widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2017-10-06

Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Robert Q.

Próba kontaktu z zaświatów może być możliwa. Wystarczy, że skorzystasz z ćwiczeń zmysłów, które pomogą Ci poprawnie zinterpretować różne sygnały.

Wzrok

Wzrok jest jednym ze zmysłów, którego bardzo często używają media. Aby go wyostrzyć musisz dokonać analizy widzianych kształtów w porze nocnej. Ćwiczenie możesz wykonać w dowolnym miejsce. Ważne jest tutaj rozpoznanie kształtów. A w tym może nam pomóc wyostrzenie wzroku. Dzięki niemu odkryjesz rzeczy, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne.

Słuch

Jasnosłyszenie to umiejętność, która pozwala nam usłyszeć przekaz spoza zwykłej skali źródeł. Połóż się na łóżku wieczorem na kilka minut. Dzięki temu dostosujesz się do dźwięków, które Cię otaczają. Pełna koncentracja umożliwi ich identyfikację. Słyszysz, jak pracuje lodówka, jak przesuwają się wskazówki zegara. Dzięki ćwiczeniom wypracujesz techniki, które pozwolą Ci odkryć swój umysł parapsychiczny.

Węch

Umysł jest w stanie zasygnalizować o sytuacji paranormalnej poprzez zapach. W wolnym czasie rozluźnij się, rozkoszując się otaczającą Cię wonią. Możesz to zrobić w kuchni, restauracji, pizzerii. Poczuj aromat warzyw, woń przypalającego się oleju, zapach powietrza. Rozpoznając zapach, powtarzaj sobie w myślach, skąd pochodzi. Będziesz zaskoczony odkryciem delikatnych i gorzkich zapach.

Dotyk

Z tego zmysłu możesz skorzystać, gdy będzie miał do czynienia z innym bytem. Osoba, która je medium, jest w stanie zidentyfikować obecność bytu za pomocą różnicy temperatur. Weź do ręki kostki lodu. W drugiej trzymaj coś ciepłego. Wyobraź sobie, że wyostrzasz zmysły aby rozpoznać różnicę ich temperatur.

WRÓŻBITA Q ROBERT


Zadzwoń na
708 688 943708 688 943 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7530048 224 179 753 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji