widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-29

Horoskop tygodniowy 29.01.18 - 04.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 29.01.18 - 04.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
Słońce i Wenus znajdują się w Wodniku. Mars przeszedł do znaku Strzelca. Podczas pełni z totalnym zaćmieniem Księżyca Ceres stoi na przeciw Wenus, Słońca i Juno. Merkury w tym dniu także wchodzi w znak Wodnika, tworząc do soboty sextil do Marsa. Jowisz ze Skorpiona stoi przez całe siedem dni w sextilu do potężnego Plutona. Wszystkie planety są w biegi prostym dając sygnał do zmian.

"Mamy skłonność, by oceniać innych poprzez ich zachowanie, a siebie poprzez nasze intencje." (Albert F. Schlieder

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Baran 21.3-20.4


Słońce i Wenus stoi w tym tygodniu z pełnią Księżyca w pozytywnych aspektach do Twojego znaku. Tydzień należy wykorzystać do ważnych spotkań w pracy, z przyjaciółmi, nie zapominając o sytuacji w domu. Masz prześwietne układy planet, dlatego wraz z zaćmieniem Księżyca w trygonie koncentruj się tylko na to, co jest priorytetem, nie rozdrabniając na nieistotne kwestie. Boski aspekt Twojego patrona umożliwi skierowanie energii na przyszłościowe projekty. Rozwijaj swoje siły myśląc o innych współpracach, kooperacjach oraz możliwościach. Nie musisz się dopasowywać do nikogo, nie musisz biec starym torem rozumowania i myślenia, nie musisz wytrzymywać tego, co Ci się nie podoba. Włączaj natychmiast gaz. Z czerwoną planetą w trygonie nic już Cię nie zatrzyma! Ciekawe perspektywy, bojowa, zdecydowana mina, rewolucyjny nastrój powoduje możliwość osiągnięcia najwyższych sukcesów. Uwzględniaj Saturna i Plutona. Reguły, prawa, przepisy, moralność i takt musi być zachowana! Układy duszące, uzależniające nie są powodem wkraczania do walki, ale zamykania wraz z pełnią Księżyca z totalnym zaćmieniem, tego, gdzie brak jest osobistego spełnienia i jednomyślnego celu oraz najważniejszego; połączenia głosu serca. Cierpliwość opłaci się. Dlatego nie rób nic na siłę, ale respektuj to, gdzie czujesz, że działa przeznaczenie. Z Wenus w pozytywnym aspekcie możesz poprawić sytuacje w domu. Tylko, jeżeli wychodzisz na ważne spotkania z kolegami i przyjaciółmi informuj wcześniej, wykonując swoje obowiązki. Aktywności grupowe, interesujące znajomości inspirują dając możność obudzenia w Tobie porywających idei. Z pełnią Luny jest dobry moment na finalizację tego, co się nie udało i przejścia z obiecującymi wizjami do faktycznej realizacji swoich programów.

Byk 21.4-20.5


Sterując do pełni z zaćmieniem Księżyca w kwadracie dostrzeżesz w sobie potrzebę uczuć i emocji, której do tej pory nie dopuszczałeś do siebie. Bardzo długo, z uporem trzymałeś, na czymś, co nie dawało jednak, mimo czasu, nasycenia, poczucia pełnego szczęścia i zadowolenia. Gdzie znaleźć poczucie bezpieczeństwa, gdy aż trzy planety stoją w rewolucyjnym Wodniku? Procesy totalnych zaćmień w niekorzystny aspekcie uwypuklają głębokie uczucia, leżące na samym dnie naszej podświadomości. Dzień dookoła pełni jest najlepszym momentem na postawienie znaku zapytania dotyczących pasującego kierunku Twojego istnienia. Twoje potrzeby, wartości, wizje i priorytety ulegną transformacji. Z przejściem Marsa do Strzelca nabierzesz odwagi wypróbowania inspirujących sygnałów nowoczesnego Wodnika. Kto ma swoje zainteresowania, hobby wie już gdzie może się rozwijać. Pozostali powinny zastanowić się, w jakich zadaniach czują się najlepiej i co daje im satysfakcję, aby serce wypełniło się entuzjazmem i fascynacją. W partnerstwach wszelkiego rodzaju możesz także z Luną powiększającą się, a potem zanikającą w czeluści ciemności zauważyć braki i tęsknoty, za czymś niepojętym. Nie uciekaj przypadkiem od intensywnych uczuć. Wenus w Wodniku nie chce specjalnie za bardzo z kimś się łączyć, kto nie dzieli jej poglądów, szukając przy tym przestrzeni do indywidualnego spełnienia. Afrodyta nakazuje wyjść do innych ludzi, być aktywnym i nie czekać, aż coś samo się wydarzy. Nie ma takiej opcji, gdy uaktywnione są aktualne konstelacje. Zrób to sam. Bierz odpowiedniości za siebie, za emocje i dalsze istnienie w swoje ręce. Saturn i Pluton stoją w trygonie dając możność skonstruowania pewnych struktur egzystencji. Miej śmiałość być sobą! Emocjonalnej dziury i braków nie da się już wypełnić materialnym. Z gwiazdą karmy wykonasz z ogromną dyscypliną każde zadanie. Twoje życie będzie stabilizowane w sposób bardzo odmienny od tego, które prowadziłeś przez ostatnie laty.

Bliźniak 21.5-21.6


Słońce, Wenus, Merkury i pełnia z totalnym zaćmieniem Księżyca w sprzyjającym aspekcie sprzyja każdemu z Was dostrzeżeniu nowych, życiowych perspektyw. Oglądasz świat natychmiast z innego punktu widzenia, nie trzymając na starym. Jest tyle ciekawego do poznania, gdzie możesz wykorzystać osobiste talenty oraz wiedzę! Twój patron w pozytywnym trygonie sprzyja z miejsca szybszej wyminie myśli i dialogu! Czujesz, że możesz być wolny i ze swobodą wypowiadać i podążać osobistymi przesłankami. Tymczasem Mars ustawił się w opozycji w znaku Strzelca. To może być osoba, która Cię atakuje i przeszkadza, ktoś, kto ma ciasne horyzonty lub nie akceptuje swobodnego, otwartego myślenia. Ze swoim poglądami nie wchodź galopem na barykady, ale sporządź osobisty plan działania. Nie możliwe, aby ta osoba zatrzymała Cię czy zahamowała z trzema trygonami. Ona może tylko prowokować przyczyniając do zabrania pozytywnej energii. Nie pozwalaj na to, nie schodząc do jej poziomu. W innym wypadku niektóre z Was może dopaść choroba, gorączka, czy porządna grypa. Zakup witaminy, zadbaj o zdrowie ubierając czapki i ciepłe szaliki. Pomyśl o sporcie, większej aktywności, spotkaniach z przyjaciółmi w fitness i wychodzeniu zza ekranu komputera! Totalne zaćmienie Luny w harmonijnym sextilu sprzyja kreacji nowych, ciekawszych warunków życiowych i podążaniu inspirującemu głosu serca. Na przykład katar nie może Cię zatrzymać, czy agresja z otoczenia! Z planetą miłości i wartości w Wodniku Twoje partnerstwa potrzebują egzotycznych idei, unowocześnień, wyższej techniki oraz innej, modnej formy porozumienia. Zaufaj w przyszłość! Stwórz świetne, prekursorskie, życiowe kredo! Tu w środku tygodnia masz zbudować podwaliny do wodnikowej ery, bez patrzenia i opłakiwania tego, co się w poprzednich latach nie udało! Zwiększ natychmiast swoje zdolności myślenia i komunikacji. Zawodowo i prywatnie wraz z pełnią przejdziesz na kolejny poziom tworząc optymalne warunki do rozwoju, ekspansji i pracy.

Rak 22.6.-22.7.


Z pełnią i totalnym zaćmieniem Księżyca w sąsiednim znaku i Twoje emocje, uczucia dosięgną zenitów. Z Plutonem, Saturnem i Lilith czujesz, że głód poznania nieznanego wzrasta. Nie da się poznać, co kryje się w piwnicy serca i umysłu bez zejścia i konfrontacji z tym, czego nie chcesz, a może się obawiasz. Energia powietrza i ogania w tym tygodniu przeważa. Uniwersum włącza przeznaczenia, aby Twój Księżyc odkrył niepoznane. Z gwiazdami w Wodowniku otwierałabym się samodzielnie do przyszłościowego. Patrząc do wewnątrz, czy od wewnątrz dopiero zrozumiesz, co jest w środku każdego zdarzenia. Poznając to intensywne, od którego uciekasz, dostrzeżesz inne perspektywy i możliwości bez niepotrzebnego zamykania w swojej skorupce. Węzeł Karmiczny podażą w Twoim kierunku w roku 2018. Nic nie da oddawania pokłonów przeszłość, która nie zmieści się w erze Wodnika. Nie dopuszczając do siebie inspirujących doświadczeń nie zmienisz swojego myślenia, co nakazuje Pluton, Lilith i Saturn w opozycji. Nie jest możliwe, że to, co było się powtórzy, mimo że nawet tak pisze w biblii. Z zaćmieniem Księżyca odchodzimy od przebrzmiałego. Nie zmuszaj, aby sytuacje, okoliczności czy ludzie prowokowali Cię do reorientacji życiowych i myślowych. To obce, niepojęte stoi na progu Twojego domu i serca. Twój Księżyc, pod opieką Ceres otocza Cię zawsze płaszczem ochronnym. Tak samo Jowisz i Neptun. Tym gwiazdom musisz zaufać. Przeznaczenie nie rzuca Cię bez przyczyny w miejsca, gdzie jesteś. Tam pewnie przeżyjesz to, od czego uciekasz. Uran rewolucjonista w niekorzystnym kwadracie chce więcej swobody indywidualnego wyrażania siebie i spełnienia osobistego. To zabronione może stać się dla Ciebie kuszącym jabłkiem w ogrodzie Adama i Ewy. Proponuje od poniedziałku, gdy Luna stanie w Twoim znaku, następnie ustawi w opozycji do Plutona i w kwadracie do Urana pouchylać wszystkie, szczelnie pozamykane drzwi i okna. Zainaugurować spontaniczne spotkanie dni następnych. Witaj w przyszłości Raku! Jesteś w trakcie życiowej transformacji.


Lew 23.7.-23.8


Planety włączają czerwone światło dla Lwa, a szczególnie urodzonych dookoła daty 31( 3 dni + -). Sterując do pełni z totalnym zaćmieniem Księżyca jesteś skonfrontowany z bardzo intensywnymi emocjami, tematami cienia i podejściem do swoich osobistych wartości. Węzeł Karmiczny znajdujący się przy Twoim Słońcu aktywuje działania nieba i przeznaczenia. Niektóre wydarzenia i sytuacje ,,powiększają" się ukazując gdzie nie ma osobistego spełnienia. Gdzie niedostępne jest emocjonalne bezpieczeństwo, podkreślając jeszcze mocniej bolesne rany, które długo będą się dopiero goić. Każde zaćmienie, transformacja daje jednak nowy początek, choć może na początku tego nie chcemy. Z planetami w opozycji odważyłbym się na stworzenie innych priorytetów, życiowych wizji i planów. Nawet, jeżeli jest to, coś zwariowanego i odchodzi całkowicie od tego, co robiłeś wcześniej! Merkury, Wenus, Słońce i Juno naprzeciw pragną współpracy, kooperacji i wspólnych działań grupowych. Nie siedź sam! Nie zamykaj się w czterech ścianach, nawet, gdy dostrzeżesz, że sam postąpiłeś źle. Tam gdzie można nie czekałbym na prawa losu, ale wzięła życie w swoje ręce. Ty jesteś kreatorem, reżyserem i dramaturgiem. Na szczęście podczas wysoko emocjonalnych dni nie stoisz sam w ciemności. Mars w trygonie ze Strzelca i Uran w trygonie z Barana stoją po obu stronach, wspierają, pomogą wejść w następne przygody, wykrzesać optymizm i motywację, że jednak Twój życiorys piszesz sam. Wiele zależy od Twojego spojrzenia na sytuację. Postaraj się to kontrolować. Merkury z rewolucyjnym Uranem nakazuje myśleć inaczej, przechodzić na wyższe poziomy, słuchać intuicji, ufając nawet w wyroki nieba. W niektórych partnerstwach trzeba będzie pozwolić na uwzględnienie rozpoczynających się etapów wyzwolenia i wybrania indywidulanych dróg spełnienia. Pozostawisz za sobą przeszłość, choć wielu z Was będzie nosić w sercu, coś, co bardzo kocha. Na zawsze. Z Wenus w opozycji pojawiają się nowi przyjaciele, propozycje, ludzie, którzy pomogą Ci zrozumieć prawa uniwersum. Z uśmiechem i radością otworzysz się na niepoznane i ekscentryczne. Lew kocha życie i chce się bawić. Z dnia na dzień będziesz czuł się lepiej, uwalniając od ciężarów serca. Mars dostarczy odwagi, power-a i wiarę w swoje siły oraz szansę realizacji przyszłościowych projektów. Pozwól sobie dalej na hojność, otwartość, dobroć i mądrość. Masz ogromne serce i żyjąc na jego rytm dosięgniesz wewnętrznego szczęścia.

Omijaj ryzyka wszelkiego rodzaju nie podpisując nic dokoła 31.1.18 i nie wydając finalnych decyzji.

Panna 23.8-22.9


Planety znajdujące się w Wodniki preferują nowe, niekonwencjonalne i niezależne. Czując przypływ innej energii dobrze byłoby zrezygnować z poprzednich metod działania otwierając więcej na niekonwencjonalność i wyjątkowość. Wenus stojąc także w tym znaku dopuszcza mnóstwo dystansu i swobody. Twój patron uparł na oryginalne myślnie, co nie pasuje do Panny konceptu. Ale uwagę należy zwrócić na czerwoną planetę w kwadracie, która może przeszkadzać w przeprowadzeniu bardzo ważnych życiowych misji. Krytykę, prowokacje z otoczenia potraktuj, jako możliwości przemiany w pracy i domu. Nie musisz od razu pozwalać na wywołanie wojny. Nie milcz, gdy trafisz na zaczepki i smętne komentarze. Z Jowiszem Plutonem i Saturnem w pozytywnych aspektach przezwyciężysz wszystkie trudności osiągając to, co zechcesz. Mars może zabrać Ci energię. Zadbaj wiec o swoje siły, których będziesz na pewno potrzebować później. Zatroszcz się o zdrowie. Jedz witaminy i nie zapomnij o spacerach przy każdej pogodzie. Nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie, ale Ty pozostań przy tym wierną swoim ideałom, broniąc ich do końca. Niektórych słów może nie da się ominąć, ale przecież musisz wypowiadać prawdę! Nie rób uników. Pokazuj się taką, jaką jesteś. Z Jowiszem w pozytywnym aspekcie masz przy sobie tyle mocy i entuzjazmu, że przeskoczysz jednym susem każde wyzwanie. Długofalowe plany będą się i tak rozwiały na Twoją korzyść. Więcej swobody! Swoim optymizmem i wiarą w przyszłość zarazisz otoczenie. Kto przemyśla zakup lub sprzedaży, np. mieszkania, domu powinien przełożyć to na następne miesiące. Koncentruj się na celu. Do Twoich urodziny najważniejsze będzie osiągnięte.


Waga 23.8-22.9


Dla Ciebie ze Słońcem, Wenus, Merkurym i Marsem pojawiają się bardzo piękne możliwości prawie na każdym poziomie życia. Zaćmienie Księżyca z pełnią w pozytywnym sextilu umożliwi swobodne dostrzeżenie swoich życzeń serca i wybranie tego, co Ci pasuje. Doświadczysz dużo ciekawych impulsów, a energia Wodnika sprzyja tworzeniu nowych konceptów, współpracy z grupą i szanse działania niekonwencjonalnymi metodami. Pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Saturna myśli może sobie o trudnościach czy ograniczeniach, jednak to ukazuje się dużo większe, aniżeli jest w rzeczywistości. Spokojnie. W lutym jesteś długo chroniona przez przyjaznej nastawione planety. W samej Tobie rodzi się bardzo ważny proces, mianowicie chęci wyzwolenia, uwolnienia z uzależnień wszelkiego rodzaju, jeżeli chodzi o powiązania zawodowe i prywatne. Z Marsem w znaku Strzelca uchwycisz nagle wzrokiem, przez niespodziewane wydarzenia, że i Ty masz szasnę swobodniejsze wyrażanie swoich myśli i podążania drogą indywidualnych wizji. Przecież trzeba najpierw myśleć o sobie! Jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne, zawodowe lub ciekawych propozycji istotny jest kontakt, nowoczesne metody komunikacji i łączność na prekursorskie sposoby. Waga nie ma problemu z wejściem do rewolucyjnej ery. Przyjmowanie nowinek i ciekawostek sprzyja jasne postrzeganie świata. Innowacja nie przeraża Cię tak, jak inne znaki zodiaku i z chęcią rozpoczniesz poznawanie i doskonalenie dzisiejszości. W świetny sposób wykorzystasz możliwości, które Ci są podane na tacy przez impulsy Wodnika. W kwestach partnerstw, miłosnych, rodziny należy wypowiadać prawdy, trzymając linii kwadratu Saturna. On nie akceptuje powierzchowności. Chcesz z czegoś zrezygnować? Coś Ci nie pasuje? To wybierz inne drogi! Cykl oswobadzania sprzyja osobistemu rozwojowi z wykorzystaniem Wagi talentów!

Skorpion 24.10.-22.11


Wejście w nowy miesiąc z kwadratem pełni Księżyca i jego zaćmieniem może być trudne. Szczególnie, gdy Luna w pełni ukaże bardzo ważne, ukryte do tej pory tematy. Twoje życzenia serca mają być spełnione, ale nic nie działa na siłę. Ważne byłoby nie rezygnowanie z istotnych uczuć i emocji, zainteresowanie potrzebami indywidulanymi i potrzebą stworzenia bezpieczeństwa wewnętrznego. Jowisz ochrania, prowadzi do ekspansji, nakazując rozwój, naukę, poznawanie nowoczesnego świata. Aż trzy planety z Wodniak w kwadracie chcą jednak więcej swobody i nowoczesności. Trzymanie z uporem przeszłości nic nie da. Po zaćmieniu Księżyca nie jest możliwe, że to, co odeszło powróci. Kieruj swoją twarz do przyszłości otwierając na inne znajomości, pionierskie pomysły i ciekawe kręgi znajomości. Zawodowo może się okazać, że niektóre osoby, którym ufałeś pracują przeciwko Tobie, a Ty łamiąc sobie głowę liczyłeś na ich protekcje, czy dobre słowa. Machnęłabym na to ręką. Idąc, bowiem w głąb miesiąca luty i tak wyjdzie na Twoje. Zamykaj, co się nie udaje, podsumuj dni minione z pełnią Księżyca, otwieraj na prekursorstwo, więcej swobody, jasność myślenia i wypowiadania swoich myśli. Bez zamykania w ciemnym pokoju. W partnerstwach wszelkiego rodzaju może zabraknąć bliskości i ciepła, które potrzebujesz. Wenus i Merkury z Wodniak zaznacza dystans, potrzebę indywidualnego spełnienia każdej osoby w związku. Co myśli Twój partner, osoba naprzeciw musi być także uwzględnione. Równość, solidarność, koleżeństwo podkreślona jest w następnych tygodniach mocno czerwonym kolorem. Z Jowiszem obok Słońca masz jednak najlepsze szanse ze wszystkich znaków zodiaku. Uznania osobiste, profesjonalne nie będą Ci oszczędzone. Saturn i Pluton z Koziorożca gwarantują stabilność w każdym calu. Spodziewaj się ogromnego uznania w następnym czasie. Twoje zaangażowanie i sumienność zapewnia satysfakcję.

Strzelec 23.11.-21.12


Z Marsem i planetami w przyjaznym Wodniku wchodzisz bojowo nastawiony w nowy miesiąc. Uniwersum z totalnym zaćmieniem Księżyca w boskim trygonie sprzyja bezproblemowemu podsumowaniu dni minionych. Ba, nawet miesięcy, gdzie może jeszcze myślałeś zupełnie inaczej z surowym Saturnem. Wydarzenia, ludzie i sytuacje nagle ukażą się z bardzo pozytywnej strony, a Ty z powerem i wewnętrzną mocą rozpoczniesz walkę o swoje ideały i wiary. Tylko czy ta batalia będzie potrzebna? Ja widzę, że wiele ułoży się samo na Twoją korzyść w bardzo harmonijnej atmosferze. W sprawach miłości, partnerstw postanawiasz sam inicjować! Wychodzisz do ludzi, otwierasz na interesujące znajomości, dostrzegasz sympatyczne nastawienie otoczenia, które akceptuje Cię takim, jaki jesteś. Ten smutek, który jeszcze tkwi w Tobie z przeszłości, odchodzi, znika wraz z pełnią Księżyca, która serwuje Strzelcom więcej radości życia, spełnienia życzeń serca, spontaniczną miłość i samozadowolenie. Z Marsem w Twoim znaku nabierasz odwagi do bohaterskich czynów. Radykalnie zmienisz swoje nastawienia i zachowania. Odważne myśli oraz inicjatywy sprzyjają zajęciu się finalnie sobą, realizacji marzeń i wypróbowaniu zupełnie innych, bardziej pionierskich metod działania. Aktywność i ruch sprzyja Strzelcom i na tą energię czekałeś dwa lata! Nie siedź teraz w domu! Rozpocznij wypełnianie tego, co masz w głowie! Wenus uśmiecha się po kumplowsku do Ciebie do 10.1, a to oznacza, że możesz w kwestiach związków i materialnych wybić się na szczyty. Flirtując się i bawiąc nabierzesz ochoty na więcej. Nie wszystko okaże się szaleństwem i rekreacją! Mars chce dużo więcej ze swoją potężną energią! Do swoich zamiarów wprowadź jeszcze dyplomację, wytrwałość podążanie za celem bez względu na zakręty. Tydzień zapowiada się prześwietnie. Twórz dalekosiężne plany, zakreślając realny termin wykonania.

Koziorożec 22.12.-20.1


Z planetami w sąsiednich znakach Wodniak i Strzelca oraz pełnią Księżyca w znaku serca, Lwa rozpoczynasz zastanawianie się nad dalszymi metodami działania w kwestach prywatnych i zawodowych. Gwiazdy w super nowoczesnym Wodniku chcą więcej luzu, prekursorskich, rewolucyjnych, odważnych myśli! Będzie trzeba schować do lamusa stereotypy i zaopatrzyć ostatecznie w nowe, szczególnie trzecie dekady urodzonych Koziorożców! Stawianie sobie wyżej porzeczki z odpowiedzialnością nie jest trudnością dla Ciebie. Pełnia w Lwie, ze swoim totalnym zaćmieniem, sprzyja zaakceptowaniu objęcia zadań, nawet z większą odpowiedzialnością. Nie musisz być od razu królem, ale wypada podłożyć dynamit pod zatwardziałe struktury sposób rozumowania. Współpraca z innymi, traktowanie otoczenia, jak siebie samego, ma na celu otworzenie serca na spełnianie osobiste, spontaniczną radość życia i możność przywitania wodnikowej ery z nadzieją i wiarą na lepsze jutro. Czy zaopatrzyłeś się już w lepsze komputery, zapoznałeś z śmiałą techniką, akceptując inne, szybsze myślenie i przyśpieszenie kreatywnych procesów? To ma wprowadzić w Twoje życie mrowie aktywności, awangardowe znajomości i podążanie z duchem czasu! Saturn zatwierdza przy tym tylko to, co jest na stałe, co wprowadzi ład i porządek w każdy dzień powszedni. W miłości z Afrodytą na fali koleżeństwa, nie da się nikogo zmusić do uczucia. Trzeba będzie troszeczkę jeszcze poczekać, aby wszystko zadziało na Koziorożca korzyść. Podchodź do nowych ludzi bardziej na luzie, nie wyobrażając sobie z miejsca nic wielkiego. Gwiazdy z lewej i prawej preferują budowanie mostów przyjaźni, z których dopiero po 10.2 może powstać, coś bardzo pięknego. Pij kawę nastawiony koleżeńsko, opowiadaj o nowinkach nie licząc jeszcze na stałość. To jest dopiero w drodze do Koziorożca.

Wodnik 21.1.-19.2


Zaćmienie Księżyca z pełnią w opozycji przywołuje przeszłość, wydarzenia z poprzednich miesięcy i lat, gdzie nie wszystko funkcjonowało na Twoje wyobrażenia. Intensywność uczuć dosięgnie mrocznego dna, szczególnie urodzonych dookoła 31. Nie jesteś sam w tym dniu. Masz przy sobie Wenus, Słońce, Juno i Merkurego. Stoisz może sam z rozdartym sercem i nowym, które bez pytania wdarło w Twoje życie. Już wiesz, że trzeba dokonać rekonstrukcji planów i życiorysów, rozpocząć od samego początku. Saturn w sąsiednim znaku, i Twój patron również w astrologii klasycznej nakazuje branie odpowiedzialności w swoje ręce, zmierzenie z przeznaczeniem i faktyczną realnością. Na wszystkich poziomach życia przechodzisz transformację do jesieni, gdzie kwestie miłosne, Twojego image, losów prywatnych i zawodowych rozpędzą się z szybkością strzały. Rób wszystko spokojnie, otwierając się na ciekawe pomysły, pomoc otoczenia, współpracę i kooperację, także niekonwencjonalnymi metodami. Wejście Merkurego do Twojego znaku kieruje do stabilizacji w niecodzienny sposób. Szykują się podróże, nauka, rozwój. Księżyc w zaćmieniu porusza tematy cienia. Ciemność Cię nie przerazi i z Marsem w pozytywnym aspekcie wierzysz, że swoją motywacją pokonasz wszelkie wyzwania. Obrazy z tego, co było będziesz nosił jeszcze w sobie przez następne lata. Ale Twoje serce ma szansę uzdrowienia i wykreowanie życia, takie jak sobie wyobrażasz. Te z was, które dotknie zaćmienie spojrzą na siebie z zupełnie innej perspektywy. Kim jesteś Wodniku i dokąd dążysz, już sam wiesz najlepiej. Uniwersum bierze Ciebie oraz Twoich najbliższych, którzy są przy Tobie pod ochronę i protektorat. Wykorzystaj dobrze ten miesiąc. Teraz, bowiem możesz najwięcej ogarnąć i zdobyć, jeżeli chodzi o pracę, finanse i życie domowe!

Ryba 20.2.-20.3


Z pełnią i zaćmieniami na osi Lew/ Wodnik i w twoim życiu bardzo dużo się dzieje. Moc znaku serca przypomni Rybie o życzeniach serca i wybranie dróg powołania. Nie da się już nic ukryć pod podłogą, co budzi się w Tobie z ogromną siłą! Musisz i Ty wybrać to, co daje Ci radość, pamiętając o zabezpieczanych, odpowiedzialnościach i stworzeniu dobrego życia w realu. Czas wychodzić z cienia! Mars stoi od piątku w kwadracie dla pierwszych dekad urodzonych, co może dodatkowo zabierać energię i skonfrontować z ludźmi, którzy nie akceptują Twoich wizji, wiar oraz życiowych ideałów. Jednak w tym roku nie jesteś Rybo bezbronna i wcale nie masz zamiaru siedzieć w roli "ofiary, jak poprzednio! Jeżeli chodzi o zdrowie trzeba usprawnić swoje moce witalne, pospacerować po dworze przy każdej pogodzie, kupić witaminy i przypomnieć o uprawianiu sportu czy aktywnościach wszelkiego rodzaju! Zawodowo warto z plantami w sąsiednim znaku skierować do współczesnych, prekursorskich idei, nowoczesnych metod komunikacji i zaakceptować pracę w grupie z ludźmi, których nigdy jeszcze nie widziałaś! Może to wszystko odbiega od Twoich wyobrażeń, ale era wodnikowa nie jest podobna do lat minionych. Nic już nie będzie jak było po licznych zaćmieniach! Merkury daje Ci inne opcje. Z tym, co się już przeżyło i dogorywa należy zakończyć. Słońce zmierza w Twoim kierunku i niebawem zabłyśniesz na firmamencie nieba jasnymi kolorami. Radosna twórczość z inspirującymi Cię ludźmi przyniesie Tobie bardzo dużo wewnętrznego zadowolenia! Z Jowiszem w trygonie rozwijasz się błyskawicznie, poprawisz sytuacje materialne patrząc tym samym na usprawnienie kwestii finansowych. Z Saturnem w sextilu wyznacz sobie szczytny cel! Z dyscypliną i ogromnym zaangażowaniem będzie on stuprocentowo osiągnięty!
Całkowite zaćmienie Księżyca na pełni w znaku Lwa 31.1.18.
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 29.1.18 do 4.2.18.

"Łzy nie mają nic wspólnego ze słabości.""( Margit Sandemo)

"Kto chce świecić musi się spalać." (Wincenty Rzymowski)

Tydzień ma bardzo szczególny nastrój z pierwszym, całkowitym zaćmieniem Księżyca w tym roku uwypuklając i wyciągając na powierzchnię wszystkie bardzo intensywne uczucia i emocje. Zaćmienia mają powiązania z przeszłością, przeznaczeniem(Węzeł Księżycowy) i przyszłością. Jego efekty będą widoczne do 6 miesięcy po zaćmieniu. Transformujący charakter tego wydarzenia wpływa na radykalne przemiany w życiu tych, którzy mają powiązania swojego horoskopu urodzeniowego z punktem zaćmienia i urodzeni dookoła daty 31-Lew, Wodnik, Skorpion, Byk. Zaćmienia sygnalizują punkty zwrotne w naszym życiu, czy to prywatnym czy też świecie. Księżyc podczas pełni porusza tematy podświadomości, serca, potrzeby miłości, bezpieczności i tych emocji, które były spychane na plan drugi do tej pory. Luna w znaku Lwa daje szansę otworzenia swojego serca na głębokie, intensywne uczucia...nawet dla tych, którzy są po rozczarowaniach lub urazach, dramatach emocjonalnych. W dodatku, jeżeli się boimy, lub doświadczyliśmy w miłości, uczuciach, sytuacjach rodzinnych, w macierzyństwie, w dzieciństwie...trudne momenty. Uniwersum nakazuje nam, mimo wszystko, ryzykować, rzucać się w przepastne wody! Węzeł Karmiczny w Lwie mówi o tym, dokąd mamy podążać! A to jest kierunku serca i jego wewnętrznego głosu! Dookoła tego dnia nie należy nic podpisywać, obiecywać czy też słuchać, co jest Ci przyrzeczone. Wysoko emocjonalna faza sprzyja tendencji popełniania błędów. Unikaj w tym dniu załatwiania spraw związanych z finansami.( Wenus naprzeciw).

Ja życzę wszystkim dobrego, spokojnego tygodnia!

"Życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować. Powinny pomoc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś."(Berenice J. Reagon)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji