widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-10-06

Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Robert Q.

Próba kontaktu z zaświatów może być możliwa. Wystarczy, że skorzystasz z ćwiczeń zmysłów, które pomogą Ci poprawnie zinterpretować różne sygnały.

Wzrok

Wzrok jest jednym ze zmysłów, którego bardzo często używają media. Aby go wyostrzyć musisz dokonać analizy widzianych kształtów w porze nocnej. Ćwiczenie możesz wykonać w dowolnym miejsce. Ważne jest tutaj rozpoznanie kształtów. A w tym może nam pomóc wyostrzenie wzroku. Dzięki niemu odkryjesz rzeczy, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne.

Słuch

Jasnosłyszenie to umiejętność, która pozwala nam usłyszeć przekaz spoza zwykłej skali źródeł. Połóż się na łóżku wieczorem na kilka minut. Dzięki temu dostosujesz się do dźwięków, które Cię otaczają. Pełna koncentracja umożliwi ich identyfikację. Słyszysz, jak pracuje lodówka, jak przesuwają się wskazówki zegara. Dzięki ćwiczeniom wypracujesz techniki, które pozwolą Ci odkryć swój umysł parapsychiczny.

Węch

Umysł jest w stanie zasygnalizować o sytuacji paranormalnej poprzez zapach. W wolnym czasie rozluźnij się, rozkoszując się otaczającą Cię wonią. Możesz to zrobić w kuchni, restauracji, pizzerii. Poczuj aromat warzyw, woń przypalającego się oleju, zapach powietrza. Rozpoznając zapach, powtarzaj sobie w myślach, skąd pochodzi. Będziesz zaskoczony odkryciem delikatnych i gorzkich zapach.

Dotyk

Z tego zmysłu możesz skorzystać, gdy będzie miał do czynienia z innym bytem. Osoba, która je medium, jest w stanie zidentyfikować obecność bytu za pomocą różnicy temperatur. Weź do ręki kostki lodu. W drugiej trzymaj coś ciepłego. Wyobraź sobie, że wyostrzasz zmysły aby rozpoznać różnicę ich temperatur.

WRÓŻBITA Q ROBERT


Wróżbita Robert Q Zapytaj eksperta
INFO
Zapraszam na Wróżby ,jeśli chcesz poznać prawdę ,PISZ DZWOŃ
Zadzwoń na 708 688 943708 688 943 4.26 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7530048 224 179 753 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się