widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-24

Numerologiczne wibracje mistrzowskie na drodze ku miłości

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Numerologiczne wibracje mistrzowskie na drodze ku miłości" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.


W życiu dążymy do tego, aby wciąż stawać się lepszymi niż jesteśmy obecnie. Uczymy się, aby wiedzieć więcej. Pracujemy i rozwijamy się, aby zyskać wyższe stanowisko czy lepszą wypłatę. Pragnienie sięgania wyżej i wyżej jest dla nas celem samym w sobie i jest to dla nas naturalne - mamy to we krwi. To samo pragnienie posiada nasza dusza, która - według zasad karmy - przebywa bardzo długą drogę nim wykona wszystkie swoje zadania i osiągnie oświecenie. Czym jednak są owe zadania, wspomniana w tytule "Stare Dusze" oraz jak radzą sobie one w miłości?

Określenie mistrzowskiej liczby numerologicznej

Z daty urodzenia możemy wyczytać jaką jesteśmy liczbą numerologiczną, kiedy tylko dodamy jej wszystkie cyfry do siebie. Wśród tych numerologicznych wibracji wyjątkowe miejsce zajmują tzw. liczby mistrzowskie. Wyróżniamy cztery wibracje mistrzowskie - 11, 22, 33, 44, czyli liczby, których części składowe są takie same. Jak obliczyć naszą własną liczbę numerologiczną? Zapisujemy naszą datę urodzenia np. 11.12.1970r. i wykonujemy obliczenia 1+1+1+2+1+9+7+0 = 22. Takiego wyniku obliczeń już nie sumujemy, czyli mistrzowska 22 nie jest już 4 czy 11 nie stanie się 2. Jednym słowem - liczb mistrzowskich już nie upraszczamy.

Czym tak właściwie są liczby Mistrzowskie i co oznaczają? Wymienione liczby numerologiczne mają w sobie ogromny potencjał i siłę. Wibrują na bardzo wysokiej częstotliwości i obdarzają wyjątkowymi predyspozycjami. Możemy powiedzieć, że osoby obdarzone liczbą mistrzowską są stworzone do tego, aby dawać przykład innym. To czy będzie to dobry czy zły przykład - będzie już jednak zależał jedynie od ich wyboru.

Zadania dla duszy

Numerologia określa naszą tzw. Drogę Życia - wytycza kierunek naszych działań i zachęca do realizowania się w określonych płaszczyznach życia. Liczby mistrzowskie są ,,przydzielone" osobom, które (według zasad karmy) - zbliżając się do Oświecenia - mają jeszcze konkretne ,,zadania" do wykonania. Dla jednych kluczowym zadaniem może być wybaczenie komuś, dla innych zaufanie, a dla następnych chociażby nauka empatii czy asertywności. Dla wibracji mistrzowskich obecne zadania zależą od ich liczby numerologicznej - więcej na ten temat można się dowiedzieć z artykułu: "Liczny Mistrzowskie - Stare Dusze", który dostępny jest na moim profilu :)

Możemy powiedzieć, że osoby obdarzone liczbą mistrzowską są na wyższym poziomie swojej ewolucji karmicznej. Posiadają więc wyższą świadomość, wewnętrzne światło, a niekiedy również (zwłaszcza 44) - spłacone długi karmiczne. Często można się spotkać z określeniem takich osób jako "Stare Dusze", czyli te, które już przebyły wędrówkę przez wcielenia i wykonały powierzone im wcześniej zadania. Niekiedy wiąże się to również z przekonaniem, że Mistrzowie zdobyli swoją wiedzę w starych szkołach ezoterycznych, które działały w czasach starożytnych. Nazywa się ich także "nauczycielami duchowymi". To nie znaczy jednak, że jest czy będzie im łatwiej niż innym. Stare Dusze wciąż muszą coś zrobić, a dodatkowo żyć w zgodzie ze sobą. Muszą kochać, pracować i szukać szczęścia. Jak więc jest z tym szczęściem w miłości?

Stara Dusza poszukująca miłości

Numerologiczni Mistrzowie przeszli już przez wiele wcieleń i chociaż tego nie pamiętają, to widzieli i doświadczyli już bardzo wiele. W obecnym życiu - nim wejdą w dorosłość - doświadczą blasków i cieni życia we dwoje. Będą również mieli świadomość swoich własnych lepszych czy gorszych stron. Dzięki temu będą czujni i ostrożni. Nim w pełni zaangażują się w bliską relację uczuciową - będą poznawać, obserwować i myśleć. Stara Dusza bowiem wie, że nie może wejść w byle jaką relację. To musi być ta wyjątkowa, prawdziwa miłość, której poszukiwała niemalże przez wszystkie wcielenia. Wyższe wymagania i większa ostrożność mogą jednak sprawić, że miłość nie będzie tak łatwo znaleźć. Ta droga może być zawiła i wyboista.

To właśnie u Starych Dusz zauważa się dobrze rozwiniętą intuicję, którą potocznie nazywamy szóstym zmysłem. Zdaje się, że dostrzegają oni więcej i nawet, gdy nie pracują nad sobą można powiedzieć, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach "spadają na cztery łapy" - jakby ich wewnętrzny głos starał się wciąż wypychać ich ku górze i prowadzić do szczęścia. Bardziej świadomi mistrzowie potrafią jednak dość czytelnie odczytywać emocje i zamierzenia innych osób. Wielokrotnie współodczuwają i dość trafnie oceniają ludzi. To sprawia, że nie jest łatwo je oszukać czy zwieść. Nawet, kiedy na poziomie fizycznym - świadomości - zaufają, to podświadomość będzie próbowała wysyłać sygnał, kiedy wyczuje, że coś jest nie tak.

Wibracje mistrzowskie poszukują miłości, która będzie uskrzydlać. Sami mają wiele planów, pragnień czy pasji, które chciałyby zrealizować. Przelotny flirt nie jest dla nich kuszącą propozycją. Pragną widzieć w drugiej osobie te same pragnienia, dążenia i zrozumienie. Poszukują dla siebie partnera, a nie osoby, która będzie stawiała siebie niżej lub wyżej w relacji. Nie tolerują dominacji czy służalczości i kiedy zauważą ją w związku - może się on chylić już do upadkowi. Stare Dusze poszukują harmonii, równowagi i stabilizacji. Związek, który nie podaruje im poczucia bezpieczeństwa nie przetrwa. Nie może być żadnych półśrodków.

Bardzo często mogą zdarzyć się dwie odmienne sytuacje u Mistrzów, które miłość postrzegają głęboko - całym sobą. Z jednej strony mogą oni tak bardzo obawiać się zranienia i odrzucenia, że otworzenie się na jakąkolwiek relację będzie kosztować ich wiele nieprzespanych nocy. Zwłaszcza, kiedy już przeżyły nieszczęśliwą miłość i zostały zranione. W takiej sytuacji ich wewnętrzny głos niemalże zostanie zaprogramowany na hasła "nie ufaj, nie rób, nie spotykaj się". Stare Dusze tracą wtedy chęć do wiązania się z kimkolwiek i stają na drodze ewolucji karmicznej, ponieważ nie poradziły sobie z odrzuceniem. Drugą pułapką losu może być sytuacja odmienna, kiedy wibracja mistrzowska spotyka się z ogólnym uwielbieniem - ludzie pragną przebywać w jej towarzystwie, a płeć przeciwna adoruje, kokietuje i uwodzi. Spragniona uczucia i nieświadoma swej misji osoba może zmieniać wtedy partnerów jak rękawiczki i właśnie niczym zużytą część garderoby - z łatwością odrzucać ich ze swojego życia. Tu również powstanie blokada karmiczna i lekcja do przepracowania. Stara Dusza potrzebuje kochać, ufać i wybaczać. Szuka jedynie jednej miłości, a o partnera walczy do końca. Nie poddaje się i nie ucieka od miłości. Jedno jednak jest pewne - nawet Mistrzom może powinąć się noga i zboczą ze swojej ścieżki lub na swojej drodze spotkają nieodpowiednich kompanów podróży. W takiej sytuacji, kiedy nie możesz sobie z czymś poradzić lub szukasz odpowiedniej dla siebie drogi - zapraszam Cię do rozmowy.

Powyższe słowa nie będą odpowiednie dla każdej z liczb mistrzowskich, ponieważ temat musiał zostać ujęty bardziej ogólnie. Kiedy chcesz uzyskać poradę lub wróżbę indywidualną - zapraszam. W artykule możesz odnaleźć siebie, ale nie musisz. Każdy z nas jest inny. Możesz podążać właściwą dla swej numerologii drogą lub całkowicie z niej zboczyć - wybór zawsze będzie tylko Twój :)

Życzę Starym i Młodym Duszom samych słonecznych i przepełnionych miłością dni!

Pozdrawiam gorąco,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji