widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-15

Horoskop tygodniowy 15.01.18 - 21.01.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 15.01.18 - 21.01.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Przez cały tydzień Jowisz stoi w silnym sextilu do Plutona. Idąc do Nowiu w znaku Koziorożca Słońce, Wenus, Lilith, Pluton, Merkury, Saturn znajdują się, oprócz Księżyca w znaku Koziorożcu. Podczas Nowiu sextil Jowisza z Plutonem jest dokładny. Słońce, Księżyc i Wenus stoją w kwadratach do Urana. W piątek Wenus jest już w Wodniku. W sobotę Słońce wchodzi do znaku Wodnika. W piątek Merkury tworzy sextil do Neptuna. Aktywne aspekty; Słońce sextil Mars, Wenus sextil Mars. Wszystkie planety są w biegu prostym.

"Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowitą możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę, powiedz "TAK!" i naucz się jak to zrobić."
[Richard Branson]

"Może Ci się nie udać w tym, na czym Ci nie zależy... więc równie dobrze możesz dać sobie szansę i robić to co kochasz."[Jim Carrey].

Przed nami bardzo ważny tydzień. Siedem gwiazd spotyka się znaku Koziorożca, aby przy Nowiu Księżyca 17.1.18 przejść do realizacji bardzo ważnych konceptów. Podjedz poważnie, w skupieniu z pełną koncentracją do swoich zamierzeń. Cele mają być realne dając ostateczny efekt bezpieczeństwa, porządku, jasności gwarantując w przyszłości więcej przestrzeni do rozwoju i samospełnienia. Protegowane są; Koziorożce, Panny, Byki, Skorpiony, Raki oraz Ryby. Znaki powietrza i ognia mają możliwość zainicjowania coś nowego. Widok, który daje ten dzień nie możesz ominąć, ponieważ w tym samym momencie Jowisz stoi w potężnym sextilu do Plutona. Jowisz w Skorpionie inspiruje nakazując w towarzystwie Plutona działania, przejście do akcji, podejmowania decyzji, zaplanowania projektów i wytyczenia czasu. Planeta ekspansji zmotywuje każdego do realizacji nawet tego, czego nigdy w życiu nie odważyłby się dokonać. To jest najważniejsza szansa pierwszego Nowiu Księżyca w Roku 2018; zaufaj sobie, rusz się, podejmuj ryzyka, nie rozpamiętując już starych zmartwień i niepowodzeń! Wszystko jest możliwe z tymi aspektami! Jowisz i Pluton daje nie tylko zabezpieczenia, które szukamy dookoła, pieniądze i honory profesjonalne. One serwuj nam to, czego nigdzie w żadnym sklepie nie dostaniesz. A mianowicie; wiarę w siebie, gotowość do otwarcia, do transformacji, radość życia, ekspansję i harmonię wewnętrzną, wyciągając na wierzch Twoje ukryte skarby, talenty, które nosisz w sobie! Kto skorzysta z tego dnia nakreślając swoją przyszłość w głowie, czy na papierze ma prawo oczekiwać najlepszego, co może dać życie.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?Baran 21.3-20.4


Gdy aż 7 gwiazd stoi w kwadracie należy spojrzeć na siebie, swoje decyzje, zachowanie, ważne sytuacje.. z innej perspektywy. Uran jest w Twoim znaku już od wielu lat starając się za wszelką cenę odkryć Twoją indywidualność i odrębność. Tym masz maszerować oryginalną drogą sterując do spełnienia! Nie poddając się nikomu, nie ulegając wpływom otoczenia, dążąc do wyznaczonego celu. Krok za krokiem.

Tylko czy wszystko jest w należytym porządku? Nów Księżyca daje do myślenia w tych konstelacjach. W kwadracie dostrzeżesz to, co wypada przeobrazić. Z Merkurym i Wenus w znaku Koziorożca wybadać stworzyć w związkach stan bezpieczeństwa i stałości. Gwiazda komunikacji przypomina o ważnych dialogach, a może wypowiedzenie czegoś, co od dawna ukrywałeś przed drugą osobą? Idąc po linii prostej nie denerwuj się tym samy, gdy ktoś przypomina o ważnych obietnicach. Harmonia, równość, sprawiedliwość, balans. To masz dawać innym, pamiętając o formach wypowiedzi i dyplomacji w działaniu. Gdy dokładnie się przyjrzysz, właściwie nigdzie nie jest perfekcyjnie. Przy tym Baran, ma położyć rękę na serce i zapytać siebie, gdzie wieje już nudą, gdzie nie ma już nic do powiedzenia i przyszłości? Gdy nie podejmiesz decyzji sam wpuszczając świeży powiew wiatru do Twojego życia, Uran w kwadratach do Słońca i Wenus zrobi rewolucje. Zamiast kłótni stwarzaj nastroje pokoju. Metody robienia czegoś za wszelką cenę, na siłę nie będą w tym tygodniu doprowadzać do powodzenia. Zawodowo również niebawem przeinaczy się na Twoja korzyść. Dopóki podejmiesz impulsywne decyzje, zastanów się, czy to doprowadzi Cię do bezpieczności.


Byk 21.4-20.5


Aż siedem gwiazd stoi w trygonie do Byka, który przygotuje się z planetą karmy do stworzenia podwalin nowego życia. Tylu protektorów nie miałeś dawno przy sobie. Może jeszcze nie wiesz, od czego masz zacząć, może nie zrobiłeś planu, choć czasu zostało bardzo mało. Jednak konstelacje są bardzo ważne, w Ty, jako jeden z pierwszych masz szansę zdobyć wszystko, czego pragniesz. Zanim jednak przejdziesz do akcji -wysłuchuj, co sygnalizacją planety w opozycji. Mars i Jowisz pewnie są i prowokacją, z drugiej strony nie zaakceptują, abyś wszystko zabrał w dni następne. Uran ma wejść do Twojego znaku w maju 2018 reformując i unowocześniając cale życie Byka. Tam gdzie panują uzależnia wszelkiego rodzaju, np. emocjonalne, finansowe trzeba będzie także przeprojektować. Byk masz dążyć do samodzielności, niezależności i możliwości realizacji osobistych marzeń. Planety mają bardzo poważne miny; wskazana jest pełna koncentracja, celowość i potrzeba silnej struktury. W domu nie rób z igły widły, gdy chodzi o drobnostkę, nie krytykuj, gdy ktoś popełni maleńki błąd, nie przypominaj o grzechach przeszłości. Potęgę trygonów masz wykorzystać dla siebie starając się rozmawiać konstruktywnie o wszystkim z każdym, nawet największym przeciwnikiem. Nie trać tak cennej energii, którą będziesz potrzebował zapewne w następnym miesiącu. Zrób wszystko, aby szybko odbudować nagromadzającą się agresję Marsa w opozycji. Wykonaj pierwszy krok do przyszłości! Nie tkwij w wygodnym fotelu! Od tego zależy, jaki sam zgotujesz sobie los. Masz wszystkie asy w ręku. Przemyśl, co najpierw wyłożyć na stół, aby wygrać. Tylko nie przesadzaj. Jowisz z naprzeciwka namawia do przebierania miary. Mierz wysoko, tylko nie przeciągaj struny.

Bliźniak 21.5-21.6


Do ważnego Nowiu Księżyca w znaku Koziorożca może się bardzo wiele wydarzyć. Ty z musisz liczyć na konfrontację z istotnymi zarzutami lub też decyzjami, które nie są po Twojej myśli. Może któregoś z Was dopadła grypa, a tu akurat masz zaplanowane przyszłościowe przedsięwzięcia. Poczekaj jeszcze na nadchodzące wydarzenia, pilnując przede wszystkim siebie i swojej energii. Wenus, po Nowiu przechodzi do Wodnika ustawiając pozytywnie do Twojego Słońca. Z jej trygonem gwarantowane są poprawy nastroju, przypływy pieniędzy i pozytywnych wiadomości. Gdy wcześniej usłyszysz ,,nie" do końca tygodnia znajdziesz na pewno wyjścia z zawikłanych sytuacji. Nie wchodziłabym od razu na barykady, nie załamywała, ale poczekała ze spokojem do piątku. Kto wykaże się spokojem, opanowaniem i profesjonalnością zbierze na końcu wszelkie wygrane. Z planetami w Koziorożcu przez całe siedem dni należy trzymać się reguł, przepisów, prawdy. Jest możliwe, że będą wyciągnięte jakieś historie z dni minionych, abyś w związkach wszelkiego rodzaju do zaćmienia Księżyca całość uporządkował, posortował dając sobie szansę na lepszą perspektywę. W tym tygodniu nie należy ryzykować, ale trzymać raczej z boku obserwując, co się wydarzy. Nachodzi Twój bardzo dobry czas. Zadbaj o to, aby wszystkie moce uniwersum pozostały przy Tobie. Od piątku otoczenie nabiera prześwietnej, utęsknionej barwy! Wenus i Słońce w trygonie uczyni Cię szczęśliwym! Daj sobie szansę zdobycia nawet bardzo wysokich szczytów.

Rak 22.6.-22.7.


Idąc do Nowiu Księżyca, gdzie siedem gwiazd stoi naprzeciw Ciebie masz natychmiast energię skierować nas swoje życzenia serca. Odpowiedzialność wziąć w swoje ręce, nie ukrywając pod dywanem trudnych tematów. Gwiazdy z Koziorożca transformują Twoje życie i w zależności od horoskopów urodzeniowych jesteś zmuszony do reorientacji. Nie jesteś sam. Jowisz, Mars i Neptun jeszcze długo stoją przy Tobie, abyś wysłuchał jak gra Twoja dusza, abyś wierzył w siebie i zmotywowany przeszedł do następnego kroku w przyszłość. Nie cofaj się do tylu! Zarzuty, odmowy, zahamowania, kłótnie, czy inne prze-znaczeniowe wydarzenia mogą w pierwszym momencie zaskoczyć urodzonych dookoła 17. Raka zadaniem jest otworzyć się na nowy świat, inne życie zabierając z miejsca do budowy stałych fundamentów. Co byłoby dla Ciebie granicą i murem nie do zdobycia? To może się przydarzyć w tym tygodniu, abyś ominął sprytnie trudności, abyś przemyślał inne idee, taktyki i z ręką na sercu rozpoczął od siebie! Nie matkował innym! Z Plutonem w opozycji w partnerstwach możesz siedzieć w ekstremalnych warunkach i gdy dalej pozwolisz na zaniżanie Twojej wartości Pluton wymyśli kolejną zasadzkę. Nie pozwalałbym na jeszcze trudniejsze sytuacje. Stój przy sobie i swoich marzeniach akceptując płynność życia i transformację. W dzień Nowiu możesz zacząć od początku kochając siebie takim, jaki jesteś wykorzystując przy tym ogromną intuicję, talenty z nowatorskimi metodami myślenia. Decyzje nie należy przesuwać, ale podejmować teraz, natychmiast! Nie pozwól, aby los zrobił to za Ciebie. Trygon Jowisz motywuje, Neptun da podpowiedzi z uniwersum. Wsłuchaj się w siebie. Masz odpowiadać sam za siebie, wypuszczając z rąk, co od Ciebie ucieka.

Lew 23.7.-23.8


Dla Ciebie, idąc do końca miesiąca z zaćmieniem Księżyca, z Nowiem w Koziorożcu ważne jest obserwować, słuchać, może nawet zapisywać, co się w Twoim życiu wydarzy. Pewne sygnały, impulsy manifestują nadchodzące ważne, asygnowane wydarzenia. Koncertuj energię na siebie starając się wypełniać polecenia planet znajdujących się w Koziorożcu. Całość ma polegać na zaakceptowaniu przeznaczenia, podparte dyscypliną, pracą, opanowaniem, wiarą w siebie i współpracą. Dopuść nawet niejasne dla Ciebie spojrzenia, ciekawsze, nowatorskie idee oraz pomysły. Uran jeszcze do maja 2018 stoi korzystnie i z jego mocą możesz wszystko obejść oryginalnością. Jednak są pewne granice, które w tym tygodniu będą zamanifestowane i to trzeba przestrzegać, respektować, nie wychylając za bardzo przez okno. Jowisz w Skorpionie nie jest Twoim sprzymierzeniem. On namawia do przesady, myślenia tylko o sobie i stawianiu na jedną kartę. Wyluzuj się trochę, daj innym dojść do głosu. Przysłuchaj się w skupieniu! Niech otoczenie będzie da Lwa inspiracją. Nawet, gdy w ciągu siedmiu następnych dni nie możesz wyłączyć biegu wstecznego -poczekaj z cierpliwością. Wnet Mars, planeta energii ustawi się w pozytywnym aspekcie dając Ci bardzo dużo siły wewnętrznej do przeskoczenia nawet najwyższego muru w Twoim życiu. Wenus, planeta wartości miłości ustawia się, po Nowiu w znaku Koziorożca, naprzeciw w Wodniku. W partnerstwach i związkach wszelkiego rodzaju narasta chęć niezależności, niekonwencjonalności, a może ktoś tylko przedstawi Ci w zaskakujący sposób swoje, prywatne zdanie? Niech mówi! Mieszkamy przecież w demokracji. Otwórz się na przesłanki nieba. Twoja misja i cel życia przeinaczy się w kolejnych etapach.

Panna 23.8-22.9


Aż siedem trygonów planet z Koziorożca nakazuje natychmiast tworzyć plany, przemyślając do środy z mistrzowską dokładnością Twoje założenia. Taka perspektywa zdarza się raz w życiu, aby Panna osiągnęła najwyższe szczyty. Nie patrzy tylko, co zdobędziesz na końcu i czy to się opłaci, ale czy projekty, myśl, idea, do którego podchodzisz jest Twoją pasją, zaangażowaniem, misją życia. Pewnie na niektóre kwestie będziesz potrzebowała dłuższego czasu, jednak radosna twórczość nie jest tym, co przeraża Panny. Propozycje z zewnątrz przyjmowałabym po krótkiej analizie. Tam będziesz miała bezpieczeństwo, mimo, że tempo się zredukuje i trzeba będzie systematycznie rozprawiać z konsekwencją. Wyniki są z góry zagwarantowane bardzo pozytywne. Zdobędziesz pochwały i uznanie otoczenia. Potencjał masz nie tylko dookoła tego dnia przeogromny, ale również będziesz potrafiła wykorzystać swoje uzdolnienia i predyspozycje. Mars i Jowisz gwarantuje dużo sił witalnych, pełne przekonanie, motywację i moc wewnętrzną. W pracy tymczasem panuje dobra atmosfera, przełożeni uśmiechają się, poklepując z uznaniem po plecach. Nie wystarczy cieszyć się, wszyscy Ci do końca ufają, ale wykorzystać ten czas dla siebie dalej nie robiąc gafy z zagubieniem( opozycja Neptuna druga dekada urodzonych!). Przedstawiaj się zawsze z tej najlepszej strony! Idź na całość. Decyduj, bierz odpowiedzialność za siebie w swoje ręce. Jako jedna z trzech wygrasz, co zechcesz, gdy spokojnie i z ufnością przejdziesz do pracy.

Waga 23.8-22.9


W jakiej roli się teraz widzisz? Jaką Ty sama zajmujesz pozycję w sowim życiu? Nów Księżyca z masą planet w znaku Koziorożca, w kwadratach zmusza Cię do zmiany punktów widzenia, do skierowania swojego wnętrza i obmyślenia planu działania. Nie oszczędzasz sobie krytyki pracując od rana do wieczora. Informacje z zewnątrz także nie są zbyt ciekawe. Mimo wszystko do końca tygodnia, gdy postawisz sobie nieco wyżej poprzeczkę i zaufasz swoim czynnościom -możesz wszystko osiągnąć! Twoja Wenus już od piątku, a Słońce od soboty z Wodnika świeci radosnym trygonem namawiać do odnowienia i unowocześnienia sowich idei, pozwolenia sobie na docenianie osobistej operatywności! Gdy na początku Twoja patronka przypomina nudnie o realności, codziennych czynnościach i bezpieczeństwie w każdym calu, dalej bierze ze zrozumiem w ramiona, pozwalając rozwinąć skrzydła i koncentrować do przyszłości. Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Coś pozostało jeszcze w Tobie po pobycie Jowisza. Sama wiesz, jak się dopingować i wskrzesać nadzieję, gdy inni się poddali. Z Merkurym w Koziorożcu wypada kalkulować, liczyć dokładnie i oceniać rzeczywistość. Mów, co Ci się nie podoba, bez upiększania. Eksperyment z odpowiedzialnością na końcu się uda i otrzymasz najlepsze oceny, nawet, gdy Saturn przygląda się ze spokojem. Przestrzegasz reguł i prawa? Nic nie może być przerażaniem! Weekend spędzasz już w świetnym nastroju, z nowym planem w ręku i przyszłościową, konkretną ideą do zrealizowania. Świat jest piękny!

Skorpion 24.10.-22.11


W nowym tygodniu z porządnym sextilem wielu planet podczas Nowiu w Koziorożcu możesz bardzo dużo dokonać! Mars i Jowisz stoją w Twoim znaku, aby z motywacją, zaangażowaniem i swoją wiarą do-maszerował tam gdzie planujesz, bez wymuszania i naciskania nikogo. Aż siedem gwiazd dookoła Ciebie nakazuje skupić się na pracy, wytyczyć realne cele, rezygnując z mrzonek i niepotrzebnych efektów ubocznych. Idź prostą drogą, nie uciekając do żadnych podstępów. Nów Księżyca może być dla Ciebie biletem wstępnym do świetnej przyszłości, otrzymania pozycji autorytetu, szczególnie, gdy Jowisz proteguje przez tak wiele miesięcy. Spróbuj swoją ogromną energię Marsa, który jeszcze parę dniu pozostanie w Twoim domu, spożytkować na wykonanie tego, co jest najtrudniejsze. Bez dyskusji i zbędnych komentarzy Twoje idee są zatwierdzone. Dalej może być inaczej, gdy od piątku Wenus i Słońce przechodzi do Wodnika. W partnerstwach wszelkiego rodzaj jest dużo pasji, a barometr energii traci skalę przy takiej kondycji. Nie kłóć się tylko. Przygotuj krótkie niepodważalne argumenty. Lepiej działać powoli, ale pewnie niż stawiać całość na jedną kartę. Szkoda będzie, gdy stracisz te cztery asy schowane w kieszeni. Bądź mądry i odpowiedzialny. Saturn w sextilu wymaga prawdy, konkretności i poświęcenia. W pracy i domu przez długie następne laty. Wypróbuj wszystko, wykonaj priorytetowe czynności do piątku. Słońcu i Wenus z Wodnika może się nie wszystko podobać, jeżeli zabraknie współpracy, wspólności podkreślając na siłę odmienne spojrzenia na dane tematy. Tolerancja sprzyja odszukaniu wspólnych mianowników.

Strzelec 23.11.-21.12


Z Nowiem Księżyca w sąsiednim znaku możesz mieć dużo roboty, jednak tu potrzeba dokładności, precyzji i przede wszystkim wytrwania. Twój Jowisz ulotnił się również gdzieś obok. Ten tydzień ważny jest do przemyślenia tego, co wypada pozastawiać, z czego zrezygnować, aby w następnych siedmiu dniach przejść z optymizmem do walki o siebie. Upór przy starym i obawy przed podjęciem decyzji nie zmienią nic w Twoim życiu. Nie utrzymuj fasady, która właściwe należy zburzyć i rozpocząć nowe, bardziej przyszłościowe budowanie. Pomysły będą nadchodzić coraz sukcesywnej od piątku do niedzieli. Wtedy, bowiem Słońce, już z Wodnika przyniesie luźną aurę, więcej swobody w ruchach i spotkania z ludźmi, którzy inspirują. Do tego czas zająć się realem. Normalnymi czynnościami, nie uciekając od tego, co jest przed Tobą. Profesjonalnie nie podnoś za wysoko porzeczki, ale bardziej porządnej wykonanej podstawowe czynności. Bądź dla innych przykładem, ładunkiem optymizmu oraz iskierką kreatywności. Nie zapominaj także o sobie. Czasy Saturn się skończyły! Trzeba przestać narzekać, szukać dziury w całym i cieszyć drobnostkami! Z tego, bowiem składa się każdy dzień powszedni. A nie z rozpychania łokciami i podkreślania negatywnego nastawienia do świata. Co wysyłasz do świata to wraca. Motywacyjna energia już jest w zasięgu ręki. Dobrze byłoby zająć się sportem, który uelastycznia myślenie i tworzenie balansu w Tobie, np. joga. Twoja potrzeba wolności i przestrzeni powinna być zachowana. Nie mów parterowi, że odchodzisz, gdy tylko chcesz się spotkać z przyjaciółmi. Weekend należy już do Ciebie! Stoisz w centrum zainteresowania. Wenus i Słońce czynią Cię szczęśliwym. Na pewno znajdziesz idee na oryginalne spędzanie czasu wspólnie z ludźmi, którym ufasz do końca.

Koziorożec 22.12.-20.1


To jest Twój tydzień roku! I z miejsca należy przejść do akcji i działania. Ale nie na oślep, tylko przemyślając do środy swoje strategie, życiowe cele, plan na dwanaście miesięcy i następne lata dopóki Saturn jest w Twoim znaku. Masz wszystkie karty w ręku, motywację siedmiu planet, niezliczone możliwości i pewność; zostaniesz mistrzem w tej dziedzinie, którą wybierzesz. Podejdź spokojnie do wszystkiego. Siła gwiazd może Cię przestraszyć. Nie jesteś przyzwyczajony do takiej protekcji, gdy przez wiele lat musiałeś samotnie, w skupieniu wspinać się na szczyty. Podejmuj rękawiczkę, zabierz głos, wyznacz, gdzie chcesz być do następnych urodzin. Uniwersum z taką potęgą spełnią Twoje życzenia dorzucając zapał, celowość, swobodę wypowiadania, przychylność ludzi na wysokim stanowisku. Możesz nawet radykalnie zamienić swoją profesję. Sam wiesz. Tu nie trzeba dużo gadać, ale wykazać precyzją, przejmując na plecy kolejne odpowiedzialności. Wenus znajdująca się obok nie zapomni o cieple, miłości i akceptacji z otoczenia. Nie widzę, że rok siedzisz w osamotnieniu, za burkiem i stosem papierów. Już wszyscy wiedzą; stoisz stuprocentowo do swojego celu, nie poddasz się widząc małe objazdy, dotrzymując zawsze słowa. Z Saturnem i Plutonem sam wiesz, kwestie prywatne i zawodowe wyglądają bardzo poważne, ale warto zrobić krok do przodu, prezentując swoją profesjonalność. Staniesz na wysokim podium. Z jasnością umysłu dotrzesz, bez zmrużenia oka do spełnienia. To jest czas wypłaty Saturna po tylu latach; honory, nagrody, uznania i szczęście osobiste jest Ci gwarantowane przez niebo z siedmioma gwiazdami świecącymi dla Ciebie. Wykreuj wielki, rzeczywisty plan eksperymentując z pionierskimi metodami, wyższą techniką i nietuzinkowym myśleniem. Ty zajmiesz pierwsze miejsce.

Wodnik 21.1.-19.2


Zanim dotrzemy do piątku, gdy Wenus wejdzie do Twojego domu i następnie Słońce rozjaśni piękne oblicze należy się przedrzeć przez ważne dni tygodniaJ. Ja życzę już teraz przyszłym solenizantom szczęścia, spełnienia i najlepszych gwiazd konstelacji do końca roku 2018! Czy zrobiłeś już plan, co chcesz osiągnąć? Nów Księżyca w sąsiednim znaku kardynalnego Koziorożca nakazuje przygotować się do zmian, przeprowadzenia reform i objęciu odpowiedzialnością każdej decyzji. Z przyjaźnie nastwionym Uranem nie zabraknie Ci pomysłów do stworzenia ciekawego żywota. Nie zapominaj o tym, wypad wykorzystać swoją wiedzę, talenty i dokładność każdej czynności. Porządek, struktury, reguły i prawa muszą być przestrzegane w każdej czynności. Słońce i Wenus pod koniec tygodnia zapewnia odkrycie w sobie lwa, zabłyśniecie niejednym pomysłem, świetny nastrój podkreślając jeszcze odrębność i prekursorskie myślenie. Jako Wodnik masz zadanie budowanie porządnych mostów, niekonwencjonalnymi metodami. Miej odwagę być sobą, nie ukrywając nic pod dywanem. Wszelkie ważne kwestie omawiaj, inicjuj pod koniec tygodnia. Z gwiazdą miłości i wartości zapragniesz żyć i cieszyć się pełną piersią. To nie musi być ucieczka, jak twierdzi partner, ale finalnie droga do samego siebie. W związkach ma się rozumieć, gdy przejdziesz do ofensywy, kieruj się kompromisem, trzymając prawdy. To będzie niezawodną receptą. Zawodowo przed wszystkim planuj przed każdą czynnością. To zapewnia przyjemną pracę, podniesie jakość, wydajność i zadowolenie z wypełnionych zadań.

Ryba 20.2.-20.3


Z siedmioma pozytywnie nastwionymi gwiazdami masz już w kieszeni powodzenie i rozkwit profesjonalny. Do środy sprecyzuj swoje wyobrażenia, plany oraz idee. Wszystko, bowiem działa jak po sznurku, sytuacje są opanowane, podchodzisz bardzo poważnie do wszystkiego, przestrzegając reguły i paragrafy. Kierując swoją twarz do profesjonalnego spełnienia nie zapomnisz o obowiązkach, miłości i sytuacji familijnej. Już niebawem, już w krotce całość będzie się trzykrotnie opłacać. Jowisz czuwa nad Twoją samo-motywacją, przebojowością i podejściem z pasją do każdej drobnostki, za którą się zabierasz. Jeżeli chodzi o miłość i znajomość, nie powinnaś teraz siedzieć sama w domu, ale od soboty z Wenus i Słońcem już w Wodniku wybrać do ludzi, spotkać z przyjaciółmi i posłuchać nowinek. Nie tylko pracą człowiek żyje. I Ryba potrzebuje informacji, inspiracji i pozytywnej energii środowiska. Stwórz sobie dużo przestrzeni do swobodnego działania i osiągnięcia tych ludzi i celów, które mają dla Ciebie najważniejsze znaczenie. Czujesz się bardzo silna, a energia z Koziorożca daje moc Herkulesa do przeniesienia każdej góry. Twoje czarne myślenie, niewiara w swoje siły i nostalgia ucieka, rozpuszcza się w przestworzach. Już wiesz, że swoje życie masz w swoich rękach wykorzystując pozytywne aspekty. Do boju Rybo, Twój czas jeszcze się nie rozpoczął, ale w sercu jest pewność, wkrótce Ty zdobędziesz ciekawe wyróżnienia i szacunek otoczenia.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 15.1.18 do 21.1.18. Nów Księżyca w znaku Koziorożca 17.1.18- Wszystko jest możliwe!
Ja życzę wszystkim powodzenia w realizacji celów przy Nowiu Księżyca! Niech każdy otrzyma to, o czym od dawna marzy.

Pozdrawiam Was! "Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowitą możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę, powiedz ,,TAK!" i naucz się jak to zrobić."[Richard Branson]


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji