widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-09-29

Kwarc różowy - kamień miłości, wybaczenia i zaufania

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kwarc różowy - kamień miłości, wybaczenia i zaufania" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.


Wyobraźmy sobie dobrze znaną nam sytuację - kiedy jesteśmy chorzy i czujemy się źle, wybieramy się do dobrego lekarza, aby dokonał diagnozy i pomógł nam szybko powrócić do zdrowia. Otrzymujemy receptę, wykupujemy leki i nasza kondycja z dnia na dzień się poprawia. Co jednak możemy zrobić w przypadku, kiedy to nie nasze ciało cierpi, lecz dusza? W życiu często spotykają nas przykre sytuacje: spotykamy ludzi, którzy nas oszukują lub krzywdzą; nie możemy odnaleźć właściwej osoby do bliskiej relacji; rozstajemy się z partnerem... Niemalże każdy z nas doświadczył takiej sytuacji, kiedy pragnął odnaleźć "lekarza uczuć", który wypisałby Mu receptę na ból po rozstaniu, odnalezienie partnera, utrzymanie związku i ogólne szczęście w miłości. Czy taki lekarz jednak istnieje?

Jak napisał w jednej z książek Kenneth Boegh Andersen: "Nic nie jest niemożliwe. Niemożliwe jest tylko dla tego, kto się poddaje!"

Typowego lekarza uczuciowego może i nie ma, lecz Jego rolę zdecydowanie odgrywają doświadczeni Doradcy Duchowi, którzy niejednokrotnie potrafią znaleźć "receptę" na trudne emocje. Nie ma co się oszukiwać - właśnie takie negatywne uczucia często zamieszkują nasze serca i trudno je stamtąd wygonić. Jeśli i Ciebie w jakiś sposób dotyczą te słowa i szukasz swojego sposobu, aby poradzić sobie problemem dotyczącym kwestii miłości - nie potrafisz zapomnieć, wybaczyć czy odnaleźć lub naprawić relacji uczuciowej - pierwszym "lekarstwem" na Twojej "recepcie" powinien być kamień szlachetny zwany kwarcem różowym.

Kwarc różowy - w świecie ezoterycznym - zwany jest powszechnie "kamieniem miłości". Nie tylko tej miłości romantycznej (pomiędzy dwojgiem ludzi), lecz pełnej miłości do otaczającego nas świata, wszystkich stworzeń, otaczających nas osób, a przede wszystkim - miłości do samego siebie. Ten przepiękny kamień posiada bardzo silne pole energetyczne, które stymuluje umiejętność współodczuwania, altruizmu, bezinteresowności, ufności oraz szeroko pojętej gotowości do przyjmowania i dawania innym bezwarunkowej miłości.

Kwarc różowy bowiem silnie oddziaływuje na energię czakry czwartej, zwanej inaczej: czakrą serca. Kiedy spotkało nas coś złego i nosimy w sercu ból, strach tęsknotę czy urazę - kamień miłości stanie się naszym sprzymierzeńcem. Ta odmiana kwarcu pomaga także osobom, które poszukują miłości lub pragną ją rozbudzić w trwającym już związku.

Ekspansywna energia kwarcu pomaga nam dostrzec prawdziwe intencje otaczających nas osób, obdarza na większą empatią i pozwala odczuwać radość z chwil, których wcześniej nie docenialiśmy. Wspomaga proces leczenie ran duszy - koi skołatane nerwy, pozwala łatwiej wybaczyć i na nowo zaufać. Poza tym, co najistotniejsze - kwarc różowy pozwala odczytać naturę własnych emocji. Brzmi abstrakcyjnie? Ile razy zastanawiamy się czego właściwie pragniemy od życia; czy kochamy daną osobę czy jedynie jesteśmy zauroczeni; czy jesteśmy gotowi na zmiany czy lepiej będzie poczekać. Przynajmniej raz na jakiś czas pojawiają się w głowie pytania bez odpowiedzi. Kamień miłości pozwala nam ułatwić proces podejmowania ważnych decyzji. Pozwala także zapomnieć o przeszłości i z radością spojrzeć w przyszłość.

Medytując i afirmując - wraz z energią naszego kamienia - nastawiajmy swoje myśli na to, aby stać się jak najlepszym człowiekiem. Wizualizujmy sobie nasz uśmiech i dobro, którym obdarowujemy innych. Bądźmy uprzejmi, mili, uczynni i szczerzy w swoim zachowaniu. Nawet kiedy czujesz, że w Twoim wnętrzu gromadzą się czarne chmury - wyobraź sobie słońce, które rozświetla Twoje wewnętrzne niebo. Kwarc różowy działa na naszą energię po to, aby podarowane przez nas dobro mogło powrócić do nas ze zdwojoną siłą w przyszłości.

Patrząc na ten piękny kamień warto również powiedzieć słów kilka o jego zastosowaniu w medycynie niekonwencjonalnej. Często jest tak, że coś nam dolega, ale jeszcze nie na tyle, aby udać się do lekarza. Przynajmniej ja znam kilka takich osób :) Kwarc różowy jest stosowany m.in.:
- w łagodzeniu dolegliwości i chorób związanych z układem krążenia i sercem;
- stymuluje proces zapamiętywania, pozwala lepiej skupić myśli i niweluje ospałość (podobnie jak rozmaryn);
- wspiera układ odpornościowy;
- zmniejsza poziom stresu, przeciwdziała nerwowości i gwałtowności w zachowaniu;
- sprzyja sferze seksualnej i płodności.

Kwarc różowy jest nie tylko piękny, lecz posiada także niezwykłe właściwości. Kiedy chcesz rozpocząć przygodę z minerałami lub wiesz, że jego działanie byłoby dla Ciebie - sięgnij po tego małego, różowego kamyczka :)

Kiedy po głowie chodzą Ci pytania bez odpowiedzi, wciąż nie wiesz jak sobie poradzić z emocjami lub nie wiesz, w którą stronę skierować swoje kroki - zapraszam Cię do rozmowy. Wspólnie będziemy w stanie zdziałać więcej i szybciej odnajdziemy właściwe rozwiązania.

Pozdrawiam cieplutko,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji