienia naszej duszy i ciała. Wenus, Saturn, Jowisz i Uran w pięknych powiązanych dają bilety darmowe do trwałego szczęścia. Kto rozpozna i wykorzysta dobre konstelacje może zabezpieczyć się emocjonalnie na całą wieczność... partnerstwa i związki wszelkiego rodzaju są na nowe zdefiniowane, gdzie nie ma już przymusu i strachu. A wszystko odpowiada realnym, szarym faktom dnia codziennego.

Ja życzę wam mądrego tygodnia. Wykorzystajcie przesłanki Wenus, ona przypomina o życzeniach serca, które w tym tygodniu mogą być objawione i spełnione.
Pozdrawiam! Dziękuje.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji