widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-11-27

Horoskop tygodniowy 27.11.17 - 03.12.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 27.11.17 - 03.12.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Od poniedziałku do środy Merkury pozostaje w koniunkcji z Satrunem.1 grudnia o godzinie 10; 15 Wenus przechodzi do Strzelca. Od 30.11 do 26.11 Mars w Wadze stoi w niebezpiecznej opozycji do Urana w Baranie. Trygon Jowisza do Neptuna utrzymuje się na niebie od 2.12.do 7.12. Merkury wyrusza w bieg wsteczny( 3.12.17-23.12.17) w dzień pełni Księżyca w znaku Bliźniaka 3.12.17. Od soboty uaktywnia się kwadrat Słońca do Neptuna.

Uran i Chiron pozostają w biegu wstecznym.


"Człowiek zaczyna być człowiekiem wtedy, gdy przestaje jęczeć i przeklinać, aby zacząć szukać prawdy, która rządzi jego życiem. "(James Allen)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Odkryłem, że im ciężej pracuję tym bardziej sprzyja mi szczęście." (T. Jefferson)


Baran 21.3.-20.4


Słońce, Wenus, Saturn i Merkury stroi w trygonie! A to jest bardzo wiele, żeby w nowych dniach stworzyć, coś wielkiego.

Trzecia dekada urodzonych musi jednak bardzo uważać!

Twój Mars w bezpośredniej, bardzo dokładnej opozycji do Urana wprowadza niebezpieczne sytuacje, które powinieneś opanować spokojem. Dodatkowo masz Urana na Słońcu, a to jest chaos nadchodzący z niewiadomego do końca kierunku.

Wszelkie uwarunkowania wymagają Twojego opanowania i zimnej krwi. Nawet gdybyś miał do czynienia za agresją. Niecierpliwość może spowodować, że dojdzie do pożaru, które nie będzie do ugaszenia. Jeżeli nie wiesz, o co chodzi do końca-wycofaj się! Nie obiecując niczego. Ten aspekt dotyczy wyłącznie urodzonych w trzeciej dekadzie od 12.4 do 17.4.

Pozostali z trygonami dobroczynnych planet powinni skierować swoją uwagę do ludzi, konstruować nowy plan do przyszłości przyjmując różne zaproszenia. Z Wenus już w Strzelcu zapoznajesz inspirując indywidualności, pomyślisz o świątecznych przygotowaniach i prezentach. Dobry humor Cię nie opuści. Z Plutonem w kwadracie druga dekada urodzonych nie może myśleć tylko o sobie i swoich wynikach. Podziel obowiązki na wszystkich. Słońce wie jak wzbudzić Twoją odwagę i ze spokojem cieszyć z wykonanych czynności. Stoisz w centrum uwagi. Wykorzystaj ze spokojem czynniki mobilizujące, które są Ci zesłane przez uniwersum. Wielkie powodzenie może być osiągnięte do końca grudnia, jeżeli uwzględnisz bieg wsteczny Merkurego. Jeżeli nie teraz, późnej pojawi się druga szansa. Nie przejmuj się małymi opóźnieniami. Gwiazdy protegują sumienną pracę, zaangażowanie oraz sprawiedliwe podejście do każdego zadania. Daj z siebie wszystko!


Byk 21.4-20.5


Z Jowiszem na przeciw i Neptunem w sextilu masz do wykonania bardzo ważne zadania zesłane przez uniwersum. Pod koniec tygodnia wraz z boską konstelacją gwiazdy szczęścia, intuicji i fantazji, stwórz dookoła pełni Księżyca nowy, życiowy plan. W tym wszystkim uwzględnij długofalową perspektywę swojego losu myśląc o zabezpieczeniach, nie stawiając nic na ostrzu noża i nie ryzykując.

Saturn już pod koniec grudnia przejdzie w trygon, a więc pamiętaj. Wszystkie rozstrzygnięcia są podejmowane na następne prawie 30 lat! Nie lekceważ tego.

Z Jowiszem i Neptunem, nawet niemożliwe, może stać się realne. Czas pierwszego adwentu na pewno spędzisz w dobrym towarzystwie. Te z Was, które czują się od dłuższego samotnie muszą same uciekać od wyobcowania i marazmu. Wychodź do ludzi, spotykaj się, sam inicjuj, jeżeli wszystkiego jest Ci za wiele. Mnóstwo zależy od Twojego nastawienia i tego, co przemyślasz w swojej głowie.

Neptun pragnie odkrywać i rozwijać Twoje kreatywne strony oraz intuicję. Zaufaj sobie w każdej sytuacji. Ważne terminy dokonuj, tylko wtedy, gdy czujesz, że jest na to odpowiedni moment. Pluton i Lilith w trygonie z Koziorożca stoi u Twojego boku. Zostaniesz sowicie wynagrodzony za Twoją pracę. Tylko nie za trzymuj przy sobie nikogo na siłę. Z Węzłem Karmicznym w Lwie ktoś się oddala. Pozwól mu rozpocząć nowa drogę życia.


Bliźniak 21.5-21.6


Jedyna pełnia Księżyca w roku, w Twoim znaku jest otoczona skomplikowanymi konstelacjami. Dla Ciebie jednak Mars stoi w trygonie, a Uran w przyjaznym sextilu! Przygotuj się na ważne wydarzenia oraz podejmowanie przyszłościowych decyzji.

Tylko nie śpiesz się, nie zajmuj cały czas napływającymi bez końca wiadomościami. Skup na sobie i przyjrzyj pewnej osobie, która, jako nowa pojawił się w Twoim życiorysie i nie od raz wzbudzi z Twojej strony przychylność... To będzie bardzo istotne, bowiem zatrzyma się przy Tobie na dłużej, w pozytywnym znaczeniu.

Pełnia Księżyca przypomina o mijaniu ważnych etapów wędrówki życia. Nic nie ma na stałe. Wybieraj tylko te drogi, które są prawdziwe, sprawiedliwe i które nie krzywdzą innych. Słuchając głosu serca zajdziesz bardzo daleko. Saturn i Merkury, zatrzymujący się, stoi naprzeciw urodzonych między 17.6-19.6. Zrezygnuj z ważnych terminów, podpisów czy ważnych umów. Nie jest na to odpowiedni moment. Dopiero podejdź jeszcze raz, do istotnych dla Ciebie spraw w połowie stycznia.

Z Wenus na przeciw do końca grudnia otrzymasz wiele zaproszeń i spędzisz dużo przyjemnego czasu. Nie zapominaj przy tym o najbliższych, tych, którzy czekają w domu. Trygon Marsa dobrze jest wykorzystać w kwestiach profesjonalnych. Zwyciężysz, jeżeli sam sobie nie podniesiesz za wysoko poprzeczki. Pełny motywacyjnej wewnętrznej siły przechodzisz do akcji i zwyciężysz, mimo, że trzeba będzie, coś zamknąć. Dobre wiadomości nadchodzą ze strony Urana. Współpraca z odpowiednimi, myślącymi przyszłościowo indywidualnościami gwarantuje do maja 2018 świetne kooperacje. Motywując innych pomyśl o sobie! Węzeł Karmiczny w sextilu zapewnia przez-znaczeniowe osoby, które pomogą dalej odnaleźć całkowicie siebie oraz miejsca poczucia, że jesteś na właściwym miejscu. Grudzień to ostatni etap długiej opozycji Saturna. Nie daj się zwieść czy oszukać pilnując rzeczywistości. Wytrzymaj wszystko ze spokojem. Ta pozycja powtórzy się dopiero za około 30 lat! Warto kierować się cierpliwością.


Rak 22.6.-22.7.


Z kwadratem Marsa i Urana mają do czynienia, w następnym tygodniu urodzeni miedzy 14.7 -19.7. Na domiar tego opozycja tych planet wzmaga niebezpieczeństwo i nacisk, że te osoby, mogą ścigać na siebie kłopoty. Opanuj się i stwórz dla siebie samego warunki, aby nie wpaść w swoje własne sidła.

Gdy energia jest napięta należy samemu kontrolować wszystko zaczynając przy tym od siebie! Gdy czujesz, nadchodzące konflikty-wycofaj się! Nie wierć dalej komuś dziury w brzuchu, nie opisuj swoich emocji. Najważniejsze, aby nie brnąć dalej w chaos, ale przemyśleć dane uwarunkowania i spokojnie robić, co jest w Twojej mocy. Zachowaj spokój. Nawet, gdy wiadomości będą niemożliwe. Dla tych Raków oraz pozostałych Jowisz i Neptun stoją w pięknym trygonie, aby coś nowego zacząć, nakreślić plan do przyszłości i rozpocząć progresywne, gdzie na pewno znajdziesz swoje szczęście!

Zanim Mars przejdzie do Skorpiona, idąc do Świąt Bożego Narodzenia świadomie szukaj miejsc zrównoważenia, faz, gdzie jest harmonia duszy oraz spokój Twojego serca. Przed każdą decyzją, całość przemyśl, wykorzystując trygon Neptuna. Z Jowisza promienną energią jesteś chroniony od nieszczęścia. Także daty urodzonych 9.7-10.7, która jest w trakcie opozycji Plutona. To on, bóg podziemia wprowadza okropną intensywność wszelkich emocji. Abyś bez chaosu i kłótni zbudował inne podwaliny do bardziej spełnionego życiorysu.

Ale musisz być prawdziwy.

I słuchać głosu serca.

Przy okazji skończ z tą skromnością! Jowisz pragnie wynieść Raka na wyżyny, konfrontując z całą gamą szczęśliwych zrządzeń losu!

Wenus w trygonie do piątku to sygnał harmonii i dogadania z otoczeniem. Pełnię Księżyca najlepiej spędź sam. Osobiste granice mają być przekroczone, a myśli przyszłościowe i pozytywne. Wtedy odnajdziesz ze swobodą osobiste spełnienie.


Lew 23.7.-23.8


Nareszcie spełni się Twoje życzenie!

Słońce, Merkury, Saturn, Uran i od piątek Wenus w trygonie do pełni Księżyca otacza Cię bardzo pozytywną energią.

Siedem dni i Luna w pełni w bardzo pozytywnym aspekcie otwiera ciekawe możliwości i ogłasza ekscytujące wiadomości! Nie obawiaj się wziąć na siebie jeszcze więcej obowiązków, przy okazji mówiąc i robiąc to, co nosisz w sercu. Świadome i jasne wybranie strony i barwy, po której stoisz dodaje Lwom tylko respektu!

Nie budź w sobie ciągle negatywnych myśli. Jowisz pewnie w kwadracie zabiera nieco optymizmu, ale więcej odbywa się w Twojej głowie niż w realu. Uaktywnij w sobie Lwa! Bądź odważny walcząc do końca o indywidualne priorytety, nie spuszczając głowy przy drobnych potknięciach! Życie trzeba brać jak leci! A przy okazji dawać z siebie wszystko. Masz bardzo dużo siły wewnętrznej z sextilem Marsa do końca tygodnia! Wykorzystaj ten aspekt, aby do 3.12 zapiąć mnóstwo na ostatnie guziki.

Gwiazdy włączają dla Ciebie zielone świtało do rozpoczęcia ważnych inicjatyw lub skonturowania pozytywnego bilansu. Mimo, że pewnie bardzo istotne kwestie jeszcze trwają w Twoim życiu do końca lutego 2018.

Planety stoją tym razem po Twojej stronie! Słuchając głosu serca i nie zmieniając, rytmu z Saturnem w boskim trygonie zbierzesz najwyższe pochwały. Powinieneś być z siebie dumny.


Panna 23.8-22.9


Słońce stoi dla Ciebie w kwadracie, a idąc do pełni Księżyca także Wenus podzieli tę pozycję. To oznacza, że trzeba przygotować się na nieporozumienia, złości na otoczenie lub samą siebie... Szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie partnerskie razem z pełnią Księżyca w znaku Bliźniaka zdystansuj się do ludzi lub wyobrażeń, które nie odpowiadają całkowicie realności.

Twój Merkury i Saturn stoi jeszcze w kwadracie do 20.12, abyś zrezygnowała z tego, co nie daje 100 % zadowolenia i nie ma w sobie zdrowego rozsądku. Twój glos wewnętrzy daje sygnały abyś nie bała się wchodzić w konfrontacje i konflikty, które mogą oczyścić atmosferę! Jesteś osobą dojrzałą, potrafiącą bronić swoich postulatów oraz idei! Żyjąc na swoje wyobrażenie oraz prawdy masz poparcie wielkiego Plutona oraz mocarnego Jowisza!

Jowisz ostatecznie wie, masz na końcu zwyciężyć, być szczęśliwą i podążać ścieżką powołania. Plutona prowadzi korzystną dla Ciebie transformację. Co się przeżyło należy ze spokojem pożegnać patrząc poważnie do przyszłości z wiarygodnością i sprawiedliwością.

Podczas pełni, Luna może wydać się Pannie dosyć nerwowa. Koncentruj się na sobie nie przesuwając ważnych spotykań. Twoje zaangażowanie, pozycja prawdy i faktów daje szansę wyjaśnienia wiele lub przekonstruowania istotnych dla Ciebie projektów. Z Merkurym w kwadracie nie wszystko działa na Twój plan. Rozluźnij się, wykorzystaj talent improwizacji. Najważniejsze, zadnia należy wykonać z dyscypliną i cierpliwością. Z planetą komunikacji na Saturnie podejmiesz odpowiednie decyzje. Nie chowaj do kieszeni odwagi, zrezygnuj ze skromności podążając w stronę wizjonerskiej przyszłości. Z Jowiszem masz odnaleźć potencjał do szczęścia! To ma na pewno sens!

Co jest jeszcze punktem centralnym dla Panny? To musisz pilnować i chronić do ostatniego tchu?


Waga 23.8-22.9


Planeta akcji, działania i energii w Twoim znaku ustawiając się w środku tygodnia naprzeciw Uran może przynieść niebezpieczeństwo.

Najważniejsze byłoby tę ogromną siłę kontrolować i świadomie kierować w odpowiednie strony, abyś nie stanęła przed przykrą niespodzianką. Stres i niepokój zesłany od Uran nie sprzyja również podejmowaniu ważnych decyzji. Szczególnie urodzeni miedzy 14.10 i 19.10 muszą uważać i wszystko podejść ze swoim stoickim spokojem.

Uwielbiając harmonię i pokój bierz do serca, że nie każdy podzieli Twoją filozofię życia. Najpierw zajmuj się swoimi problemami i wyzwaniami, następnie poprawiaj innych. Wielka moc ma pozostać przy Wadze, abyś osiągnęła to, co tylko zapragniesz.

Słońce i od piątku Wenus stoi w sextilu. Pełnia Luny w przyjaznym Bliźniaku ma charakter dla Ciebie korzystny. Będziesz wiedziała jak oddzielić ziarno od plewy i które informacje, wiadomości warto wykorzystać i spożytkować dla siebie.

Merkury z drugiej strony zatrzymuje harmonię dając Tobie w późniejszym czasie jeszcze dwie szanse podejścia do istotnych kwestii! Nie martw się, gdy na przykład usłyszysz teraz odmowy. Do stycznia, wiele ułoży się korzystnie, gdy pójdziesz za głosem serca i będziesz przestrzegała prawa dalej, dając przykład innym swoją obowiązkowością.

Zamiast narzekać i tworzyć dookoła pesymistyczny nastrój stań obok siebie patrząc na wszystko pozytywnym wzorkiem. Biorąc życie za rogi, masz wiele innych opcji. Słońce w Strzelcu zapobiegnie stresowi, a Wenus umila czas świąteczny wysoką jakością.

W tym tygodniu pojawią się ciekawe źródła dochodu. Na propozycje zareaguj spontanicznie, zdecydowanie podejmując się zadań, które zabezpieczą Twoją przyszłość. Saturn będzie pod koniec stycznia ustawiał się w kwadracie, co oznacza wdrożenie Wagi pod gwiazd kontrolę. Gdy całość jest wykonana z odpowiedzialnością nie ma, co się, czego obawiać. Bardzo aktywny tydzień przed Tobą, gdzie możesz pokazać innym swoje oblicze radości i samozadowolenia.


Skorpion 24.10.-22.11


Wenus znajduje się do końca tygodnia w Twoim znaku. Z gwiazdą małego szczęścia doczekasz się wiele magicznych momentów, a pierwsza adwentowa niedziela dostarczy z trygonem Jowisza do Neptuna niecodziennego nastroju.

Jest pewność, planeta ekspansji i radości wskaże te punkty życia, które może w dniu codziennym przeoczyłeś. Ważne jest dostrzec spirytualne połączenie obu planet. Jakiś ważny projekt, może początek realizacji dawnego marzenia ruszy nagle z miejsca samoistnie, bez Twojej pomocy.

Neptun w pozytywnym trygonie rozwijając Twoją wrażliwość i kreatywność pozwoli przeżyć dużo wspaniałych momentów. Pluton stoi motywująco, jeszcze więcej dostarczając pewności siebie. Jest potrzebne dużo Twojego zaangażowania oraz pracy, ale na końcu będzie się z pewnością opłacać.

Z kwadratem Węzła Karmicznego urodzeni o 10.11-11.11 muszą odsunąć od siebie strach i obawy konfrontując świadomie najlepiej z tym, co Ci przeszkadza. Odszukaj miejsca spokoju!

Dlaczego nie postawisz na siebie?

Jowisz pragnie abyś podniósł swoje osobiste wartości i docenił, co robisz i kim jesteś! Brak wiary w siebie może być przyczyną poświecenia, dla czegoś/ kogoś, co nie oddaje Ci tyle ile w dane kwestie włożyłeś!

Wenus jeszcze do końca tygodnia stoi przy Twoim boku. Do niedzieli znajdziesz siły, aby zaufać sobie samemu. Korektury zmiany życiowych wizji są konieczne do stworzenia czegoś nowego. Pełnia w Bliźniaku nie ma na Ciebie wielkiego wpływu, ale i Ty będziesz wiedział, co masz zostawić, jakie informacje odrzucić i komu powiedzieć o swoich projektach. Mars podażą w kierunku do Ciebie, a to oznacza nowy dopływ silnej energii, która będziesz wiedział jak wykorzystać w każdej chwili!


Strzelec 23.11.-21.12


Pełnia Księżyca na Twojej osi ma ogromne znaczenia da Strzelca i stworzenie nowej podstawy do przyszłości. Na razie będziesz zamykał, co nie pasuje do Ciebie.

Nie zajmuj się budowaniem zamków na piasku i z przesadą trzymał fantazyjnych wizji. Słońce i Luna naprzeciw w Bliźniaku stoi w kwadracie do Neptuna. Tu można powiedzieć o bajkach, kłamstwach i bance mydlanej. Trzymaj się lepiej realnych przesłanek!


Na początku wszystko może wyglądać super zachęcająco! A Ty podchodząc z entuzjazmem do nowego zapomnisz w sekundzie o Saturnie i zatrzymaniu Merkurego, który i tak dąży do korektury Twojego życia!

Nie śpieszyłabym się, ale odczekała pewien czas, najlepiej do 20.12. Z zaufaniem w swoje idee, wiarą w swoje czyny podejmiesz odpowiednie decyzje, jeżeli wycofasz ze śliskich propozycji lub projektów bazujących na chwiejnych, podstawowych elementach!

W innym przypadku może się przydarzyć, że zostaniesz przez kogoś wykorzystany lub na moment zapomnisz o swoich życiowych wartościach. Nie daj się zwieść obietnicą słuchając, o gruszkach rosnących na wierzbie. Wszystko ma mieć sens wyższy. Jeżeli szukasz swojego miejsca na ziemi zatrzymaj się tam, gdzie czujesz bezpieczność, stabilność i pewność. To ma dać sens na wieczność, a nie krótki moment! Wykreowanie odpowiednich balansów między sercem, a głową jest istotne pod koniec tygodnia. Saturn wyciąga szyld "stop" na labilność emocjonalną.

Ty odpowiadasz za swoje życie, Ty decydujesz i masz wypowiadać ostateczne werdykty! Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Wenus osłodzi adwentowy czas, ale nie przymykaj oczu na obecną chwilę. Z Marsem w sextilu, jeżeli zaufasz sobie znajdziesz z miejsca rozwiązania na każdy poważny problem. Zaakceptuj siebie takim, jaki jesteś.

To doda bardzo dużo mocy w tak ważnym dla wszystkich miesiącu.


Koziorożec 22.12.-20.1


Już wiesz, czego chcesz i będziesz do tego dążyć. Pluton i Lilith w Twoim domu zmieniają całość radykalnie przypominając, kim naprawdę jesteś i gdzie prowadzi droga do przyszłości.

Te z Was, które zastanawiaj się nad sobą, a szczególnie trzecia dekada urodzonych, powinny przygotować się na tydzień bardzo ważnych wydarzeń. Dla tych Koziorożców Uran i Mars stoją w kwadracie wymagając zaangażowania i poświecenia czasu przede wszystkim sobie. Każdy chce, coś od Ciebie, a gdy Ty tego potrzebujesz nagle nie ma nikogo...Raptowne przeinaczenia, agresja i bez końca dyskusje nic tu nie pomogą. Urodzeni 11.1-16.1 potrzebują mnóstwo koncentracji, wycofania, przemyślenia, co właściwe trzeba od zaraz wykreślić ze swojego życiorysu. Nie walcz o to, co od Ciebie ucieka.

Wielkie uczucia czasami przerażają Koziorożca, ale nie da się tego uniknąć, gdy Pluton i Lilith zamieszkali tuż przy Tobie, a radosny Jowisz w sextilu bez końca przypomina o najskrytszych pragnieniach emocjonalnych. Szczęście jest po Twojej stronie! Nie ma, więc, po co się przed sobą chować, ale dobrze byłoby nawiązywać kontakty, spotykać się rozmawiać i planować przyszłość na Twoje wyobrażenie i uzasadnienia!

Gdy trzecie dekady urodzonych mogą nie mieć siły, wypada zadbać o dopływ pozytywnej energii i oszczędzać temperament. Pozostali z motywacją i wiarą w dzień następny, mimo chaosu pełni w znaku Bliźniaka mogą cieszyć na niezapomniane, piękne momenty. Nie wszystko uda się w dni następne, gdy Merkury, gwiazda komunikacji spowalnia przykazując korygowanie i sprawdzanie przeszłych decyzji. Kontroluj swoje myśli. Podkreślaj w nich priorytety i świadomie kieruj w pragmatyczne trendy.
Liczą się fakty!


Wodnik 21.1.-19.2


Ze Słońcem, Marsem, Uranem i od końca tygodnia Wenus w pozytywnym aspekcie oczekujesz wiele szczęśliwych sytuacji w nowych dnia!

Planety nagle uśmiechają się do Ciebie pragnąc, abyś dobrze i z radością w sercu przygotował się do adwentu. Niespodzianki mają charakter pozytywny, a przyszłość ma mieć dużo jasnych i tęczowych barw! Ważne, idąc do pełni w przyjemnym sextilu pozostań do końca w realu rozpatrując tylko plany oparte na faktycznych przesłankach. Możliwości trzeba wykorzystać do końca rezygnując z bajek i dziecinnej fantazji. Stare odchodzi, nowe, bardziej modne ułatwi Wodnikowi stworzyć taki świat, o jakim wcześniej tylko marzył!

Profesjonalnie z trygonem Mars i Merkurym przygotowującym do retrogracji, ale w harmonijnym aspekcie, uzyskasz drugą szansę skorygowania, poprawienia konceptów z ogromnym zaangażowaniem. Zajmuj się tym, na czym Ci bardzo zależy myśląc non stop o zabezpieczeniach! Wenus, już w Strzelcu przekonstruuje sytuacje gospodarczo-finansowe. Do Wigilii zbierzesz dobrego grosza! W partnerstwach pojawi się sielankowa atmosfera i z ukochaną osobą odwiedzisz nie tylko jarmarki świąteczne, ale również spędzisz dużo beztroskich momentów.

Saturn stoi w sextilu do Twojego Słońca. Nie ma się, czego obawiać. Koncentracją i dokładnością zaskoczysz swoich kolegów i przełożonych. Pełnia Księżyca może Cię dopaść swoją beztroską! Nie obawiaj się. Wigilię nie spędzisz samotnie. To nie jest Ci pisane w gwiazdach!


Ryba 20.2.-20.3


Tydzień ma dla Ryby charakter bardzo ekscytujący!

Jowisz w trygonie do Neptuna, w Twoim znaku uaktywnia elementy wody pobudzając do życia spirytualne strony. Jest bardzo dużo marzeń, które pragniesz od dawana urzeczywistnić! Przeżyjesz pod koniec tygodnia na pewno, coś niemożliwego, a pojawiające się sygnały pozostaną w Twoim życiu ślad ważnych doświadczeń. Nie tylko wewnętrznych.

Z pełnią Księżyca w kwadracie należy jednak trzymać się realu, rezygnując, z tego, co czułaś, że nie idzie na Twoje wyobrażenie! Saturn i Neptun stoi w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych. Te osoby wyciąganą konsekwencje z przeszłości, zamykając jedne drzwi, to tego, co nie jest możliwe do spełnienia.

Nie biegałabym za każdą informacją, unikała chaosu i napływu wiadomości ze wszystkich stron, bez poparcia liczb i faktów. To, co usłyszysz pewnie bardzo się Tobie z miejsca spodoba! Ale zatrzymanie planety komunikacji uzmysłowi do stycznia, że nie wszystko ma ręce i nogi!

Luna w pełni może denerwować, rozkojarzyć i wprowadzić bardzo niespokojną atmosferę. Znajdź czas dla siebie! Potrzebujesz tego bardziej niż inne znaki zodiaku! Nie musisz się bez końca rozdawać innym budując zamki na piasku! Jowisz w trygonie do Neptuna chce pozytywnej i stabilnej przyszłości dla Ryby, gdzie zaakceptowane będzie wyłącznie jasne światło. To, co stworzysz na błędnej interpretacji, Saturn odrzuci bez skrupułów.

Z zaufaniem w swoje siły oraz ogromną intuicją odsuń i zaakceptuj błędy witając z otwartością serca, kwestie gwarantujące bezpieczne dni następne!

Pełnia Księżyca w Bliźniaku 3.12.17. Astrologiczna prognoza tygodnia od 27.11.17 do 3.12.2017."Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." (Coelho)

"Na przynętę kłamstwa łowi się rybę prawdy." (William Shakespeare)

Przed nami bardzo ważny tydzień, gdzie będziemy przygotowani do zmian, konieczności naciągania precyzyjnych korektur i szczegółowemu przyjrzeniu swoim planom. Idąc do chaotycznej pełni w znaku Bliźniaka nie decyduj się na pierwszy, lepszy pomysł, który zostanie Ci przedstawiony. Zatrzymanie się Merkurego na Saturnie, Słońce oraz Luna w kwadracie do zwodzącego nas Neptuna zwiększa możliwość nieporozumień i błędów, fanatycznego zachowania, które mogą doprowadzić na końcu do rozczarowań. Z zatrzymaniem (3.12.17) Merkurego można oczekiwać trudności lub załamania w komunikacji wszelkiego rodzaju. Trudna konstelacja Marsa z Uranem naprzeciw, w środku tygodnia ostrzega przed produkowaniem samemu niebezpiecznych sytuacji. Siła Marsa jest tu niekontrolowana i ze strony Urana należy oczekiwać gromu z jasnego nieba. Na przykład dramatyczne wypadki, trudności techniczne i elektrotechniczne......itp są tego konsekwencjami. Zachowaj rozsadek w każdym uwarunkowaniu, nie wchodząc w ryzyka. Zanim, w coś spontanicznie wejdziesz lub dasz namówić na przyśpieszenie szybkości osobistych reakcji PS-pomyśl o konsekwencjach! Tu trzeba liczyć, bowiem z długofalowymi, przykrymi efektami. Nagłe zmiany warunków atmosferycznych czy katastrof naturalny są również dopuszczalne, jak i zwiększenie możliwości ataków terrorystycznych.

W życiu prywatnym potrzebujemy dużo cierpliwości, a nie paniki i lekkomyślnych aktywności.

Kto ze skromnością będzie potrafił realnie ocenić swoje predyspozycje, temu nic nie grozi. W niedzielę pojawia się na niebie wysoko spirytualny trygon Jowisza do Neptuna. Razem z nim wielu z Was otrzyma szansę zrealizowania najskrytszych marzeń! Koncertuj się na sobie analizując wysoko kreatywne, uskrzydlające projekty życiowe!

Ja dziękuję i pozdrawiam Was życząc spokojnych, odkrywczych gwiazd!

"Wszyscy musimy mieć jakieś marzenia i nadzieję, że możemy osiągnąć coś więcej niż mamy." (Cecelia Ahern)

26.11.17 Słońce w Strzelcu, Księżyc w Rybie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji